Dodaj do ulubionych

Dobry ginekolog Poznań

23.11.09, 14:53
Bardzo proszę o pomoc! Moja dotychczasowa Pani doktor okazała się być
nieuczciwym i niekompetentnym lekarzem. Jestem w 18tc i poszukuje pilnie
dobrego lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Najlepiej, żeby miał umowę z
NFZ, jestem skłonna dojeżdzac nawet poza Poznań, tylko błagam o lekarza, który
nie doprowadzi do utraty mojego maluszka!
Będę wdzięczna za wszelkie namiary.
Edytor zaawansowany
  • alasku 23.11.09, 18:52
    Super ginekolog to p. Kubiaczyk- Paluch ale nie przyjmuje na NFZ
    raczej. Ja chodze prywatnie. Pracuje na Polnej wiec to duzy plus.
  • viola311 23.11.09, 20:09
    Mitkowska-Wozniak ....bardzo dobry lekarz...niestety przyjmuje tylko
    prywatnie ,pracuje również na Polnej...wizyta u Pani Doktor to
    czysta satysfakcja dla pacjentki tymbardziej w ciąży....polecam
  • catherine_p 23.11.09, 21:20
    Moją ciążę prowadził dr. Szkudliński i byłam baardzo zadowolona, przyjmuje
    prywatnie na ul. Św. Wojciecha tel 602671242 oprócz tego przyjmuje na nfz w
    przychodni w Rokietnicy.
  • olgaaaa24 23.11.09, 21:38
    Również polecam Mitkowską -Wożniak.Napewno nie pozwoli żeby Wam coś
    zagrażało.Niestety tylko prywatnie.Prawdziwy lekarz z sercem na dłoni.
  • joanna_poz 24.11.09, 11:04
    Paweł Wandelt
    ale też tylko prywatnie - na Strzeszyńskiej.
  • stas2008 24.11.09, 21:38
    Tarkowska-Ferenc NFZ na Murwie chyba
    Ciepła, empatyczna i z dużą wiedzą

Aga- mama Stasia
  • mamuska1981 25.11.09, 14:42
    Jak kilka koleżanek powyżej polecam dr Hanię Mitkowską - Woźniak.
    Przekochana kobieta. Traktuje Cię bardzo poważnie, wizyta u niej to min 30-40
    min. Odpowie na każde, nawet najgłupsze pytanie. W sytuacjach nieprzewidzianych
    z dnia na dzień przyjmie Cię na wizytę, nawet jeśli miałaby pracować do 24:00.
    Dla niektórych minusem jest poślizg czasowy dot. godziny przyjęcia. Umawiasz się
    na 17:00 a wchodzisz o 18:30. Dla mnie to nie jest problem - są telefony,
    wszystkiego można się dowiedzieć na bieżąco. Dla mnie to dodatkowo świadczy o
    poważnym traktowaniu pacjenta.

--
    Życie jest piękne, wystarczy spojrzeć przez właściwe okularysmile

KOCHANIE, CUDOWNIE ŻE JESTEŚ!!!
  • mamaszymonka-the-best 26.11.09, 11:17
    Witam !
    Polecam Ci Panią dr. Chmielecką - Szczęśniak przyjmuje ona prywatnie ale także
    na Nfz na ul. Cienistej w Poznaniu .
  • robatchek 27.11.09, 19:25
    Paweł Wandelt, zdecydowanie najlepszy. Uratował mi córeczkę!! Zresztą, zobacz sama:

www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/wielkopolskie/ginekolog/Wandelt
    Wizyta kosztuje ok. 80 złotych, za to wszystkie inne badania masz w cenie (w tym
    3D). Zapewniam, że warto!! A setki zdjęć maluszków w jego gabinecie wystarczą za
    najlepszą reklamę smile
    --
    Z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie
    pocałować w d....
  • summersunset 19.02.10, 10:08
    Tylko dr Hania Mitkowska-Woźniak!
    WSPANIAŁY lekarz z powołania!!!!
    Wszystko wytłumaczy ,pokaże -ma cierpliwość anioła!
    Tyle ,ze faktycznie są tam przesunięcia czasowe ale jak juz ktos napisał -od
    czego mamy telefonysmile
    Co prawda przyjmuje tylko prywatnie ale w pewnych sytuacjach zdarza sie ,że
    mozesz zapłacić później.
    Pozdrawiam!
  • tinkey 29.04.10, 00:45
    Mariola Ropacka Klinika Tęczowa 12.
  • ylunia78 26.06.10, 13:31
    pewnie już znalazłaś,ale polecałabym ci dr.neonat.Tomasza Urbaniaka,prowadził
    moją pierwszą ciążę i naprawdę świetny
    człowiek...grzeczny,miły,wykształcony....Polecam naprawdę
    Przyjmuje na placu spiskim na sołaczu na NFZ i na słowiańskiej w TBS za wizytę
    3lata temu płaciłam 150zł z usg.
    pozdrawiamsmile
  • mamuska1981 28.06.10, 14:45
    Niestety, dr Hanna Mitkowska-Woźniak zmarła na początku czerwcasad Wierzę, że
    jest wśród Aniołów i spogląda na wszystkie "swoje" maleństwa...
    --

• zawsze-kikina 08.10.10, 13:57
    Jestem w szoku.To nie możliwe.Dlaczego???Ona była cudowna anioł na ziemi....
  • mamuska1981 10.10.10, 23:11
    Niestety miała POWAŻNE problemy zdrowotne...
    --

• thebestmama 05.11.10, 20:31
    Ponawiam pytanie - kolejna ciążasmile Z poprzedniej Pani dr nie byłam zbyt zadowolona. Owszem, miła, ale zaniedbała trochę badania (bo nic mi nie dolegało) i ciąża zakończyła się pobytem w szpitalu, zagrozeniem życia Skarba i w końcu natychmiastowym cesarskim cięciem, by ratować jego życie. Na szczęście się udało. Chciałabym znaleźć lekarza nie tylko miłego i fachowego, ale przede wszystkim troskliwego. Niestety lekarze, których polecałyście wcześniej są w większości "prywatni", a ja na taki wydatek pozwolić sobie nie mogę.

Znacie kogoś godnego polecenia, kto przyjmuje na NFZ? Nie chcę ryzkować z drugim Bąbelkiem, a naprawdę (w chwili obecnej) nie mogę sobie pozwolić na comiesięczny wydatek w granicach 100zł. Mimo iż na zdrowiu i życiu dzieci się nie oszczędza...sad
  • mryfka 06.11.10, 00:09
    Dr Winconek - Oberc. Przyjmuje na Kostrzyńskiej, na NFZ.
    Prawie rewelacja. "Prawie", bo w poczekalni można skisnąć, tyle się czeka. I gaduła z dr straszna, nie zawsze na temat. Poza tym nie zawsze podobał mi się jej sposób bycia. Ale to tyle z minusów. Wielkim plusem jest to, że jak coś się dzieje, to można przyjechać jeszcze tego samego dnia. Niczego nie lekceważy jeśli chodzi o niepokojące objawy, woli dmuchać na zimne, zleca wszystkie możliwe badania, proponuje niektóre te odpłatne (nie u niej, żeby nie było, mówi gdzie jechać żeby jak najszybciej i jak najlepsze badanie zrobić). Chodziłam do niej przez całą ciążę, myślę że uratowała mojego maluszka... Paniom w ciąży zdecydowanie polecam. No i to NFZ... Kiedy było źle z ciążą, kazała mi się stawiać co mn.w. 10 dni, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok z maluszkiem. Gdybym chodziła prywatnie to bankructwo by mi groziło jak nic...
    --
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-42985.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-42986.png
  • bajkolubka 10.11.10, 08:42
    Dr Piotr Dydowicz, przyjmuje w przychodni na Kasprzaka na NFZ a prywatnie w Puszczykowie. Pracuje na Polnej. Swietny lekarz, na Kasprzaka dobrze wyposazony gabinet, ktg, usg. I wazne - zawsze jest "pod komorka", cierpliwie wyjasnia wszystkie watpliwosci. Goraco polecam! Jakbys chciala o cos dopytac, nie wahaj sie. Chetnie odpowiemsmile Pozdrawiam
    --
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-47797.png
  • syleczka78 12.11.10, 14:35
    Ja polecam dr Przemka Korszuna, przyjmuje prywatnie, pracuje na Polnej. Doskonały, kompetentny, wnikliwie wyjaśnia wszystkie sprawy i dostępny pod telefonem. Wizyta ok. 150 zł.
    --
    Sylka mama Frania, Jasia i Stasia
  • thebestmama 30.03.11, 20:27
    Znalazłam lekarza - mam nadzieję - idealnego. Oby taki rzeczywiście się okazał - dr Andrzej Klejewski. Opinie są bardzo zróżnicowane, ale po kilku izytach muszę przyznać, że jestem spokojna o siebie, o Maleństwo, o nasze kolejne jeszccze 6 miesiecy i dalsze latasmile
  • kim11 31.03.11, 15:05
    Klejewski ma generalnie baaardzo zle opinie - ktore ja rownież potwierdzam. To jest fatalny lekarz.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/88c53e3kyy3d289u.png
  • thebestmama 01.04.11, 20:07
    Moge zapytać dlaczego? Mnie poleciły go koleżanki, które od lat się u niego leczą i są bardzo zadowolone. Ja czuję sie bezpieczna...
  • dotkak 05.04.11, 11:46
    Z dr Klejewskiego byłam bardzo niezadowolona. Zreszta moja sąsiadka też (jej znalazł nieistniejąca nadżerkę i zaprosił na wymrażanie do swojego prywatnego gabinetu za 400 zł - nadżerki po konsultacjach z 2 innymi lekarzami okazało się, że nie ma). Mnie zrobił usg piersi (trwało może 20 sekund) i stwierdził, ze wszystko w porządku. Całe szczęście trafiłam na fajnego lekarza na nfz, który dał mi jeszcze jedno skierowanie na usg. Okazało się, ze mam dwa torbiele oraz łagodny guzek w piersi... Do obserwacji.
    Radzę zmienić lekarza.
    Ja chodze na NFZ na ul. Kostrzyńską do dr Pelesza. Konkretny facet- gabinet dobrze wyposażony. Fakt, że terminy długie... ok. miesiąca czekam na wizytę.
  • bxy4567 15.04.11, 13:45
    Polecam dr Polaszewskiego z Lutyckiej ( ordynator ) przyjmuje prywatnie w Medikorze, dr Inge Głów też z Lutyckiej - chyba w LiM, odradzam dr Pawła Rzymskiego z Polnej ( przyjmuje na Strzeszyńskiej ) - niestety rutyna i zaniedbania - aczkolwiek bardzo kulturalny i miły. Moje własne doświadczenia. Na NFZ przyjmuje dr Sajda w przychodni przyszpitalnej na Lutyckiej - sensowna smile
  • puma-mama 15.04.11, 17:07
    rowniez moge poleic dr. Polaszewskiego, nie prowadzil moich ciaz, ale rodzilam na Lutyckiej oboje dzieci i naprawde jest swietnym lekarzem. dzieki niemu przetrwalam trudne chwile gdy synek walczyl z wysoka zoltaczka a ja popadalam w depresje
    --
    http://lb3f.lilypie.com/owtdp2.png
    http://lb1f.lilypie.com/vgslp2.png

LESLEM- Mei Tai i nie tylko..
  • ulula 07.07.11, 11:23
    Ja polecam dr Pawła Jachowskiego. Terminy nie za długie (tydzień z hakiem między telefonem a wizytą), opłata tylko 100 zł - niezależnie od tego co się w gabinecie dzieje (bo znam takich co doliczają np. za wypisanie recepty), no i przede wszystkim wspaniały uśmiechnięty człowiek i bardzo dobry lekarz.
    Przyjmuje na ulicy Bukowskiej 122A, oprócz tego pracuje na Polnej. Zresztą zobaczcie jego opinie na Znany Lekarz (jest na pierwszym miejscu rankingu! zero negatywów!):
    Znany Lekarz - Paweł Jachowski

W tej chwili prowadzi moją pierwszą ciążę, a że po drodze było parę problemów - wiem, że mogę temu lekarzowi kompletnie zaufać.
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/2fb37ac752.png
  • justi9090 27.07.11, 11:43
    Ja polecam dr. Stanka - prowadził moją ciąże, cudowny człowiek i lekarz, również pracuje nas polnej i przyjmuje prywatnie... Nie bierze za dużo za wizytę. zawsze o każdej godzinie mogłam zadzwonić, jak jechałam na porodówkę po 23 to zadzwoniłam - odebrał uspokoił itd, życzliwy, uśmiechnięty, interesuje się... Normalnie cud miód malinki!
  • onufry98 21.10.11, 15:13
    Witam. Ja z kolei poszukuję opinii o dr Blance Malkowskiej-Walczak i o Dr Januszu Kosaczu. Chciałabym wiedzieć gdzie i kiedy przyjmują i jaki jest koszt wizyty. Czy ktoś korzystał może z ich usług?
  • greene3 01.01.12, 19:59
    Nie wiem czy nadal szukasz ale ja z czystym sumieniem mogę polecić dra Koźmę. Niestety on również już nie przyjmuje na NFZ. Ma gabinet na os. Na Murawie, wizyta 150 zł zawsze z USG, za cytologię też się dodatkowo nie płaci. Prowadził dwie moje ciąże i jestem bardzo zadowolona. Poza tym pracuje w szpitalu Świętej Rodziny, gdzie bardzo polecam porody - przy żadnym nie było dra bo nie miał akurat dyżuru ale zawsze opiekę miałam super.
  • joluch 12.05.12, 22:53
    polecam dr Sławka Mellera, pracuje na Polnej, cudowny, ciepły człowiek z dużym poświęceniem wykonuje swoją pracę, może również odebrać poród,przyjmuje w Centrum na os.Przyjaźni (rejestracja online co szczególnie cenię zwłaszcza w dzisiejszym zabieganym świecie)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka