• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

hotel dla psów Dodaj do ulubionych

• 22.12.09, 09:23
    ktoś może polecić? nie z wyszukiwarki, tylko taki wypróbowany
    --
    Nothing is ever easy in the world of men...
    Edytor zaawansowany
    • 22.12.09, 09:56
      > ktoś może polecić? nie z wyszukiwarki, tylko taki wypróbowany

My najczęściej korzystamy ze schroniska w Lednicy Górnej (koło Wieliczki). Widać, że i sam teren jest pięknie utrzymany, a i psina wraca zadbana i na pewno dobrze wykarmiona.
      Jedyne co może być pewnym minusem to fakt, że jest to naprawdę duży "hotel" - w sensie liczebności psów, jakie mogą tam jednocześnie przebywać. Ale na pewno nie przekłada się to na gorszą opiekę.
      • 22.12.09, 11:09
        Również polecam Lednicę. Nasz psiak jeździł tam przez kilka lat, nigdy nie
        mieliśmy zastrzeżeń co do opieki, mają zaprzyjaźnionego weterynarza i w razie
        nagłych problemów od razu interweniują. Prowadzący go ludzie znają się na
        zwierzakach, na ich psychice, widać, że kochają zwierzęta - polecam. Hotel
        nazywa się Psia Kość, znajdziesz w wyszukiwarce.
        • 15.02.15, 20:26
          Kilka dni temu chcielismy zostawić pieska w hotelu "psia kość". Na stronie hotelu jest informacja ze jest tam ogrzewanie podlogowe. Kiedy dojechaliśmy na miejsce okazało się że ogrzewania wcale nie ma, pan wskazał na stojaca niedziałającą małą "kozę" w pomieszczeniu twierdząć ze ogrzewanie jest. Na nasz pytanie czy sądzi że jest tam ciepło odpowiedział...że jest... Jedna doba od 30 zl. Wszędzie mocz, bałagan, błoto, droga do kojców usłana odchodami. Nie wierzę, że ta osoba jest magistrem inżynierem zootechnikiem. Tak skrajnych warunków nie widzialam nawet w najbiedniejszych schroniskach. Jednak ludzie zostawiają tam psy.tacy ludzie muszą byc haprawdę zdesperowani, albo nie mieli pojęcia pod czyją i jaką opieką zostawiają psa (jest opcja odbioru od włascicieli). Uciekaliśmy z tamtąd jak poparzeni.
    • 22.12.09, 11:17
      nie ma tam miejsc:(
      ale dzieki, bede widzila na przuszłośc.
      a ktos slyszal o hotelu pchełka w swoszowicach- tak maja jedno mijsce...
      --
      • 22.12.09, 12:03
        > a ktos slyszal o hotelu pchełka w swoszowicach- tak maja jedno mijsce...

Prawdopodobnie ciężko Ci będzie coś więcej się o nim dowiedzieć, bo funkcjonuje dopiero od tego roku i jest raczej mały. Nas na wstępie odstraszyła cena - 60zł za dużego psa (a taka cena obowiązuje w popularnych okresach) to według nas jednak dość sporo... I choć mieszkamy niemal rzut beretem od niego, to nie skorzystaliśmy.
        Mogę jeszcze polecić Jarsę w Przebieczanach ( www.jarsa.ulotka.org ) - nasza psina była tam w wakacje na dwa tygodnie
        • 22.12.09, 12:27
          jarsa, nei ma miejsc
          --
    • 29.03.10, 11:18
      Witam serdecznie! Ja szczerze nie polecam hotelu w Lednicy Górnej "psia kość" Zostawiłam ostatnio suczkę w tym hotelu na ponad tydzień, ponieważ przeczytałam o nim dobre opinie. Ale te opinie musiał chyba zamieścić sam właściciel tego hotelu..! Jestem szczerze zawiedziona. Suczkę odebrałam w złym stanie. Bardzo śmierdziała, była osowiała, a kiedy wróciła do domu wręcz rzuciła się na jedzenie i picie. Mam doświadczenie z różnymi hotelami i tylko ten tak mnie rozczarował z innych hoteli piesek wracał szczęśliwy i najedzony... Suczka dochodziła dwa dni do siebie! Z Przykrością muszę to stwierdzić ale ten hotel to jest masówka, bardziej przypomina mi azyl niż hotel dla psów..
      • 15.02.15, 20:27
        Od tamtego czasu jest tylko coraz gorzej. Kilka dni temu chcielismy zostawić pieska w hotelu "psia kość". Na stronie hotelu jest informacja ze jest tam ogrzewanie podlogowe. Kiedy dojechaliśmy na miejsce okazało się że ogrzewania wcale nie ma, pan wskazał na stojaca niedziałającą małą "kozę" w pomieszczeniu twierdząć ze ogrzewanie jest. Na nasz pytanie czy sądzi że jest tam ciepło odpowiedział...że jest... Jedna doba od 30 zl. Wszędzie mocz, bałagan, błoto, droga do kojców usłana odchodami. Nie wierzę, że ta osoba jest magistrem inżynierem zootechnikiem. Tak skrajnych warunków nie widzialam nawet w najbiedniejszych schroniskach. Jednak ludzie zostawiają tam psy.tacy ludzie muszą byc haprawdę zdesperowani, albo nie mieli pojęcia pod czyją i jaką opieką zostawiają psa (jest opcja odbioru od włascicieli). Uciekaliśmy z tamtąd jak poparzeni.
    • 29.03.10, 11:23
      Jeżeli mogę polecić szczerze jakiś hotel to na pewno "pchełkę" pod Krakowem. Ponieważ hotel jest mały psy maja tam niemal indywidualną opiekę i oddzielony teren do biegania. Właścicielka jest bardzo rzetelna, piesek wrócił szczęśliwy i zadbany, wysyłała nam nawet zdjęcia pieska! Jedynym minusem jest wysoka cena.
      • 29.03.10, 13:08
        > Jeżeli mogę polecić szczerze jakiś hotel to na pewno "pchełkę" pod Krakowem.

To może trzeba uściślić o jaką "Pchełkę" Ci chodzi. Bo np. ja znam tylko jedną i
        zdecydowanie nie znajduje się "pod Krakowem".
        • 20.08.10, 15:42
          Hotel "PCHEŁKA" w Swoszowicach to na prawdę super miejsce dla
          psów.Właśnie odebraliśmy naszego ukochanego goldena.Był tam ponad 2
          tygodnie,wrócił szczęśliwy,zadbany,radosny.Jesteśmy naprawdę pod
          wrażeniem jaką troskliwą opieką był otoczony.Właścicielka-Pani
          Ewelina jest osobą,która w pełni oddaje się pracy.Cena wcale nie
          jest wygórowana a świadomość,że nasz pupil jest w tak doskonałych
          rękach daje poczucie spokoju.Gorąco polecam "PCHEŁKĘ".
          • 22.08.10, 12:51
            > Hotel "PCHEŁKA" w Swoszowicach to na prawdę super miejsce dla
            > psów. (...) Cena wcale nie jest wygórowana

Cena jak widać była wygórowana, skoro obecnie pobyt dużego psa kosztuje 45 zł za dobę bez względu na okres roku, a dodatkowo powyżej 7 dni pobytu można negocjować cenę. Gdy pisałem swój komentarz w "popularnych" okresach typu ferie/wakacje obowiązywała stawka 60 zł i to nas zniechęciło. Przy 45 złotych możliwe że i my skorzystamy - zwłaszcza że możemy naszą psinę do niego spacerem zaprowadzić :)

Z innych hoteli - właśnie odebrałem naszą psinę z chyba stosunkowo nowego hotelu dla psów Lupus w Głogoczowie. Psina uśmiechnięta, rozruszana - poza bieganiem po naprawdę dużym ogrodzonym terenie psy regularnie zabierane są na spacery po okolicy. Dodatkową zaletą może być fakt, że nie trzeba (choć można) zaopatrywać psa we własną karmę - właścicielka gotuje jedzenie psom we własnym zakresie (wliczone w cenę).
            Nie napiszę, że nasza psina była "otoczona troskliwą opieką" a właścicielka "w pełni oddaje się pracy" bo tego nie będąc na miejscu przez cały pobyt nie mogę ocenić - a choć pani zajmuje się również szkoleniami to mówienia nie udało jej się nauczyć, więc i sama psina tego mi powiedzieć nie jest w stanie.
    • 05.05.13, 21:51
      Ja mogę szczerze polecić hotel 4 Łapy pod Krakowem. Jest to stosunkowo nowy hotel, ale ma tylko 6 stanowisk, więc ma się pewność, że opiekun będzie się w stanie zająć psem należycie, co zresztą było widać, gdy odbierałem mojego psa, bo był dobrze odżywiony i zadbany. Z tego co wiem, współpracują również z jakimś weterynarzem.
      • 08.05.13, 07:24
        nie macie, rodziny, przyjaciół albo sąsiadów emerytów, którzy zaopiekują się pieskiem za opłatą ? Już widzę uśmiechniętą psinę po dwóch tygodniach rozłąki i trzymania w klatce.
        Ciekawym jest to, że jak tylko pojawi się wątek-kryptoreklama, to natychmiast pojawiają się nowe nicki zachwalające i podające adresy, ale admin tego jakoś nie zauważa.
        • 08.05.13, 13:21
          > Ciekawym jest to, że jak tylko pojawi się wątek-kryptoreklama, to natychmiast p
          > ojawiają się nowe nicki zachwalające i podające adresy, ale admin tego jakoś ni
          > e zauważa.

Wątek akurat założyła osoba dość aktywna na forum - stąd daleki byłbym od oceniania WĄTKU jako kryptoreklamy.
          Co innego wpisy o Pchełce (konta założone tylko w celu wychwalania) czy ostanie odgrzebanie po - nie widzę teraz - trzech? czterech latach?
        • 10.08.13, 21:15
          Ja raz oddałam psa do hotelu i wróciłam wcześniej niż zadeklarowałam i doznałam szoku. Bez wody, wśród własnych odchodów. Mogłam się zastanowić wcześniej, że skoro takie rzeczy dzieją się w przedszkolach to co się dzieje w hotelach. Ale teraz już po nauczce na której ucierpiał mój pies a nie ja, korzystam z usług opiekunów dla zwierząt. Mój Frugo ma swoją nianie :) Jak ja wyjeżdżam, to nie stresuje go dodatkowo jego przeprowadzką bo opiekunka śpi u nas w domu. Niestety wiem, że działają chyba tylko w Krakowie. Nazywają się zoopiekunowie. Dlatego zgadzam się z zgr-edo i jeżeli macie rodzinę, dzieci znajomych itd to lepiej zostawiać zwierzaki z takimi ludźmi a nie oddawać do hoteli
    • 03.06.15, 17:03
      Kochani na szczęście swiat poszedł do przodu i hotele boksowe na szczęście psow odchodzą do lamusa.. Jeżeli szukacie hotelu to szukajcie hotelu domowego! Nie wyobrażam sobie zostawić psa w boksie.. Ja korzystam z opieki u petsitterow w ich domach, gdzie pies ma domowe warunki! Polecam dogsbay i Panią Katarzynę Władykę która jest behawiorystka. Jest tam strasznie ciezko sie dostać ale warto. Badz warto poszukać na stronie petsitter.pl
    • 19.07.16, 13:28
      polecam hotel Szarikton , nasza mała sunia (york) spędziła tam tydzień. Gdy ją odbieraliśmy była radosna i bawiła się z opiekunem tak wiec na pewno tam wrócimy bo polubiła to miejsce. Kamień z serca bo ciężko zostawiać psa gdy samemu jedzie sie na wakacje.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.