Dodaj do ulubionych

Najlepszy endokrynolog w Katowicach i okolicach to

13.07.17, 23:57
... pomożecie? Koleżance wyszły takie cuda na kiju że masakra. Dostała skierowanie na cito i ma termin na ...27 października.
Szukamy w necie, ale trudno po opiniach na znany lekarz uznać który jest najlepszy, bo wiadomo jak to jest z tymi opiniami.
Cena nie gra roli, byleby był naprawdę dobry.
Koleżanka nie jest zmotoryzowana więc w grę wchodzą: Katowice, Sosnowiec, Będzin, ewentualnie Dąbrowa Górnicza.
Pomóżcie proszę, jeśli macie numery telefonów to też podrzućcie.
Dziękuję Wam z góry w imieniu koleżanki <3
Edytor zaawansowany
  • 14.07.17, 06:23
    Piekary Śląskie szpital miejski. Na endokrynologii ordynatorem jest dr Zebulewicz-Szkudzińska, przyjmuje dr Romanowski i dr Just. Mam jazdę z tarczycą niezłą, miałam do czynienia z całą trójką i z czystym sumieniem polecam kontakt z w/w lekarzami.

--
    "Soon we are done, and the hourglass is empty
    So there's nothing more to say"
  • 14.07.17, 07:41
    Wybieram się do Gliwic dr Krajewska. Niech sprawdzi jakie są terminy w Instytucie Onkologii w Gliwicach( tam bezpośrednio dojedzie pociągiem). Lepiej się pofatygować niż popełnić mój błąd. Polecony enokrynolog z Sosnowca tak się przez "zajął" moimi znaminami na tarczycyc ,ze trzeba było biegiem wykonać dwie operacje-jedną po drugiej.
  • 14.07.17, 07:52
    Janusz Strzelczyk- przyjmuje w Zabrzu, Tarnowskich Górach, Katowicach i Częstochowie. Numer bez problemu znajdziesz w necie. Babcie mojego narzeczonego wyprowadził z dużych problemów z tarczyca.

--
    "Kiedy Puchacz i Kicia wyruszyli w rejs życia|W zgrabnej łódce groszkowozielonej|Wzięli z sobą parówki,duży zapas gotówki|I słój miodu z nalepką The Honey". (Edward Lear)
    http://img1.jurko.net/avatar_1410.gif
  • 14.07.17, 08:57
    Nie wiem czy najlepszy, ale rodzina korzysta z usług Romana Eliasa, przyjmuje w Chorzowie, można dojechać w pobliże pociągiem, albo tramwajem (z Katowic na przykład). Polecała nam go moja koleżanka, lekarka, i nie możemy narzekać, jest bardzo ok.
  • 14.07.17, 12:04
    dziękuję dziewczyny smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.