Dodaj do ulubionych

KALISZ-pediatra

05.11.05, 01:42
Mieszkam w Kaliszu od miesiąca. Może ktoś doradzi mi dobrego pediatrę,
przyjmującego na NFZ? Co myślicie o MEDIX-ie na ul.Majkowskiej?Byłam tam z
synkiem u dr.Malotki.
Obserwuj wątek
    • marwro3 Re: KALISZ-pediatra 07.11.05, 09:33
      chętnie poczytam co dziewczyny pisza bo ja z kolei nie jestem zadowolaona ze
      swojego i chętnie bym poszukała lekarza który ma czas na rozmowę wywiad, który
      się wypytuje i doradza którego interesują postępyu dziecka w rozwoju i który
      jest na bieżąco z nowinkami i potrafi sie do nich odnieść czekam na opinie
      • asia9186 Re: KALISZ-pediatra 08.11.05, 19:36
        ja byłam prywatnie u dr Wilimborek - bardzo dobrze wspominam te wizyte. Mały
        mial tydzien i przeznaczyla specjalnie dla nas godzine czasu i wszystko
        wyjasniła, dokładnie zbadała szkraba. No ale to byla płatna wizyta ... W
        przyszłym tyg idziemy do przychodni na szczepienie i wizytę u pani dr Prokop to
        powiem jak było smile
        Ps. Fajnie ze są tu inne mamy z Kalisza
    • blusia1 Re: KALISZ-pediatra 11.11.05, 10:25
      Świetnym pediatrą jest dr Zenon Proniak. Nie wiem czy jeszcze przyjmuje w
      Medixsie, bo wyprowadziłam się z Kalisza jakieś 2 lata temu. Ale naprawde moge
      go polecic z calego serca, ma świetne podejście do dzieci, jest
      przesympatyczny, zawsze wszystko szczegółowo wytłumaczy. Nie mogę przebolec, że
      w Ostrowie nie przyjmuje.sad
    • anaesthes Re: KALISZ-pediatra 18.11.05, 12:42
      Czy ktoś mógłby mi polecić któregoś z pediatrów przyjmującego w przychodni na
      ul. H.Sawickiej? Mieszkam na Dobrzecu, zaraz obok tej przychodni i tutaj
      miałabym najbliżej.
      • asia9186 Re: KALISZ-pediatra 19.11.05, 17:50
        trudno stwierdzić czy polecam bo byłam u tej lekarki tylko raz - mój mały ma 8
        tyg więc za nami I wizyta i szczepenie. Zapisalismy sie do dr Prokop na H.
        Sawickiej i ogólnie to powiem ze sprawia miłe wrażenie - ale nie wiem czy to
        jest ważne smile W każdym razie co do kompetencji to sama jestem w kropce, gdyz
        mój maly ma od 3 tyg wysypkę na buźce i jedna lekarka prywatnie stwierdziła ze
        to kontaktowe tj od proszku lub kosmetyku zaś dr Prokop od razu zdiagnozowala
        alergie pokarmową - czyli odniosła sie do mojej diety, która i tak jest już
        uboga (dodam że nabiału nie jem).I tak sie zastanawiam kogo mam słuchac i czy
        to nie jest czasem tak, że najłatwiej "zwalić" na diete matki bez wnikania w
        szczegóły. Więc sama nie wiem czy ci ją polecić, na pewno jest miła i chętna do
        wyjaśnień, rozmowy.
    • maksianka Re: KALISZ-pediatra 07.12.05, 22:28
      Witam Mamy z Kalisza i okolic. A czy macie może namiary na dobrego pediatrę
      który przyjmuje prywatnie o każdej godzinie (tzn w razie potrzeby przyjmie
      wieczorem i w święta) oczywiście odpłatnie. Będę wdzięczna za kontakty, piszcie
      na maila gazetowego. Dzięki pozdrawiam
      --
      • anaesthes Re: KALISZ-pediatra 09.12.05, 20:20
        Ja zaczęłam z córeczką chodzić do Piotra Sudy. Mielismy pilna sprawe, Kicia nie
        byla jego pacjentka, a mimo to przyjal nas w niedziele po 22. wieczorem. Wizyta
        kosztowala nas 25 zl. Wg mnie to dobry pediatra, zreszta ordynator oddzialu
        dzieciecego. Okazalo sie ze mnie jako dziecko tez leczyl i rodzice byli
        zadowoleni.
        Pozdrawiam
        • olusiienka77 Re: KALISZ-pediatra 09.12.05, 23:56
          Super! Ile tu mam z Kalisza! Ja się sprowadzę dopiero w lutym i też interesuje
          mnie pediatra. Moja mała ma 16 miesięcy i do tej pory nie sprawiała dużych
          kłopotów, ale nigdy nie wiadomo. Napiszcie gdzie przyjmują ci polecani przez
          was! Ja będę mieszkała na ul.Korczak 8.
          • maksianka Re: KALISZ-pediatra 10.12.05, 12:59
            Jeszcze raz proszę dajcie jakieś dokładne namiary na dobrego pediatrę do
            którego można przyjechac o każdej porze w razie potrzeby. jakiś telefon,
            piszcie na pocztę. Z góry dzięki
            --
    • marwro3 Re: KALISZ-pediatra 12.12.05, 12:33
      a gdzie przyjmuje dr Suda i jakies namiary czy tylko prywatnie ? a gdzie
      znaleść dobrego pediatre żeby nie placić za wizyte dziewczyny oprócz tego że
      piszecie odpowiedzi na priva dajcie też odpowiedzi na forum Proszę i z góry
      dziękuję
      • anaesthes Re: KALISZ-pediatra 17.12.05, 12:49
        dr Suda przyjmuje prywatnie na ul. Kulisiewicza 2, tel.7531910, nie wiem czy
        jeszcze gdzieś indziej;
        to jest bardzo blisko osiedla Korczak, dosłownie rzut beretem
        • oska82 Re:dr.Suda... 26.12.05, 20:02
          Muszę was zmartwić jesli chodzi o doktora Sudę. Kilka tygodni temu dzwonilam do
          niego w sobote rano i prosilam go o prywatna wizytę, ba mój 3-miesięczny Filip
          dostal jakiejś wysypki. Niestety nie chcial mnier przyjąć bo nie jestem jego
          pacjentką. Jak mialam byc skoro to moje pierwsze dziecko z kim maiałam do niego
          chodzić? Ale specjalista podobniesz z niego dobry....
          Pozdrawiam!!!
    • doul Re: KALISZ-pediatra 28.01.06, 21:29
      Dziękuję wszystkim.Wybrałam dr.Jacka Kornackiego i myślę, że jest to dobry
      wybór.Wprawdzie jest to młody lekarz ale przecież nie wiek stanowi o
      fachowości.Jest to przemiły człowiek, bardzo dokładny i z wielką cierpliwością
      do małych dzieci.A co najważniejsze jego diagnozy i leczenie do tej pory było
      zawsze trafne.Moja dotychczasowa lek.(dodam że b.doświadczona Pani dr. z
      Poznania)może się schować!!!!Jeszcze raz dziękuję wszystkim i pozdrawiam.
      Dorota

Dorota
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka