Forum Dom IKEA
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Przemyśl AGD z IKEA i Firme transportową z Ikea

23.02.11, 22:23
    Witam,
    zamówiłem w Ikea Poznań kuchnię z AGD i dostawą przez firmę Rhenus(tą z IKEA) i radzę dobrze się zastanowić nad opcją dostawy przez tą firmę. Panowie są niemili, pospieszają przy odbiorze- a miałem ponad 90 paczek i nieopacznie nie sprawdziłem [u]bardzo[/u][b][/b] dokładnie opakowania z mikrofalówką NUTID która jak się okazało miała wgniecenie na bocznej ściance, na osłonie zewnętrznej. Firma transpotrowa umyła ręce, bo podpisałem odbiór, biuro reklamacji IKEA dwukrotnie odrzuciło reklamację, a ten sprzęt to nie młotek tylko urządzenie wytwarzające potencjalnie rakotwórcze mikrofale.
    Serdecznie odradzam zakup AGD w IKEA- mimo że meble bardzo fajne i te polecam- z powodu problemów z reklamacjami, i zerowym odzewem na takie zawołania jak rakotwórczość, promieniowanie, niebezpieczeństwo dla dzieci, które zostają odrzucone na podstawie podpisu o odbiór sprzętu. A podobno IKEA jest pro- rodzinna firmą (patrz IKEA FAMILY).
    Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.