Dodaj do ulubionych

Szukam alergologa i pediatry w Bielsku!

IP: *.* 29.12.02, 20:10
Poszukuje alergo loga i jakiegoś dobrego pediatry. Znacie może dr Poraniewskiego? Nie wiem czy jest wart wizyty :)
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: BM IP: *.* 29.12.02, 21:15
    cześć!Przez parę lat chodziłam z dzieckiem do dr Poraniewskiego, bardzo dobry lekarz, jedyny minus, że przyjmuje (przynajmniej przyjmował) dwa razy w tygodniu, dwie godziny po południu.Zawsze miałam stracha, czy przypadkiem nie będę go poszukiwała w iiny dziń niż wtorek czy czwartek.teraz chodzę do naszej przychodni w Wapienicy, są tu świetni pediatrzy - Pani Katarzyna Rodak - przyjeżdza bez problemu do domu, moje chłopaki ją kochaja, i Piotr Frączek - również przyjmuje prywatnie - też jestem z niego zadowolona.a w jakim wieku jest Twoje dziecko? Do alergologa chodziłam prywatnie, super lekarz - szkodą, że kosztował 50 zł + inne "przyjemności" typu koszt testów i najdroższe na świecie lekarstwa.ale z alergia Krzyśka walcza teraz pani Kasia i pan piotr.jak masz jakieś inne pytania, to pisz, skontaktujemy się prywatniepozdrowieniaBeata
  • Gość edziecko: dzidecka IP: *.* 29.12.02, 21:23
    Moja Jula ma 4miesiace i chodzą z nią do naszej przychodni. Ale stwierdziłam, że nasza lekarka jest dość kiepska. Julka ma czerwone i baardzo suche policzki, a lekarka nie wie z czego to jest i dała sobie z tym spokój. Tyle, że ja nie moge. Nie wiem czy to skaza czy AZS. A może z przegrzania. No i chyba wybiorę się do alergologa. Tylko gdzie?
  • Gość edziecko: dś IP: *.* 30.12.02, 20:54
    Szczerze mówiąc z tego co wiem to w Bielsku nie ma dobrego alergologa dziecięcego. Słyszałm o Świerczyńskim ponoć jest dobry w diagnozach ale w leczeniu kiepski. Ja znalazłam naprawdę dobrego alergologa ale w Krakowie. A jeżeli chodzi o pediatrę to ja chodzę do branżowej przychodni na Błoniach ul. Willowa, oni mają umowę ze śląską kasą, pani Adamiec. Od urodzenia prowadzi moich chłopaków i uważam że jest świetna, zawsze trafna diagnoza, leczenie. Jeżeli chcesz więcej informacji to pisz.Pozdrawiam.Joel

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.