klub maluszka, powiat poznański Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam,

Mam pytanie do mamwink

Gdzie w powiecie poznańskim brakuje miejsc typu klub maluszka,
    jestem na etapie rozpoznania rynku zastanawiam się nad lokalizacją
    (Koziegłowy, Baranowo, Tarnowo Podgórne) lub jakaś miejscowośc pod
    Poznaniem, jeśli są na tym forum zainteresowane tym tematem mamy
    proszę o opinie.

Pozdrawiam!
    • Podpowiadam Kamionki. Między Poznniem a Kórnikiem. W sąsiedniej miejscowości,
      Borówcu, jest szkoła językowa i typowy Klub Malucha "Misiowa Kraina". Po roku
      zajęć mam kiepską opinię na jego temat. Więc teraz, od nowego roku, będę musiała
      wozić malucha (2 latka) do Poznania. A to już mini wyprawa. Naprawdę brakuje mi
      tu blisko jakiegoś fajnego miejsca dla mojego dziecka. Poddaję pod rozwagę,
      chętnie pomogę w organizacji - nie wiem tylko czy ta lokalizacja ci odpowiada.

Warto dodać - okolica jest specyficzna. Mnóstwo nowobogackich rodzin, z zasobnym
      portfelem, z reguły model 2+2, czyli całkiem pokaźna grupa potencjalnych małych
      "klientów"
      --
      http://www.suwaczek.pl/cache/afa1cf6dc4.png
      • Witam serdecznie,

Dziękuję za podpowiedź a jaką dokładnie ofertą i ceną
        byłabyś/byłybyście drogie mamy zainteresowane?

Pozdrawiam!
      • Chodziliśmy niecałe 4 miesiące do Misiowej Krainy, ale Paweł zaczął chorować i
        głównie ze względów finansowych zrezygnowałam. Ale z samych zajęć jako takich
        byłam zadowolona, a co Tobie przeszkadzało? Przerzuciliśmy się na Edukatkę na
        Śródce, ale dla mnie to nie wyprawa bo i tak codziennie jeżdżę do Poznania smile
        Mam teraz więcej (zajęć) za mniej (pieniędzy).
        Jestem ze Szczytnik.
        • Witaj. My chodziliśmy cały rok. I miałam wrażenie, że z zajęć na zajęcia coraz
          bardziej brakowało pomysłów, coraz większy panował chaos. Być może to kwestia
          zbyt dużej liczebności grupy stłoczonej na raczej niewielkiej powierzchni.
          Miałam takie poczucie, że płacę całkiem sporo (bo maluchowe zajęcia można
          znaleźć tańsze) a nie dostaję w zamian tego, czego się spodziewałam. Prowadząca,
          pani Ania, to przemiła kobieta. Ale miałam wrażenie, że nie zawsze trafnie
          dobiera zadania. Nie bez znaczenia jest fakt, że moje dziecko było zdecydowanie
          młodsze niż większość grupy. Ostatnie zajęcia przeważyły szalę. I teraz też
          rozważam Edukatkę. Choć wciąż mam nadzieję, że ktoś otworzy coś fajnego bliżej...
          --
          http://www.suwaczek.pl/cache/afa1cf6dc4.png
          • Fakt faktem powierzchnia jest mała. I jest drożej niż w Poznaniu - no ale to jest w końcu monopolista na naszym terenie smile Chociaż widziałam gdzieś ogłoszenie, że w Borówcu otwiera się nowa świetlica. Co do Edukatki to ja byłam zadowolona, ale w tym roku chyba zrezygnuję bo przesunęli godzinę popołudniowych zajęć na późniejszą sad Mam zamiar przetestować Ciuciubabkę na ul. Katowickiej.

p.s. do Misiowej Krainy przyszłam z dzieckiem niespełna 16-miesięcznym. Też był wówczas za mały na uczestnictwo we wszystkich proponowanych zajęciach smile
          • Witam!
            Ja zaprowadzam swojego Bąbelka do żłobka na Starołęce ul. Dziedzicka 27 zaraz za autostradą.
            Żłobek kameralny, Mały chodzi tam od 8 miesiąca teraz ma 17 miesięcy - Mały rozwija się rewelacyjnie, panie naprawdę z oddaniem zajmują się dziećmi. Mały bardzo chętnie tam zostaje.
            W cenie żłobka sa pieluchy, posiłki, pościel i kosmetyki, w innych żlobkach trzeba albo samemu to przynosić, albo dopłacać do posiłków.
            Szczerze polecam , jest to na trasie jadąc przez Czapury na Poznań, za autostradą 2 w prawo.
    • W koziegłowach z pewnością znajdują się dwa kluby maluszka - niania os. leśne i gugulandia os. leśne nie jestem pewna czy fun two również ma taką opcję ale nic prostszego proszę sprawdzić na stronach www. Pomimo tego, nadal jest deficyt miejsca dla dzieci w wieku 6 m-cy 3 latka; nie wiem jak wygląda to na karolinie. Wiem natomiast, iż moje koleżanki nie mają ani opiekunki godnej zaufania ani miejsca w klubie maluszka. W koziegłowach jest ten problem, i ż w godzinach popołudniowych (poza basenem) nie ma gdzie się udać z maluchami aby mogły spędzać czas na zabawie z rówieśnikami i rodzicami - poza ofertą fun two, lecz nie jest to codziennie.
      • witam serdecznie,

ja oddałem pod opiekę dzieciaka do klubu malucha NIANIA karolina kuźniewska- NIE POLECAM tego klubu malucha. już wyjaśniam dlaczego. na początku wszystko było okej. widać było, że wychowawczynie się starają, dziecko było pod stałą opieką. zawsze na początku dziecko płacze za rodzicem, ale nie przez cały miesiąc. doszła nawet nerwica. widać było wyraźne symptomy agresji. stosowano tzw. wietrzenie frekwencji. na dworze mróz, okno w pomieszczeniu otwarte, opkiekunka w golfie po samą szyję, a dziecko biega boso w rajstopkach oraz krótkim rekawku. pomieszczenia zimne - w końcu to piwnica. dziecko wiecznie głodne, w żłobku nie jadło, a jedzenie znikało. pewnie dostawały inne maluchy. wszem i wobec klub reklamuje zabawy z dziećmi. chyba tylko przed włączonym telewizorem oglądając z opkiekunką ROZMOWY W TOKU. widoczny brak higieny w okolicach imtymnych - dziecko nie było przewijane za często. słowem totalna lipa

z tego co słyszałem to w GUGULANDII też nie jest lepiej - ze słyszenia matek w piaskownicy smile
        pozdrawiam i odradzam
        • Totalne bzdury!! Mój syn chodzi do NIANI od dwóch lat. NIGDY nie oglądał telewizji w klubie, a zaczął chodzić od listopada 2011 więc opiekunki były te same. Dużo się nauczył, począwszy od części ciała na piosenkach i tańcach skończywszy! Z chęcią chodził i nawet w weekendy chciał iść do cioć z NIANI. Wietrzenie pomieszczeń jest potrzebne nawet przy mrozach i nie sądzę żeby dzieci masowo chorowały, zaczynamy trzebią zimę z NIANIĄ i syn najdłużej chorował trzy dni (gardło). Co do higieny - nigdy nie odbieraliśmy go przemoczonego albo brudnego. Od 02/2013 NIANIA przeniosła się na ul. Leśną - dzieciaki mają duży dom, podwórko gdzie latem mają taras, huśtawki, basen i dużo zabawek, w lipcu byli na wycieczce w Owińskach - dostajemy fotki od właścicielki, więc dla niewierzących jest potwierdzenie. Spacerują często bo w okolicy małe natężenie ruchu. W Mikołajki zawsze jest Mikołaj i sesja zdjęciowa dla maluchów, wszystkie urodziny są hucznie wyprawiane (balony, banery, wspólne jedzenie przy stoliczkach i pamiątkowe zdjęcia). Jesteśmy w 100% zadowoleni!! Nie polecam za to GUGULANDI - syn był tam przez miesiąc i zabraliśmy go do NIANI- niekompetentne młode dziewczyny, które nie mają pojęcia co robić z małymi dziećmi. Odbieraliśmy syna zimnego, brudnego. Postanowiliśmy zrezygnować gdy opiekunka wmawiała mężowi że syn raczkuje i dlatego jest zimy (w GUGULANDI był w 10/11, zaczął raczkować w 12/11).

pozdrawiam

cegielsky napisał:

> witam serdecznie,
          >
          > ja oddałem pod opiekę dzieciaka do klubu malucha NIANIA karolina kuźniewska- NI
          > E POLECAM tego klubu malucha. już wyjaśniam dlaczego. na początku wszystko było
          > okej. widać było, że wychowawczynie się starają, dziecko było pod stałą opieką
          > . zawsze na początku dziecko płacze za rodzicem, ale nie przez cały miesiąc. do
          > szła nawet nerwica. widać było wyraźne symptomy agresji. stosowano tzw. wietrze
          > nie frekwencji. na dworze mróz, okno w pomieszczeniu otwarte, opkiekunka w golf
          > ie po samą szyję, a dziecko biega boso w rajstopkach oraz krótkim rekawku. pomi
          > eszczenia zimne - w końcu to piwnica. dziecko wiecznie głodne, w żłobku nie jad
          > ło, a jedzenie znikało. pewnie dostawały inne maluchy. wszem i wobec klub rekla
          > muje zabawy z dziećmi. chyba tylko przed włączonym telewizorem oglądając z opki
          > ekunką ROZMOWY W TOKU. widoczny brak higieny w okolicach imtymnych - dziecko ni
          > e było przewijane za często. słowem totalna lipa
          >
          > z tego co słyszałem to w GUGULANDII też nie jest lepiej - ze słyszenia matek w
          > piaskownicy smile
          > pozdrawiam i odradzam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.