Dodaj do ulubionych

Windsport - sklep i serwis

IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.12, 14:40
Oszuści - po naprawie roweru zażądali 600 zł .Po moim proteście okazało się ,że po powtórnym przeliczeniu suma zmalała do 350 zł.Złodziejstwo w biały dzień.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Patryk IP: *.static.chello.pl 27.05.13, 09:09
    Chciałbym ostrzec Was przed Panem który jest sprzedawcą w sklepie Wind Sport na ul. Stoczniowców. Sklep jest nowy, podczas mojej wizyty obsługiwało w sklepie dwóch Panów, młody - do któego nie mam zadnych zastrzeżeń, w miarę profesjonalnie i miło. Gorzej sprawa wygląda jeśli chodzi o "szefa". Kto tego Pana tam zatrudnił? Traktuje klienta z niesamowitą wręcz wyższością, tak jakby klient był zdany na łaskę bądź niełaskę tego Pana. Szukam dla siebie roweru, rozglądam się po sklepach. Znalazłem rower polecany przez młodszego sprzedawcę. Zapytałem szefa o rabat. Ten stwierdził, że nie będzie ze mną dyskutował bo nie mam gotówki a on ofertę może przedstawić dopiero jak przyjadę do niego z gotówką. Dopiero jak odwróciłem się na pięcie i zacząłem wychodzić z łaską podjął rozmowę. Z łaską, nie był wcale zainteresowany przedstawieniem mi korzystnej oferty a kwotę jaką chciałem wydać to ok 10 tys złotych. Sposób w jaki ten pan traktuje klientów jest co najmniej śmieszny. Ta sama firma ma sklep na ul Zakopiańskiej i ten sklep polecam. Znakomita obsługa, fachowcy, bardzo mili i kontaktowi. Od razu dostałem ofertę jakiej oczekiwałem. Przestrzegam przed sklepem na Stoczniowców i panem "łaskawym"!
  • Gość: skalmar IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.14, 00:24
    Mnie również/sie wydaje że z tym człowiekiem jest coś nietak,dwójka panów pracujących również na serwisie bezproblemowa'normalni ludzie z którymi idzie sie dogadać,a ten szef jakby robił łaske że wogule kogoś posłucha,chciałem zakupić rower za 5 tysiecy myślałem że pan szef w malego upustu zmieni mi przy sprzedaży orginalną kasete która mi nie pasowała na inną,uslyszałem że jak sobie kupie kasete i zapłace za wymiane to wymieni,on chyba nielubi sprzedawać roweru,taki sam rower kupiłem tydzień pużniej w innym mieście,i tam sprzedawca starał się żeby sprzedać mi rower,żniżka 500 zł,bo rower z zeszłego sezonu i dodatkowo zmiana specyfikacji seryjnej mostek i kaseta bez żadnych problemów i z uśmiechem na ustach,nie wróże panu szefowi przyszłości.
  • Gość: Oszukana2 IP: *.206.154.12.fiberlink.pl 07.01.17, 18:44
    Wszystkim odradzam sklep windsport!!! To oszuści! Sprzedają 2 letni sprzęt po cenach tegoroocznego! Oprócz tego robią ludzią wode z mózgu! Nie kupują u nich sprzętu profesjonaliści tylko przeciętny Kowalski który jeździ na nartach 1 w roku w białce, dlatego są zadowoleni bo myślą że podejście w tym sklepie jest profesjonalne bo nie zetkneli się z prawdziwą profesją. Owszem jest w tym sklepie duży wybór np. butów narciarskich lecz odradzam tam kupować ponieważ spokojnie można znaleść tego samego buta, nieużywanego w połowie ceny! Buty dobierają źle!! Nic z profesją nie mają wspólnego, chodź może się tak wydawać. Z własnego doświadczenia polecam sklep KrakowSport gdzie naprawde dobrze potrafią dobrać sprzęd do danego poziomu jazdy!!
  • Gość: OszukanaWwindsport IP: *.static.ip.netia.com.pl 18.04.19, 14:49
    Odradzam wszystkim zakup czekogolwiek w tym sklepie. Dokonaliśmy zakupu rowerów eletrycznych o łącznej wartości ok. 50 000 zł. Od 3 miesięcy sklep odsyła nas z kwitkiem pomimo braku nóżek.... Będziemy kłaść tak drogi sprzęt na ziemi BRAWO!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.