Dodaj do ulubionych

Poznań - dzieci ze Swietej Rodziny

21.11.06, 13:19
Drogie mamy!Rok temu urodzilam syna w Swietej Rodzinie w Poznaniu, zabralam go ze szpitala z tzw wypryskiem niemowlecym (choc
wedlug wypisujacego lekarza byl calkowicie zdrowy). Wygladalo kiepsko ale na szczescie dzieki staraniom wspanialej poloznej
srodowiskowej po ok 3 tyg wszystko calkowicie zniknelo. I teraz meritum: czy spotkalyscie sie z opinia, ze wiekszosc dzieci z
Engla jest w "kiepskim" (slowa mojej poloznej) stanie przy wyjsciu - chodzi głownie o stan skóry? Planuje niebawem drugie dziecko
i zastanawiam sie czy nad zmiana szpitala (i tym samym lekarza pewnie). Podsumowujac swoje doswiadczenie ze Swieta Rodzina to
wychodzi raczej na plus, ale zdrowie dziecka jet dla mnie kluczowa sprawa.
Prosze, podzielcie sie swoim doswiadczeniem i spostrzezeniami.
Pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • doul 30.11.06, 00:12
    Synka rodziłam prawie 4-leta temu.Wrażenia z porodu rodzinnego na 4, a to przez
    lekarzy,położne super.Synek wyszedł ze szpotala w super stanie, nie mam powodu
    do najmniejszj krytyki.Jeszcze w czasie ciąży leżałam 2 razy na Ginekologii -
    było okropnie, nie życzę nikomu takich przeżyć.Jak widać jeden szpital różne
    wrażenia.Myślę, że wszystko zależy od samych ludzi.To w końcu personel stanowi
    o poziomie usług i o atmosferze na oddziale.

Pozdrawiam. Mama (3i 9 m-cy) Wiktora

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka