• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

zarabiaj uczciwie klikając w płatne reklamy

• 15.06.09, 17:29
    Edytor zaawansowany
    • 22.06.09, 19:15
      www.polski-bux.pl/?r=totalismo

Przykładowe zarobki
      »Odwiedzasz 20 reklam dziennie = 0,10 zł
      » 20 poleconych klika 20 linków dziennie = 2 zł
      » Dzienne zarobki = 2,10
      » Tygodniowe zarobki = 14,70 zł
      »Miesięczne zarobki = 63 zł
      Co daje rocznie = 756 zł

Ja po roku mam 2000zł!!!!
    • 22.07.09, 11:04
      najlepszy sposób zarabiania w necie! sama sprawdziłam a tez nie wierzyłam!
      wypłata od 30 zł na polskie konto!
      centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=anuliczek
      nie czekaj zapisz się już dzis! oglądaj krótkie reklamy i zgarniaj kase!!!
      wszystko po polsku, zasady jasne i pewne!
    • 27.07.09, 17:31
      Szybkie zarabianie przez Internet??? Wiem coś o tym i teraz chcę się
      podzielić tą wiedzą z wami...Nie wierzycie, wejdź na
      www.100zl.net/?t=55204970 i zarób od 100 do 500zł. Spróbuj,
      nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać.
    • 15.11.09, 19:48
      Ja mogę polecić stronkę Dolarek.com
      0.50gr bonus za zapis
      Minimum do wypłaty: 15 PLN
      Płatne maile o wartosci 1.0 gr
      Płatne kliki o wartosci 0.5 gr
      Kliki konkursowe o wartosci 2pkt, co 400 klików losowa wygrana 5gr
      Tanie kliki (do promowania PTP) o wartosci 1 pkt
      3 poziomy poleconych:
      Poziom 1 - 15%
      Poziom 2 - 10%
      Poziom 3 - 5%
      przelewy
      na konto : w polskim banku na Paypal, alterpay
      www.dolarek.com/pages/index.php?refid=kali89
      Inna stronka jest Delivercash, dużo płatnych reklam 0.2gr linki konkursowe od
      0.10gr, czytanie mali reklamodawców od 0.50gr
      Wypłacamy na:
      >> PayPal
      >> AlertPayy
      >> MoneyBookers
      >> Polskie banki (Minimum 10.00 PLN)
      >> Doładowanie telefonu
      delivercash.net/pages/ptp.php?refid=kali89
      Zielony mail www.zielonymail.com/pages/ptp.php?refid=kali89

• Czytanie maili reklamowych: od 1gr do 5gr.
      • Klikanie w sekcji płatnych linków od 0.25gr do 1gr.
      • Klikanie w sekcji klików konkursowych od 0.05gr do 0.10gr. Co 100 klików
      losujemy nagrodę 1gr.
      • Promowanie strony w sekcji PTP, od 0.5zł do 1.5zł za 1000 unikalnych wejść na
      stronę PTP.

• Stały, comiesięczny konkurs klikacza z wysokimi nagrodami, dla
      najaktywniejszych uczestników.
      • Krótkie timery 10 sekundowe lub krótsze, gdy wczyta się reklamowana strona.
      • 5 poziomowy program partnerski: 10% - 8% - 5% - 3% - 1%.
      • Wypłaty od 15zł, realizowane raz w tygodniu.
      • Nie wymagamy danych osobowych - szanujemy Twoją prywatność.

Zapraszam serdecznie, zarobki może nie są rewelacyjne ale zawsze coś może wpaść
      do kieszeni, bez wysiłku i straty czasu bo tak czy siak przesiadujesz na necie
      przynajmniej 2 g. dziennie więc warto poświęcić to 5 minut :)
      • 20.11.09, 23:53
        Ja mogę polecić stronkę Dolarek.com
        0.50gr bonus za zapis
        Minimum do wypłaty: 15 PLN
        Płatne maile o wartosci 1.0 gr
        Płatne kliki o wartosci 0.5 gr
        Kliki konkursowe o wartosci 2pkt, co 400 klików losowa wygrana 5gr
        Tanie kliki (do promowania PTP) o wartosci 1 pkt
        3 poziomy poleconych:
        Poziom 1 - 15%
        Poziom 2 - 10%
        Poziom 3 - 5%
        przelewy
        na konto : w polskim banku na Paypal, alterpay
        www.dolarek.com/pages/index.php?refid=kali89
        Inna stronka jest Delivercash, dużo płatnych reklam 0.2gr linki konkursowe od
        0.10gr, czytanie mali reklamodawców od 0.50gr
        Wypłacamy na:
        >> PayPal
        >> AlertPayy
        >> MoneyBookers
        >> Polskie banki (Minimum 10.00 PLN)
        >> Doładowanie telefonu
        www.delivercash.net/pages/ptp.php?refid=kali89
        Zielony mail www.zielonymail.com/pages/ptp.php?refid=kali89

• Czytanie maili reklamowych: od 1gr do 5gr.
        • Klikanie w sekcji płatnych linków od 0.25gr do 1gr.
        • Klikanie w sekcji klików konkursowych od 0.05gr do 0.10gr. Co 100 klików
        losujemy nagrodę 1gr.
        • Promowanie strony w sekcji PTP, od 0.5zł do 1.5zł za 1000 unikalnych wejść na
        stronę PTP.

• Stały, comiesięczny konkurs klikacza z wysokimi nagrodami, dla
        najaktywniejszych uczestników.
        • Krótkie timery 10 sekundowe lub krótsze, gdy wczyta się reklamowana strona.
        • 5 poziomowy program partnerski: 10% - 8% - 5% - 3% - 1%.
        • Wypłaty od 15zł, realizowane raz w tygodniu.
        • Nie wymagamy danych osobowych - szanujemy Twoją prywatność.

Zapraszam serdecznie, zarobki może nie są rewelacyjne ale zawsze coś może wpaść
        do kieszeni, bez wysiłku i straty czasu bo tak czy siak przesiadujesz na necie
        przynajmniej 2 g. dziennie więc warto poświęcić to 5 minut :)
      • 28.11.10, 17:59
        Witam ponownie mam do zaoferowania nowe sprawdzone stronki z płatnymi reklamami, które przedstawiają jeszcze lepsza ofertę niż te, które poprzednio poleciłam. Są one darmowe i bezpieczne jeśli chodzi o wypłaty i można znacznie więcej zarobić:

CENTRUM REKLAMY:
        Najwyższe stawki wśród polskich programów, wszystkie reklamy warte są minimum 1 grosz. Udział w zarobkach poleconych: 25%. Za zapis - 1,50zł dodane do Twojego konta. Wypłata już od 30zł na Paypal, konto bankowe oraz Alertpay. Uczestnictwo jest darmowe. Admin w pełni uczciwy i wypłacalny w 100%
        centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=kali89

IMPERIUM REKLAMY:
        Za każdego przeczytanego emaila (po obejrzeniu reklamowanej strony) otrzymasz minimum 1gr.
        • Za oglądanie reklamowanych stron po zalogowaniu w programie otrzymasz minimalnie 0.5gr za każdą obejrzaną stronę.
        • Uczestnik może także promować specjalną stronę gdzie wynagrodzenie wynosi 1zł za każde 1000 odsłon tejże strony.
        • W zależności od zainteresowania reklamodawców, program oferuje także płatne zadania których wartość będzie zależna od stopnia skomplikowania oraz zaangażowania w zadanie
        • Naszym uczestnikom oferujemy 2 poziomowy program partnerski, gdzie może zarobić 15% od poleconej osoby oraz 10% od osoby poleconego drugiego poziomu.
        • Dla najaktywniejszych uczestników rozpisywane są konkursy aktywności z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi.
        • Aby wypłacić pieniądze zgromadzone w programie wymagane jest osiągnięcie progu 5zł (dla doładowań telefonów pre-paid) lub 15 zł na wypłaty na konta bankowe, konto PayPal lub AlertPay.
        imperiumreklamy.com/pages/ptp.php?refid=kali89
        • 17.05.11, 02:50
          Reklama w internecie jest coraz szybsza, zapraszam do sprawdzenia naszego systemu do marketingu szeptanego. netsh.pl
      • 09.05.11, 14:08
        Witam ponownie :D
        Tym razem chciałam was zachęcić do rejestrowania się na stronkę przeczytamwszystkich. pl oto link: przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=cd34ab3cf4a6485e94aefa459611d9e0

Portal ten umożliwia zbieranie punktów za czytanie artykułów, punkty można wymieniać na nagrody takie jak doładowanie telefonu za: 5, 10, 20, 25, 50, 100, 150 zł (w zależności od sieci), książki, kosmetyki, mały sprzęt AGD (tostery, gofrownice, miksery, krajalnice, ect.), sprzęt elektroniczny, ect. (katalog nagród jest dostępny bez rejestracji więc można sobie przeglądnąć co tam się znajduje).

Początkowo podchodziłam sceptycznie do tego portalu ale po jakimś czasie moje nastawienie się zmieniło. Punkty zbiera się szybko, portale punktowe zawierają ciekawe artykuły ( nie tylko wiadomości ale też dotyczące mody, urody, kosmetyków, motoryzacji, komputerów, internetu, domu, wypoczynku, spędzania wolnego wolnego czasu ect.), dużo się można dowiedzieć czytając artykuły oraz mieć z tego korzyści materialne. Użytkownik dostaje na start 100 pkt. portal jest w 100% wypłacalny. Serdecznie polecam.
        • 17.05.11, 13:03
          Reklama w internecie jest coraz szybsza, zapraszam do sprawdzenia naszego systemu do marketingu szeptanego. netsh.pl
    • 15.08.10, 15:50
      na surf24h.pl też można zarobić
    • 28.11.10, 22:48
      większośc tutaj opisujących jak to można zarobić w sieci to zwykli oszuści
      kiedys sie tym interesowałem i powiem wam albo można zarobic zero zł albo co najwyzej 50 zł miesięcznie siedząc kilka godzin dziennie.
      Ja oferuje poważne pieniądze poważną prace
      szukam osób z wielkich miast z zdolnościami przedstawicielskimi zmotywowanymi do działania
      chcesz zarobić kase skontaktuj się ze mną
      dzbanek@tlen.pl
      praca polega na:
      szukaniu potencjalnych reklamodawców do serwisów internetowych
      przyyklad
      jestes z Warszamy,Krakowa, Wrocławia itp czyli wielkie miasto robie dla Ciebie serwis informacyjny
      podpisujesz umowe dostajesz narzędzia, szkolenie i wio
      zarabiasz kase
      mozesz siedziec przed kompem pisac do firm, możesz dzwonić jeździc Twoja sprawa jak to zrobisz
      Ty dostajesz za kazdego klienta sporo kasy i pracujesz sam dla siebie
      zarobisz tyle ile zrobisz

oto jeden z takich serwisów
      www.podhale4u.pl
      • 17.05.11, 13:05
        Dla ludzi szukających taniej kontekstowej reklamy w internecie w szczególności na forach chciałbym zaprosić do nowego systemu [url=http://netsh.pl/performance/Default.aspx]emarketing[/url] automatyczna wyszukiwarka informacji kontekstowej z możliwością automatycznego odpowiadania. Jedyny taki system w naszym kraju.
    • 03.12.10, 16:21
      no i ile dostajecie za klikanie w te reklamy?:) bo ja mam 50 gr za każde kliknięcie w reklamę Adwerti:) jak ktoś chce spróbować to - www.adwerti.pl.

Aha, i klikajcie w moje reklamy na basowegraty.blogs.similaria.pl/ bo za każde dostaje 50 gr:)
    • 03.12.10, 19:37

Zarejestruj się: pl.20dollars2surf.com/?ref=201237
    • 08.04.11, 13:34
      Tutaj znajduje sie lista z najlepszymi programami ktore zostaly sprawdzone

jakzarabiacpieniadzewinternecie.blogspot.com/
    • 16.05.11, 23:27
      Zapraszam do programu partnerskiego, to legalny i uczciwy system krążących w internecie łańcuszków, tak zwanej "piątki". Program młody więc zarobek zapowiada się dobry. Oto link: dobryzarobek.pl/index.php?id=e52e50ae576208ecf48947c26c8540f5
      • 18.05.11, 21:38
        kolejna piramida
        --
        www.prawda-smolensk.pl - poznaj prawdę o wydarzeniach w Smoleńsku
    • 20.06.11, 19:56
      Są dwa szybkie sposoby, by w internecie zarobić sporą gotówkę - w pierwszym inwestujesz 5 zł i 30 minut, w drugim inwestujesz tylko swój czas, który i tak spędzasz przed komputerem...

Kliknij na oba linki i sprawdź, jakie to proste!!!

dobryzarobek.pl/index.php?id=bcf96a13a1c6088edf56c440c69136be
      pl.20dollars2surf.com/?ref=328959
      Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać!
    • 21.06.11, 20:27
      Polecam prawdopodobnie najlepszego
      surfbara na świecie jakim jest 20dollars2surf pl.20dollars2surf.com/?ref=69829

20dollars to surfbar- program ,który płaci za wyświetlanie małego banera reklamowego (który możesz wedle upodobania także w każdej chwili wyłączyć).

Zarabiamy tu na wiele sposobów: włączając baner, klikając w kliki bonusowe, za kliknięcia w nasze banery i linki reklamowe, w grach (np. bingo) itd.

Jednak najwięcej zarobisz
      tutaj na poleconych, więc zaraz po rejestracji roześlij swojego linka znajomym i powiedz im, żeby robili dokładnie to samo.

Jak zarejestrować się?

1. Najpierw wejdź na stronę: pl.20dollars2surf.com/?ref=69829 i podaj swojego maila
      .
      2. Na maila otrzymasz wiadomość
      z potwierdzeniem rejestracji. Po dokończeniu jej, zainstaluj programik (możesz zrobić to jeszcze przed rejestracją, kolejność nie gra
      chyba roli).
      3. Włącz program
      i zacznij zarabiać!

Ile można tutaj zarobić?

Bez poleconych- niewiele. Jeśli jednak zaprosisz do programu dużo osób to będziesz zarabiać do 100$(ok. 300zł ) miesięcznie,a nawet więcej (zależy to od liczby poleconych).

Ja zarobiłem już tutaj prawie 1700$ (równowartość ok. 5000 tys.zł)!!
      Nie wierzysz? No to zobacz dowody wypłat (a miałem ich już 15!):

1. wypłata: img215.imageshack.us/img215/7696/20d2 s1stpay.png
      2. wypłata: img638.imageshack.us/img638/9126/20s2 s2ndpay.png
      3. wypłata: img69.imageshack.us/img69/8623/20d2s3 rdpay.png
      4. wypłata: img99.imageshack.us/img99/3816/20d2s4 thpay.png
      5. wypłata: img20.imageshack.us/img20/4463/5th20d 2s.png
      6. wypłata: img576.imageshack.us/img576/1462/20d2 s6thpay.png
      7. wypłata: img33.imageshack.us/img33/9167/20d2s7 thpay.png
      8. wypłata: a.imageshack.us/img688/4967/20d2surf8 thpay.png
      9. wypłata: a.imageshack.us/img840/7960/8pay20d2s .png
      10. wypłata: img805.imageshack.us/img805/9733/20d2 s10thpay.png
      11. wypłata: img87.imageshack.us/img87/9733/20d2s1 0thpay.png
      12. wypłata: img98.imageshack.us/img98/899/20d2s.j pg
      13. wypłata: img135.imageshack.us/img135/2802/13th pay20d2s.png
      14. wypłata: img11.imageshack.us/img11/6531/14thpa y.png
      15. wypłata: img64.imageshack.us/img64/3324/15thpa y20d2s.png

Fajne pieniążki, prawda?
      i jeszcze kilka wskazówek. Do takich zarobków
      dojdziesz po kilku miesiącach, średnio 6-8. Uzbieranie pierwszej wypłaty trwa średnio 2-3 miesiące, czasem krócej. Początki bywają trudne, ale jak już nazbierasz dużo poleconych, to co miesiąc będziesz wypłacać.

Nie zwlekaj! Do 20dollars zapisało się już ponad 250 tys. ludzi z całego świata i liczba ta stale rośnie. Szybki zapis to większa szansa na stworzenie dużej siatki poleconych.

Zatem wejdź na: pl.20dollars2surf.com/?ref=69829
      i zacznij zarabiać już dziś! Naprawdę warto.
    • 20.11.11, 17:03
      Ja z mojej strony poleciłbym stronę :
      centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=mijej
      Jest to otyle fajne że wypłata od 30zł a nie ma żadnych linków poniżej 1gr jak na większość stron tego typu.
      Pozdrawiam
      Mijej
      • 20.11.11, 23:05
        tak kliknij w reklamę i masz 1gr albo fakt 2 zeta za to że ktoś do ciebie zadzwoni.
        polecam stronkę
        pl.20dollars2surf.com/?ref=467129

reklamy lecą punkty rosną a ty nic nie musisz robić
      • 28.11.11, 10:51

sprawdzone wypłacalne stronki

zlotoweczka.com/pages/ptp.php?refid=dodidekk
        ekasa.org/pages/index.php?refid=dodidekk
        centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=dodidekk
        forsapl.info/pages/index.php?refid=dodidekk
      • 25.11.12, 21:44
        Zarabiaj z PTC Bank!
        Mówią, że na oglądaniu Reklam PTC dużo się nie zarobi, jednak ten program jest wyjątkiem...

Możliwości PTC BANK:
        0,10$ za kilkusekundową reklamę(6-8sekund)
        + 50% z tego, co zarobią polecone przez Ciebie osoby

Wygląda to tak:
        Możemy obejrzeć 15 reklam dziennie, co daje nam 1,5$ zysku(Raz na 24h)
        Niby to niedużo, ale zmieścisz się w 10 minutach dziennie.
        1,5$ x 30 dni = 45$ na miesiąc. Kwota nie jest zbyt duża, ale na ulicy jej nie znajdziesz.

www.ptcbank.net/?r=mariuszartur1

Poleceni:
        Ty sam zarabiasz 1,5$ dziennie
        10 poleconych zarabia 15$, z czego Ty otrzymujesz 7,5$
        Czyli 1,5$ + 7,5$ = 9$ dziennie x 30 dni = 270$ miesięcznie. - ponad 800 zł miesięcznie za to, że 10 minut dziennie poklikasz sobie w reklamy.
        20 osób poleconych - zarabiasz 16,50$ dziennie = 495$ na miesiąc
        30 osób poleconych - zarabiasz 24,00$ dziennie = 720$ na miesiąc

Tutaj nie musimy nic inwestować.
        Nie ma ograniczeń co do poleconych.
        Możemy wypłacać co 3 tygodnie.
        Minimum 100$, co przy 10 poleconych zapewnia regularne wypłaty.
        Wypłaty na PayPal, Payza i Payoneer.
        W dalszym ciągu nie wierzycie? Rozumiem, ale nic nie tracicie: nie ma wkładu własnego, to tylko raptem kilka minut dziennie. Uważam, że warto spróbować.

• 28.11.11, 10:04
      Ja polecam serwis ekasa , wypłata już o 5 zł. Warto sprawdzić :). Ja mam już parę złotych na koncie:)
      ekasa.org/pages/index.php?refid=monika88
    • 24.01.12, 09:49
      Ja jakiś czas temu znalazłam mega fajną opcję zarabiania przez internet. Pracuje jako videomodelka- do pracy wystarczy komputer, internet i kamerka internetowa i można zarabiać. Są dwa sposoby zarabiania : albo 10zl/h +15%obrotu bądź 50% obrotu. Ja zarabiam siedząc przed komputerem 2000-2500zł msc. Oczywiśćie można więcej ile kto chce nie ma ograniczeń. Praca jest legalna i ma sie umowę zlecenie. Dodatkowo firma jest sprawdzona i nie ma mowy o żadnych ściemach. Do wszystkiego ma się wglą w sensie do swoich zarobków dziennych albo do swoich statystyk . Najlepsze jest to , że każdy może sam sobie wybrac dyżury kiedy chce pracować. Oczywiśćie można też liczyć na dodatkowe bonusy i darmową sesję fotograficzną :) Już kilka moich koleżanek pracuje ze mną i są tak samo zadowolone jak i ja. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to chętnie odpowiem na każde pytanie rencia_fun@wp.pl albo zapraszam na stronkę www.zarabiajnakamerkach.pl/pl/
    • 27.01.12, 18:03
      Chyba najbardziej polecaną stroną jet 20$2surf, warto poczytać na forach opinie. Dowiecie się wtedy, że to naprawdę przynosi zyski, może nie ogromne, ale zawsze to coś, jeśli się zdecydujecie, kliknijcie w: pl.20dollars2surf.com/?ref=512676 Pozdrawiam!
    • 07.06.12, 01:17
      10$ na start za darmo
      Wejdz i zarejestruj się kasa za darmo
      www.justbeenpaid.com/join.cgi?r=BfF31FF9NN&p=&c=
      http://pl.20dollars2surf.com/?ref=585009
    • 23.11.12, 21:43
      Jest to nowa firma. Nie potrzeba żadnego wkładu tylko 10 min dziennie i można sobie dorobić 150 zł na miesiąc do wypłaty.

Link: www.ptcbank.net/?r=kolmax1992

Polega to na kliknieciu w 15 reklam. Po wykonaniu tych czynności mamy 1,5 $. Jest to bardzo proste.
      Dla ułatwienia: www.youtube.com/watch?v=N7iKrPLKrYg&feature=player_embedded
    • 24.11.12, 17:48

Witam serdecznie
      Chciałabym Ci zaproponować zarabianie w internecie z 20dollars2surf

Nic nie kupujesz i nic nie inwestujesz. Wystarczy, że będziesz miał włączony komputer

Większość stron do "szybkiego" zarobku każe nam oglądać reklamy przez około 30 sekund. Codziennie tracimy na to trochę czasu, a zysk i jak jest mierny. Główny sposób zarabiania w 20$2Surf polega na zainstalowaniu małego okienka na dole ekranu, który wyświetla losowe reklamy. Możemy w tym czasie grać w gry, oglądać filmy, słuchać muzyki, przeglądać internet. Wszystko jedno! Nie musimy nawet na niego patrzeć.Punkty nabijają się same, które następnie możemy wymienić na prawdziwe pieniądze. Jedyny warunek jest taki, że musi być włączony.
      Proste prawda? Oto cała filozofia.

1. Zarejestruj się klikając w ten link: 20dollars2surf.com/?ref=656507
      2. Wpisz swój email i kliknij "Dołącz".
      3. Na podany email przyjdzie link wraz z hasłem. Teraz już możesz zalogować się do konta.
      Przejdź do "strefy uczestnika" - "Konto: Edytuj konto" i zmień swoje hasło.
      4. Przejdź do "Konto: Przeinstaluj baner" - "Zainstaluj 20Dollars2Surf".
      5. Zainstaluj baner i ciesz się zarabianiem.
      Wypłacić pieniądze możemy dopiero, gdy zbierzemy 20$.
      Wbrew pozorom nie zajmuje to dużo czasu (około miesiąca).
      Pieniądze są wypłacane na paypal, alertpay lub hipay (w szczególności polecam paypal).
      Na początku każdego miesiąca punkty zamieniane są na $ (wtedy też widzimy, ile nam jeszcze brakuje do 20$).
      Darmowa rejestracja kliknij tutaj: 20dollars2surf.com/?ref=656507

Jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie. Możesz liczyć na moją pomoc.
      hannah376@gazeta.pl
    • 05.12.12, 16:33
      Witam! Zarejestruj się z tego linku pl.20dollars2surf.com/?ref=656169 potem zapraszaj znajomych i wklej tutaj swój link żeby powstawała siatka poleconych i zarabiaj,
      --
      wszystkookolekcji.blogspot.com
      misiu-wszystkooogrodnictwie.blogspot.com
    • 27.03.14, 20:49
      Ja korzystam z dwóch takich portali i jestem zadowolona. zawsze to jakieś dodatkowe kieszonkowe :) Jeden z tych portali jest zagraniczny, ale bardzo przyjemny w obsłudze, jest codziennie dużo reklam do kliknięcia a przeglądarka automatycznie tłumaczy tą stronę na polski.
      Polecam i podaje linki do logowania:
      wad.ojooo.com/register.php?ref=MonikaKolacz
      www.moneymilioner.pl/202182
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.