Dodaj do ulubionych

Prokuratura wszczęła śledztwo ws. dyrekcji gimn...

IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 23.09.10, 16:19
akuratm mój syn chodził na blachnickiego i wielokrotnie słyszałem od niego, jak dzieciaki z rejonu kupowały sobie za paparotki (podkradane zresztą na korytarzach osiedlowych bloków) dobre sprawowanie - o pododbnych przypadkach w innej szkole pisał niedawno jeden z komentujących sprawę.
Zamist pisać po prostu trzy po trzy Gazeta wysłałby kilku dziennikarzy śledczych w teren, żeby porozmawiali z rodzicami dzieci i sąsiadami z Siedleckiego czy Gurgacza, niejedno mieliby do powiedzenia o hołocie, jaka dzień w dzień zbiera się na boisku blachnickiego, o tym jakie typy tam chodzą i o tym, jak dyrekcja tuszowała liczne pobicia, żeby przypadkiem nie stracić stołka
Edytor zaawansowany
 • Gość: też rodzic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.10, 20:16
  A ta hołota to niby skąd się bierze? Synalkowie sąsiadów - no nie? Wystarczyłoby ogrodzić teren szkoły - bo dziury w parkanie zacne i nic tu nie pomoże. Teraz to nawet trochę lepiej, bo boisko oświetlili - jest jaśniej i bezpieczniej. Możliwe, że to zasługa dyrekcji, ale trzeba by sprawdzić, czy podjęła ona jakieś działania by teren ogrodzić, by zainwestować w boisko, które się rozlatuje i dlatego staje się terenem działań młodocianych grup i azylem dla bezdomnych. Trzeba sprawdzić czy zaniechania w tym względzie są po stronie szkoły czy miasta, bo może dyrektorce na te działania nie przyznano pieniędzy, bo na szkoły to nigdy nie ma.
 • Gość: też rodzic2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.10, 20:28
  Szkoła, jak szkoła. Myślę, że dość dobra. Obawiam się, że teraz odezwą się frustraci, co to zaczną domniemywać niestworzone rzeczy i każdą bójkę sprzed pięciu czy dziesięciu lat analizować. Trzeba dać czas śledczym. Mam nadzieję, że zarzuty się nie potwierdzą i dzieci, które się tam uczą będą się czuły bezpiecznie, a wypadek pozwoli na wypracowanie systemu procedur i wdroży stosowne szkolenia dla nauczycieli.
  Nauczyciele byli na korytarzu, odebrali dziewczynce nóż. Tak pisały gazety. Podobno od razu nie zareagowano. Nie znam sytuacji, ale sama chyba nie wiedziałabym jak sie zachować w takim przypadku. Jak odebrać nóż? To nie takie proste. A może nauczyciel powinien własnym ciałem zasłonić dziewczynkę? No tak, ale czy każdy jest bohaterem?
 • Gość: imd IP: 82.177.125.* 23.09.10, 21:26
  nie nie każdy. I zdecydowanie nie każdy jest nauczycielem... który skończył studia pedagogiczne i o przemocy wśród młodzieży to i owo słyszał. Nie każdy potrafi zareagować w niespodziewanej sytuacji. Ale nauczyciel w szkole na korytarzu, w czasie przerwy jest od tego, by pilnować porządku. Im ufamy i im powierzamy na pół dnia NASZE DZIECI. Może dla niektórych dziecko nie jest nikim specjalnie ważnym ale to nie zmienia faktu, że powinno być w szkole bezpieczne. W tej całej sprawie nie ma wygranych i przegranych: atakujaca w przymusowym leczeniu, nie sądzę by jej rodzice czuli się z tym specjalnie dobrze, zaatakowana w szpitalu -pokaleczona i z traumą, nauczyciele - do prokuratury, być moze stracą pracę. Tragiczna historia.
 • Gość: rodzic 3 IP: 81.219.160.* 24.09.10, 18:19
  Ciekawe, co byście powiedzieli, gdyby nauczyciel zabrał nóż takiej idiotce i porządnie sprał ja po dupie - wtedy to by dopiero hałasu było
 • Gość: angrusz1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.10, 22:20
  nauczyciele stchórzyli albo olali to zdarzenie ?
 • Gość: angrusz1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.10, 11:32
  Czy kolejne chuliganki zostaną uznane za niepoczytalne i nie ponoszące kary za swoje czyny ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka