Dodaj do ulubionych

Najlepszy dentysta w Poznaniu?

17.10.08, 10:31
Szukam bardzo dobrego dentysty w Poznaniu. Chcę wstawic sobie
tylnego zęba brakującego - potrzebuje super specjalisty? Gdzie
polecacie? Do tej pory trafiałam na samych nieudaczników
Edytor zaawansowany
  • 17.10.08, 11:30
    dr Igor Glass Brudziński - klinika Dens na Gwarnej.
    Super specjalista - chyba również najdroższy w mieściesmile
  • 09.11.08, 22:16
    dr Igor Glass Brudziński
    Potwierdzam, najlepszy dentysta-praktykował w Stanach,
    miły człowiek, super sprzęt-mikroskop, RTG bez ruszania się z
    fotela, zero bólu-no chyba tylko podczas płacenia ale cóż.
    Gorąco polecam choć są okresy, że na wizytę czeka się nawet 1,5 m-
    ca.
  • 16.11.11, 00:03
    Bartosz Cerkaski w Luboniu!Specjalista pierwszej klasy.Jak tam poszłam to byłam pod wrażeniem.Tylko on zajmuje się mega powaznymi przypadkami,resztę odsyła do swojej kolezanki w tym samym budynku!Sprzęt nr.1 kamery nad głową,2 asystentki....Polecam mi naprawił ząb który rzekomo nie dał sie już uzdrowic przez wielu innych lekarzy!
  • 17.10.08, 14:24
    Doktor Piotr Lawiak, nigdy nie pojde do innego. Mieszkam w
    Niemczech, ale nawet tu nie odwaze sie isc smile Zawsze jak przyjezdzam
    ide do niego na kontrole lub leczenie.
    Dane adresowe:
    60-648, Poznań, Piątkowska 49
    woj. wielkopolskie
    Telefon kontaktowy:
    0 61 847 56 57
  • 17.10.08, 14:26
    nie nalezy do tanich, ale warto. Z tego co pamietam przyjmuje
    codziennie od 16.
  • 23.10.08, 17:50
    polecam dr Zbigniewa Leszczyc-Sumińskiego z gabinetu Korona.
    Gabinet jest na Grunwaldzie(ul.Ostroroga 32)
    Robi implanty, specjalizuje się w tym od lat.
    --
    Idziuk
    Nasza Galeria
    maMMaija!!!
  • 30.10.08, 15:10
    Rowniez polecam Dr Suminskiego!
  • 24.10.08, 10:30
    dr Przemysław Gajdus
    chodzę do niego od lat, jeszcze od jego studenckich praktyk smile
    a moje dzieci teraz również i uwielbiają go.

gabinet Głogowska 157/11
    tel. 602 698 350
  • 07.11.08, 14:46
    polecam dr Kubasika na ul. Orzeszkowej 13
    bardzo dokładny, sympatyczny. leczę sie tylko u niego. poleciłam wielu znajomym i są zadowoleni.
    tel 061 865 60 43

www.kubasik-implanty.pl/index.html
  • 14.11.08, 09:41
    polecam dr Julitę Dmowską, przyjmuje w nowej części Batorego. Młoda,
    ale super specjalista i ceny przystępne.
  • 11.12.08, 15:52
    Dr Bartosz Niedziółka.Przyjmuje na ostroroga.
  • 13.12.08, 14:28
    pani Dmowska jest rewelacyjna
  • 16.09.09, 22:10
    Savan bije wszystkich na głowę! Gorąco polecam: www.savan.poznan.pl
  • 13.05.11, 20:42
    Gorąco polecam Panią doktor stomatolog Urszulę Czarnomską i Ewe Krzyżaniak ja kiedyś panicznie bojaca sie dentystysmile Obie Panie leczą w m&m stomatologia jedna jest przy ul strzeszyńskiej druga przy Pniewskiej. Ceny zjadliwe zero stresu miłosmile--
    wychowawczy...
    gg1054762
    oriflame
  • 25.09.09, 22:15
    Niedziółka jest najlepszy!
  • 30.01.10, 00:02
    Spróbuj w Przeźmierowie, Magic Dental Studio,
    na stronie www jest dużo prac (zdjęć) wykonanych przez nich, więc możesz
    zobaczyc co i jak, gorzej z terminami
    pozdrawiam
  • 31.01.10, 17:40
    A jakis dobry dentysta, ale na NFZ?
    Mozecie polecic?
  • 31.08.10, 11:43
    No ja to bym tylko i wyłącznie dr-a Savana polecała, świetny specjalista.
    Wszystkie informacje są w przejrzysty sposób umieszczone na stronie:
    www.savan.poznan.pl. Myślę, że warto sprawdzić ten gabinetsmile
  • 01.12.10, 14:25
    A byłaś u niego sama czy ktoś Ci polecił? I czy można liczyć na darmowe konsultacje, jeśli nie było się przedtem jego klientem?
  • 19.12.10, 06:32
    Widziałam, że także botox można sobie u niego zrobić, czy Ty lub ktoś z Twoich znajomych korzystaliście z tej usługi?
  • 19.12.10, 06:34
    Tak, moja mama korzystała i była bardzo zadowolonasmile JA na szczęście jeszcze nie muszę, ale za jakiś czas kto wie. Poza tym wszystkiego można się dowiedzieć na darmowych konsultacjach, chętnie rozwiewa wszystkie wątpliwości pacjentów.
  • 19.12.10, 06:38
    Te konsultacje są darmowe nawet dla nie-pacjentów, tak? To ja się przejdę chyba. Dzięki. Czy Ty nigdy nie śpisz?! Właśnie do mnie dotarło, która jest godzina;p
  • 19.12.10, 06:39
    Praca;/ Przejdź się i napisz jak byłotongue_out
  • 15.10.10, 14:11
    polecam Dent4you. Drogo, ale warto.
  • 01.12.10, 14:49
    Polecam gabinet www.jarmuszkiewicz.pl - na ul. Grudzieniec. Rewelacja pod każdym względem i nie ma "kosmicznych" censmile
    --
    www.opinieomnie.pl
  • 24.03.11, 16:30
    Ja polecam stomatologia.cermed.pl/ bardzo miła Pani Doktor i blisko centrum, ceny umiarkowane smile
  • 13.05.11, 15:34
    również polecam Cermed jeśli chodzi o Poznań, miałem tam założony aparat stały, moja siostra miała zakładany w gabinecie na Grunwaldzie i narzeka a ja nie smile ważne, że jest cennik na stronie stomatologia.cermed.pl/cennik_uslug_stomatologicznych/ i od razu wiadomo, czego można się spodziewać, a podejście bardzo miłe, cierpliwe i profesjonalne. Polecam smile

makia68 napisał:

> Ja polecam stomatologia.cermed.pl/ bardzo miła Pani Doktor i blisko centrum, ceny umiarkowane smile

• 17.04.11, 12:22
    Polecam w Dąbrówce Apple Dental. Nowo otwarty gabinet.
    Strona www.appledental.pl
    Bardzo dobrze wyposażony i miła atmosfera wink
  • 04.08.11, 19:40
    a ja polecam gabinet p.Bożeny Kowalewskiej-Głyda na ul.Naramowickiej
  • 28.02.12, 12:14
    ja słyszałam bardzo pochlebne opinie o poradni stomatologicznej stomadex na osiedlu Czecha, maja dobre ceny, sprawdzonych dentystów i w ogóle z tego co wiem, wielu moi znajomych tam chodzi i bardzo sobie chwali
  • 28.02.12, 14:20
    Ja polecam Tobie dr Sobotę Hannę super babka, z wieloletnią praktyką ma swój gabinet na strzeszynie greckim zajrzyj sobie na jej stronkę www.sobotadent.pl
  • 01.03.12, 10:35
    Ja polecam p. Julitę Dmowską na Batorego (w nowej części). Po prostu fachowiec, zarówno dla mnie jak i dla mich dzieci. Po długich poszukiwaniach trafiłam na odpowiedniego stomatologa.
  • 10.04.12, 13:45
    Byłam ponownie u mojej Pani doktor Soboty, ona jest naprawde super. Polecam!!!
  • 10.04.12, 21:45
    witam serdecznie,
    co do dzieci- ja nie byłam zadowolona z wizyty u pani julity. to pewnie zależy od dziecka, ale nie dała rady zrobić córce ani synkowi zęba. może podejście do dziecka, może samo dziecko- bi kazde jest inne, nie wiem, jakoś nie [rzypadła mi też do gustusmile musieliśmy zmienić dentystę- zmieniłam na panią olę z lasedentu na ściegiennego. dzieciaki uwielbiają ją i nie ma mowy o innym stomatologu. polecam serdecznie.
  • 23.04.12, 12:13
    Jesli chodzi o dentystę dla dzieci fajny jest i z super podejściem droktor Fijas Adrian, pracuje na strzeszynie polecam gorąco www.sobotadent.pl
  • 18.06.12, 11:48
    ja zdecydowanie polecam tę placówke - Stomatolog Poznań. Przystępne ceny mają, młodzi i znający się na rzeczy.
  • 28.08.12, 15:34
    www.sobotadent.pl
  • 22.11.12, 14:57
    Jezeli chodzi o dzieci to ostatnio bylem z corka w gabinecie rozdent w tarasach warty tym nowym wiezowcu przy rondzie rataje, dentyskta ma super podejscie do dzieciakow a poza tym dzieci maja specjalny fotel - dinozaur - super bajer dla dzieci -podobno jedyny taki w poznaniu, jak ktos zainteresowany to podaje numer telefonu 606-701-026
  • 28.12.12, 22:51
    Polecam gabinet Duodenti na Słowiańskiej w Poznaniu, bardzo dobra stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna i ortodoncja. adres www: www.duodenti.pl
  • 15.01.13, 12:12
    Byłem niedawno u dentysty, no niestety ból zęba. W budynku gdzie mieszkam Tarasy Warty otworzył sie nowy gabinet a że miałem blisko to tam zadzwoniłem. No muszę powiedzieć ze fajna dentystka i jakoś wizyta nie była stresująca. Nowiutki sprzęt muzyczka w tle, całkiem przyjemnie. Plomba super bo ząb wyglada jak naturalny i nawet nie wiem gdzie ta plomba jest, ale była robiona bo kamerką pokazywała mi dziurę po wierceniu. Ceny znośne, także polecam też tym co się boją. podaje stronke www.rozdent.pl
  • 29.05.13, 16:00
    Polecam Centrum Sorriso na os. Piastkowski. Miałam tam wykonane leczenie kanałowe i wstawione korony pełnoceramiczne w przednich zębach. Całe leczenie przebiegało bezboleśnie, co jest dla mnie ogromnie ważne! Jestem bardzo zadowolona z efektów, koronki są idealnie dopasowane i wyglądają estetycznie. Doskonałe podejście do pacjenta i profesjonalizm.
  • 28.06.13, 10:07
    Dla dorosłych polecam w ogóle przychodnię Candeo, a dla dzieciaczków szczególnie panią Annę Konieczną, przemiła, uśmiechnięta osoba, córka w ogóle nie boi się wizyt u niej, co nie zawsze było takie oczywiste smile A i ja, i mąż, chodzimy do tamtejszych lekarzy i jesteśmy zadowoleni, leczone zęby nie sprawiają potem problemów.
  • 30.06.13, 23:03
    Polecam Dental Comfort. Szczególnie dla osób które boją się dentysty, mają złe wspomnienia związane z bólem, zapachami, złym traktowaniem, boją się dużych przychodni w których pacjent czuje się jak w "fabryce zębów". Byłem po paru latach właśnie u tego dentysty i jestem pod wrażeniem. Nowocześnie, bez bólu i w miłej atmosferze. W dodatku nie zdarli ze mnie "skarpetek".
  • 30.06.13, 23:05
    Aaaaa. Na stronie mają niezłe promocje na aparaty ortodontyczne: www.dentalcomfort.pl
  • 11.07.13, 14:47
    A jakie są ceny w tym Candeo? Szukam czegoś na Jezycach, ta przychodnia jest blisko mojej pracy, a słyszałam pozytywne opinie, ale trochę boję się, że to nie na moją kieszeń...
  • 29.07.13, 10:48
    Co do konkretnych cen, to możesz sprawdzić na stronie Candeo, ile kosztuje wizyta, kanałowe itp. Co do ogólnego wrażenia, to dla mnie są w porządku, plusem jest dla nas, że nie trzeba czekać długo na wizytę, tak że cenimy to sobie.
  • 29.04.14, 16:45
    Tu się zgodzę, w candeo mają dobre ceny i bardzo fajnych lekarzy (i dużo, więc zasadniczo się nie czeka).
  • 21.11.13, 11:55
    Słyszałam o nich pozytywne opinie : www.centrummedic.pl/
  • 15.03.15, 22:16
    Polecam dr Zalewska i dr. Gic przyjmuja w M2clinic na ul. Kutrzeby w tym nowym budynku Atanera.
    Wstawialem tam zeba i jestem bardzo zadowolony, bez bolu, stresu i co najwazniejsze nie jest drogo.
    Tez sie balem kiedys chodzic a teraz nie ma problemu. Co wazne dla mnie jest tez parking tuz pod przychodnia.
  • 10.05.15, 16:53
    Sorry za "podpięcie" się do wątku... ale co myślicie na temat dr.Wiznerowicza? Jednym ratunkiem dla mnie są korony a te niestety kosztują i to nie mało..nie chcę się rozczarować więc wolę zapytać smile
  • 17.08.17, 11:19
    Ostatnio miałem okazję być w gabinecie na ulicy Glebowej www.newdentclinic.pl zakładali mi protezę akrylową. Rewelacyjna robota, inni stomatolodzy mnie często zawodzili czy to w leczeniu zębów, profilaktyce czy też protetyce, tutaj poszedłem pierwszy raz bo dużo znajomych zachwalało ten gabinet i szczerze mówiąc to nigdzie lepszych specjalistów jak tutaj nie spotkałem.
  • 19.09.17, 10:50
    Dr Alaa Eljamal z NewDentClinic. Leczymy się w 4 osoby od ponad roku. Zaczęło się od mamy, która robiła u nich implanty. Później już wszyscy do nich przeszliśmy, ale to na normalne kontrole i leczenie standardowych ubytków. Nie ma się czego czepiać. Bardzo dobre wyposażenie, punktualność, leczenie bez bólu. I tak to powinno wyglądać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.