Dodaj do ulubionych

Kośmider na czele krakowskiej PO. Zapowiedź ofe...

IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 17:27
Prosze nie nazywać tego PO - bo to jest POrozłamie - a rozłam to nie tylko Gibała. leśne dziatki i tłuste koty niczego nie uratują ...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Zielony IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 18:33
    ...tak po wyczynach rządu Tuska na początku roku czarno widzę przyszłość PO w Krakowie. Ludzie przestali Wam ufać i przestali Was lubić.
  • Gość: uczeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.12, 08:13
    Druh, bo drużyna... Miejcie litość !
  • Gość: barciu IP: *.centertel.pl 14.04.12, 19:16
    Miejmy nadzieję, że Platforma weźmie się w końcu za prezydenta Majchrowskiego!!!!
    POwodzenia!
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 19:43
    CO AZ DE..... TO NAPISAL CHCE MIEC ZA PREZYDENTA TEGO BUFONA RASIA LUB CZLOWIEKA KTORY BEDZIE STEROWANY PRZEZ NIEGO.
  • Gość: ho IP: *.28.65.198.coditel.net 14.04.12, 20:08
    "zdynamizowanie działań struktur", "nowe otwarcie", "krakowskie centrum programowe"... towarzysz raś, przyszły burmistrz proszowic, urządza znowu tyradę niczym na zjeździe kc pzpr.
  • Gość: Anna zzw IP: 89.174.214.* 14.04.12, 20:51
    Za Gibałą poszli bardzo nieliczni. Praktycznie to nikt.
    Poza tym to Gibała nie odszedł tylko uciekł.
    Trzeba było widzieć miny tych co mu w dobrej wierze zaufali.
  • Gość: krk IP: *.ghnet.pl 14.04.12, 23:21
    .
  • Gość: Determin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.12, 00:31
    A mnie to się podoba , wreszcie jakieś normalne działanie i jacyś rozsądni ludzie .Kośmider jako radny był bardzo pracowity i aktywny i jako szef PO pewnie też taki będzie . Dobry ruch Platformy
  • Gość: Eloooooooooooooooo IP: *.adsl.inetia.pl 15.04.12, 02:09
    Zarząd Powiatu PO składa sie z wielu radnych miasta i dzielnic, tj. funkcjonariuszy partyjnych. A czy PełO nie szło do wyborów samorządowych z hasłem "z dala od polityki"? No właśnie może tu jest odpowiedź, dlaczego rady dzielnic w Krakowie działają tak słabo?
  • Gość: Teodor IP: *.play-internet.pl 15.04.12, 08:30
    Wydaje mi się, że ludzie PO w Radach dzielnic działają bardzo dobrze, szczególnie w realizacji programu o którym ktoś wyżej napisał. Przykładowo przewodniczący IV Dzielnicy Jakub Kosek, członek PO i pracownik Sejmiku Wojewódzkiego, dużo zleceń na odbiory i różnego rodzaju płatne przeglądy daje koleżance z pracy w Sejmiku, oczywiście członkowi PO, Małgorzacie Palimące. A w tej radzie są radni, którzy do tej pory nie dostali ani jednego zlecenia. Czyż nie jest to piękny przykład dbania o swoich?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka