Dodaj do ulubionych

185, 125 - oddajcie nam autobusy!!!!

IP: *.2.pxs.pl 18.11.10, 12:13
Mieszkam na Płaszowskiej koło kościoła.
Właśnie zobaczyłem, że od jutra obcinają nam kursy autobusów.
185 i 125 będa jeżdzić raz na pół godziny (w weekendy raz na godzinę!).
Odkąd kilka lat temu zamieszkałem na Płaszowkskiej mój czas dojazdu do dworca (gdzie przesiadam się na autobus) znacznie się wydłużył. Teraz wydłuży się jeszcze bardziej?

Dlaczego ułatwia się życie ludziom mieszkającym na peryferiach miasta, a coraz bardziej utrudnia nam mieszkańcom bliższych dzielic?
Dlaczego mam poświęcać swój wolny czas (i swój sen) po to żeby inni (którzy świadomie wybierali peryferie do mieszkania) mieli go więcej i mieli łatwiejsze życie????
Edytor zaawansowany
  • matanzas 18.11.10, 16:51
    Co prawda mieszkam troszkę dalej ...bo na Albatrosów ...więc 185 nie do końca mi pasi ...ale 125 jak najbardziej ...a tu taki zong...
    --
    -
    Uwolniony od religii na dobre. Wyobraź sobie nasza planetę bez religii. Bez
    wojen, bez nienawiści, bez fanatyzmu religijnego....
  • Gość: JE Majchrowski IP: 77.236.16.* 18.11.10, 20:09
    Nie oddamy !!!
  • adam-sk80 18.11.10, 22:50
    125 będzie jeździł rzadziej, ale dlatego że linia 425 będzie teraz jeździła w obie strony. Zarówno w kierunku Biskupińskiej jak i (nowość) w kierunku Szpitala Rydygiera.
  • Gość: Marcysia IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.10, 23:29
    425 pojedzie inną trasą niż 125. Chyba najgorszą z możliwych - z korka-giganta na Saskiej, będzie wjeżdżał w korek-gigant na Nowohuckiej.

Inna sprawa to taka, że rozkłady 425 i 185 praktycznie pokrywają się ze sobą co do minuty (czasami jest między nimi minuta przerwy, a częściej jadą dokładnie o tej samej godzinie), czyli chcąc się wydostać z okolic Saskiej nadal ma się tylko dwa autobusy: 125 i 185/425 (ta sama godzina odjazdu).
  • adam-sk80 19.11.10, 10:06
    Faktycznie odjazdy o tej samej godzinie. Ktoś naprawdę nie pomyślał.
  • Gość: ? IP: 77.236.16.* 21.11.10, 16:54
    ale jakoś spod Akademii Krakowskiej (hmmmmm....) dalej jeżdżą autobusy

pomimo uruchomionej linii tramwajowej /dublują ją/

studenci Machlojkowskiego nie muszą się przesiadać :-)

• Gość: Precz z trolem "?" IP: 213.241.63.* 25.11.10, 08:32
    > ale jakoś spod Akademii Krakowskiej (hmmmmm....) dalej jeżdżą autobusy
    >
    > pomimo uruchomionej linii tramwajowej /dublują ją/
    >
    > studenci Machlojkowskiego nie muszą się przesiadać :-)
    >
    Pier... Hipolicie :) Po pierwsze to lina tramwajowa dubluje autobusy jadace na petle KA na odcinku Rondo Mogilskie-KA, wiec nie na calej lini.
    Po drugie autobusy te obsluguja w znacznej mierze północną, zachodnia i centralna czesc Krakowa.
    Po trzecie, zanim napisze cos glupiego i zaczniesz trolowac to sprawdz dwa razy trasy autobusow a pozniej sie wypowiadaj.
  • Gość: ? IP: 77.236.16.* 25.11.10, 19:14
    szanowny /?/ preczu z trolem?
    czyżby argumentów ci brakło od razu atak ad personam
    /o ile jesteś może JE Machlojkowskim tom zaszczycony wielce/

A na temat : właśnie chodzi mi o dublowanie się na odcinku Dworzec/Rondo Mogilskie - Akademia /hmmm.../ Krakowska...

od Dworca do tej hmmm.... Akademii to jest ze 3km

Chyba autobusiki i tramwajki się na tym odcinku dublują, nieprawdaż ?
    Dziwne że nie skrócono trasy do Dworca...

• Gość: Precz z trolem (?) IP: 213.241.63.* 26.11.10, 08:44
    > szanowny /?/ preczu z trolem?
    > czyżby argumentów ci brakło od razu atak ad personam
    > /o ile jesteś może JE Machlojkowskim tom zaszczycony wielce/
    >
    > A na temat : właśnie chodzi mi o dublowanie się na odcinku Dworzec/Rondo Mogilskie - Akademia /hmmm.../ Krakowska...
    >
    > od Dworca do tej hmmm.... Akademii to jest ze 3km
    >
    > Chyba autobusiki i tramwajki się na tym odcinku dublują, nieprawdaż ?
    > Dziwne że nie skrócono trasy do Dworca...
    Nie braklo mi argumentow, o to sie nie martw. Majchrowskim tez nie jestem, nie jestem tez jego zwolennikiem. Musisz byc bardzo przewrazliwiony/przewrazliwiona, ze tak odbierasz moj post... pozatym nie napiseles/napisalas o jaki odcinek Ci chodzi, wiec pretensje miej do siebie i tylko do siebie.
    Po twoim poscie widze, ze mam do czynienia z osoba infantylna "autobusiki, tramwajki" etc.
    Co do dublowania, to wiele autobusow i tramwajow sie dubluje, moze 4 powinna nie dublowac sie z 152? A moze 10 nie powinna sie dublowac z 522, przeciez one tez dubluja sie na krotkim odcinku tez od dworca do ronda, nieprawdaz? :> Ciesze sie, ze wszystko Cie dziwi to znaczy, ze sie rozwijasz, ze otaczajacy Cie swiat interesuje Cie co nie miara, to dobrze....
    Pozwol, ze na nastepny twoj zlosliwy post juz nie odpowiem, ale uwazaj, w necie nikt nie jest anonimowy, pamietaj o tym :) Pozdrawiam
  • Gość: ? IP: *.intercity.pl / 10.209.45.* 26.11.10, 10:35
    ojejku....

Precz z trollem stosuje następujące "chwyty retoryczne":

1. Atak osobisty /jesteś osobą infantylną../
    2. Straszenie /pamiętaj że w necie nie jestes anonimowy/

:-)

a może coś na temat ???
  • Gość: lol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.10, 13:13
    korek gigant chyba za nami juz hihi...
  • Gość: pux IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.10, 13:15
    Marcysia przestan trolowac! Nie ty jedna mieszkasz w tej okolicy. Jakos nie widze tlumow na przystanku Saska po zmianach ostatnich
  • nrtp 22.11.10, 09:00
    z okolic Saskiej, Płaszowskiej w linii prostej do ul. Kuklińskiego jest ok. 1 km, czyli przy założeniu, że idziesz 5 km/h (wolno) to dojdziesz na tramwaj w 12 minut ... niejeden chciałby mieć taki komfort pod domem, oj nie jeden ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka