Dodaj do ulubionych

CZESTOCHOWA

IP: *.* 09.01.02, 23:52
Rozne sa tutaj regiony, ale mojej kochanej Czestochowy jeszcze nie widzalam. Czyzby nie bylo nikogo z tego miasta? Mam nadzieje, ze ktos sie odezwie, a tymczasem serdecznie wszystkich pozdrawiam i zycze SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU !!!
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 13.01.02, 20:27
    Może nie jestem z Częstochowy a z Blachowni ale to przzecież niedaleko. Dopiero od trzech lat tu mieszkam (pochodzę z Gdyni) ale ten region mi się podoba. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia w Nowym Roku.
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 13.01.02, 23:51
    Olu, Blachownia jest jeszcze bliżej Herb starych, w których mieszkam ja. Mam na imię Agnieszka, jestem mamą dwuletniego Mikołaja i marzę o towarzystwie emamy z okolicy. Strasznie się uciesze jak sie odezwiecie.
  • Gość edziecko: Mrówa IP: *.* 16.01.02, 11:04
    Witam Częstochowę!Mam 28 lat i jestem w 22 tygodniu. Czy orientujecie się może gdzie i czy w ogóle jest szkoła rodzenia w Częstochowie? Napiszcie coś o sobie.pozdrawiam
  • Gość edziecko: mikolaj IP: *.* 17.01.02, 14:18
    Witaj Mrówa!Nie słyszałam o szkole rodzenia w Częstochowie, ale sama rodziłam dwa lata temu, może się coś zmieniło. Radzę zapytać w szpitalu, w którym zdecydujesz się rodzić, może jakaś położna organizuje coś prywatnie. Obiło mi się o uszy o takich inicjatywach. W każdym razie mnie udało się urodzić cudownego małego mężczyznę bez szkoły rodzenia, tylko pilnie słuchałam położnych w czasie porodu. Wszystko poszło gładko. Ponoć i tak w bólu zapomina się wszelkie nauki ze szkoły.Jestem rodowitą Częstochowianką z Osiedla Trzech Wieszczów, ale teraz mieszkam z mężem i synkiem w Herbach. W Częstochowie jestem często, bo zostawiłam tu rodzinkę a poza tym kocham to miasto. Masz ochotę to napisz, z ogromną przyjemnością odpiszę. :hello: Aga
  • Gość edziecko: AgaAda IP: *.* 18.01.02, 18:49
    Tak myślę, że to Ty? prawda? :)AgaA z Majeczką.Już wszystko w porządku z logowaniem... tylko że muszę już być agaada.
  • Gość edziecko: AgaAda IP: *.* 18.01.02, 18:45
    Witam. Zgłasza się częstochowa, a dokładnie Raków (w chwili obecnej). Już kiedyś się szukałyśmy i było nas jeszcze mniej.... a tu proszę, proszę, coraz lepiej... Ja też myślałam że jestem jedyną z naszego miasta i okolic... Jak to miło :).A co do szkoły rodzenia to dziwna sprawa bo w szpitalu na parkitce funkcjonuje już od kilku lat.
  • Gość edziecko: SylwiaN IP: *.* 31.01.02, 10:26
    Ja też witam! Jestem z Czę100chowy, mieszkam na Błesznie a obecnie stukam z Ostatniego Grosza. Pozdrawiam wszystkie "regionalne grupowiczki":-)Sylwia mama Patrycji.
  • Gość edziecko: AgaAda IP: *.* 01.02.02, 16:34
    Proszę, proszę.... a może małe spotkanko.... miła emamo?
  • Gość edziecko: SylwiaN IP: *.* 05.03.02, 12:43
    Proszę, proszę....Z chęcią miła emamo!!!! Podaj tylko datę i godzinę.:-) Acha i pochwalę się, że Patrycja jest w dzisiejszym numerze "Życia Częstochowy". Jako jedyna z grupy trzylatków śpiewała piosenkę o "Kotku Puszku". Przyznam szczerze, że jestem bardzo dumna.Pozdrawiam Sylwia mama Patrycji (przyszłej piosenkarki :-) )
  • Gość edziecko: AgaAda IP: *.* 06.03.02, 20:11
    Oj jak najszybciej.... a Patrycję widziałam :) gratulacje!!! W ogóle myślę, że trzeba zwołać pospolite ruszenie wszystkich częstochowskich emam. W końcu nie ma nas zbyt wiele... już wiosna niedługo i można by zaatakować park na Jasnej Górze.... albo wiem umówmy się do kawiarenki internetowej... z dzidziusiami :) ale młodzież będzie miała miny.
  • Gość edziecko: SylwiaN IP: *.* 07.03.02, 11:03
    Noo miny na pewno mieliby niekiepskie...:-)W końcu nam się też coś od życia należy...A najważniejsze jest to, że WIOSNĄ PACHNIE...:-)Pozdrawiam wszystkie emamy :hello: Sylwia
  • Gość edziecko: maryloo IP: *.* 08.02.02, 10:19
    No nareszcie ktoś z Częstochowy. Zawsze jak tu zaglądałam to nikogo nie bylo...Ja nie jestem może z Częstochowy, ale tu studiuję i mieszkam razem z mężem i córeczką (12-12-2000) w akademiku.PozdrawiamMaria
  • Gość edziecko: magdako IP: *.* 16.04.02, 08:15
    witajcie częstochowianki ! nareszcie trafiłam na was ! jestem w 31 tygodniu i zachęcam do udziału w zajęciach szkoły rodzenia przy szpitalu na tysiącleciu (ul.PCK 1); jest bardzo fajnie !!!! zajęcia są nieodpłatne, 2 razy w tygodniu wtorek i czwartek o 13.30 - wystarczy wtedy przyjść do szpitala na I piętro (oddział fizykoterapii - sala gimnastyczna), odezwijcie się , może spotkamy się na porodówce ?! :)pozdrawiam serdecznie !magda
  • Gość edziecko: akacha IP: *.* 24.04.02, 23:11
    Cześć dziewczyny!!!A co do Oli to ja jestem w odwrotnej sytuacji : pochodzę z Czestochowy, co ja mówie - pochodzę! dalej sie czuję dumną częstochowianką bo przemieszkałam tam 24 lata swojego życiasmilele obecnie mieszkam w Gdyni :)w Blachowni mam kuzynkę, w Częstochowie mamę i całą rodzinę i czesto odwiedzam moje miasto. Chociaż sytuacja troche dziwna - Gdynia to już też MOJE miasto :)tutaj mieszkam, pracuję itd.A będąc w cz-wie nie mogłam wytrzymać i poszłam z SYNEM do kawiarenki i nternetowej KOMORA za Sezamem (ale nazwasmile ) hihihito co? chyba mogłam sobie zajrzeć też na "wasze" forum?pozdrawiamkacha
  • Gość edziecko: Asior IP: *.* 11.07.02, 17:30
    no pieknie, ja tu sie ciesze, ze jest Czestochowa, a tu ostatni wpis z kwietnia.....:(((Chetnie nawiaze kontakt z kobieta, ktorej tez calymi dniami jest mdło i niedobrzewink
  • Gość edziecko: magdako IP: *.* 11.07.02, 21:05
    witaj asiu ! ja wprawdzie nie mam mdłości, tylko od 4 tygodni piękną córcię maję :), ale chętnie nawiążę kontakt z częstochowianką - służę swoimi doświadczeniami z ciąży (z rozrzewnieniem wspominam ten piękny czas ! :) )pozdrawiam gorąco ciebie i twoje maleństwomagda
  • Gość edziecko: Asior IP: *.* 13.07.02, 13:04
    Magdo, zbawienie moje! :)ciekawa jestem gdzie rodzilas, jaki lekarz prowadzil Twoja ciaze, wrazenia, po prostu wszystko!!!Ja mieszkam na Parkitce, wiec odpowiadalby mi ten szpital, bo jest blisko.Ojej, jak bardzo tez chcialabym juz byc po wszystkim i tulic moje malenstwo :)pozdrawiam Cie serdecznie i Corcie, mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzasiu, jak sobie radzisz z karmieniem, prowadzeniem domku, itd.?Asia :)
  • Gość edziecko: magdako IP: *.* 14.07.02, 16:18
    Asiu ! wysłałam ci maila na privpozdrawiammagda
  • Gość edziecko: mysiopes IP: *.* 23.02.03, 13:46
    czesc dziewczyny:hello:. bardzo sie ciesze, ze jest tu czestochowa. mam 13-sto miesieczna coreczke, sama ja wychowuje.bardzo chcialabym poznac inne mamy z okolicy,niekoniecznie same.pozdrawiam
  • Gość edziecko: Asior IP: *.* 08.08.02, 16:39
    Dziewczyny, to przeciez niemozliwe, ze nie ma tu zadnej ciezarowki!!! Chetnie nawiazalabym kontakt z kimś, kto tez sie juz nie miesci w stare spodnie :)Pozdrawiam goraco, teraz wyjezdzam na urlop, ale za tydzien ma tu byc 100 postow!!!Asiek
  • Gość edziecko: magdako IP: *.* 16.08.02, 12:30
    co u ciebie, asiu ? jak ci sie podoba dr czekaj i jak sie czujesz ???chyba jednak nie zagladaja tu inne częstochowianki, hi hi hi :)pozdrawiam magda
  • Gość edziecko: abdzimek IP: *.* 20.02.03, 14:03
    No proszę bardzo, to ja myślałam że tu nikt na to forum z Częstochowy nie zagląda, a tu proszę,tyle osób, tylko szkoda że to tak dawno było, akurat wtedy kiedy nie miałam internetu.Odezwijcie się proszę kobitki z Częstochowy lub okolic.
  • agaper 16.04.03, 22:22
    Mamy już kwiecień, a gdzie podziały się częstochowskie mamy?
    Ja jestem tutaj nową , ale starą stażem mamą dwóch synów Mateusz /7 lat /i
    Jaś /3 miesiące/.
    Gdzie chodzicie na spacery? Tak mało w naszym mieście miejsc zielonych , a
    przecież wiosna.
    Pozdrawim!!! AGA
  • iwa.mamaprzemka 20.04.03, 20:55
    Ja co prawda nie mieszkam w Częstochowie ale :
    - urodziłam się w Cz-wie smile
    - 20 km od Cz-wy mieszkają moi rodzice i bywam tam średnio co dwa tygodnie.
    Zamierzam tam nawet spędzić z moim 10-o miesięcznym synkiem wakacje .
    Jeśli będziecie organizować spotkanie w okresie lipiec- sierpień to też się
    postaram przyjechać
    wiosennie pozdrawiam
    --
    Iwona i Przemko

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka