Dodaj do ulubionych

Ortopeda Katowice, Sosnowiec okolice??

05.03.12, 13:26
Czy któraś z mam może polecić ortopedę który dobrze zajmie się 4,5 latką. Wrodzona wiotkość tkanki łącznej mnie już nie niepokoi ale źle układane stópki. Byłam u jednego uznał ze wszystko ok ale chciałabym skonsultować się jeszcze z innym. Będę wdzięczna za namiary
--
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6ydzqzlj852.png
Obserwuj wątek
    • jaopra Re: Ortopeda Katowice, Sosnowiec okolice?? 05.03.12, 17:45
      Dr Stanisław Maj, przyjmuje w Luxmedzie w Katowicach lub NFZ w Szpitalu w Chrzanowie

Dr Krzysztof Miklaszewski, prywatnie Scanmed w Krakowie lub NFZ Dziecięcy Szpital w Krakowie (Prokocim).

Leczymy wrodzone wady stóp u córki (na razie ma dopiero 16 miesięcy), polecono nam ich jako specjalistów jeśli chodzi o wady stóp (w szpitalu na Bogucicach - dr Maja i w ośrodku rehabilitacji na Ułańskiej - dr Miklaszewskiego). Dr Miklaszewski jest młodszy i chyba idzie bardziej z postępem, w naszej sytuacji skorzystaliśmy z ortez, które proponował po leczeniu gipsowym, takiej potrzeby dr Maj nie widział (uważał że to nie wyleczy wady) - w sumie nie wiadomo na dziś dzień kto miał rację, bo leczenie trwa, ale dmuchaliśmy na zimne smile Jestem zadowolona z wizyt u obojga lekarzy, są zaangażowani i kompetentni, za dr Majem przemawia moim zdaniem olbrzymie doświadczenie i świetny kontakt z rodzicami i małym pacjentem. Gdyby nie te dodatkowe ortezy nie szukałabym innego lekarza. Oboje też nie robią różnic w trakcie wizyt w szpitalu i prywatnie (przynajmniej ja nic takiego nie odczułam).

Powodzenia, mam nadzieję że z Małą będzie wszystko ok smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka