Dodaj do ulubionych

Były poseł LPR kandydatem PO do rady miasta

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 10:52
Im wiecej takich Gibałow w PO tym gorzje dla nich..znakomicie dizla Gibala na rzecz PiS-u i SLD..
nastepne rozdanie wladze wezmie PiS i SLD i odpaltformi miasto.tych cwaniakwo.ukrytych np. w Bractwie kurkowym,Kongregacji Kupieckiej i innych fasadowych przybudowkach szemranego towarzystwa.
Edytor zaawansowany
 • nababb 04.10.10, 11:03
  O rany, zwariowali ! . To już się Front Jedności Narodu robi . Może mi ktoś z Platformersów wyjaśnić o co tu chodzi , co dzięki takiemu kadydatowi PO osiągnie ? . Tak na mój gust to straci takich jak ja co nie lubią zbyt ludzi z dawnego LPRu . Platformo - więcej politycznego rozsądku !
 • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.10, 11:13
  no to teraz czekamy aż tow. Gibała za radą tow. Misztala zawnioskuje o przekazanie rozgłośni na Kopcu radiu towarzysza Rydzyka. To po frajerskiej utracie większości w Radzie miasta - kolejne genialne zagranie posła G.

  wstyd Platformo. Na mój głos więcej nie liczcie.
 • zaholec 04.10.10, 11:21
  Jak dobrze pamiętam ma miejsce gdzieś pod koniec swojej listy.

  Z resztą to nie jedyne dziadostwo na tych listach. Jak zobaczyłem propozycje "charyzmatycznego przewodniczącego od nowej jakości" to na usta cisnął mi się krakowski klasyk; idze, idze, bajoku jeden.
  Generalnie rzecz ujmując wywołany w artykule nieznany nikomu przedsiębiorca Olek Miszalski obronił swoje pierwsze miejsce na liście. Ale ... Olek ma trzy fakultety, zna pięć języków ( z czego trzy biegle). Jakie to ma znaczenie dla samorządu i mieszkańców Krakowa? Na ten temat Olek milczał w swoim emocjonalnym, na granicy łez, wystąpieniu. Na pewno jest sekretarzem zarządu, któremu przewodniczy przewodniczący. Sekretarzem, który, jeśli wierzyć pisowi sytuacji, nawet nie wie jak wygląda schemat organizacyjny struktur, którym jest sekretarzem.
  Janusz Chwajoł, Radny Miasta, przedsiębiorca, przemiły, kompetentny człowiek, w oczach wspominanego wcześniej przewodniczącego zasłużył latami pracy w samorządzie na ... miejsce ostatnie na liście.
  Roszady na listach, roszady pomiędzy okręgami - czego tam nie ma na tych listach.
  Wiem co mam w sercu - niechęć i pytanie; Jak spojrzeć w oczy Januszowi, Małgosi Radwan i innym wspaniałym ludziom potraktowanym przez przewodniczącego jak meble.
  Spośród głosów na sali, nierzadko wzburzonych dało się słyszeć głosy; Po co Ty to robisz??? Przecież przesunięcie NN z jego okręgu na drugi koniec Krakowa to po prostu świństwo i odbieranie szans wyborcom na dobrego reprezentanta!!

  Bo taka jest prawda, czy ładna czy brzydka nie mnie oceniać. Kraków żyje swoimi lokalnościami, swoimi kategoriami.
  W lokalnych środowiskach sa osoby znane i szanowane ale te same osoby po drugiej stronie Wisły, czy całego miasta są tylko figurkami z lokalnej prasy.
  Znany i szanowany na Prądniku Dominik Jaśkowiec. Ten sam człowiek na Podgórzu jest ledwie rozpoznawalny z prasy czy telewizyjnych zajawek "setek" i tak dalej, przykłady bałaganu i rewanżyzmu można przytaczać dalej i dalej.
  Ale to jest naturalne bo Jaśkowiec wypracował ok. 1,5 hektara parku dla mieszkańców (we współpracy z częścią Radnych Dzielnicy III !!) ale na Prądniku Czerwonym, nie w Hucie czy na Woli Duchackiej.


  W atmosferze skandalu skończyło się posiedzenie i wcale mnie nie zdziwiło, kiedy pośród szumu rozmów usłyszałem, skierowane do posła Gibały słowa:
  - nigdy więcej mnie Łukaszu nie okłamuj, okłamałeś mnie po raz ostatni ( te słowa Łukasz Gibała odebrał prosto w oczy)

  albo:

  - po co okłamujesz mojego syna??!! (tych słów chyba się już wystraszył bo schował głowę baaardzo nisko)

  albo
  albo i inne


  pozdrawiam


  Żaholec
  --
  takie są fakty, takie jest życie....,to co piszę to moje prywatne zdanie.
 • Gość: POmian IP: *.147.115.108.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.10.10, 11:35
  I wystawianie młodych - miernych, biernych ale wiernych wodzowi Gibale. Przykładem niektórzy radni dzielnicowi, którzy NIC nie robili przez całą kadencję.
  Przed wojną Radę Miejską tworzyły elity Krakowa, ludzie doświadczeni, z pozycją, cieszący się szacunkiem obywateli. Prawdziwi działacze społeczni. Dziś będą to "gó...arze" z partyjnego rozdania. I straszno, i smieszno...
 • Gość: tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 12:28
  panie zaholec, dobrze Pan wiesz, ze te listy to uklada Gibala ze swoimi przelozonymi, czyli Rasiem i spółką - jeśli im sie nie podlize, to za tydzien oni mu tę listę wsadzą do kosza i przedstawią (jako Region) swoją własną....
  problem jest jak zwykle w srodku PO - zaś jakieś dwa obozy jak dawniej, czyli pelne dziadostwo i kpina z demokracji!
 • Gość: Olek Miszalski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 13:16
  Panie Żaholec, jak Pan kogoś obsmarowujesz w internecie to może pod nazwiskiem? Warto słyszeć nie tylko to co się chce ale również to co niewygodne. W kwestii oceny mojej osoby wykształcenie to jedno, cieszę się że Pan zauważył że jest ono przednie ale doświadczenie to drugie. 10 lat prowadzenia firmy międzynarodowej w branży turystycznej daje mi zarówno wiedzę z zakresu promocji i turystyki miasta co dla Krakowa jest szczególnie ważne, jak i umiejętności i wiedzę z zakresu zarządzania - w sytuacji kryzysu budżetu miejskiego znajomość dziedziny finansów, planowania i zarządzania na pewno przyda się miastu. Dodatkowo 5 lat działania w NGO - Forum dla Polski, który to monitoruje działania samorządu w wielu kwestiach, oraz bada opinię mieszkańców daje mi często dużo lepszą wiedzę na temat faktycznych problemów miasta niż niektórym osobom, które wprawdzie siedzą na jakichś stołkach ale nic nie robią.
  Pozdrawiam
  Aleksander Miszalski
 • Gość: peowiec IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.10.10, 13:43
  Dobrze, a na którym ostatecznie miejscu został przegłosowany ten lpr-owiec Misztal, bo widzieliśmy tylko szybką prezentację listy na rzutniku i nie było czasu na zanotowanie?

  Listę ostatecznie i tak zatwierdza Raś z Gowinem czyli rada regionu.
 • Gość: Olek Miszalski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 14:08
  No właśnie też nie wiem, oby nie wysoko...
  Aleksander Miszalski
 • Gość: peowiec IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.10.10, 14:51
  A kto go konkretnie wpychał, Raś czy Gibała?
 • Gość: hania IP: *.chello.pl 04.10.10, 14:54
  Akurat Misztala wepchnął Gowin
 • Gość: peowiec IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.10.10, 15:30

  Gość portalu: hania napisał(a):

  > Akurat Misztala wepchnął Gowin

  Ale musiał to zrobić ręcami albo Łukasza, albo Irka. Jeden to siostrzeniec, drugi to kościelny.
 • Gość: pracownik ZBK IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.10.10, 14:30
  Juz jestes ustawiony z Majchrowskim, pchasz sie do miasta tylko po to by przejac kamienice na swoje hostele - WIADOMOSC PEWNA
 • Gość: poinformowany IP: *.ists.pl 06.10.10, 09:08
  Złodzieje przejmują większość kamienic. Przyklepują sędziowie sadu rejonowego. Jedna pani sędzia sama przejęła w taki sposób kamienicę.

  Problem w tym, że pp. Kracik i Gołaś niczego tu nie zmienią.

  Tu by potrzeba kogoś z UPR-u. Choćby jednego w Radzie Miasta i już by siuchta była zablokowana. Czy się przebije, np. p. Żółtek?

  Pp. Kracik z Gołasiem raczej będą to powielali, z tym, że w ich przypadku przy wsparciu warszawki sprawy w ogóle nie da się odkręcić na krajowym podwórku.

  Ale co racja, to racja, siuchta na całego panuje w Krakowie.

  Kradną na potęgę w całej Polsce, to kradną i w Krakowie.
 • Gość: złośliwiec wredny IP: *.146.48.93.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.10.10, 11:30
  od dwóch dni. Tworzy nowy PRON? Stare prącie w nowym froncie? To już kiedyś było. A po drodze był jeszcze WRON. To ma być liberał? Etatysta na granicy prawa - kpiny. A kogo wystawi Palikot - bo już nie ma na kogo głosować....
 • krakower 04.10.10, 11:44
  Nie od dziś wiadomo, że krakowscy POgięci robią wszystko, aby zaszkodzić własnej partii... Efekt duchowości Gowina, "mądrości" pani Róży czy klątwa Rokity?
 • Gość: baca IP: 80.50.135.* 04.10.10, 11:57
  Komitet Wyborczy Wyborców Odebrać Kraków partiom politycznym już powstał. Jeżeli znacie osoby godne zasiadania w RM, to przekażcie im tę informację.
 • Gość: cóż! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 12:06
  problem jest nie tyle z Gibałą, co z Rasiami i Lipcami, ktorzy dowodzą w regionie i Gibała musi ich poslusznie słuchac :)
  myslicie, ze taki Gibala sobie sam listy uklada??
  Taki Misztal to z pewnoscia "as" z rekawa Rasia, czyli czlowiek z ramienia kosciola (brat Rasia jest sekretarzem Dziwisza!)
 • Gość: ejo IP: *.chello.pl 04.10.10, 14:54
  Misztal jest z puli Gowina
 • anteas 04.10.10, 12:27
  Za nie długo jedynym sensownym kandydatem będzie Ojciec Dyrektor (jak się zgodzi kandydować z ramienia PO)
 • Gość: bart IP: *.chello.pl 04.10.10, 12:43
  Rozum ich opuścił!! Zatracają kontakt z krakowską rzeczywistością...
 • Gość: kosmita IP: 77.236.26.* 04.10.10, 12:48
  A cóż was tak nagle dziwi, że szalikowcy faszystoidalni z LPR współpracują z PO. Przecież nie od dziś, bo już dawno przygarnął ich do POpapranych talib Gowim, prywatnie wójek Gibały. Wcześniej, za czasów Fijaka POpaprańcy prowadzili akcje homofobiczne w krakowie. Brat Rasia jest sekretarzem Dziwisza, Gibała siostrzeńcem Gowina. Ojciec Gibały jest jednym z najwiekszych hurtowników alkoholu w Polsce - taki drugi Palikot. Funduje kościołowi witraże a ludowi polewa wódę. Tak to hipokryzja i prywata rządzi w Krakowie a naiwni się cieszą, że wybrali liberałów.
 • Gość: wenge IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 12:49
  Od wielu lat postępowanie PO w Krakowie ,to "politykierstwo" a nie polityka . Nie do przyjęcia są gierki całej formacji ,które tylko zniechęcają do tej partii. Przypominają mi się ogólnoposkie działania PIS-u który chciał pochłonąć swoje "przystawki" .Tylko ,że PIS-owi było bliżej do LPR i Samoobrony - uprawiali podobną politykę narodowo - populistyczną . Bezbarwność , niezrozumiałe członkowstwo w PO przytaczanej osoby Pana Misztala, wewnętrzne spory , itd. , będą przyczyną kolejnej porażki PO w nadchodzących wyborach samorządowych. Postać Pana Stanisława Kracika jako kandydata na prezydenta nie wystarczy do osiągnięcia sukcesu , bezwzględu na to jak PO takimi posunięciami przesunie się w "prawą stronę" . W tym "pozornie "prawicowym" Krakowie od 10 lat rządzi prezydent zdecydowanie Lewicowy i wielu jest z tego zadowolonych.
 • Gość: Oj tak tak tak. IP: *.ists.pl 05.10.10, 08:08
  Zobacz, kto go popiera..

  P. Gołaś!!

  To już /rany boskie/ miliard razy wolę Majchra. Nawet popieranego przez PZPR.

  Bo kłopot polega na tym, że i p. Kracik I P. Majchrowski lubią wydawać nielegalne decyzje /decyzje wydawane z rażącym naruszeniem prawa/.

  Lecz z decyzjami czerwonego Majchra można walczyć dalej przed sądami pozaregionalnymi /regionalne tańczą jak im królik zagra/.

  A z decyzjami p. Gołasia nie da się w Polsce w ogóle walczyć, i niestety pozostaje jedynie Międzynarodowy Trybunał. Ale zanim sprawa dotrze do międzynarodowego Trybunału stracisz dekadę czasu w Kraju, potem następna dekadę w Międzynarodowym. A to czasem oznacza przedawnienie. Niestety p. Gołaś będzie za plecami p. Kracika działała kompleksowo, już kiedyś pokazywał jak.

  I dlatego, DLA DOBRA WSPÓLNEGO. lepszy z dwojga złego jest Majcher.

  Jasne, że to wybór pomiędzy czerwona ospą a cholerą. Nic się na to nie poradzi.
 • Gość: placformiarz IP: 213.17.130.* 04.10.10, 13:02
  Zbierajcie taką hałastrę dalej to na pewno nie będą na was głosować.
 • pfg 04.10.10, 13:19
  Skoro Platforma tak bardzo stara się mnie zniechęcić do głosowania na siebie, cóż, zagłosuję na komuchów.
  --
  Twierdza konserwy polskiej fizyki
 • Gość: gość IP: *.ists.pl 05.10.10, 06:23
  Dlatego nikt przez cienie nic nigdy nie straci.

  Po co ta hipokryzja.
 • Gość: krakus IP: 80.82.19.* 04.10.10, 15:24
  Brdzie przynajmniej wiadomo na kogo ja wraz z rodzina nie zagłosuje 15 głosów minus.
 • Gość: krakauer IP: *.chello.pl 04.10.10, 15:31
  spoko Wiesiek to równy chłopak był, jest i będzie a że ma taką łatkę - no bo jaką ma mieć ? odczepcie się zazdrośnicy.
  Wiesiu - my krakauerzy strasznie się cieszymy !
 • Gość: stanczykzatroskany IP: *.89.101.10.static.crowley.pl 04.10.10, 16:15
  Palikot na lewym szkrzydle, Giertych na prawym PO:)

  ale kretyni spod znaku "mlody, lepiej sytuowany z wiekszych osrodkow" i tak to kupia:)
 • Gość: imd IP: 82.177.125.* 04.10.10, 17:24
  ho, ho, to ci dopiero miękkie lądowanie! A poglądy polityczne? O, sorki, tylko świnia poglądów nie zmienia. Zatem kiedyś LPR = dziś PO. No pięknie! Toż to szansa dla wszechpolaków jeszcze miastem pozarządzać. Żebyście się koledzy nie przeliczyli, bo tu już karty rozdane, zaproszenia wysłane i do stołu nakryte - ale to jednak krakowianie głosują - i na wyżerką może się nikt nie załapać...ups, bedzie obciach, i potem sam Ireneusz będzie oczka obcierać.
 • ivyzz 05.10.10, 08:09
  .., że z LPR'u był. Jeszcze ktoś mógłby się zagalopować i skreślić go na liście:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka