Dodaj do ulubionych

****************mamy z gliwic wpisywac sie********

12.01.05, 12:29
wszystkie mamy zapraszam do wpisywania sie
Edytor zaawansowany
  • miriam_b 12.01.05, 22:35
    no ja już wczesniej pisałam....smilemama 5-letniej Ulkismilemoże "spaczkujemy"jakąś
    ekipe na spacery itd...smile
  • sylviek1 13.01.05, 19:56
    Cześćsmile
    JA nie często tu bywam, ale uwielbiam to forum..Sylwia, mama pięcioletniej
    OLcismile
  • mama-zuzi 19.01.05, 20:03
    Witam serdecznie wszystkie gliwiczanki.
    Co prawda mieszkamy w Zabrzu, ale całe nasze życie kręci się wokół Gliwic (praca, rodzina, znajomi). Moja Zuzieńka ma obecnie 1,5 roku smile
    Pozdrawiamy.
    --
    Ania i Zuzieńka
    -----------
    KLUB MAM PRACUJĄCYCH
  • 197575a 20.01.05, 13:09
    Wpisuję się i tu- Ada z Gliwic, mama prawie 17 miesięcznej Julki. Pozdrawiam
  • kamasb 21.01.05, 11:03
    Witam,
    chyba mam najbardziej stare dzieci:
    Maciek chłop 8-letni,
    Dagmara panna lat 5.
    Pozdrawiam
    kama
  • iza245 22.01.05, 17:24
    No to jeszcze ja, Iza z Gliwic, mam jedenastoletnia córke i czteroletniego
    syna, pozdrawiam
  • kocia_kolyska 25.01.05, 10:36
    a ja to mam naprawdę młode dzieckosmile jeśli spojrzycie trochę niżej: dziś ma 14
    tygodni i 5 dnismile a urodzi się w lipcu.
    --
    Ewa + 14tc 5dc Maleństwo
  • mw35 25.01.05, 21:19
    witam. mariola, mama 17-letniej Pauliny i prawie czterolatka Maćka.
  • miriam_b 25.01.05, 23:41
    dziewczyny a może zorganizowałybyśmy sobie jakieś spotkanko w Gliwicach z
    dzieciakami może/???kto jest za pomysłem??
  • mama-zuzi 26.01.05, 15:16
    Jestem za!!!!
    Dziewczyny na forum robią co prawda spotkanie, ale w Katowicach a to dla mnie nieco za daleko (problemy z dotarciem, no i z opieką nad małą). Wydaje mi się, że spotkanie gliwickich mamuś byłoby super.
    Pozdrawiam i czekam na opinie pozostałych mam oraz termin spotkania smile
    --
    Ania i świąteczna Zuzia
    -----------
    KLUB MAM PRACUJĄCYCH
  • klio1 26.01.05, 15:25
    Ja też jestem za. Jestem nowa na Śląsku, kompletny brak znajomych, a czasem
    chętnie poplotkowałoby się z kimś winkno i szkoda mi małego, który pobawiłby się
    z rówieśnikami, a takich tutaj nie znamy.Super byłoby nawiązac nowe znajomosci.
    Pozdrawiam.
    --
    Edyta
  • miriam_b 26.01.05, 21:40
    słuchajcie to ja proponuje tak...najpierw wybrać miejscesmiletzn...czy z
    maluszkami??smileja bym nawet tak wolała...bo nie mam jej czasami z kim zostawićsmile
    no to możemy wybrać się do gliwickiej bajdocji...ja mam transporcik więc w
    razie jakby dla kogoś był problem z dojazdem żeby nie tłu się autobusem to mogę
    podwieżćsmilejeśli wolicie bez dzieci to też musimy ustalić gdzie...czy w jakiejś
    spokojnej knajpce(tak szczerze mówiąc nie chodzę po nichsmileale może coś
    znajdziemy....jak juz ustalimy miejsce...to potem zajmeimy się czasemsmilea co do
    impry w katowicach...to tym razem mam nadzieję się tam zjawić ale najpierw
    jedziemy do teściów i chyba zdążę...jakby ktoś chciał to też mogę z Gliwic
    zabrać tylko będę tam napewno spóżnionasmileto tak poza tematemsmilesmile...czekam dalej
    na pomysłysmile
  • klio1 26.01.05, 23:12
    Bartek w marcu skończy 3 lata.
    --
    Edyta
  • mama-zuzi 27.01.05, 08:21
    Mi pasuje i z maluszkiem i bez. Jeśli chodzi o bajdocję to nigdy nie byłam, więc nawet nie bardzo wiem dla jakich malców jest to miejsce (chodzi mi oczywiście o wiek). Co do miejsca bez maluszka, to polecam naleśnikarnię koło rynku- można zjeść coś konkretnego, jak i słodkiego czy tylko napić się piwa. Poza tym to miejsce ma fajny klimat.
    A co na to wszystko inne mamusie??
    Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje smile
    p.s.
    Miriam a będziesz może jechała przez Zabrze? bo a chęcią bym się zabrała, ale nie bardzo mam jak. Te spóźnienie nawet by mi pasowało, bo moja mała zdążyłaby pójść spać i tatuś nie miałby problemusmile
    --
    Ania i świąteczna Zuzia
    -----------
    KLUB MAM PRACUJĄCYCH
  • miriam_b 27.01.05, 09:53
    co do spotkania to mi w sumie bardziej pasuje z dzieciaczkiem...bajdocja jest w
    IKARZE..na górze a chodzą tam rodzice z dziećmi od roczkusmilesmiledo chyba 10
    latsmilesmilesmilekażde się tam zabawismilemy chodzimy od niedawna ale tak sie mojej
    spodobało że ciężko ją stamtąd wyciagnąć....to mamusie decydujciesmile??
    mama-zuzi
    jeśli dam radę w ogóle zdążyć..to możemy się jakoś w Zabrzu umówić...tylko że u
    mnie to tak wszystko na "niewiadomo"bo poprostu nie wiem jak zdąże od
    teściów...a jak już powiedzieliśmy że będziemy to nie odwołamy...smilejak masz gg
    to kliknij może się wymienimy telefonamismile1682037
  • kocia_kolyska 02.02.05, 09:47
    Ciekawe czy i ja mogłabym się dołączyć? Nadal jestem mamą oczekującą swojego
    Maleństwa, ale problemy garderobiane nie pozwalają mi zapomnieć, że jest Ono
    coraz większe i coraz bliżej nam do spotkania smile

--
    Ewa + 16tc Maleństwo
  • mama-zuzi 01.02.05, 21:09
    Trochę zmieniłam temat, ale to tylko dlatego, że znalazłam też na innym forum posty mam z Gliwc. Wkleiłam tam adres tego wątku, a tutaj dodam tamten. Może w ten sposób dojdziemy do ładu i kiedyś zbiorą się chętne mamusie do wspólnego wyjścia gdzieś z naszymi pociechami.
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=569&w=13560693
    --
    Ania i świąteczna Zuzia
    -----------
    KLUB MAM PRACUJĄCYCH
  • miriam_b 02.02.05, 22:30
    no właśnie może uda nam się wspólnymi siłami ale tak jak pisałam trzeba zacząćsmile
    to co ???kto chętny z dzieciaczkami???????bajdocja IKAR????????????
  • miriam_b 06.02.05, 15:18
    jak co tydzień śmigamy dzisiaj do bajdocji!!smilea chętnych z nami dalej nie masad
  • mama-zuzi 06.02.05, 19:41
    My akurat byłyśmy wczoraj. Może następnym razem uda się to jakoś zgrać? smile

--
    Ania i zimowa Zuzanka
    -----------
    KLUB MAM PRACUJĄCYCH
  • miriam_b 08.02.05, 10:55
    Ja idę napewno w tą niedziele....kto idzie ze mną????smile
  • mama-zuzi 08.02.05, 18:40
    Buuuu sad A my się już umówiłyśmy na poniedziałek, bo przez cały weekend nas nie ma (tak to jest z niedzielami, w które trzeba poodwiedziać wszystkich dla których w tygodniu nie ma czasu). Swoją drogą względy finansowe też są za poniedziałkiem (5zł w poniedziałek a 15zł w niedzielę to wcale nie taka mała różnica). Może wy też wpadniecie w poniedziałek po południu?

--
    Ania i zimowa Zuzanka
    -----------
    KLUB MAM PRACUJĄCYCH
  • miriam_b 08.02.05, 22:16
    kurczesadw ten poniedziałek pracuje do 18.00sadsadmam dyżur...może w następny
    przynajmniej a też bym chętnie oszczędziławinksmilesmilesmilesmile
  • mama-zuzi 10.02.05, 19:38
    Ja jestem za smile W poniedziałki kończę wcześnie, więc tylko odebiorę Zuzię ze żłobka, zjemy jakiś obiadek i jesteśmy gotowe. Ponieważ to prawie za dwa tygodnie, to jeszcze potwierdzimy. Wiadomo- różnie w życiu bywa smile
    Może ktoś się przyłączy??

--
    Ania i zimowa Zuzanka
    -----------
    KLUB MAM PRACUJĄCYCH
  • miriam_b 10.02.05, 22:03
    no właśniesmilesmileu nas coś wiecznie wyskakujesmilea ja i tak będę niestety w tej
    wyciągarce pieniędzy w niedzielę bo jak już obiecałam to mi przypomina cały
    czassmilesmiletakże muszęsmilemoże też jakiejś mamie będzie się nudziło popołudniu???
    może mężowie pracują???smilesmile
  • joasia_mama_bartula 09.02.05, 11:17
    oj to ja już dawno nie zaglądałam na forum
    cześć dziewczyny, meldujemy się z Bartkiem (2 lata i 4 miesiące)
    pozdrawiamy
  • niezabutka 16.02.05, 11:53
    witam nie jestem z gliwic za to jestem mamą 1,2 rocznego Mikołajka i mama na
    imie Kalina
    POZDRAWIAM
  • pagosia1 17.02.05, 12:38
    Witajcie,
    to i my sie dołączymy. Nazywam sie Gosia i mam 1,5 rocznego synka Łukasza.
    Mieszkamy w Łabędach. Łukaszek uwielbia dzieci, wodę i sobotnie zajęcia na basenie.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.
    Gosia i Łukcio
  • mama-zuzi 17.02.05, 17:47
    Witam serdecznie.
    Jeśli można wiedzieć- gdzie chodzisz na basen z synkiem? My byłyśmy już dość dawno temu na Warszawskiej, ale niespecjalnie mi się podobało.
    Pozdrawiamy.
    --
    Ania i zimowa Zuzanka
    -----------
    KLUB MAM PRACUJĄCYCH
  • miriam_b 17.02.05, 18:33
    właśnie też bym gdzieś chętnie z córą chodziła..w jakim wieku dzieciaczki tam
    chodzą???i gdzie oczywiście??smile
  • pagosia1 18.02.05, 20:53
    Witajcie,
    właśnie my chodzimy na basen na ul. Warszawska. W sobote i w niedziele są
    organizowane zajęcia dla bajtli od 4 miesiecy do 2 lat. Zajecia sa rano w tym
    brodziku, gdzie na czas zajec wode podgrzewaja do temperatury 36 stopni, wiec
    jest cieplo. I jeszcze sprawa finansowa - karnet na 8 wejsc kosztuje 130 zł,
    więc troche to niestety kosztuje.
    Ale my jestemy zadowleni, widzimy postepy synka, juz sie nie boi wody. Pływać
    to sie na pewno tu nie nauczy, ale chodzi o to, aby go oswoić z wodą. W wodzie
    jest masa zabawek, dmuchane kółka, rękawki, piłki, piszczaki.
    Dla zainteresowanych podaje telefon do jednego z organizatorów: 600 201 737.
    A moze się zobaczymy na basenie...?

Pozdrawiamy cieplutko
    Gosia z Łukciem
  • mama-zuzi 20.02.05, 21:07
    Czy ktoś się może wybiera?? My na pewno będziemy. Tydzień temu nam nie wyszło a
    obiecałam córeczce, więc musimy iść smile
    --
    Ania i zimowa Zuzanka
    -----------
    KLUB MAM PRACUJĄCYCH
  • miriam_b 21.02.05, 22:53
    kurcze my to się nie zgadamysmileja miałam iść ale jakoś cicho było i dzisiaj nie
    wchodziłam na forum rano...byłyście???my w domusadsada jakoś w tygodniu???śrdoa
    lub piątek???nie miałybyście ochoty???
  • mama-zuzi 22.02.05, 14:07
    Niestety rozłożyła nas choroba i w poniedziałek pojechałyśmy do lekarza zamiast
    do bajdocji sad Środa na pewno odpada, ale może do piątku już nam przejdzie. W
    czwartek dam znać co u nas.
    Nie wiem czy nie prędzej zgadałybyśmy się na gg smile Mój nr gg: 7413291 (twojego
    muszę poszukać, bo już kiedys go sobie zapisywałam).
    --
    Ania i zimowa Zuzanka
    -----------
    KLUB MAM PRACUJĄCYCH
  • miriam_b 27.02.05, 11:21
    my dzisiaj znowy idziemysmiletradycyjniesmiletyle było chętnych mam wcześniej a teraz
    znów ciszaaaasad
  • jagienkaa 02.03.05, 16:37
    ja też sięw wpisuję, wprawdzie nie mieszkam obecnie w Gliwicach (mieszkam za
    granicą) ale cała moja rodzinka tam jest i przyjeżdżam co kilka miesięcy na
    tydzień-dwa. Kocham Gliwice i tęsknię.
    --
    Jagienka i Dominik (nowe zdjęcia na 'Zobaczcie'
  • rzenia2 30.03.05, 13:40
    Bedzie, mamy wpisuja sie na www.maluchy.pl, poforum ślaskie
    --
    Rzenia
  • mama-zuzi 30.03.05, 22:27
    Oj, tego spotkania to nie byłabym tego taka pewna, bo ostatnie posty na tamtym forum są z 2004r sad
    Pomimo trudności z "terminami", póki co jakoś udało mi się spotkać tylko z miriam (już jakiś czas temu). Było mi bardzo miło. Od razu też przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale przeprowadzaliśmy się, miałam mnóstwo załatwiania, remont, no a poza tym dopiero dzisiaj ponownie podłączyli nam internet.
    Wiosennie pozdrawiamy wszystkie gliwiczanki smile
    --
    Ania i zimowa Zuzanka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka