Dodaj do ulubionych

tyskie mamy, a może spotkanie?

IP: *.* 07.03.03, 22:48
Cześć, jestem częściowo tyską mamą, bo mieszkam w Pszczynie, ale znam i pracuję w Tychach. A co wy na jakieś spotkanie? Bardzo fajnie byłoby się spotkać w miłym gronie. Jeżeli macie taką ochotę zgłaszajcie się i dajcie propozycje jak by to mogło wyglądać. Z dzieciaczkami czy na babskie pogaduchy? Wiem, że tak spotykają się mamy np. z Bielska. Co wy na to?Pa,paewa
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: ikonka1 IP: *.* 08.03.03, 11:24
    Jestem jak najbardziej za :D Dla mnie mogłoby być z dzieciaczkami ponieważ nie mam gdzie zabardzo go zostawić i oczywiście w Tychach.Pozdrawiam mama kubusia :hello:
  • Gość edziecko: dorotadu IP: *.* 08.03.03, 22:15
    Spotkanie to musi być z dziećmi( bo co moja biedna Majusia by jadła, kiedy mama byłaby na spotkaniu? )Proponuje jakiś park, albo równie przyjemne miejsce.Dorota
  • Gość edziecko: maja27 IP: *.* 08.03.03, 22:19
    Hej, Fajnie, że macie ochotę się spotkać. Czekamy w takim razie na więcej zgloszeń i będziemy próbować coś wykombinować. Dla mnie też z baby jest lepiej.ewa
  • Gość edziecko: anitas IP: *.* 09.03.03, 09:58
    jestem jak najbardziej za ... miejsce nie ma znaczenia, moze byc nawet u mnie w domu tylko musimy ustalic dokladny terminPozdrawiam
  • Gość edziecko: maja27 IP: *.* 10.03.03, 15:30
    hej dziewczyny,A więc jest nas już cztery. Czekamy w takim razie na dalsze zgłoszenia.maja
  • Gość edziecko: iwo1 IP: *.* 10.03.03, 20:40
    Ja mieszkam wprawdzie w Bielsku ale sercem w Tychach ,stąd pochodzę i jestem bardzo często więc chętnie się z Wami spotkam Pozdrawiam IWo z Jasiem
  • Gość edziecko: Megi77 IP: *.* 13.03.03, 13:55
    HEJJestem tu nowa. Spodobał mi się wasz pomysł. /Mam 26 lat. Mieszkam w Tychach razem z moim 13 miesięcznym synusiem Mateuszkiem (i z jego tatą :-) ). Z przyjemnością dołącze się do Was i spotkam np w parku.Pozdrawiam Pa Pa
  • Gość edziecko: Lilu_G IP: *.* 21.03.03, 22:00
    Cześć dziewczyny!Niby kilka nas jest chętnych do spotkania, ale jakoś chyba nie mamy wystarczająco zapału albo czasu :-(Jeszcze raz odświerzam ten wątek i przejawiam dalszą chęć do spotkania na spacerze!Pozdrawiam
  • Gość edziecko: Megi77 IP: *.* 21.03.03, 23:01
    Hej LiluZaproponuj date. Może to nas bardziej zmobilizuje.Jak już pisałam jestem mamą niepracującą więc prawie każda data mi pasuje. Zapowiadają że ładnie będzie w przyszłym tygodniu - (u mnie odpada wtorek - wypad na basen :-)). Proponuje na miejsce spotkania park na Paprocanach. I co Wy na to tyskie emamusie.PozdrawiamMegi
  • Gość edziecko: dorotadu IP: *.* 21.03.03, 23:12
    Ja też nie pracuję dlatego moge się dostosować. Mieszkam na oś R do Paprocan trochę daleko, ale przecież mamy taki pojazd jak wózek ,więc damy sobie radę. Pozdrawiam i mam nadzieje na szybkie spotkanieDorota z Mają
  • Gość edziecko: Megi77 IP: *.* 22.03.03, 09:36
    HejNapiszcie z jakich osiedli jesteście. Ja mieszkam na osiedlu "H" więc też mam kawałek do Paprocan ale bardzo mi się podoba ta okolica i mam do niej sentyment bo kiedyś mieszkałam na "W". Może ktoś zna równie ładne miejsce.Pozdrawiam :-)Megi
  • Gość edziecko: Lilu_G IP: *.* 22.03.03, 18:14
    Witam!Proponuję przyszłą sobotę - 29 marca godziny popołudniowe (ok.14.00 lub 15.00). Ja niestety pracuję w tygodniu i przyjeżdzam do domku z małym ok.17,00 -to troche późno na spacer (przynajmniej narazie). A godziny popołudniowe ponieważ co niektóre mamy robią weekendowe zakupy, sprzątanie i takie tam, zresztą same wiecie ;-).Acha -ja mieszkam na os.T. więc mogłybyśmy po kolei dołączać do siebie w trakcie drogi na Paprocany. Teraz czekam na odzew ile mam jest chętnych, ewentualnie na inne propozycje terminu czy godziny.Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia (obojętnie kiedy to nastąpi) Lilu z 15,5 miesięcznym Dawidkiem
  • Gość edziecko: ikonka1 IP: *.* 22.03.03, 20:56
    Ja mieszkam na oś.K i jestem mamą nie pracującą tzn. jestem na wychowawczym więc dla mnie może to być w każdy dzień. Bardzo chętnie spotkam się z Wami w przyszłą sobotę 29.03 - może jednak troszeczkę wcześniej między 13.00 a 14.00.Pozdrawiamy Iwona i Kubuś 8 miesięczny :hello:P.S. Jeśli jakaś mamusia ma ochotę na codzienne spacerki i pogaduszki na spacerkach to chętnie się z nią wybierzemy - my zazwyczaj wychodzimy ok. południa.Papapapappapapapappapapa
  • Gość edziecko: BBMMDD IP: *.* 24.03.03, 14:08
    Cześć Dziewczyny,Ja również chętnie do was dołączę - może już niedługo z dwójką (choć to drugie nie spieszy sie na świat a już ma termin...) Może nie na to spotkanie 29.03 - prawdopodobnie zastanie mnie w szpitalu ale następnym razem może się już uda. Zwracam się specjalnie do mamy Kubusia - ja też mieszkam na osiedlu K (Kubicy)i byłabym chętna na spacery.Niestety mam ograniczony dostęp do internetu - kożystam w tej chwili grzecznościowo (jestem w "trakcie zakładania") więc wiadomości odczytuję z pewnym opóźnieniem. Jak pisałam na wstępie czekam na drugie maleństwo koniec marca - początek kwietnia więc parę dni będę unieruchomiona ale jak narazie chętnie wychodzę na spacery... Pozdrawiam Basia - mama Marcina.
  • Gość edziecko: ikonka1 IP: *.* 25.03.03, 19:05
    Jak jeszcze będziesz mogła to przyjdź na spotkanie w czwartek koło Mc donalda to porozmawiamy , a jeśli nie dasz rady to wyślij maila na moją skrzynkę co z dzidziusiem czy już jest na tym świecie :love: i umówimy się następnym razem już w większym groniec na spacerek.:hello: pozdrawiamy Iwona z Kubusiem i życzymy szczęśliwego rozwiązania oraz kochaniutkiego zdrowego dzidziusia :love:
  • Gość edziecko: BBMMDD IP: *.* 27.03.03, 15:18
    Cześć właśnie odczytałam Twoją informację- jest czwartek a ja jadę do doktora - ma zadecydować co dalej z nami... Trzymaj za mnie kciuki - proszę. Do zobaczenia i kolejnego listu.Pozdrawiam Basia
  • Gość edziecko: maja27 IP: *.* 24.03.03, 16:09
    Hej tyskie emamy,No i w końcu konkretna data. Brawo! W takim razie sumuję wasze propozycje. 29 marzec (sobota) w parku na Paprocanach przy bramie. Czy pasuje wam ok.13.oo? Ile z was może przyjść? Mam jescze jedną propozycję, aby mamy nie pracujące spotkały się też w tygodniu. Jakie dni wam najbardziej pasują i gdzie? Ja później to podsumuję i dam znać.
  • Gość edziecko: dorotadu IP: *.* 25.03.03, 09:39
    Cieszę się bardzo na nadchodzące spotkanie. Wg netu w sobotę ma być 19 stopni więc może być bardzo przyjemnie. Ciekawa jestem ile mam będzie. Jeśli chodzi o codzienne spacerki to też jestem chętna . Cekam na spotkanie Dorota
  • Gość edziecko: Lilu_G IP: *.* 25.03.03, 15:36
    Hej ;-)Ja również potwierdzam przybycie - zapowiedziałam już mężowi brak obiadu w sobotę w towarzystwie żonki i synka hihihi... mam nadzieję że się rozpoznamy wśród tłumu, który tam się przewija (a prznajmniej był teraz w niedzielę). A może trzeba pomyśleć nad znakiem rozpoznawczym... np. hustka przewiązana na wózku...Pozdrawiam LiluPS Niestety urlopu na czwartek nie dostanę ;-(
  • Gość edziecko: Megi77 IP: *.* 24.03.03, 21:31
    HejNam niestety nie pasuje sobota :-(. Ponieważ jestem emamą niepracującą więc proponuje spotkanie w ten czwartek tj. 27.03 w porze spacerków 12.00 - 13.00. Zastanawiam się czy na Paprocanach czy może np koło Mc Donalda tylko gdzie potem na spacer? Napiszcie co o tym myślicie.PozdrawiamMegi mama 15-miesięcznego Mateusza (małe sprostowanie - mój synuś ma 15 a nie 13 miesięcy jak wcześniej pisałam :-) )
  • Gość edziecko: ikonka1 IP: *.* 25.03.03, 18:58
    Ja będę w czwartek koło Mc Donalda proponuję ok.godz.13.00 , bo mój malutki lubi długo spać więc nie wiem czy zdążyłabym na 12.00 , na miejscu wymyślimy gdzie pójdziemy na spacerek - ZAPRASZAMY EMAMUSIE NA CZWARTKOWE SPOTKANIE KOŁO MC DONALDS.Pozdrawiamy Iwona i Kubuś :hello:W sobotę też się zjawimy.
  • Gość edziecko: dorotadu IP: *.* 25.03.03, 19:49
    My tak na 80% też będziemy, tak czy inaczej dam jutro znać. Barszo fajnie, że obie mieszkacie tak blisko mnie. A wracając do sobotniego spotkania to może umówimy się koło Maca o 12 i pójdziemy razem?PA PADorota
  • Gość edziecko: Megi77 IP: *.* 26.03.03, 16:40
    HejPotwierdzam że my będziemy w czwartek koło Mc Donalda około 13:00. Może jeszcze jakaś emama się do Nas dołączy.To już jutro :-).Pa PaMegi i Mati
  • Gość edziecko: dorotadu IP: *.* 26.03.03, 22:09
    Potwierdzam przybycie jutro o 13 Pa pa paaa
  • Gość edziecko: Lilu_G IP: *.* 28.03.03, 21:43
    Witam!Już jutro sobota! - mam nadzieję, że pomimo milczenia które znowu nastało na forum, któraś mama pojawi się przy bramie paprocańskiej. My się również postaramy, choć mieliśmy chwilowe problemy ze zdrówkiem. Zasypiamy z nadzieją na przychylność aury ;-)Lilu i Dawidek (który na szczęście już śpi ;-))
  • Gość edziecko: maja27 IP: *.* 30.03.03, 16:37
    Cześć,Niestety do piątku wieczorem nie wiedziałam, czy będę miała samochód. Jestem z Pszczyny, ale bardzo chciałam być w sobotę na Paprocanach. Mąż musiał pracować, więc z wyprawy nic nie wyszło. Mam nadzieję, że spacerki będą regularne, więc na pewno do was dołączę. No ale przede wszystkim: Jak udał się Wasz spacer? Ile was było? Bo miło było na pewno. Umówiłyście się znów? A jak zareagowały dzieciaki na nowe znajomości? Pozdrowionkaewa, mama Julii
  • Gość edziecko: dorotadu IP: *.* 31.03.03, 21:38
    Niestety nie mogłam być na sobotnim spotkaniu ale mam nadzieję że na tym nie poprzestaniecie. Zniecierpliwością oczekuję następnego spotkania. Czy umówiłyście się? Jeśli tak to gdzie i kiedy.Mama Dorota
  • Gość edziecko: Lilu_G IP: *.* 01.04.03, 11:46
    Witam!Nie wiem czemu znów cisza przy tym wątku. Nic nie wiadomo jak udało się czwartkowe spotkanie, a o sobotnim to lepiej nie mówić. Przynajmniej ja byłam trochę zawiedziona a potem rozgoryczona buuuuu. Cała moja rodzinka nastawiła się że Lilu ma wolne w sobotę, bo umówiła się z internautkami. Cały dzień układałam sobie tak, żeby być punkt 13,00 na paprach. A tam żadnej mamy. Byłam tak zdesperowana, że spytałam kilka mam z dziećmi, czy czasem nie są z kimś umówione? (hihi) A one z lekkim uśmieszkiem: nie. Bardzo chciałabym się jeszcze kiedyś spotkać z emamami i dziećmi, ale jeśli miałoby być to jednoosobowe spotkanie - to rezygnuję :-( Pozdrawiam słonecznie i bardzo optymistycznie Lilu
  • Gość edziecko: ikonka1 IP: *.* 01.04.03, 15:10
    Ja też byłam na paprocanach tylko że troszkę się spóźniliśmy z Kubusiem i niestety nikogo nie było :(Proponuję spotkajmy się jeszcze raz ale może nie na paprocanach bo dla nas jest to troszeczkę daleko.My mieszkamy na oś.K i jesteśmy cały czas w domku więc jest nam to obojętne o jakiej porze - do szybkiego zobaczenia...Pozdrawiamy Iwona z Kubusiem :hello:
  • Gość edziecko: Megi77 IP: *.* 01.04.03, 16:18
    HejNo tak należy nam się mały "opiernicz".Chcę poinformować że spotkanie czwartkowe udało się :-) :-). Pogoda dopisała i przyszły dwie mamy: Dorotadu(mama Maji) 0 Ikonka1(mama Kuby). Spędziłyśmy ponad trzy godziny na opowiadaniu o naszych pociechach i o Nas - było bardzo sympatycznie. Planujemy następne.Myślę że trudniej jest Nam się spotakć bo mieszkamy na różnych osiedlach a do tego jedne mamy pracują a inne nie.Nam będzie trudno umówić się w sobotę bo tatuś się buntuje :-) gdyż cały tydzień się nie widzimy.Lilu mam taką propozycję: pisałaś że przyjeżdzasz z małym około 17:00 więc może spotkamy się w tygodniu około 17:00.Czas przesunięto więc już dłużej jest jasno. Mieszkałam kiedyś na W więc poczekamy do 17:00 u babci. Mój synuś ma teraz 15,5 więc jestem ciekawa jak by się bawił z równieśnikiem.Oczywiście chce podkreślić że każda chętna emama może a nawet powinna się do Nas przyłączyć.PozdrawiamMegi i Mati
  • Gość edziecko: owsianka IP: *.* 01.04.03, 18:50
    mieszkam w mikołowie i dopiero "odkryłam" Was. Uważam że to świietny pomysł. Cieplutko dzieci buszują i My zrelaksowane, uśmiechnięte pełne optymizmu, wiary w lepsze jutro :) (ja już po egzaminach... mam nadzieję :) ) było by super mam nadziejęże spotkanie dojdzie do skutkupozdrawiambasia
  • Gość edziecko: dorotadu IP: *.* 01.04.03, 19:25
    Witaj wśród nas!!!Cieszę się że jest nas coraz więceji jak się umówimy w tak dużym gronie to zawsze ktoś będzie. To aluzja do naszego sobotniego spotkania na którym mnie nie było. Przepraszam Cie Lilu to się nie powtórzy. Za to czwartkowe spotkanie udało się znakomicie o czym już wszystkie wiecie.Pozdrawiam wszystkie mamy Dorota
  • dorotadu 02.04.03, 18:36
    Czy któraś z mam jezdzi z dzieciaczkiem na basen? Chciałabym wiedzieć jak to
    wygląda. Kiedy zrobi się cieplej mam zamiar wybrać się tam z moą "już" 4,5
    miesięczną Majką.
    Pozdrawiam i mam nadzieje że się tu zadomowimy
    Dorota
  • mami27 02.04.03, 21:30
    Cześć,
    To ja maja27 (mama 17 miesięcznej Julii z Pszczyny) z naszego poprzedniego
    forum. Lilu ma całkowitą rację i jest mi też strasznie głupio, bo właściwie to
    ja najbardziej napierałam na to spotkanie. Tak to jest kiedy chęci są większe
    niż możliwości. My baaaardzo chciałyśmy tam być! ALe mam nadzieję, że będziemy
    próbować nadal. Ja jestem za!!!! Będę śledzić wasze propozycje i w miarę swoich
    możliwości dotarcia do Tych, dołączę się na bieżąco. Niestety mój mąż pracuje
    codziennie i nie mam samochodu, ale jego sezon pracy trwa do czerwca, więc
    najpóźniej wtedy. Poza tym są jeszcze niedziele i wolne dni.
    A propos ktoś pytał o basen: My jeździliśmy z naszą Julą na basen przy hucie
    Baildon do szkoły pływania dla niemowląt. Mieliśmy dobre doświadczenia, mogę
    udzielić więcej informacji.
    ewa i julka
  • lilu_g 07.04.03, 10:30
    Witam bardzo słonecznie (pomimo zimy za oknem)!
    Dalej podtrzymuję chęć spotkania się z emamkami, gdy tylko pogoda się poprawi.
    Meggi- ja mieszkam na os. T i równie dobrze możemy umówić się w stronę centrum
    lub K (np. w McDonaldzie) - ja tam nie widzę problemu wink. A jeśli następny
    termin w tygodniu byłby sprzyjający to może coś bym wymyśliła i wyszła z pracy
    o 15.00!! Czekam teraz na wasz odzew wink
    Ikonka- ja w pamiętną sobotę chodziłam chyba do 14 po Paprach (w okolicach
    bramy). Męczy mnie jedna myśl - może się widziałyśmy? Nie poczułaś czasem na
    sobie czyjegoś wścibskiego wzroku?? hihihi może to ja się wpatrywałam wink ...
    Basia- daj znać co tam u Was i jak maluszek?
    Pozdrawienia dla wszystkich tyskich emam wink
    Lilu
  • mami27 07.04.03, 22:03
    Cześć,
    Witam Was tyskie mamy. Na edziecko byłam mają27, a teraz jestem jak widzicie
    mami27. Mam nadzieję, że odnajdziemy się tutaj na tych nowych stronach i
    będziemy utrzymywać kontakt. Cały czas myślę, że spotkamy się w niedalekim
    czasie. Na pewno, dla was mieszkających w Tychach, jest łatwiej się umówić.
    Zawsze jak jestem na forum, sprawdzam, czy ktoś dopisał coś nowego.
    Może zaczniemy nowy wątek: napiszcie coś więcej o waszych tyskich dzieciakach.
    No to ja zacznę:moja Julka ma prawie 18 miesięcy, jest bardzo żywa, uwielbia
    tańczyć i zaczyna sobie podśpiewywać. Nadal pije w nocy cyca i nie wie co to
    nocnik. No i jest z tym szczęśliwa.
    A jakie są wasze bąble?
    Pozdrowienia
    ewa
  • ikonka1 08.04.03, 12:50
    Witamy Iwona z Kubusiem :o))))))
    Lilu moja mama mieszka na oś.T możemy się w jakiś dzień umówić na spacerek
    obojętnie gdzie bo ja nie pracuję więc może Ty wybierz miejsce a my się
    dostosujemy - podobno od czwartku zapowiadają poprawę pogody.
    Ja jestem u mamy prawie codziennie i wracam od niej ok. godz. 17.00 tak że
    możemy się też po południu umówić na spacerek - ja mieszkam na oś.K
    Pozdrawiamy i czekamy na wieści :o))))))
  • lilu_g 09.04.03, 10:14
    dobry pomysł... jak tylko pogoda się poprawi mogłybyśmy pospacerować i
    jednocześnie odprowadzić cię kawałek do domu. A gdzie dokładniej mieszka twoja
    mama? (może na Tołstoja??). Jeśli masz możliwość rozmowy na Gadu-Gadu (i
    oczywiście inne mamy również) to podaję mój numer GG: 2800904... może łatwiej
    nam się będzie umówić wink.
    Pozdrawiam
    Lilu
  • ikonka1 09.04.03, 19:15
    Witam smile
    Moja mama mieszka właśnie na tej ulicy, a szczegóły może powiemy sobie na gadu
    zapraszam Cię Lilu oraz inne mamy między 19.00 a 20.00 - postaram się być o
    ile moje maleństwo mi pozwoli - mój numer to: 3587383
    Pozdrawiamy Iwona i Kubuś smile
  • megi_77 09.04.03, 13:03
    Hej
    W najbliższych dniach my nie pojawimy się na spotkaniu.
    Trudno jest mi się pozbierać po tym co wczoraj przeszłam z małym. Nagle zaczoł
    płakać, zrobił się siny i stracił przytomność. Myślałam że to już koniec. Cały
    czas mam ten widok przed oczami. Nie wiedziałam co się stało dlaczego zaczoł
    płakać. Pomyślałam że się zakrztusił bo zrobił się siny(mimo że wiedziałam że
    nie miał nic czym mógłby się zakrztusić)- wiec zaczelam go klepac miedzy
    łopatkami i nic. Złapałam za telefon i jak dzwoniłam na pogotowie to odzyskał
    przytomność. Zrobił się zimny, blady i spocony.Dodam że siedzielismy przy
    komputerze. Matusz wkładał koncowki słuchawek do komputera. Pozwalałam mu na to
    bo mąż powiedział że mu nic nie grozi. W drodze do szpitala zwymiotował. W
    szpitalu zrobili badania i okazało się że jest zdrowy. Nałożyło sie na to
    jeszcze to ze tydzien temu był szczepiony na odre, świnke i różyczke. W
    poniedziałek byliśmy u lekarze bo dostał goraczke i wysypke. Lekarz powiedział
    że to normalna reakcja na szczepionke.
    Trudno stwierdzic na 100% co się stało. Podejrzewłyśmy z lekarką że zakrztusił
    się wymiocinami. W domu po pewnym czasie zaczełam sobie dokładniej przypominac
    jak to było i doszłam do wniosku że może to był bezdech z płaczu - ale co
    spowodowało ten płacz? Podejrzewam że mógł się wystraszyć jak naciągneło Go na
    wymioty bo już kiedyś płakał zanim zwymiotował.

Teraz wszystko jest w normie. Jest osłabiony.

Przepraszam że Was tak zameczyłam ale musiałam się wygadać.

Przed tem byłam megi77 a teraz megi_77 - myśle że to mała zmiana.

Pozdrawiam
    Mama prawie 16-miesięcznego Mateusza
  • mami27 09.04.03, 20:36
    Cześć Megi,
    Mogę sobie wyobrazić co przeszłaś z Mateuszkiem. To musiało być straszne! A
    przecież trzeba zachować w takim momencie zimną krew i próbować pomóc dziecku.
    Zawsze boję się,że nie będę wiedziała co robić w takiej sytuacji jak coś by się
    działo z moją 18 mies. córką. Należą Ci się brawa za to, że sobie tak dobrze
    poradziłaś. życzę twojemu synkowi powrotu do sił!!!!! Uszy do góry.
    ewa
  • ikonka1 10.04.03, 10:04
    Megi należą Ci się brawa że potrafiłaś tak rozwiązać sytuacje - ja nie wiem
    jak bym się zachowała przy moim Kubusiu w takich okolicznościach - cieszymy
    się bardzo że już po wszystkim i życzymy Wam aby już więcej to się nie
    powtórzyło i dużo zdróweczka oraz uśmiechów IWONA I KUBUŚ smile
  • dorotadu 09.04.03, 22:02
    Biedny Mateuszek,też wyobrazam sobie co przeżyłaś. Mały na pewno szybko dojdzie
    do siebie ale Ty będziesz to pamiętać bardzo długo. Życzymy Wam szybkiego
    odzyskania sił i do zobaczenia na spacerku, który chyba w końcu się odbędzie.
    Pozdrawiamy wszystkie mamy
    Dorota i Maja
  • katek18 11.04.03, 13:35
    Witam.
    No proszę przeglądam sobie forum regionalne i nawet pojęcia nie miałam, ze tu
    tyle internautek z Tychów. Jestem mama 7-miesięcznej Oli, a Paprocany są naszym
    ulubionym miejscem spacerów, bo bardzo blisko mieszkamy. Wprawdzie jedno
    parocańskie spotkanie nie wyszło, ale wiosna (ta prawdziwa)już tuż tuż, a potem
    lato, miejmy nadzieję, że okazji do spotkań nie zabraknie.
    Pozdrawiam wszystkie emamy z tychów i nie tylko smile.
    Kate
  • megi_77 11.04.03, 21:32
    HEJ
    Miło Was widzieć w Naszym gronie.
    Myśle że spotkamy się na spacerku w przyszłości.

Pozdrowienia od mamy prawie 16-miesięcznego Mateusza.

• dorotadu 19.04.03, 17:26
    smacznego jajeczka,
    pełnego kubeczka,
    słodkiej czekoladki,
    kurczaczków gromadki,
    słońca i wiosennej pogody
    a w Smigus Dyngus pełnego wiadra wody !!!

WSZYSTKIM KTÓRYCH JUZ POZNAŁYSMY I TYM KTÓRYCH DOPIERO POZNAMY
    życzą

DOROTA I MAJA
  • dorotadu 05.05.03, 08:56
    hej hej żyjecie jeszcze ???????
  • lilu_g 06.05.03, 09:22
    wink
    LG Jak zwykle obecna wink... reszta jakoś umilkła... pewnie całe dnie spędzają
    teraz na spacerach. A może uzbiera się znowu kilka chętnych mam do spotkanka?
    Pozdrawiam
  • dorotadu 06.05.03, 21:13
    słuchaj może inne mamy nie wiedzą że my (te które były na spacerkach) teraz
    komunikujemy się wewnętrznie (GG) i tak tez umawiamy, bo tu na forum istna
    martwota. Jeśli inne mamy są chętne to zapraszam
    Dorota
  • mami27 07.05.03, 20:47
    Witam Was,
    No ja naprawdę myślałam, że wy już poumierałyście w skwarze majowego
    słońca smile)) Czyli to znaczy,że spotykacie się na spacerkach? Jakie są wasze GG
    to z chęcią z wami pogadam. I może będę mogła do Was dołączyć z tej mojej
    Pszczyny.
    ewa (mama 19 ms. Julki)
  • megi_77 07.05.03, 21:26
    HEJ HEJ
    Jestem chętna na kolejną próbe spotkania w większym gronie. Musze Wam
    powiedzieć że dzisiaj z Dorotą spędziłyśmy ponad 4 godziny na spacerku.
    Wyciągnęłam ją na spacer do Tesco a spotkałyśmy się koło Mc Donalda (to około 4
    km - w jedną stronę) smile. Pozdrawiam wszystkie emamy i ebobasy.

Mój numer gadu-gadu to 4090448.

Pa Pa
    Magdalena - mama 16,5 miesięcznego Mateusza
  • dorotadu 08.05.03, 22:52
    mój gg to 4192395
    inne nieznane mamy odezwijcie się!!!!!
    Dorota
  • lilu_g 12.05.03, 10:52
    Mój numer GG: 2800904... i zazwyczaj w ciągu dnia jestem "dostępna" wink
    Jak do tej pory uzbierało się fajne towarzystwo do jeżdżenia wózkiem, ale mimo
    to: Mami i Megi wzywam Was - spotkajmy się, żeby mój synek miał towarzystwo do
    bleblania i ganiania! wink Pozdrawiam gorąco
    LG
    PS... jeśli którejś mamie odpowiada dzień jutrzejszy czyli wtorek godz. 16,30.
    to proszę na GG wink
  • megi_77 16.05.03, 11:59
    Hej
    Zapraszam wszystkie chętne mamy które chcą nas poznać na strone z naszym
    albumem. Z przyjemnością wysłucham komentarzy. smile
    www.mci.tychy.pl/~bialy/album

Pozdrawiam
    Magdalena (mama prawie 17 miesięcznego Mateusza) smile smile
  • mami27 18.05.03, 21:37
    Cześć Megi,
    Album jest fanatastyczny. Jakbym widziała swoją dzidzię, też znam ten kocyk
    szpitalny i ten piekny numerek plastikowy z szpitala tyskiego. No i na dodatek
    macie identyczny komplet pościeli i kocyka z Drewexu niebieski jak my. Mała
    jest super! Zrobiłam sobie skok z pierwszej strony na szóstą i to było fajne.
    Pozdrowienia
    ewa z Pszczyny mama Julki (30.10.2001)
  • megi_77 27.05.03, 20:59
    HEJ
    Przepraszam, że tak długo ale przyznam się bez bicia, że przegapiłam ten post.
    Powiedziały mi o tym dziewczyny na dzisiejszym spotkanu emam. Miło słyszeć
    takie pochwały. Chciałam sprostować tylko, że mam synusia smile.

Może dołączysz do Nas na spacerek.

Pozdrawiam
    Magdalena mama Mateusza(21.12.2001)
  • edyta_tychy 16.05.03, 13:09
    Witam Tyszanki!
    Jestem nowa na tym forum i prawie nowa w Tychach. Bardzo chętnie dołączę do
    Waszego spotkania. Mój Sebastian urodził się 02.04.01 i - jak każde dziecko -
    jest wyjątkowy (chyba jedno przeczy drugiemuwink.
    W przyszłym tygodniu wyjeżdżam na delegację ale bardzo chętnie spotkam się
    tygodniu kolejnym.
    Proponuję poniedziałek 26.06, godzina 16:30 przy wejściu na Papry (koło
    budowy).
    Aż do przyszłego piątku nie będę mieć dostępu do internetu więc nie zraźcie się
    moim milczeniem. Mam nadzieję, że kogoś uda mi się namówić...
    Odezwę się w piątek za tydzień lub jeszcze dziś - jeśli będzie jakiś odzew.
    Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.
    Edi z Sebastianem
  • megi_77 16.05.03, 21:00
    Witaj
    Mam jedno małe pytanko czy ta data to napewno 26.06 smile .

Megi Mama Mateusza
  • lilu_g 16.05.03, 22:55
    Megi... jak możesz się tak czepiać hihihi... myślę że obojętnie czy maj czy
    czerwiec odzew będzie.
    Pozdrawiam i do zobaczenia smile
  • megi_77 19.05.03, 13:23
    HEJ
    Tak się zastanawiam nad tą datą smile. 26.05 to DZIEŃ MAMY. Nam będzie trudno
    przyjść na spotkanie w tym dniu dlatego proponuje np dzień następny smile.
    I co emamy na to.

Pozdrawiam
    Megi i Mati
  • edyta_tychy 23.05.03, 09:06
    Dla mnie 27.05 może być. Ale prosiłabym o potwierdzenie czy ktoś wogóle
    przyjdzie bo zazwyczaj we wtorki chodzimy na basen więc szkoda by mi było
    gdybyśmy jednak nikogo nie zastali...
    Proponuję godzinę 16:30 przy wejściu na Papry.
  • megi_77 23.05.03, 21:00
    Hej
    My jesteśmy za!!!!!!!!!!!
    Jednak wiem z doświadczenia że po pierwsze z dziećmi różnie jest (odpukać) a po
    drugie pogoda lubi być kapryśna dlatego proponuje abyś przysłała mi na konto
    numer telefonu (najlepiej komórkowego).

Do zobaczenia
    Mama 17-miesięcznego Mateusza
  • edyta_tychy 24.05.03, 09:04
    Megi,
    wysłałam Ci maila z numerem. Mam nadzieję, że dojdzie.
    Do zobaczenia we wtorek.
    Edi.
  • lilu_g 24.05.03, 11:39
    Witam!
    Dziewczyny... ja też byłabym chętna, ale ...
    pracuję do 16,00 więc trochę mi zejdzie aby dotrzeć na papry na 16,30.
    Napiszcie ewentualnie czy będziecie chodziły po Paprocanach, czy będziecie na
    placu zabaw. Megi już znam więc nawet gdybym dotarła później to was rozpoznam.
    A pogoda na pewno dopisze!!
    Pozdrawiam serdecznie
    LG
  • edyta_tychy 24.05.03, 13:25
    Nie wiem co zazwyczaj robicie, ale od siebie proponuję na początek piaskownicę -
    tam najłatwiej się dzieciom zintegrowć a mamom porozmawiać bez konieczności
    ciągłego ratowania dziecka przed upadkiem itp.
    My na pewno zabierzemy piaskowe przyrządy.
  • ikonka1 24.05.03, 20:25
    Cześć emamusie :o)))
    My też bardzo chętnie się z Wami spotkamy ale proponowałabym o 16.30 koło
    kaplicy Karoliny, ponieważ nam do samych paprocan jest troszkę za daleko.
    I z pod kaplicy mogłybyśmy iść razem na spacerek. CO WY NA TO ???
    Pozdrawiamy Iwona i 9 mies. Kubuś :o)))
  • dorotadu 24.05.03, 20:51
    zgadzam sie z ikonką.Droga na paprocany zajmie nam ponad godzinę, może
    sensowniej będzie wybrać jakieś inne miejsce tym bardziej ,że my mieszkamy na
    R(ja), K(ikonka) i H (megi).Jedynie lilu ma prawie bliskosmile).
    prpponuje wybrać cos w połowie drogi
    --
    Pozdrawiam Dorota
    córeczka Maja 21.11.2002
  • edyta_tychy 26.05.03, 09:09
    Dla mnie ta Karolina może być. Muszę się tylko dowiedzieć gdzie to jest. Tylko
    potwierdźcie, ze właśnie tam się spotkamy, żebyśmy się nie rozminęły.
    Gdzie dokładnie na tej Karolinie chcecie się spotkać?
  • ikonka1 26.05.03, 09:29
    Cześć emamusie :o)))
    Czyli spotykamy się koło Karoliny a dokładnie przy wejściu kaplicy o 16.30.
    Edytko kaplica znajduje się na osiedlu T zaraz za ulicą od osiedla W będziemy
    czekać przy wejściu na chodniku który prowadzi też w stronę osiedla U.
    Pozdrawiamy Iwona i Kubuś :o)))
  • lilu_g 27.05.03, 10:29
    ja potwierdzam przybycie, jeśli tylko nie będzie oberwania chmury lub huraganu!!
  • dorotadu 27.05.03, 11:03
    właśnie spodziewane są oberwania chmury więc z przykrością informuję że
    wycofuję się ze spotkania. do następnego razu
    --
    Pozdrawiam Dorota
    córeczka Maja 21.11.2002
  • dorotadu 27.05.03, 11:06
    przepraszam za wczesniejsze zamieszanie i pokrzyżowanie planów ale
    przynajmniej dziewczyny na tym skorzystająsmile))
    --
    Pozdrawiam Dorota
    córeczka Maja 21.11.2002
  • edyta_tychy 27.05.03, 11:41
    Jeśli o 16:00 nie będzie padać to my będziemy.
  • ikonka1 27.05.03, 11:45
    My też przyjdziemy jeśli nie będzie padać.
  • megi_77 27.05.03, 14:19
    Hej
    My też będziemy jeśli sie nie rozpada.

Magdalena
    Mama Mateusza (21.12.2001)
  • edyta_tychy 28.05.03, 08:50
    Kochane dziewczyny,
    bardzo dziękuję za wczorajsze spotkanie. Bawiliśmy się z Sebą bardzo fajnie.
    Mam nadzieję, że jeszcze to powtórzymy.
    Seba wieczorem wypytywał o Dawidka i o dzidziwink
    Megi, jeszcze dziś postaram się dać Ci znać co powiedziała moje koleżanka na
    TEN temat.
    Pozdrawiam Wszystkie!!
  • ikonka1 28.05.03, 21:38
    Witamy :o)))
    My też dobrze się bawiliśmy i mamy nadzieję, że za niedługo powtórzymy nasze
    spotkanie z uwagi na to, iż pogoda dopisuje :o)
  • dorotadu 28.05.03, 22:03
    My także spedziłyśmy miło czas. W piątek wyjeżdzam na ponad tydzień więc jeśli
    się spotkacie to miłej zabawy.
    Pozdrowienia dla mam i chłopaków-to od rodzynki Majkismile)
    --
    Pozdrawiam Dorota
    córeczka Maja 21.11.2002
  • megi_77 30.05.03, 10:52
    HEJ HEJ DZIEWCZYNY!!!
    My też bawiliśmy się rewelacyjnie.
    Proponuje datę następnego spotkania tzn wtorek 03.06.
    Co Wy na to?

Pozdrawiam
    Megi
  • lilu_g 29.05.03, 11:22
    Witam!!
    My również bardzo miło spędziliśmy popołudnie. Czekamy na propozycję następnego
    terminu, i mam nadzieję że już nie będę szykowała się w tępie tornada hihihi
    Pozdrawiam
    Lilu i Dawidek
  • megi_77 01.06.03, 22:22
    HEJ HEJ EMAMY!!!!!!!!!!
    Czy ktoś przeczytał mojego posta z propozycją spotkania w ten wtorek????
    Może winna jest ta ładna pogoda a może to moja wina bo troche niefortunnie go
    umieściłam hi hi.
    Czekam na propozycje godziny i miejsca.
    Oczywiście dzień jest także do negocjacji wink.

Pozdrawiam
    Mama Mateusza
  • ikonka1 02.06.03, 09:26
    WITAMY :o)))
    Bardzo chętnie spotkamy się z emamusiami we wtorek tylko, że nie wiemy gdzie i
    o której i czy wogóle jakieś mamusie jeszcze się zdecydują bo na razie nie ma
    odzewu na propozycję Megi.
    Myślę, że godzina 16.30 będzie odpowiednia.
  • megi_77 02.06.03, 20:46
    HEJ
    Potwierdzam termin spotkania jutro o 16:30 - na miejsce spotkania proponuje
    wejście do byłej kaplicy kościoła bł. Karoliny no osiedlu "T".

Ikonka proponuje abyśmy My spotkały się o 16:00 koło maka i doszły na miejsce
    razem.

Licze że ktoś jeszcze do Nas dołączy.

Pozdrawiam wszystkie emamy a szczególnie te które chciałyby do Nas dołączyć ale
    z różnych powodów nie mogą.

Megi
  • mami27 02.06.03, 22:02
    Cześć,
    Dziękuje za pozdrowienia dla tych mam, które chcą się spotkać, a niestety nie
    mogą. Bardzo zazrdoszczę Wam tych waszych spotkanek i mam nadzieję, że też
    wkrótce dołączę. Mój mąż ma w od połowy czerwca mniej zajęć i będę mogła
    przybyc z mojej Pszczyny do Was. Już się cieszę na to spotkenie w
    przyszłoścismile)))
    A na razie miłych spacerków!!!
    mami, córka Julia ur.30.10.2001
  • edyta_tychy 03.06.03, 09:03
    Ojej!!!
    Dopiero dziś przeczytałam o spotkaniu ale je chyba nie będę mogła przyjść.
    Ale się postaram.
    Życzę miłej zabawy w raziegdyby nie udało mi się dotrzeć.
    Edyta z Sebą 02.04.2001

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka