Dodaj do ulubionych

Zarabianie na ankietach TOP 6 STRON W 2018roku

06.03.18, 22:27
Zarabiaj na wypełnianiu ankiet

Wypełnianie ankiet to jeden z lepszych sposobów na zarabianie pieniedzy przez internet.
Zarobione pieniądze przeważnie sa w dolarach albo euro, które możemy wysłać na konto skrill lub paypall,
gdzie zostaną przewalutowane na zł i możemy sobie wysłać nieraz fajna sumke na konto bankowe :)
Na niektórych stronach można wysłac pieniądze odrazu na konto bankowe!

Przedstawiam wam 6 najlepszych stron z ankietami w 2018 roku - wszystkie znich wypłacaja pięniadze od kilku lub kilunastu lat:

1)Greenpanthera - greenpanthera.com/pl/?rf=fe6228011ef02
- za samo zarejestrowanie dostajemy 5 dolarów,
- za wypełnioną ankiety dostajemy przeważnie 0.6 - 1 dolara
- minimum do wypłaty 30 dolarów

2)Markeetgent - panel.marketagent.com/Register/Account/pl?RefUID=1421822
- strona działa i wypłaca od 2001 roku, ma prawie 1 milion uczestników
- punktowy system wynagordzeń
- za rejestracje dostajemy 150pkt (1.5 euro)
- za wypełnioną ankiete dostajemy 10-250pkt zazwyczaj jest to uzależnione od długosci ankiety
- minimum do wypłaty tylko 2 euro (200pkt)

3)Clixsense - www.clixsense.com/?9524587
- strona działa od 2007 roku, zarejestrowało sie ponad 7milinonów ludzi, którym serwis wypłacil juz ponad 23 miliony dolarów!!!
- za ankiete otrzymujemy 0.12 - 5 dolarów ( najwiecej ankiet jest za około 0.85 dolara)

4)Opinie - rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76375387
- strona działą od 2009 roku
- punkotwy systen nagradzania
- za wypełnienie ankiety profilowej, dostajemy na start 200 punktów
- ankiety premiowane sa od kilkudziesieciu do kilku set punktami
- minimum do wypłaty wynosi 5tys. punktów

5)Badanieopini - panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/245e269dc9ac3c4bb080071db2e207eaebc8eb1e/
- strona działa i wypłaca od kilkunastu lat
- za wypełnienie profilu w 100% dostajemy na start 50 punktów (2.5zł)
- punktowy system nagradzania
- wypłata na konto bankowe od 1tys pkt ( 50zł)
- za ankiete 5-10min dostajemy 50pkt (2,5zł)

6)Reaktor opinii - reaktoropinii.pl/ref/9cbcb
- punktowy system nagradzania 1pkt = 10 groszy
- za ankiete otrzymujemy zazwyczaj kilkadziesiąt pkt
- minimum do wypłaty 500pkt (50zł
Edytor zaawansowany
  • rafal151805 08.03.18, 16:57
    up
  • rafal151805 08.03.18, 22:06
  • rafal151805 12.03.18, 22:06
    uppp
  • rafal151805 15.03.18, 22:35
    upppp
  • white_raven_style 16.03.18, 08:44
    Polecam Clixsense - sprawdzony serwis płatności bez problemu regularnie wyplacane. Pomimo, ze jest to serwis zagraniczny ankiety są dostępne w języku polskim. Poza tym w odróżnienu od innych oferuje po kilka ankiet diennie o różnej wartości. Po styczniu zamknąłem się kwotą niemal 80$ - na dzien dzisiejszy dobijam do 100$ - może nie dużo ale jako dodatkowy wpływ tylko z jednego serwisu to całkiem przyzwoicie. Czas przeznaczany na wypełnianie to zaledwie kilka minut na jedna ankietę - akurat tyle żeby zrobić przy kawie. Jedyne co jest wymagane to regularność i cierpliwość :) Ważne jest, aby nie czekać na pojawiające się ankiety tylko samemu klikac w widoczne tam routery Surveys i Offers (najwięcej na Oponion World).

www.clixsense.com/?12157305

Innym serwisem wypróbowanym i wypłacalnym, który moge polecić z czystym sumieniem (wypłacałem)

swpanel.pl/rejestracja?ref=202568
  • kopec1992 18.03.18, 17:50
    Zainwestuj 5 zł
    WITAM

Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz!

Nie zmarnuj swojej szansy!

Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi. Warto przeczytać do końca!

TO NIE ŻADEN ŻART. GDYBY LUDZIE ZROBILI TAK JAK JEST NAPISANE BYŁOBY NAPRAWDĘ PIĘKNIE, ALE WIĘKSZOŚĆ UWAŻA, ŻE TO ŻART, ALE PROSZĘ TO WZIĄĆ NA LOGIKĘ... NA ZDROWY ROZUM.

Nie wierzysz? To oczywiste. kto da 15000 złotych za nic. A jednak.

Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 złotych. Po drugir potrzebujesz włożyć troszeczkę pracy, dosłownie 20-30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro).

Zarobisz jak każdy kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc (ja dokładnie zarobiłem 2135 zł w niecały tydzień - 30 minut. Opłacało się!).

Ten sposób wymiślił Roberto T. Kiyosaki, najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło, że trafiło do mnie i do Ciebie!

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać to zapisz tę stronę i wróć kiedy będziesz miał czas :)

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie.

Gdy opowiedziałem o tym kolegom wyśmiali mnie...

A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi koledzy wycięgnęli się, gdy zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo, nawet znajomi są czasem nieufni. He, teraz się z tego śmieję... Jak sobie przypomnę ich miny , jak opowiadali, gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto. A konto wciąż rosło i dalej rośnie.

Nawet teraz jak to piszę dziwi mnie ile osób wciąż musi ciężko pracować, aby utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer.

Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tę wiadomość i przedstawił mi ten pomysł. Dziękuję, że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze (kurcze jakie pieniądze ,5 zeta to browar w knajpie...) po to, by włożone pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniadze.

Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNY INTERES!

Nie potrzbujesz niczego sprzedawać. Nie potrzebujesz o tym rozmawiać z przyjaciółmi, rodziną ani z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały, to masz problem z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. ktokolwiek, kto trzymarękę na pulsie może osiagnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jesli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej!

To Twoja szansa na zmianę przyszłości!

To jest NAJTAŃSZ, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez internet w tak KRÓTKIM czasie.

Ok to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. Nieważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. Nie będziesz przeglądał stron internetowych, nie będziesz nigdzie dzwonił, klikał lub spamował, nie będziesz także płacił za reklamy itp.

Wszystko czego potrzebujesz to:
    - konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale niekoniecznie),
    - około 20 - 30 minut Twojego czasu jednorazowo!
    - jeżeli masz chociaż 13 lat to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz?

KROK 1
    Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby zarobić musisz coś od siebie dać. Więc pierwsze co musisz zrobić to ZAINWESTOWAĆ 5 złotych. jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nie nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi.

Tak więc przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe. Nazwę odbiorcy wpisz: xxx a jako tytuł wpisz INWESTYCJA lub DAROWIZNA

CHCĘ ŻEBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5 zł na pierwsze konto możesz już się szeroko uśmiechnąć. Nie wiem czy wiesz , ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:

1 nr konta: 37 1870 1045 2078 1031 0383 0001

2 nr konta: 97 8309 0000 0078 0243 3000 0010

3 nr konta: 81 1050 1113 1000 0091 4646 0929

4 nr konta: 80 1090 1131 0000 0001 0936 0000

5 nr konta: 49 1050 1025 1000 0022 8470 6070

Pamiętaj wpłać 5 zł na konto nr 1 i wpisz nazwę odbiorcy jako XXX (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz nr konta to pieniądze i tak dojdą).

KROK 2
    Gdy juz przelałeś pieniądze na konto znajdujące się na pierwszym miejscu listy, następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego).
    Później konto nr 1 skasuj a na sam dół wpisz SWOJE KONTO. W ten sposób znów będzie 5 kont, a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie sie tak, że pod nr 5 jest twój nr konta.

NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1 POZYCJI, PONIWAŻ SAM NA TYM STRACISZ.

(wyjaśniłem to na początku i czytaj dalej) NIE BĄDŹ ZACHŁANNY.

Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej skrzynki e-mailowej lub reklamując na swojej stronie www) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz to zareklamować w darmowy sposób w internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW?

Tutaj są przykładowe 3 osoby, oczywiście nie są to wszystkie, które brały udział w tym programie, i które zainwestowały nic innego jak 5 zł 30 minut swojego czasu.

"Jaki wspaniały plan. Zrobiłem! Wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać te 15000, o których mówiliście, ale te 9135 tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień." Tomasz Watorek, Warszawa.
  • chardonnay77 10.06.18, 20:18
    Na ankietach wiele nie zarobisz... Większość osób, która dorobiła się dużych pieniędzy pierwszy kapitał zdobywała na sprzedaży różnego rodzaju rzeczy na takich portalach jak Allegro - Ebay. Jeśli chcesz się nauczyć od podstaw jak zacząć zarabiać na Allegro nie przejmując się konkurencją to pod tym linkiem www.youtube.com/watch?v=MC841wcCuzY jest kurs człowieka, który zarabia w ten sposób miliony na całym świecie a zaczynał właśnie na Allegro.
    Warto wcielić marzenia w życie :)
  • kamilar19921 18.06.18, 12:26
    wolę samodzielnie wybrać coś dla siebie, pracując przez internet. :) na przykład stąd: pracaonline.net/
  • siwecki 30.06.18, 23:26
    Trafiłem ostatnio na nowy serwis gdzie możesz dorobić robiąc zdjęcia paragonów.

Cały system polega na zrobieniu zdjęcia paragonu i przesłanie do serwisu. Można to zrobić za pomocą specjalnej apki na Androida lub przez stronę. Zajmuje to jakieś 15-20 sekund na 1 paragon.

W zależności od tego skąd ten paragon jest można dostać od 1 do 10 pkt.

Logując się z mojego linka dostaniesz na starcie 30 pkt.:
    www.tilido.com/?r=T0T9T01.X

PAMIĘTAJ: te 30 pkt program naliczy po załadowaniu pierwszego przesłanego paragonu.
  • gosc198 26.07.18, 13:46
    Polecam ogladanie reklam strona PTC Bank www.ptcbank.net/?r=Martuska89 bezplatna rejestracja! Polecam.
  • zarabiajprzed18 10.08.18, 19:53
    Ja najwięcej zarobiłem poprzez skracanie linków. Tutaj wszystko wytłumaczyłem ceesty.com/wKzIey
  • zarabiajprzed18 10.08.18, 19:54
    Ja najwięcej zarobiłem na skracaniu linków. Tutaj link do mojego bloga : ceesty.com/wKzIey
  • babe.za 12.08.18, 19:27
    Witam serdecznie!

Moja propozycja to zaproszenie do dodatkowej pracy, w sumie bardzo prostej lecz też monotonnej. Trud jednak się opłaca , pracując bez wysiłku przez 2 godziny otrzymujemy 50 $.

Do rozpoczęcia nie jest potrzebny żaden wkład finansowy, rejestracja jest bardzo uproszczona bez zbędnych danych osobowych a minimalna pierwsza wyplata to 150$(konto, paypal.. co kto lubi 😉 Stawiamy na sprawdzone osoby, nie na ich ilość - lubimy nagradzać tych co dla nas klikają:) Praca polega na przepisywaniu poprawnie liczby czterocyfrowa i zatwierdzaniu - kazdy z nas kiedys cos takiego przechodził przy rejestracji konta, lub ogladaniu serialu online 😁 liczby się zmieniają a konto wzrasta o 0,1$ i można tak bez przerwy ,ja proponuje skromne 2 godzinki - chociaż znam osoby które pracuja tak przes 8h dziennie. Uważam ze w skali miesiąca i tak otrzymamy spora sumkę 1500$. Myślę ze warto poświęcić troszkę czasu by sobie pomoc:)
    Zostawiam link do rejestracji, i życzę wysokich zarobków:)

: dezmoney.club/5485727807018/
  • rafal151805 24.08.18, 12:08
    Zarabiaj na wypełnianiu ankiet
    Wypełnianie ankiet to jeden z lepszych sposobów na zarabianie pieniedzy przez internet.
    Zarobione pieniądze przeważnie sa w dolarach albo euro, które możemy wysłać na konto skrill lub paypall,
    gdzie zostaną przewalutowane na zł i możemy sobie wysłać nieraz fajna sumke na konto bankowe :)
    Na niektórych stronach można wysłac pieniądze odrazu na konto bankowe!

Przedstawiam wam 7 najlepszych stron z ankietami w 2018 roku - wszystkie znich wypłacaja pięniadze od kilku lub kilunastu lat:

1)Greenpanthera - greenpanthera.com/pl/?rf=fe6228011ef02
    - za samo zarejestrowanie dostajemy 5 dolarów,
    - za wypełnioną ankiety dostajemy przeważnie 0.6 - 1 dolara
    - minimum do wypłaty 30 dolarów

2)Markeetgent - panel.marketagent.com/Register/Account/pl?RefUID=1421822
    - strona działa i wypłaca od 2001 roku, ma prawie 1 milion uczestników
    - punktowy system wynagordzeń
    - za rejestracje dostajemy 150pkt (1.5 euro)
    - za wypełnioną ankiete dostajemy 10-250pkt zazwyczaj jest to uzależnione od długosci ankiety
    - minimum do wypłaty tylko 2 euro (200pkt)

3)Reaktor opinii - reaktoropinii.pl/ref/9cbcb
    - punktowy system nagradzania 1pkt = 10 groszy
    - za ankiete otrzymujemy zazwyczaj kilkadziesiąt pkt
    - minimum do wypłaty 500pkt (50zł)

4)Clixsense - www.clixsense.com/?9524587
    - strona działa od 2007 roku, zarejestrowało sie ponad 7milinonów ludzi, którym serwis wypłacil juz ponad 23 miliony dolarów!!!
    - za ankiete otrzymujemy 0.12 - 5 dolarów ( najwiecej ankiet jest za około 0.85 dolara)

5)Opinie - rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76375387
    - strona działą od 2009 roku
    - punkotwy systen nagradzania
    - za wypełnienie ankiety profilowej, dostajemy na start 200 punktów
    - ankiety premiowane sa od kilkudziesieciu do kilku set punktami
    - minimum do wypłaty wynosi 5tys. punktów (25zl)

6))Myiyo - www.myiyo.com/?ref=373367837
    - za zarejestrowanie się i wypełnienie ankiety profilowej oraz aktywowanie konta przez e-mail otrzymujemy 0.6 euro (600pkt)
    - bardzo dobrze punktowane ankiety
    - minimum do wypłaty 20euro ( 20 000pkt) na konto PayPal

7)Badanieopini - panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/245e269dc9ac3c4bb080071db2e207eaebc8eb1e/
    - strona działa i wypłaca od kilkunastu lat
    - za wypełnienie profilu w 100% dostajemy na start 50 punktów (2.5zł)
    - wypłata na konto bankowe od 1tys pkt ( 50zł)
    - za ankiete 5-10min dostajemy 50pkt (2,5zł)
  • rockyfm 02.09.18, 09:52
    Witam,
    Chcialbym przedstawic wam super sposob na szybkie zarobienie pieniedzy dzieki jednej prostej czynnosci.
    A mianowicie przez wpisywanie 4 cyfrowych liczb . Dzieki temu mozemy zarabiac.
    Chcialbym zebyscie i wy sprobowali i podzielili sie swoim doswiadczeniem oraz wypowiedzieli sie czy warto. Ja uwazam ze nie ma nic prostszego I lepszego. Oto link do strony I rejestracji:
    pelmoney.club/9294231126129/
  • sylviuszek 11.09.18, 00:09
    Potrzebuję 100 kliknięć w ten link:
    www.ermail.pl/klik/Un5SY2cH
    Fany program do zarabiania kasy. Polecam
  • sylviuszek 11.09.18, 00:12
    Potrzebuję 100 kliknięć w ten link:
    www.ermail.pl/klik/Un5SY2cH
    Fany program do zarabiania kasy. Polecam
  • awpacan 23.09.18, 08:17
    potwierdzam ze zarobienie kilkuset zlotych jest mozliwe w tydzien ale ja to osiagam na ankietach w cliksense ( kombajn po angielsku ale ankiety po polsku sa nawet po 5$ szt a jest ich pow. 10 dziennie)
    www.clixsense.com/?13635599
  • awpacan 23.09.18, 08:18
    a dla tych co nie ufaja $ polecam polska platforme opinie.pl: rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76525813
  • hiszpanka98 25.09.18, 18:29
    Przetestowałam różne strony i różne sposoby. Większość z tych stron to zwykłe oszustwo. Ale są też takie, na których może wpaść parę dodatkowych złotych miesięcznie.

Przede wszystkim polecam sejfik.com/pages/index.php?refid=hiszpanka98
    Jest to strona na której mamy bardzo dużo możliwości zarobku, od klikania w reklamy, płatne zadania, płatne maile, aż po kopanie kryptowaluty.

Kolejna bardzo przyjemna stronka to centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=hiszpanka98
    I tu podobnie klikamy w płatne reklamy, maile, do tego rozwiązujemy płatne ankiety nawet za 2, 3 złote jedna. Dodatkowo za samą rejestrację dostajesz bonus 1,50zł.

Strony niemal identyczne do tej to zielonymail.com/pages/index.php?refid=hiszpanka98 oraz swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=hiszpanka98

Poza tym chętnie uzupełniam płatne ankiety na paidviewpoint.com/?r=zgxs30 tylko trzeba znać angielski, za to stawki są lepsze, bo płacą w dolarach i dodają nową ankietę codziennie

lajkuj.pl/?ref=14270 www.fanslave.net/ref.php?ref=1901216 tutaj płacą za like, obserwowanie, subskrybowanie itp.

Tutaj link do wspomnianego www.clixsense.com/?12686103 --> tutaj jest najwięcej płatnych ankiet
    pl.toluna.com/referral/Ż5105305

Żeby zarobki były w miarę przyzwoite trzeba poświęcić na to trochę czasu. Najlepiej zarejestrować się na paru stronach, dodać do zakładek i wchodzić tam raz dziennie. Pozdrawiam !! :)
  • iga1996 03.10.18, 02:09
    Jak dla mnie aktualnie najlepsza strona na ktorej mozna zarobic to 5tysiecy.pl :-)
  • nikaa121 08.10.18, 14:49
    www.ladycashback.pl/u/154385
    Polecam ta strone, ja wlasnie wyplailam 100 zl za same klikanie reklam :)
  • biznesonlinee 13.10.18, 22:29
    Szukam chętnych osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo online.
    Na początek oferuję 1500zł w tydzień a potem 2000-4000zł miesięcznie i więcej!
    Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz
    W moim programie nie inwestujesz ani złotówki!
    W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto!
    Jeśli jesteś zainteresowany/a to
    Wejdź na
    pawlowski-lukasz.pl/zarobek
    I zapisz się a otrzymasz informację oraz szczegóły o zarobku.
  • iga1996 16.10.18, 18:26
    Jeśli naprawdę szukacie prawdziwego sposobu na zarabianie w internecie a nie jakieś fejki, których jest pełno w internecie to zapraszam na 5tysiecy.pl :) na obecną chwilę jest to najlepszy serwis na którym można zarobić bardzo fajne sumy :) inwestycja jest niska a zyski dość duże :) ja zarabiam u nich od 3 miesięcy i żyje z tego na dobrym poziomie chociaż mogę sobie pozwolić na różne swoje zachcianki :) warto przetestować na własnej skórze i zyskać :) także 5tysiecy.pl i zaczynamy zarabiac :)
  • kropka89 24.11.18, 23:08
    TUTAJ JEST LISTA NAJLEPSZYCH STRON Z PŁATNYMI ANKIETAMI, NA KTÓRYCH MOŻNA ZAROBIĆ NAJSZYBCIEJ
    best-ankiety.blogspot.com/2018/11/na-tych-portalach-z-patnymi-ankietami.html
  • zliber 27.11.18, 11:44
    Proponuje również zarabianie w euro.
    Wystarczy odwiedzać strony bądź klikać w reklamy
    Dziennie mamy około 22 stron do odwiedzenia
    Wynagrodzenie od 0,01 do 0,2 euro

Rejestracja z linku:
    orbisbux.com/?ref=liber1978

Zarejestruj Się a otrzymasz 3Euro na start
  • blady1991 27.11.18, 21:12
    Polecam 100% wypłacane w ciągu godziny na koncie!

tedmoney.club/8386998574475/

załóż konto i reklamuj reklamy właścicieli firm Nike, Adidas, Levis A nawet klub FC Barcelona, sprawdź nie pożałujesz. Zarobisz od 50$ do 400$ dziennie w zależności od poświęconego czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.