Dodaj do ulubionych

Znika księgarnia Jedynka przy Sławkowskiej

29.06.12, 09:52
Wielka szkoda, że księgarnia znika z mapy Krakowa, fakt ofertę skierowaną do dzieciaków ma/miała bogatą, ale Pani księgarz nigdy nie grzeszyła sympatią ani zainteresowaniem w stosunku do klientów, zwłaszcza tych pojawiających się w księgarni z dziećmi. Jak widać - bogata oferta to nie wszystko! Zero zainteresowania klientem, zero interakcji,a już nie daj Boże, jeśli klient wie lub chce czegoś więcej... Tak czy siak szkoda, bo księgarnia była na naszej stałej trasie i często tam zaglądaliśmy :-)
Edytor zaawansowany
  • Gość: gosc IP: *.epo.nl 29.06.12, 10:18
    Nie zgadzam sie z przedmowca. Pani ksiegarz byla moze dyskretna, ale poproszona o rade zawsze potrafila znalezc swietne propozycje. Przy okazji wizyt w Krakowie, zawsze odwiedzalam te ksiegarnie i zawsze kupowalam kilka ksiazek. WIELKA, WIELKA SZKODA !!!
  • phi.phi 29.06.12, 10:35
    Gość portalu: gosc napisał(a):

> Nie zgadzam sie z przedmowca. Pani ksiegarz byla moze dyskretna, ale poproszona
    > o rade zawsze potrafila znalezc swietne propozycje. Przy okazji wizyt w Krakow
    > ie, zawsze odwiedzalam te ksiegarnie i zawsze kupowalam kilka ksiazek. WIELKA,
    > WIELKA SZKODA !!!

To nie jest kwestia dyskrecji, bywam/y tam przynajmniej raz w tygodniu od kilku lat. Tak jest. Nie mówię, że nie jest kompetentna, tylko chyba po prostu nie lubi dzieci :-)
  • Gość: pomarańcza IP: *.bagatela.pl 29.06.12, 13:27
    Kompletna bzdura!!! Jestem stałym bywalcem "Jedynki" od samego początku i NIGDY nie widziałam u mojej Osobistej Księgarki takiego zachowania, jakie usiłuje Jej przypisać "phi,phi" (onomatopeja nieszczęśliwie dobrana, bo sugeruje zadzieranie nosa, a nie znając osoby, nie można sugestii zweryfikować, niestety). Byłam świadkiem obsługiwania osób rozmaitej płci, wieku , statusu, narodowości, z dziećmi i bez, sympatycznych i roszczeniowych, życzliwych i nabzdyczonych, powściągliwych i wylewnych, etc. etc. i absolutnie każdą z nich Pani Jola starała się zadowolić w miarę możliwości. Nie kupowałam książek nigdzie indziej i teraz nie wiem, gdzie się podzieję. Teraz nawet tak niegdyś szlachetne placówki jak ZNAK traktują człowieka nie jak czytelnika, ale jak klienta.
  • Gość: Teresa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.12, 15:34
    Ogromna szkoda! Księgarnia, w której zawsze można było liczyć na fachową radę co wybrać dla naszych milusińskich jest już nikomu nie potrzebna?! Do kogo mieć pretensje?
  • atosatos1 29.06.12, 15:40
    wspólnego z miłosierdziem, niestety. Najemców traktuje jak Polacy nacje o ciemniejszym odcieniu skóry, lub tych mieszkających na wschód od Polski.
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 14.11.13, 11:35
    A co to jest Arcybractwo Miłosierdzia Bożego? Najemca może nie koniecznie Z Afryki czy ze wschodu ale ewidentnie nie wiem od kogo wynajmuje.... a to już nieładnie
  • Gość: kloss IP: *.as13285.net 29.06.12, 19:21
    WIEKSZOSC LOKALI W KRAKOWIE JEST W POSIADANIU CZARNEJ MAFII A CZARNI ZAWSZE GONILI ZA KASA I NIE SZANOWALI NAJEMCOW!!!!SZKODA ,ZE W POLSCE NIE MA PODATKU KATASTRALNEGO TO NAUCZYLOBY WLASCICIELI SZANOWAC NAJEMCOW....A PANI JOLA I PANI MARTA TO SYMPATYCZNE OSOBY I ZAL MI ,ZE ZAMYKA SIE KSIEGARNIE Z TRADYCJAMI.....JAK ZNAM ZYCIE LOKAL PRZY SLAWKOWSKIEJ DLUGO BEDZIE STAL PUSTY!!!!!
  • Gość: signum IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.12, 23:14
    szkoda, że księgarnia znika z tego miejsca i że tak się to odbywa.
  • Gość: mk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.13, 17:25
    Księgarnia niedługo zostanie otwarta na ulicy Stradom, zaraz przy przystanku tramwajowym
  • Gość: cvb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.13, 12:06
    Przecież ten sklep z zabawkami i bajkami dla dzieci można otworzyć w innym miejscu. Bardzo dużo lokali w Krakowie jest do wynajęcia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka