Forum Dom IKEA
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Reklamacja mebli kuchennych

14.01.20, 09:56
    Witam wszystkich. Jestem jedną z osób, które prawie całe umeblowanie w domu kupiły w IKEA (kuchnię, sypialnię, garderobę, łazienkę i pozostałe pokoje). Dużo tego :) Meble kuchenne posiadają gwarancję długą - chyba 25 lat. Po kilku latach zaczęła odchodzić okleina z jednych drzwiczek przeszklonych w szafkach wiszących. Mam takich 6 sztuk. Złożyłem reklamację, którą oczywiście uwzględniono. Po pewnym czasie sytuacja powtórzyła się w kolejnych drzwiczkach. Również reklamację uwzględniono, a pani była tak uprzejma, że spowodowała przysłanie kilka par - tak na wszelki wypadek. Miała dziewczyna rację. Okleina zaczęła odchodzić w następnych. Te drzwiczki przyjechały już z Niemiec, gdyż Polska wycofała z oferty ten produkt. Niestety drzwiczki już się skończyły, a zostały mi jeszcze 2 niewymienione. Z 1 zaczęła odchodzić okleina. Zareklamowałem. I teraz ciekawostka: pan Michał Ropel z Domolinii Ikea przysłał mi dziś sms-a, że moja reklamacja (trzecia w tej samej sprawie) ZOSTAŁA UZNANA ZA NIEZASADNĄ. Poprzednie były zasadne, a ta nie :) Dotychczas uważałem IKEA za poważną firmę z wielu względów. Moja optyka diametralnie się zmieniła. Czekam tylko na pisemne uzasadnienie tej idiotycznej decyzji i od razu piszę do Leyda w Holandii, gdyż nie pozwolę sobie na to, żeby jakiś pan z Domolinii kpił sobie ze mnie. Ma facet dużego pecha, że coś tak bzdurnego i nielogicznego do mnie napisał!
    Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka