Interkomis - Siemianowice Śl. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witajcie - czy znacie to coś - Interkomis??? CZy znacie godziny otwarcia - a
    dokładnie czy w niedzielę jest również otwarty?? Chciałabym się tam
    szybciutko wybrać - najlepiej dzisiajuncertain
    pzdr weekendowo
    Ania
    • Witaj
      Interkomis jest otwarty w niedzielę, ale dokładnych godzin nie znam, myślę że
      tak do 19 napewno można się tam wybrać.
      Pozdrowionkasmile
    • Mam prosbe. Mozecie mi podac adres tego interkomisu. Poza tym interesuje mnie co
      tam jest, co mozna kupic i w jakich cenach. dzieki za odpowiedz.
      --
      Nasza oczekiwana łobuziara smile
      • W Interkomisie można kupić w zasadzie wszystko, ale głównie chyba nastawieni są
        na meble i urządzenia agd. Właśnie byliśmy tam z mężem w niedziele obejrzeć
        stare antyki.
        Są też rowery, wózki, łóżka, ubrania, jakieś urządzenia, iglaki, stare garnki i
        nawet widziałam worki papieru toaletowego. Ceny są bardzo różne. Nie ma reguły,
        wszystko zależy od stanu danej rzeczy. Są ceny śmiesznie niskie, ale i nieźle
        wysokie za np. szafy dobrej jakości.

Adresu nie pamiętam, ale jedzie się tam od strony Katowic Aleją Korfantego w
        kierunku Siemianowic i zaraz za małym kościółkiem na Wełnowcu i stacją
        benzynową skręca się w prawo i jedzie około 1200 m, w połowie drogi skręcając w
        lewo.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.