Dodaj do ulubionych

Okulista w Sosnowcu

IP: *.* 02.12.02, 10:09
Czy może mi ktoś polecić dobrego okulistę w Sosnowcu lub okolicy? Może być prywatny. Czy macie jakieś doświadczenia z okulistami?Zapisana jestem na styczeń w przychodni na Wawelu. Czy któraś z eMam tam chodziła i może podzielić się doświadczeniami?Agatce czasem ucieka prawe oczko do wewnątrz (ma ponad 1,5 roku). Po przeczytaniu wszystkich postów na ten temat stwierdziłam, że nie ma co czekać, aż przejdzie.Czekam na informacje i z góry dziękuję.Aga :hello:
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: Konfacela IP: *.* 02.12.02, 16:03
    Aga! Nie idź z takim maluchem na Wawel! To co się tam dzieje przechodzi wszelkie pojęcie. Pewnie jesteś umówiona na jakąś tam konkretną godzinę. Bzdura zupełna. Na tą samą godzinę są umówione wszystkie dzieci. Siedzi się tam nawet 2-3 godziny na paskudnym korytarzu (chyba, że coś się zmieniło, ale nie sądzę). Byłam tam 2 razy, co prawda już dawno, ale nigdy więcej. Co do polecania lekarzy, to nie mam osobistych doświadczeń, bo więcej nie musiałam chodzić. Ale położna środowiskowa poleciła mi panią dr Cupiał. Podobno przyjmuje gdzieś na Grota-Roweckiego (oczywiście w Sosnowcu) w okolicach dawnego szpitala dziecięcego. Niestety dokładniejszych namiarów nie mam.Mrugamy prawymi oczkami do Twojej Agatki!Konfacela
  • Gość edziecko: Politea IP: *.* 02.12.02, 17:06
    Witam,nie polecam pójścia na Wawel do jakiegokolwiek specjalisty dla dzieci. Kolejki takie, że spędzisz tam pół dnia, przy dobrych układach. Natomiast polecam poradnię okulistyczną w "dwójce". Idziesz, zapisujesz się, a dzieci są przyjmowane poza kolejnością (tak było przynajmniej jakiś czas temu). Może spróbuj też się zorientować w szpitalu na Klimontowie.Pozdrawiam, Politea
  • Gość edziecko: bonia IP: *.* 05.12.02, 22:06
    Chodzę w Katowicach do bardzo dobrego okulisty. To nie tylko moje zdanie, ale ludzi ze świata medycyny i pacjentów z naprawdę dużymi wadami wzroku. Państwowo lekarz przyjmuje w przychodni szpitala kolejowego, ale przyznam, że kiedyś próbowałam się tam dostać i długi termin oczekiwania mnie odstraszył. Szpital kolejowy ma podobno bardzo dobrą okulistykę stąd takie kolejki. Wracając do sprawy to chodzę do tego okulisty (oczywiście z moją 2 letnią córcia) do gabinetu prywatnego w Katowicach-Ligocie. Lekarz nazywa się Pojda, a gdybyś chciała bliższe namiary tzn. numer telefonu jego gabinetu to napisz do mnie na priva to chętnie podam. Dodam jeszcze, że polecałam go znajomym, którzy byli wcześniej ze swoją córką w klinice u Gierkowej i stwierdzili, że usługi p. Pojdy były zdecydowanie bardziej fachowe. Bogna
  • Gość edziecko: apynia IP: *.* 08.01.03, 07:50
    Wczoraj byłam u okulisty na Wawelu. Wszędzie, gdzie dzwoniłam to odsyłano mnie właśnie na Wawel. Jeżeli chodzi o organizację, to rzeczywiście jest kiepsko, nie ma wyznaczanych godzin, wszyscy muszą czekać od rana. Dzieci do lat 2 przyjmowane są poza kolejką, ale jeżeli jest tych dzieci więcej, to przyjmowane są na zmienę ze starszymi. Więc ciągnie się to kilka godzin. Za to okulistki - cud, miód i malina! Dr Janas była taka miła, uprzejmie nas poinformowała, że następnym razem, jak dziecko ma katarek, to trzeba zmienić termin wizyty, bo nie można wykonać wszystkich badań (zaklaplać oczu), no ale jesteśmy pierwszy raz, więc mamy prawo nie wiedzieć. Do Agatki umiała podejść, córcia wcale się nie bała i uważała to za zabawę. Pani bardzo ją chwaliła.No i oczywiście najważniejsze! Wszyskie wykonane testy wypadły pomyślnie, prawdopodobnie Agatka jeszcze ma słabe mięśnie. Pani okulistka poinformowała nas, że oczko ma prawo uciekać do 4 roku życia, bo do tego czasu rosną mięśnie oka (jest ich aż 6), a rosną nierówno. Ale mamy być pod kontrolą, za 4 miesiące na kontrolę i badanie dna oka. Pani pochwaliła nas, że reagujemy na wszystkie nieprawidłowości i zawsze trzeba sprawdzić, czy wszystko w porządku. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. :)Tak więc polecam Wawel, jeżeli chodzi o podejście do dzieci, bo organizacja :(.Pa, :hello:Aga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka