Dodaj do ulubionych

Dorabiaj po prze wypełnianie ankiet, ofert i zadan

06.12.17, 21:56
Witam
Praca polega na wypełnieniu ankiet oraz zadań.
Ankiety pojawiają się na stronie www.clixsense.com/?9524587 Dziennie pojawia się od 2 do 10 ankiet za wypełnienie której dostajemy od 0.13dolara do 5 dolarów ( najwięcej ankiet jest za ok 0.8dolara) kurs dolara to obecnie około 3.6zl. Za codziennie wykonywanie ankiet jest również premia.
Oprócz ankiet można też wykonywać płatne zadania zazwyczaj są one bardzo łatwe ( np. założyć gdzieś konto) za które dostajemy minimum 0.03 dolara. Kasa za zadania nie jest duża, ale przy codziennej aktywności z czasem można wykonywać kilkaset zadań dziennie, dodatkowo co miesiąc osoby które najwięcej wypełniły zadań dostają premie do 50dolarow.
Dodatkowo możecie polecać clixsense znajomym, aby otrzymywać 20% ich zarobku.
Jeden warunek jaki trzeba spełniać do zarejestrowania się w clixsense to konto Gmail
Pieniądze które zarobisz przesyłasz na skrill, payze lub payoner tam pieniądze zostaną przewalutowane na zl i można przelać je na swoje konto bankowe

Więcej wyjaśnione jest na moim blogu, wrazie pytań lub jakiś problemów proszę śmiało pisać.
Link do blogu
wypelniaj-ankiety-klikaj-zarabiaj.blogspot.com/2017/05/wypeniaj-ankiety-klikaj-i-zarabiaj.html
Dla osób mających więcej czasu polecam również klikanie w reklamy, mniejszy dochód niż w clixsense ale zawsze coś. Linki do sprawdzonych stron znajdziecie na moim kolejnym blogu
wypelniaj-ankiety-klikaj-zarabiaj.blogspot.com/2017/05/
Najbardziej polecam neobux i w3adz
Edytor zaawansowany
  • hestia288 08.12.17, 20:11
    Ja też polecam clixsense, niestety zmieniły się opcje wypłaty, co trochę utrudnia przelewy od nich.

--
    zarabianieprzezinternet.org.pl
  • gosc0251 16.06.19, 16:17
    A ja polecam takie fajne stronki na których jestem zalogowana . Codziennie wykonuje się akcje za które dostajemy określana ilość pieniędzy. Niski próg do wypłaty polecam kliknąć i spróbować to nic nie kosztuje:

1.www.myearn.com/?ref=394147&subid=
    2.cplead.pl/polecam.annie03071
    3.www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/52955/code/050d446f3605701/
  • pracaonline 16.08.19, 09:48
    Dołącz do mnie i pracuj razem ze mną
    zarobki od 50 do 3000 zł
    Zarejestruj się z tego linku
    pl.oriflame.com/business-opportu…/become-consultant…
    oriflame to nie tylko praca z katalogiem mamy plan marketingowy .Nie zmarnuj takiej szansy zapraszam do mnie .
    Po rejestracji skontaktuje sie z tobą i powiem ci jak masz działać.To nie żadna ściema.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka