Dodaj do ulubionych

Wybory do rad dzielnic w Krakowie dopiero w sty...

IP: *.centertel.pl 22.09.10, 17:02
inaczej to widzi portl krakowrazem.pl krakowrazem.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=183:wybory-przeniesione-na-stycze&catid=75:partycypacja&Itemid=115
Edytor zaawansowany
 • Gość: AntyKretyn IP: 80.50.133.* 22.09.10, 17:24
  To jakaś bzdura... Kiedy kandydaci na radnych dzielnic będą mogli zaprezentować się społeczeństwu?? w wigilie będą agitować na pasterce czy może w nowy rok będą biegać z szampanem po ulicach??

  szacunek za rozegranie!
 • Gość: Gosc IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.10, 22:23
  Kandydaci mieli całe cztery lata, żeby się pokazać...
 • Gość: draka IP: 194.116.134.* 23.09.10, 13:44
  popieram. PIS to kolejny raz bezmyślni prostacy. Widać, mają za dużo pieniędzy na wyrzucenie i za dużo jeszcze nie zdążyli zrobić przed wyborami....
 • Gość: krakowianin 30 IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.10, 17:32
  że w styczniu wybory do rad dzielnic będą miały wyższą frekwencję, niż w listopadzie razem z innymi wyborami. Skandal!
 • Gość: mieszkaniec IP: 94.254.162.* 22.09.10, 17:40
  Prezydent Jacek Majchrowski, przestraszył się, że przegra wybory, więc jego świta wymyśliła, że zrobimy wybory do rad dzielnic w styczniu 2011.
  A tak poza tym, jestem ciekawy jaka będzie frekwencja, gdy na zewnątrz będzie - 10 stopni, jak nie mniej.
  Tak jak to było w styczniu tego roku.
  A Prawo i Sprawiedliwość, mnie zaskoczyło, że poszło za pan brat, z byłym członkiem SLD.
 • Gość: dagm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.10, 08:49
  PiS jest nieprzygotowane do wyborów i dlatego właśnie liczy na mniejszą frekwencję, bo duża frekwencja oznacza więcej świadomych wyborów idących do urny "nie prosto z kościoła" i zwycięstwo PO.
 • Gość: docent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 17:58
  najbardziej zdyscyplinowany elektorat mają właśnie PiS i lewica, więc to z ich strony genialne zagranie!

  Czapki z głów, trzeba docenić przeciwnika. Osobnym tematem jest autentyczna nieudolność krakowskiej PO w ostatnim czasie.
 • Gość: PrzeciwnikDzielnic IP: *.ghnet.pl 22.09.10, 20:49
  Wielki szacunek dla Majchrowskiego i PiSiorków. Takiego zagrania się nie spodziewałem. Wybory do Dzielnic są większościowe. Przy takim poparciu jakie ma PO w Krakowie, skończyłoby się tak jak w 2006 - totalnym zmieceniem PiS. A tak? Do wyborów dzielnicowych pójdą mohery i emeryci - PiS będzie "żondzić". Wielki szacunek za strategię, ale mam nadzieję, że niska frekwencja pokaże jak niepotrzebne są te rady dzielnic i już za 4 lata uwolnimy Kraków od tej zarazy czyli pseudosamorządu dzielnicowego.
 • Gość: Tośka IP: *.webair.com 23.09.10, 10:27
  Masz rację PrzeciwnikuDzielnic. To wygląda na dążenie do likwidacji dzielnic. Jest też obrazem jak ludzie potrafią się zmieniać. Kosior, który wszędzie opowiada jak to m.in. on tworzył samorządność dzielnicową, teraz, gdy jego ludzie nie mają władzy w dzielnicach, gdyż wybory przy ordynacji jednomandatowej przez najbliższe 10 lat wygrywać będzie PO, robi wszystko, aby zlikwidować dzielnice.

  Pomysł ludzi (radnych) Kosiora, aby zmniejszyć wysokość diet radnych dzielnicowych, również tych niefunkcyjnych, o połowę spowoduje, że do samorządu dzielnicowego pójdą jego „moherowe berety” z Akcji Katolickiej. Zwykły radny dzielnicowy po obniżeniu diet będzie dostawał DWIEŚCIE ZŁOTYCH Z HAKIEM NA MIESIĄC, pod warunkiem, że będzie na wszystkich sesjach i posiedzeniach komisji. Nie czarujmy się, aktywnemu radnemu to nie zwróci nawet kosztów benzyny i rozmów telefonicznych, nie mówiąc o utraconych zarobkach w przypadku nieobecności w pracy.
 • Gość: kija IP: *.ukhosting4u-dns.com 22.09.10, 18:30
  Kosiór PiSior rozpoczął z innymi PiSiorami rozwalanie dzielnic. Zacznie się gadanie, frekwencja wyniosła 9%, zainteresowanie mieszkańców żadne, no to zlikwidować. A tak naprawdę chodzi o to, że PiSiory straciły władzę w dzielnicach, a to efekt okręgów jednomandatowych. Wszystkie mandaty bierze PO.
 • Gość: Jerzy IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.10, 18:32
  Bardzo dobry pomysł.
  Pan Kośmider mija się z prawdą mówiąc że wybory będą droższe.
  Zapomniał, że za wybory do dzielnicy odpowiada miasto (zapis pieniędzy w budżecie)
  i nie ma znaczenia termin wyborów.

  Wybór bardziej świadomy.
 • Gość: gilarski IP: *.centertel.pl 22.09.10, 19:24
  Panie radny Kośmider, doskonale Pan wie, że:
  1. Koszty wyborów nie będą większe, gdyż powoływane są specjalne komisje do wyborów do rad dzielnic, niezaleznie czy to będzie 21 XI, 9 I czy jeszcze innym terminie,
  2. większość obwodowych komisji wyborczych (ponad 90%) ma swoje siedziby w szkołach samorządowych, za których media - prąd wodę itd. i tak płaci Miasto, niezależnie czy to bedzie 21 XI czy 9 I,
  3. Komisarz wyborczy w oficjalnym pismie do Rady Miasta Krakowa zwrócił się z wnioskiem o zmianę terminu wyborów do rad dzielnic ze względu na dużą ilośc zgłaszanych protestów i uwag mieszkańców - chodzi o to by wybory do rad dzielnic były bardziej świadome,
  4. może najważniejsze powody opisane na www.krakowrazem - polecam.
 • Gość: gad IP: 89.174.214.* 22.09.10, 19:51
  Głupek tylko nie dostrzega, że tu chodzi o wspólną kampanię PO do dzielnic, RM i przeciwmajchrowskiemu.pl
 • Gość: Zdenek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 20:08
  Nie znam się na waszych politycznych machlojkach ale wybory w styczniu, po świętach i nowym roku jest jakąś aberracją . Pewnie PO i tak wygra ale szkoda dzielnic
 • Gość: Batalion Chłopski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 21:07
  Panie Gilarski , czy pan pamięta taką starszą sympatyczną panią chodzącą przed laty po Skotnikach ? . Czy pamięta pan , panie Gilarski co się z nią stało ? Przypomnę , bo trochę lat minęło , przypomnę panie Gilarski że znaleziono ją martwą bo popełniła samobójstwo !. Pamięta pan , panie Gilarski ? . Bo Skotniki pamiętają i szybciej pan odejdziesz ze Skotnik niż zostaniesz tutaj radnym . Skotniki nie zapomną !
 • Gość: ryter IP: *.chello.pl 22.09.10, 19:47
  A to pech, bo remonty chodników tradycyjnie zaczęły się na miesiąc przed planowanymi wyborami. Do stycznia ludzie zdążą zapomnieć, a możliwe też że kostka brukowa zacznie się sypać.
 • Gość: krakowianin 30 IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.10, 19:57
  W styczniu to śnieg zasypie dziury i prez. Majchrowski może w tym widzi swojego komitetu szanse?
 • Gość: Leonidas IP: *.multi-play.net.pl 22.09.10, 20:13
  PO planowała umieszczenie na ulotkach kandydatów do rad dzielnic zdjęcia kandydata na prezydenta, czyli Stanisława Kracika, co nie jest ani niczym dziwnym, ani zabronionym. Tak się robi w Polsce od dawna.
  Tylko radni niezależni i część PiS (z tych, co zostali w klubie PO już mniej) nauczyli się świetnie żyć z Majchrowskim i są przyspawani do stołków. A więc wszystkie środki zwiększające szanse miernego Majchrowskiego są dobre!!
  Dwa, dużo mówi się o tym, że mało radnych zachowa mandaty, będzie duża wymiana. A mandat radnego dzielnicy nie jest zbyt zyskowny (dieta do kilkuset zł, 1-2 posiedzenia w miesiącu wieczorem), ale dla tych, co wypadną z rady miasta mogą być przechowalnią w obiegu na jakiś czas.
  Trzy, wizerunek głównego kandydata i rozpoznawalnej osoby dodatkowo uwiarygadnia kandydata, w tym wypadku PO, a PO liczy na więcej mandatów w dzielnicach.
  Ale to są skandaliczne praktyki nie mające nic wspólnego z demokracją. Ci radni i prezydent Majchrowski przeszli samego siebie i się skompromitowali!! Ludzie, głosujcie na PiS, czy na kogo tam chcecie, ale nie na tych samych ludzi, którzy tam są. To oszuści przyspawani do stołków!!
 • Gość: ulotka IP: *.se 22.09.10, 22:02
  Gość portalu: Leonidas napisał(a):
  > PO planowała umieszczenie na ulotkach kandydatów do rad dzielnic zdjęcia kandyd
  > ata na prezydenta, czyli Stanisława Kracika, co nie jest ani niczym dziwnym, an
  > i zabronionym. Tak się robi w Polsce od dawna.

  To teraz mogą na ulotkach np. salonów masarzu umieścić zdjęcia kandydata PO na prezydenta, czyli Stanisława Kracika, co nie będzie ani niczym dziwnym, ani zabronionym. Tak to można robić od jutra.
 • Gość: Anna IP: *.ghnet.pl 24.09.10, 13:13
  Tak się składa że jestem czlonkiem Rady Dzielnicy.Moja dieta za 100%posiedzeń komisji-
  a jestem w 3 oraz za sesje wynosi 250zł.
  Drogi Leonidasie i twierdzisz że jest to kilkaset zł?
  Wybrałam kluczowe komisje:Infrastruktura Komunalna i Budownictwo-kilka godzin tygodniowo
  -Polityka Społeczna-prace przy tworzeniu list mieszkaniowych,bieganie po całej dzielnicy do wszystkich wnioskodawców a jest ich wielu
  -Ochrona zieleni-liczne konisje o wycinki
  Do tego dolicz proszę czas poświęcony na kontakty z mieszkańcami-kilka godzin tygodniowo.
  Razem wychodzi jakieś 30 godzin tygodniowo za te właśnie 250zł.
  Nie jestem związana z żadną partją.Jeśli chcesz zostań radnym.Przekonasz się sam jakie to kokosy.
  Pozdrawiam
 • Gość: ? IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.10, 19:52
  >Razem wychodzi jakieś 30 godzin tygodniowo za te właśnie 250zł.
  4 tygodnie x 250 = 1000
 • Gość: git IP: *.zax.pl 22.09.10, 20:44
  Jak rozumiem to ma być ubezpieczenie dla radnych RMK z PIS, którzy dziś z takimi wypiekami na twarzy (podobno), glosowali za styczniem 2010. Taki Marek S. z PIS. Podobno nie zabrał przez 4 lata głosu na sesji i będzie jednym z liderów tego ugrupowania w swoim okręgu do Rady Miasta. Wsławił się tylko pisaniem stosów interpelacji, które miały znamiona donosów na różne osoby w mieście. I tyle. Jak mu się nie uda z RMK, to pewnie powalczy o swoją dzielnicę, czyli przechowalnię na kolejne 4 lata. Stołek w zarządzie lub przewodniczenie... Sam cymes dla mieszkańców.

  To samo dotyczy radnych z PO co ją opuścili.

  Szukają przechowalni na styczeń i koksownika na pierwsze miesiące traumy powyborczej z listopada. Jak wejdzie 20-4 z komitetu majchra to będzie mega sukces. Inni juz śpią na dyrektorskiej sofie.
 • Gość: krakauer IP: *.chello.pl 22.09.10, 21:14
  to w istocie nic nie znaczy
 • Gość: TX-28 IP: *.mynet.com.pl 22.09.10, 21:25
  Panie Kosmider, przeczytaj pan sobie przepisy - wybory do dzielnic nie bedą kosztowac ani grosza więcej. Za nie i tak placi Rada Miasta - czy odbywają się razem z miejskimi 21 listopada, czy też 8 stycznia - oddzielnie. Nie pleć wiec Pan bzdur, bo kampania zaslepia Panu oczęta.
 • Gość: mieszkaniec IP: 94.254.162.* 22.09.10, 22:44
  chyba nie, taniej będzie jeżeli w tym samym dniu będą się odbywać wybory do rady miasta i do rad dzielnic:
  Wybory odbywają się zazwyczaj w szkołach - komisje są wtedy w innych salach - więc za prąd, w niedziele zapłacimy tylko raz - w listopadzie, i w styczniu robi się o podobnych porach ciemno,
  W styczniu, na pewno będą bardziej brudne podłogi - na zewnątrz będzie śnieg, wchodzimy do budynku śnieg z butów się topi, robi się mokra podłoga - ktoś musi ją posprzątać. W listopadzie, po wyborach do rady miasta i na prezydenta także będą sprzątane podłogi.
  Więc to są podwójne koszty, które poniesiemy my wszyscy - bo to miasta organizuje wybory, tak samo do rady miasta, i na prezydenta, jak też do rad dzielnic
 • Gość: bien IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 22:15
  Partyjni radni to jakiś beznadziejny absurd. Co partie mogą mieć do gmin? Mizdrzą się tylko przed swoimi bonzami i poglądają, czy Tusk albo Kaczyński ich zauważyli. I psują przy tym z całą dezynwolturą miejską gospodarkę. Czas z tym skończyć, czas na lokalne komitety wyborcze, żeby nie sam Majchrowski kandydował spoza partyjnych układów.
 • Gość: krakowianin 30 IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.10, 22:40
  Możesz próbować Odebrać Kraków partiom politycznym:
 • Gość: grajek IP: 213.251.189.* 22.09.10, 22:54
  No to będziemy mieli wyborczo-dzielnicowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • Gość: ? IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.10, 23:12
  Czy bezradni dotychczasowi będą brali dietki za więcej niż 4 lata?
 • Gość: śnieg IP: 85.15.231.* 22.09.10, 23:47
  Nie będą dotychczasowi bezradni brali dietek za więcej niż 4 lata. Zaoczędzi się trochę kasy i będzie na odśnieżanie.
 • Gość: dagmara1981 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.10, 07:26
  To skandal i marnowanie publicznych pieniędzy czyli naszych pieniędzy!!! Radni PiSu nie są przygotowani do kampanii i walki wyborczej, skoro od pół roku siedzą głównie w sprawach katastrofy smoleńskiej i decydowaniu kto w tym kraju ma prawo do bycia patriotą! Efekt będzie taki, że frekwencja w styczniu będzie bardziej niż mierna, a pieniądze na zorganizowanie wyborów drugi raz trzeba będzie wydać! Ja się pytam, jakim prawem?! Czy strach przed przegraną w wyborach samorządowych jest wystarczającym argumentem, żeby podejmować tak kuriozalne decyzje?!!! Wierzę, że i to mieszkańcy Krakowa ocenią idąc w listopadzie do urn i prof. Majchrowski wraz ze swoją świtą nie będzie miał więcej okazji do marnowania naszych pieniędzy. Pamiętajmy, że to OD NAS zależy, kto będzie rządził miastem, więc: MASZ GŁOS - wykorzystaj go!
 • Gość: wiesław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.10, 07:44
  będą powtarzać te bzdury (ze przeniesienie wyborów dzielnicowych to marnowanie pieniędzy związane z dodatkowymi wydatkami na wybory) to ja ich podaje do sądu bo to są kłamstwa - rozumiem że forumowicze mało może w tej sprawie wiedzą i część(radni dzielnicowi z po) są zdenerwowani że do lutego....prawie, kaski brać nie będą ale taki radny mógłby chociaż nie kłamać.
  Także w trybie wyborczym idę do sądu z każdm radnym za kłamstwo niech tylko coś palnie w radiu albo w gazecie od teraz tj 7:40 w czwartek....
 • Gość: dagmara1981 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.10, 08:45
  Z całym szacunkiem, ale mimo to, że za komisje płaci miasto - to koszty wyborów nie wiążą się jedynie z opłatami za komisje czy lokale. Skoro można zrobić wybory w jednym czasie i w jednym budynku, to jakie jest merytoryczne przesłanie i argumentacja za przesunięciem ich na styczeń - nota bene w dzień finału WOŚP??? Może Pan rzucać inwektywy w stylu "kaski brać nie będą", ale to nie jest żadna merytoryka. A może po prostu radni PiS są nie przygotowani do kampanii i boją się, idąc Pańskim tokiem myślenia, że zwycięstwo PO właśnie ich tej kaski pozbawi?...
 • Gość: AntyKretyn IP: *.chello.pl 23.09.10, 08:54
  Jeżeli uważasz, że podwójne opłaty za media (prąd, wodę, itp.), sprzątanie (sal i korytarzy, toalet) oraz dyżur pracownika szkoły (ktoś musi być z personelu placówki) są za darmo, to nie wiem jak radzisz sobie z domowym budżetem! Nie mówiąc o szacunku do publicznych pieniędzy i pracy ludzi, którzy to wszystko muszą wykonać!
 • Gość: baca IP: 80.50.135.* 23.09.10, 09:05
  Dodatkowe koszty:
  @- Koszty transportu ( np. rozwożenie kart wyborczych, zwożenie wyników głosowania ),
  @- koszty energii elektrycznej oświetlającej lokale normalnie w niedziele nieczynne
  @- plakatowania miasta o rozmieszczeniu lokali wyborczych
  Wystarczy?
 • Gość: spoko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.10, 10:25
  18 dzielnic /pomocniczych/ i prawie 400 radnych to dopiero koszty,rowniez i przeprowadzanie przetargów na roboty oddzielnie w kazdej malej terytorialnie dzielnicy to rozrzutnośc. Czas na zmiany w gospodarowaniu pieniedzmi podatnika.Ponadto Dzielnice nie posiadaja osobowosci prawnej i tylko przydzielone pieniadze z budzetu Gminy Krakow rozdysponowuja .Zarządy Dzielnic z przewodniczacym na czele biora wynagrodzenia niejednokrotnie wyzsze niz wójt gminy do 20 tysiecy mieszkancow.Czas z tym skonczyc.Mniejsza ilosc Dzielnic lub koniec ich żywota jest konieczny a po 20 latach samorzadu terytorialnego zdobyte doswiadczenia przez Urzad Miasta i Radę Miasta powinny spowodować oszczędnosci w budżecie.
  Rada Miasta Nowego Jorku liczacego około 11 milionow mieszkanców ma 51 radnych-koniec kropka.pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_Jork
 • Gość: baca IP: 80.50.135.* 23.09.10, 10:49
  Nie odwracaj kota ogonem. Koszty dla już zadłużonego miasta rosną w oczywisty sposób. Dlaczego PiS i prez. Majchrowski twierdzą, ze wpłynie zmiana terminu na zwiększenie frekwecji?:
  Decyzję tę poparli radni PiS i niezależni związani z prezydentem Jackiem Majchrowskim. W uzasadnieniu uchwały podawali oni zapewnienia komisarza wyborczego, że dzięki temu ludzie nie będą mylili wyborów i bardziej świadomie zdecydują się na wybieranie swoich przedstawicieli w dzielnicach. Taki ruch miałby tez zwiększyć frekwencję.
  Przecież to jest okłąmywanie społęczeństwa i mam nadzieję, ze to społeczeństwo "podziękuje" za dodatkowe trudy.
  Dlaczego nie zmieniono terminu na II rundę wyborów prezydenckich, aby zaspokoić "wątpliwości" komisarza wyboeczego ( od lat jest jeden termin i wcześniej nie było tego dylematu ).

  A co do zmniejszenia liczby dzielnic i radnych - kto nie jak PiS i ludzie prezydenta mają większość w RM? Dlaczego tego nie przeprowadzili w ciągu tego roku? Spali? Dlaczego temat przesunięcia wyborów nie był wcześniej rozgłaszany, tylko w momencie zauwazenia siły PO, to nastąpiła nagła zmiana?
 • Gość: wyborca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.10, 13:04
  najpierw mysl potem mów (pisz) i nie upolityczniaj samorządowych dzielnic ;-) proponuje wybór http://www.google.pl/#q=baca+youtube&hl=pl&lr=lang_pl&sa=X&rlz=1R2GGLL_en&tbs=lr:lang_1pl,vid:1&prmd=v&source=univ&tbo=u&ei=UDKbTNuTIoaLswbWjI2rBA&oi=video_result_group&ct=title&resnum=2&ved=0CDgQqwQwAQ&fp=20a52dd4d956ba24

  lub
  www.google.pl/#hl=pl&lr=lang_pl&rlz=1R2GGLL_en&tbs=lr%3Alang_1pl%2Cvid%3A1&q=kie%C5%82basa+wyborcza+youtube&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=18d98e9ecb8edeb4

 • Gość: Edward IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.10, 14:38
  Uważaj:
  przeniesienie wyborów dzielnicowych to marnowanie
  pieniędzy związane z dodatkowymi wydatkami na wybory.

  Podawaj mnie do sądu.

  Prędko
 • Gość: bolo IP: *.86.111.40.188.clients.your-server.de 26.09.10, 11:03
  Gość portalu: wiesław napisał(a):
  > będą powtarzać te bzdury (ze przeniesienie wyborów dzielnicowych to marnowanie
  > pieniędzy związane z dodatkowymi wydatkami na wybory) to ja ich podaje do sądu
  > bo to są kłamstwa

  Towarzyszu Wiesławie, zamiast podawać do sądu ludzi co wiedzą jak organizowane są wybory do rad dzielnic i potrafią liczyć, lepiej weź sobie relanium na uspokojenie, a jak ci to nie pomoże, to poproś o pomoc lekarza.
 • Gość: mały IP: 194.181.134.* 23.09.10, 09:24
  Radni PO mogą sobie teraz płakać i krzyczeć do woli, że Radni PiS i Niezależni ich przegłosowali w sprawie przesunięcia terminów wyborów do Rad Dzielnic, ale może warto im przypomnieć parę faktów:
  - że większość (w tym przypadku w Radzie Miasta) podejmuje decyzję- w końcu PO powinno to najlepiej wiedzieć bo w ten sam sposób traktuje SLD i PiS w Sejmie
  - że PO rządziło i miało większość, ale tą większość straciła
  - że Paweł Sularz nie wszedł do Rady Miasta z list PiS tylko 4 lata wcześniej z list PO- więc sami są sobie winni, że wystawiają kandydatów których sami później wyrzucają z własnych szeregów
  - i w końcu jak są tacy mocni jak twierdzą we wszystkich mediach to i te kolejne wybory wygrają- chodź to akurat mało prawdopodobne!!!! A że mówią, że mieszkańcy za to więcej zapłacą jestem ciekawy czy to samo powiedzą o własnych dietach, że mieszkańcy muszą ich utrzymywać?
 • Gość: pieron IP: 68.168.212.* 23.09.10, 09:32
  To czy koszty wyborów do rad dzielnic będą większe czy takie same nie ma aż takiego znaczenia jak wyraźne dążenie Bolesława Kosiora do przejęcia władzy w dzielnicach. Przy małej frekwencji stowarzyszenie Kosiora Komitet Obywatelski Miasta Krakowa, poprzez wspólnych członków związane z Akcją Katolicką, ma większą szansę na uzyskanie choć kilku mandatów radnych w każdej dzielnicy.
  Opowiadanie, że od nowej kadencji wprowadzi się zakaz łączenia mandatu radnego dzielnicy i pracy w instytucjach miejskich oraz łączenia mandatów posła i radnego dzielnicy, to mydlenie oczu. Takiego zakazu od nowej kadencji nie da się wprowadzić, jest za mało czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka