Dodaj do ulubionych

Mamy Czestochowy

19.03.09, 17:05
Witam, mam czteromiesieczna corcie i siedze z nia w domu, chetnie
spotkalabym sie z innymi mamami i ich pociechami na pogaduchy....Czy
sa takie spotkania w naszym miescie?
Obserwuj wątek
    • pio-ann Re: Mamy Czestochowy 08.02.10, 11:16
      Hej
      Niedawno się wprowadziłam mieszkam na północy od strony lasu. Czy są w okolicy
      mama chętne na wspólne spacery lub pogaduchy. Mam 3,5 miesięczna
      córeczkę.Odezwijcie się niedługo wiosna!
      • malina-80 Re: Mamy Czestochowy 08.02.10, 22:03

Ależ ten czas leci, jakoś nie udało mi się z nikim nawiązać kontaktu
        od czasu kiedy napisałam tego posta, chociaż latem całymi dniami
        chodziłam z małą po Promenadzie( w domu ciężko było wytrzymać> Teraz
        sroga zima to raczej się nie wypuszczam tam, ale na wiosnę bardzo
        chętnie suspicious>>>>
        --
        Jagódka 23 listopad 2008
        • lili213 Re: Mamy Czestochowy 09.02.10, 08:05
          Fajnie, że się odezwałyście smile
          Mam nadzieję, że uda nam się rozruszać ten wątek i na wiosnę urządzić może
          jakieś spotkanie?

Jak Wam mija zima? Spacerujecie z dziećmi? Ja niezbyt często, w te wielkie mrozy
          raczej siedzimy w domu. Ja już marzę o wiośnie!
          • malina-80 Re: Mamy Czestochowy 09.02.10, 08:56
            Fajnie byłoby się spotkać. My raczej jesteśmy uziemione, Jagoda jak
            ma katar to nie wychodzę z nią, ale jak wszytko ok to idziemy na pół
            godziny, czterdzieści minut. Więcej nie, bo zimno a poza tym moja
            mała nie chce za długo w wózku siedzieć czy w sankach, a z
            chodzeniem po tych nierównościach ma problemy, więc muszę ją nosićsmile
            --
            Jagódka 23 listopad 2008
            • lili213 Re: Mamy Czestochowy 10.02.10, 11:42
              Malina, Ty mieszkasz na Tysiącleciu, tak? Dość często tam bywamy, bo mam tam
              teściów. Może rzeczywiście umówimy się na spacer, gdy już pogoda zrobi się
              trochę lepsza? Bo teraz to kiepsko ze spacerami...
                  • princeska1784 Re: Mamy Czestochowy 15.02.10, 13:06
                    Ktoś pisał, że jest z Północy... ja też mieszkam na północy w nowych blokach
                    zaraz koło ulicy Czecha, mam 2,5 letniego synka, i jak narazie też siedzimy w
                    domu, czasem wyjdziemy na mały spacerek, ale nie na długo, w pogodę aż żal z
                    domu się ruszać...
                            • lili213 Re: Mamy Czestochowy 17.02.10, 17:25
                              No to może się jeszcze ktoś odezwie, zobaczymy. Gdzie są jakieś inne
                              częstochowskie mamy?? wink
                              Princeska, napiszę wieczorem maila, może się jakoś wstępnie umówimy smile
                              • pio-ann Re: Mamy Czestochowy 17.02.10, 18:56
                                Ja też jestem chętna na jakieś spotkanie. Z dziećmi i bez dzieci. Siedzę w domu
                                z dójką dzieci całą zimę także chętnie bym się gdzieś wyrwała.
                                --
                                http://www.suwaczki.com/tickers/km5s9vvj5s4q6sm8.png
                                http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnjw4zhw70llu6.png
                                • lili213 Re: Mamy Czestochowy 17.02.10, 19:51
                                  No to jest nas już trzy smile
                                  Teraz, przy tej pogodzie, możemy spotkać się same. Pasowałoby Wam gdzieś w
                                  centrum - Cafe Belg albo Skrzynka? Jakieś inne propozycje? I jakie terminy?
                                  • princeska1784 Re: Mamy Czestochowy 17.02.10, 21:34
                                    Jak dla mnie może być Skrzynka, czasami chodzę tam z koleżankami (jak uda mi się
                                    wyrwać z domu, bo chłop narzeka...smile) A co do terminu to właśnie trzeba coś
                                    ustalić, kiedy by nam pasowało? Czy byłoby to w tygodniu, czy raczej pod koniec,
                                    weekend, no i jak to wygląda godzinowo? Wieczorem, popołudniu, czy do południa?
                                    Pozdrawiam kochane MAMUŚKI smile
                                    • lili213 Re: Mamy Czestochowy 18.02.10, 08:05
                                      U mnie to bywa różnie, zależy od dnia.
                                      W przyszłym tygodniu najlepiej w poniedziałek - jestem wolna do 13 i od 17 do
                                      19, ewentualnie czwartek do południa. Co do innych dni na razie ciężko mi
                                      powiedzieć. A jak to wygląda u Was?
                                      • pio-ann Re: Mamy Czestochowy 18.02.10, 12:50
                                        No cóż ja właściwie jestem uziemiona. Mogę wyjść sama tylko w niedzielę. Jestem
                                        uzależniona od tego jak pracuje mąż bo tylko z nim zostanie młodsza córka. Teraz
                                        ma teoretycznie wolną sobotę więc mogłabym wyjść ale to też się może jeszcze
                                        zmienić. W tygodniu wraca do domu ok. 19 więc to trochę za późno. chyba poczekam
                                        na spotkanie z dziećmi może wtedy uda mi się z wami spotkać smileNo chyba że akurat
                                        jak się umówicie to będzie miał wolne i zostanie z małą.
                                        --
                                        http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnjw4zhw70llu6.png
                                          • malina-80 Re: Mamy Czestochowy 18.02.10, 14:35
                                            Czy ja się mogę dołączyć? Bez dzieciaków dla mnie super, u mnie z
                                            czasem różnie, zależy jak pracuje mój M., nie mam z kim dzieciaczka
                                            zostawić, my tu sami...dziewczyny, to mój gg5819212, dajcie znać co
                                            ze spotkaniem? Akurat w sobotę nie dam rady, może niedziela, ale nie
                                            wiem jeszcze jak mąż pracuje...
                                            --
                                            Jagódka 23 listopad 2008
                                            • malina-80 Re: Mamy Czestochowy 18.02.10, 14:40
                                              W tygodniu też mogę, tylko też zależy od M.teraz ferie i mąż nie ma
                                              określonych godzin pracy, po feriach wiem coś konkretniej, ale
                                              napizcie kiedy coś ustalicie to spróbuję się dostsować...
                                              --
                                              Jagódka 23 listopad 2008
                                              • lili213 Re: Mamy Czestochowy 18.02.10, 15:41
                                                Super, że jest nas coraz więcej smile
                                                Ok, to wychodzi na to,że bardziej pasuje nam weekend - albo ta niedziela, albo
                                                następny weekend, tak? Potwierdźcie, czy na pewno możecie, to wtedy ustalimy
                                                konkretną godzinę.
                                                Może być w "Skrzynce"? Czy inne miejsce?
                                                • princeska1784 Re: Mamy Czestochowy 18.02.10, 22:02
                                                  U mnie ten weekend odpada niestety smile Mamy już plany, nie wiem jak w przyszły,
                                                  ale chyba będę mgła się wyrwać, chociaż też nie jestem do końca pewna bo mamy 3
                                                  rocznicę ślubu w przyszłym tygodniu i jeżeli mój mąż nic nie zaplanuje to będę
                                                  mogła się z wami spotkać drogie Mamuśki smile
                                                  • lili213 Re: Mamy Czestochowy 19.02.10, 08:27
                                                    Fajnie by było na to pierwsze spotkanie umówić się w komplecie, i tak jest nas tylko 4 smile To co, przyszły weekend? Mam nadzieję, że będę mogła się wyrwać.
                                                    W międzyczasie możemy trochę tutaj pogadać i lepiej się poznać. Ile macie lat, dziewczyny? Ja 29 (jeszcze przez chwilę wink).
                                                  • princeska1784 Re: Mamy Czestochowy 19.02.10, 09:32
                                                    Ja mam jeszcze 25 smile ale rocznikowo 26... Może ustalmy też z jakich jesteśmy
                                                    dzielnic?? Czy mieszkamy blisko siebie? Ja mieszkam na północy w nowych blokach
                                                    TBS-u. A co do spotkania, to ja też mam nadzieję, że uda nam się spotkać w
                                                    przyszły weekend smile
                                                  • lili213 Re: Mamy Czestochowy 19.02.10, 10:00
                                                    No, to ja rocznikowo 30 sad
                                                    Mieszkam w centrum, okolice Placu Biegańskiego.
                                                    To jeszcze powiedzcie, czym się zajmujecie lub zajmowałyście przed urodzeniem dziecka. Ja jestem anglistką, pracowałam jako lektorka, teraz na urlopie wychowawczym.
                                                  • pio-ann Re: Mamy Czestochowy 19.02.10, 10:35
                                                    Czyli wszystkim pasuje wstępnie przyszły weekend??
                                                    Teraz trochę o mnie: mam 30 jeszcze przez dwa miesiące smile a mieszkam na północy
                                                    za pętlą tramwajową. Bloki TBS widać z moich okien. Pracuję w bibliotece teraz
                                                    jestem na macierzyńskim, a później idę na urlop wychowawczy. Fajnie że się
                                                    odezwałyście mam nadzieje że nam wyjdzie to spotkaniesmile
                                • tyska_edziecko Re: do pio-ann 17.02.10, 21:38
                                  Proszę zmniejszyć rozmiar sygnaturki.
                                  Regulamin forum przewiduje, że może mieć maksymalną wysokość 4 linijek tekstu.

--
                                  Więc wznoszę ręce, a niebo nie karmi mnie manną
                                  i śpiewam pieśni, a woda nie tryska i piasek nie kwitnie hosanną.
      • princeska1784 Re: Mamy Czestochowy 19.02.10, 10:56
        Superrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!! smile Nasze grono się powiększa smile Cieszę się bardzo, że
        jest nas co chwilę więcej smile Ja zanim zaszłam w ciążę pracowałam na uczelni,
        najpierw w dziale kadr, a później w dziekanacie, niestety miałam umowę na czas
        określony i mi jej nie przedłużono, bo po co komuś pracownica, której trzeba
        płacić a siedzi w domu na macierzyńskim a później wychowawczym.... Niestety
        takie są nasze realia, ale trudno, nie ma co się użalać nad sobą smile
        • lili213 Re: Mamy Czestochowy 19.02.10, 11:01
          Jejku, ale super, że pojawiają się kolejne mamy!!! smile
          Dziewczyny, napiszcie coś więcej o sobie, żebyśmy się mogły choć trochę poznać,
          no i dajcie znać, czy przyszły weekend pasuje Wam na spotkanie smile
          • youmou Re: Mamy Czestochowy 20.02.10, 10:03
            Hej, szkoda, że nie znalazłam tego wątku wcześniej, mnóstwo czasu
            spędzałam sama z córcią i czasem wszystko bym oddała za towarzystwo
            innej mamy. W marcu kończę 29 lat, a moja córka - roczek. Przed
            ciążą pracowałam w Warszawie przy organizacji warsztatów rozwoju
            osobistego, a teraz - zaczynam sama takie warsztaty dla mam
            prowadzić, w Kangurku.
            Aha, mieszkam na Wyczerpach Dolnych, ale jestem moblna, często bywam
            na Północy, więc chętnie dołączę do spaceru z dziećmi.
            Spotkanie o 18ej, to dla mnie za późno. Mała o 19ej je, później
            kąpiel i spać. Sami z tatusiem sobie nie poradzą wink
    • olurka28 Re: Mamy Czestochowy 19.02.10, 12:44
      u mnie przyszły weekend odpada,nie będzie mnie w częstochowie, ten jak najbardziej pasuje, oczywiście w tygodniu jakiś spacer też mi odpowiada. Ja pracowałam w szkole. W częstochowie mieszkam od marca i za bardzo nie mam towarzystwa(jeszczewink piszcie do mnie na gg 3972023
        • tyska_edziecko Re: kto kasuje moje posty? 24.02.10, 14:51
          Gdybys czasem zaglądała do poczty gazetowej, wiedziałabys , że Twoje
          posty sa niezgodne z regulaminem forum.
          --
            • tyska_edziecko Re: kto kasuje moje posty? 24.02.10, 18:41
              Regulamin (pkt 6) który zaakceptowałaś logując się na forum nie przewiduje
              darmowej reklamy.
              Pozdrawiam
              --
              • youmou Re: kto kasuje moje posty? 24.02.10, 20:31
                Zostałam zapytana, jakie warsztaty prowadzę. Więc starałam się
                wyjaśnić. Zaprosiłam na bezpłatny warsztat, żeby każdy, kto chce,
                mógł zobaczyć, jak to wygląda (czy mam wykupić reklamę bezpłatnego
                warsztatu?). Ale ok, skoro jest to niezgodne z regulaminem, to
                spróbuję wyjaśnić, nie robiąc reklamy...
                • tyska_edziecko Re: kto kasuje moje posty? 24.02.10, 21:53
                  Owszem, bezpłatne warsztaty, ale w płatnym centrum dla dzieci.
                  Przykro mi, ale taki jest regulamin forum.
                  --
                  • centrumkangurek W sprawie warsztatów 24.02.10, 23:57
                    Drogie Mamy,
                    Szanowna Pani moderator,
                    Pozwólcie, że jako właściciel "płatnego centrum dla dzieci" zabiorę głos i zadam
                    kilka pytań.
                    Czy można bezinteresownie dzielić się doświadczeniem z innymi mamami, zwłaszcza
                    kiedy samemu jest się młodą mamą?
                    Czy można za to nie pobrać opłaty?
                    Czy możliwym jest nie myśleć zawsze o pieniądzach?
                    Czy można oczekiwać wsparcia ze strony mediów w promocji takich działań,
                    zwłaszcza jeżeli są to działania nowe, pionierskie?
                    Czy zajęcia jednorazowe mogą przynieść korzyści dla uczestników?
                    Czy częstochowski moderator nie jest zbyt nadgorliwy w ograniczaniu dostępu do
                    takich informacji?

Zapewniam, że na wszystkie powyższe pytania odpowiedź jest twierdząca.
                    Dalekie jesteśmy od przymuszania kogokolwiek do udziału w takich warsztatach w
                    przeciwieństwie do przymusu wykupywania płatnej reklamy.
                    Zanim Pani moderator następnym razem usunie wpis informujący o zajęciach
                    nieodpłatnych proszę się zastanowić, kto płaci za te zajęcia, kiedy z opłat
                    zwolnieni są uczestnicy, kto poświęca własny czas nie otrzymując zapłaty i kto
                    wreszcie płaci za wynajem sali, prąd, itp.
                    Nie robimy tego dla poklasku, uznania czy reklamy ale z potrzeby serca.
                    Płatne zajęcia promujemy poprzez płatne reklamy i te żądzą się zupełnie innymi
                    regułami.
                    Uważamy natomiast, że dostęp do informacji o zajęciach nieodpłatnych powinien
                    mieć każdy uczestnik forów lokalnych.

Wybaczcie drogie mamy podjęcie takiej dyskusji w wątku spotkaniowym, mam
                    nadzieje, że nie zakłóciła ona radości z planowanych spotkań.

Wszystkie zainteresowane warsztatami mamy zapraszam na naszą stronę internetową,
                    której świadomie adresu nie podaję. Można nas znaleźć poprzez wyszukiwarkę wink
                    Pozdrawiam
                    M.
                    • tyska_edziecko Re: W sprawie warsztatów 25.02.10, 09:30

Posty niezgodne z regulaminem będa kasowane, bez względu na to,
                      czego dotyczą.
                      Jeśli właściciel centrum ma ochote na dyskusje na temat regulaminu
                      forum, obowiązującego na stronach www.gazeta.pl zapraszam na priv.
                      Mój mail jest ogólnodostępny.
                      --
      • lili213 Re: Spotkanie 25.02.10, 21:31
        Ja mam 29 lat, a pio-ann 30, o ile się nie mylę...

Umawiamy się na razie bez dzieci, na jakieś spotkanie w kawiarni, ale w planach
        na później mamy też spacerki z dziećmi. Jesteście chętne na spotkanie? Pasuje
        Wam ten poniedziałek o 18, w "Skrzynce" albo "Cafe Belg"? Piszcie, piszcie -
        musimy coś w końcu ustalić!
      • lili213 Re: Spotkanie 26.02.10, 14:09
        No to oby nam się wreszcie udało spotkać!smile

Skrzynka czy Cafe Belg? Zastanawiam się, czy nie trzeba by zarezerwować stolika,
        tydzień temu w poniedziałek Belg był pełny...
      • lili213 Re: Spotkanie 27.02.10, 09:06
        Dziewczyny, pomyślałyśmy wczoraj z Princeską, że najlepiej byłoby się spotkać na
        parkingu naprzeciwko wejścia do Tori, wtedy się na pewno rozpoznamy, bo inaczej
        to mógłby być problem smileMożemy pójść do Tori lub do Skrzynki. Poniedziałek o 18.
        Może tak być?

Tylko teraz się zastanawiam, co będzie, gdy ktoś się spóźni, jak nas znajdzie?
          • princeska1784 Re: Spotkanie 27.02.10, 10:49
            Dokładnie, wymieńmy się nr tel i będzie po sprawie, bo gdybyśmy rzeczywiście
            miały wszystkie spotkać się w środki to tak jak już wczoraj rozmawiałyśmy z
            lili, każda usiadłaby przy innym stoliku i co wtedy?? Byłoby śmiesznie smile Ja
            postaram się być punkt 18, ale to też zależy o której wróci mój mąż, bo może być
            tak, że jakieś 15 minutek się spóźnię... mój nr gg 5636166
                • pio-ann Re: Spotkanie 28.02.10, 11:47
                  czyli jesteśmy umówione. Ja na pewno będę tylko też mogę się trochę spóźnić.
                  Napisze do którąś z was na GG i podam swój numer tel. Pa
                  • lili213 Re: Spotkanie 28.02.10, 13:26
                    Malusia, wszystkie konkrety co do spotkania są podane wyżej, tak samo trochę więcej informacji o nas.

Super, że się wreszcie spotkamy, oby było nas jak najwięcej smile
                    • princeska1784 Dzisiejsze Spotkanie!!! 01.03.10, 13:06
                      Dziewczyny chcę Wam przypomnieć, że nie spotykamy się w Skrzynce tak jak miało
                      być, tylko o godzinie 18.00 na parkingu naprzeciw Tori (dawny wakans). Wtedy się
                      bez problemu (mam nadzieję) poznamy i wejdziemy wszystkie razem do środka. W
                      razie gdyby ktoś miał problem bądź się spóźnił to będziemy się kontaktować
                      telefonicznie smile
                      • wesolutkaaa Re: Dzisiejsze Spotkanie!!! 03.03.10, 15:08
                        Hej dziewczyny jestem Marta mam 25 lat i mam 17mce córeczkę Jagnę- chętnie sie
                        spotkam z Wami na pogaduchy czy na spotkania w piaskownicysmileOto mój nr
                        gg:10980886(jestem niewidoczna ale gg przeważnie włączone) -piszcie szczegóły
                        odnośnie spotkania.Mam pytanie czy wy już wszystkie się dobrze znacie i
                        korespondujecie ze sobą od dłuższego czasu?Bo nie chce jakoś tak czuć się jak
                        czarna owca.Pozdrawiam
                        • princeska1784 Re: Dzisiejsze Spotkanie!!! 03.03.10, 15:44
                          Wesolutkaaa widziałyśmy się dopiero jeden raz smile ale nie zamierzamy na tym
                          poprzestać, napewno będziemy spotykały się tak często na ile czas nam na to
                          pozwoli i nasze obowiązki. I nie masz się co martwić, że będziesz jak czarna
                          owca w naszym gronie. Przecież każdy może się do nas dołączyć kiedy tylko chce.
                          Najbliższe spotkanie planujemy w Dzień Kobiet, czyli 8 marca. Ale co do godziny
                          i miejsca to będziemy się jeszcze zgadywać. A Ty skąd jesteś?
                          • wesolutkaaa Re: Dzisiejsze Spotkanie!!! 03.03.10, 20:30
                            Princeska ja mieszkam w śródmieściu.Już się szykuje na spotkanie powiedziałam
                            już mojemu K, żeby został z małą.Ona zazwyczaj chodzi spać o 20,le najwyżej
                            poczeka troszkę dłużej na mamusie.Ja myślę ,że pewnie dożo by było chętnych ale
                            niestety nie każdy o tym wie.Morze z czasem grono sie powiększy.Pozdrawiam Was
                            cieplutko.
                            • lili213 Re: Dzisiejsze Spotkanie!!! 04.03.10, 08:56
                              Co do tych warsztatów w Kangurku, to ja na pewno nie dam rady, całe popołudnie w
                              poniedziałek jestem zajęta. Ale czekam na spotkanie, najlepiej ok. 20-tej.
                              Wesolutkaaa, fajnie, że do nas dołączyłaś smile
    • kropelka.k Skąd wziąć sprawdzoną nianię? 25.02.10, 21:15
      Dziewczyny nie macie namiarów na sprawdzoną nianię na dłużej? Ponadto szukam
      kogoś dla alergika - kto nie ma kontaktu ze zwierzętami. Na niania.pl szukałam
      kiedyś i jedna osoba wystawiła mnie do wiatru a trzy inne pisały co innego niż
      wychodziło "w praniu" więc wolałabym jakoś z polecenia ale ciężko znaleźć...
    • blumch Re: Mamy Czestochowy 04.03.10, 21:57
      Dziewczyny bardzo jesteśmy porozrzucanesmile
      czemu tu się spotykamy? Jest forum Mamy -częstochowa 2007, jest forum Dziecko w Częstochowie,na e-mamach widze duzy wątek mam z Częstochowy...

Może jedno jakieś forum? Ciężko tu trafić, ja przez przypadek jestemsmile
      • princeska1784 Spotkanie 8 marca!!! 05.03.10, 11:52
        Dziewczyny, trzeba skołować nr tel do Babiego Lata i rzeczywiście zarezerwować
        stolik, ale musimy dokładnie wiedzieć ile nas będzie. Piszcie czy pasuje wam
        godzina 20 czy może 19?? Poniedziałek już blisko!!! smile
          • lili213 Re: Spotkanie 8 marca!!! 05.03.10, 21:52
            Malusia, Kudlataa, super, że dołączyłyście smile

Jeśli w przyszłym tygodniu nie dacie rady, to na pewno będą jeszcze kolejne spotkania smile

Co do tego poniedziałku, to u mnie się trochę sprawy skomplikowały, nawet na 20 mogę nie zdążyć, ale to najwyżej się spóźnię.
            • pio-ann Re: Spotkanie 8 marca!!! 06.03.10, 13:17
              Ja niestety chyba też się nie pojawię. Bardzo żałuję bo spotkanie było naprawdę
              fajne. Przy tak małym dziecku jednak ciężko jest się wyrwać z domu. Może
              następnym razem smile A może będzie już cieplej i zorganizujemy spotkanie z dziećmi??
                  • wesolutkaaa Re: jest czy nie? 07.03.10, 21:51
                    Hej Hej.U mnie weekend dość napięty więc nie było kiedy odpisać.Ja myślę, że
                    wstępnie ta 20 będzie ok w Babim Lecie.Trzeba chyba coś zarezerwować bo jutro
                    dzień kobiet i moze być ciężko z miejscami a w skrzynce może być więcej
                    miejsca.Piszcie jutro do południa JAKIE MIEJSCE I KTóRA GODZ.Pozdrowionka.
                    • lili213 Re: jest czy nie? 08.03.10, 09:06
                      Ja pracuję do 20-tej, więc realnie będę ok.20.30.
                      Jeśli Wy spotkacie się o 20, to może sprawdźcie w Babim Lecie, a jeśli nie
                      będzie miejsc, to w Skrzynce lub Cafe Belg. Co Wy na to? Jakieś inne pomysły?
                      • blumch spotkanie 08.03.10, 09:58
                        dziewczyny chyba jakoś tak to nam idzie ciężko...

Moze zróbmy tak, że ja umówię jakaś knajpkę i podam miejsce i czas i wtedy napiszecie kto będzie na pewno, bo dziś to chyba nie da rady juz z miejscem załatwić...
                        • wesolutkaaa Re: spotkanie 08.03.10, 10:17
                          Blumch ja tez widzę że idzie ciężko, ale ja się pisze na dziś lili również tylko
                          troszkę później to już nas jest trzy.A morze porostu spotkać się przy biznes i
                          wybierzemy jakiś lokal bo tam więcej lokali ja lobię np bianko jak co mogę
                          zadzwonić zarezerwować stolik tylko ile nas będzie?
                      • wesolutkaaa Re: jest czy nie? 08.03.10, 10:14
                        Lili to najwyżej dołączysz do nas ździebko później, choć ja mam wrażenie że
                        tylko ja chętna na ten wypadzik i lili bo nic nie piszecie.Ja nie byłam w babim
                        lecie ale słyszałam ,że to mały lokal więc możemy się nie pomieścić.Dziewczyny
                        więc jak piszcie konkretnie???????
                        • princeska1784 Re: jest czy nie? 08.03.10, 13:43
                          Ja nie jestem do końca pewna czy będę mogła dzisiaj pr4zyjechać, bo z tego co
                          wiem mój mąż ma później z pracy wrócić ale o której dokładnie to też nie jestem
                          w stanie powiedzieć. Mam nadzieję, że uda mu się wrócić przed 20.