Gdzie najtansze Pampersy Poznan? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Popytaj w hurtowniach o pieluszki jednorazowe z tzw. odrzutu. Ja takie kupowałam
    po 19 zł. za paczkę [50 sztuk] w ubiegłym roku. Te pieluszki są w większości
    super chłonne, ale mają małe niedociągnięcia produkcyjne - różnica w szerokości
    falbanek [około 3-4mm.], delikatnie zaprasowany pasek gdzie przylepia się rzepy,
    nie dodrukowane obrazki. W jednej dużej paczce trafiały się czasami 2-4 sztuki
    pieluszek z folią. W ubiegłym roku sprzedawano je w prześwitujących paczkach z
    włożoną do środka kartką i napisem na niej "MIX". Takie pieluszki kupowałam w
    Mogilnie [około 70km. od Poznania i podobno były właśnie z Poznania do hurtowni
    przywożone]. Pieluszki są klasy "pampersa" i "huggies". Nie ma na nich napisu
    producenta, jest jedynie nazwa dystrybutora.
    --
    Partner Leń i Egoista
  • Najtaniej w selgrosie, ale nie wszyscy mają dostęp i nie ma tam całej oferty np.
    Huggies super-flex. Poza tym różnice są groszowe.
    Tanio Pampersy są w Realu, trochę taniej w Carrefourze i wbrew pozorom jest
    tanio w Piotrze i Pawle (ja robię zakupy przez internet z dostawą do domku i tam
    mają wspomniane Huggiesy).
    No i w marketach mają dużo promocjismile
    A różnice pomiedzy moim sklepem osiedlowm są nawet 6 zł na paczce.
    Acha i liczyłam ostatnio biedronkowe DADA...i cena jest taka sama za sztukę jak
    np.Pampersów (chociaż ich nie wypróbowałam jeszcze, bo i po co?).
  • Tak w selgrosie czesto sa promocje prawie 45 zl za jumbo paczke, w realu czasem
    po prawie 43 zl i w sklepach dla dzieci 45-47 zl za jumbopake pati&maks lub
    akpol
  • Dzięki za wszystkie informacje, będę polowała na Real,albo kupie w Akpolu, bo
    do selgrosu niestety nie mam karty. Pozdrawiam.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.