Dodaj do ulubionych

Nowi mieszczanie sadzą na klombach pomidory i c...

IP: *.opera-mini.net 04.08.12, 01:52
Znowu o "nowych mieszczanach" - hipsterach starających się być trendy. Dajcie już spokój, zajmijcie się lepiej walką z wysokimi podatkami, to żenujące!
Edytor zaawansowany
  • Gość: pomidor IP: *.centertel.pl 04.08.12, 04:34
    Eeee nie, podatki podnosi UMK i rząd PO, więc to akurat wyborcza popiera. Musi. Potrzeba jak najwięcej tematów zastępczych...
  • Gość: czesław IP: *.adsl.inetia.pl 04.08.12, 10:54
    Do samej idei nic nie mam, ale dzięki użyciu przez Panią Redaktor sformułowania "nowi mieszczanie" cała akcja staje się w tym tekście trochę groteskowa - "ludzie ze wsi, którzy niedawno osiedlili się niedawno w mieście, zaczęli sadzić na trawnikach warzywa". Czekamy na gueriila farming - wypas krów na Plantach
  • teczowa-szmata 04.08.12, 14:22

--
    to jest prawdziwy antysemityzm ;-)
    deser.pl/deser/1,111858,12199797,Wrobili_go__mowiac__ze_jest_w_izraelskiej_telewizji_.html
  • lukki69 04.08.12, 10:58
    to całkiem dobra moda bo przy odrobinie szczescia i miejsca mozna o polowe zmniejszyc wydatki na zywnosc.to przyszłośc swiata-zamiast wozic towary z drugiego konca swiata ( narzuca nam to uzaleznienie ekonomii od ropy) mozna lokalnie byc samo wystarczalnym-taniej i zdrowiej.nasza cywilizacja na szczescie jest u schyłku..
  • Gość: pomidor IP: *.multi-play.net.pl 04.08.12, 13:12
    no to bezdomni beda miec co jesc! nowi mieszczanie czyli słoiki z podkarpacia kultywują tradycje rodzinne w rolnictwie.
  • Gość: wuj bart IP: *.net 04.08.12, 13:45
    Do jasnej cholery oddajcie, mi oczy, które mi pękły! Ten sam tytuł w papierowym wydaniu: "Nowi mieszczanie lubią CHODOWAĆ: pomidory i cukinie". Naprawdę już 1/4 etatu na korektora nie ma?
  • mn7 04.08.12, 13:58
    A na kolejne 1/4 etatu kogoś znającego język polski i odróżniającego hodowlę od uprawy.
  • Gość: gość IP: *.aster.pl 04.08.12, 18:24
    Mozna hodowac rosliny, mowi się "hodowca róż"

• Gość: l IP: *.gemini.net.pl 13.08.12, 18:20
    Owszem, bez wątpienia można i właśnie dlatego należy odróżniać hodowcę róż od osoby, która po prostu uprawia róże. Identycznie jak hodowcę trzody chlewnej od osoby,która utrzymuje się z chowu trzody. Jeśli ktoś ma kastrowanego kota, to dla Ciebie też go "hoduje"?
  • Gość: gosc IP: *.aster.pl 13.08.12, 21:50
    Słownik Języka Polskiego PWN też się myli, geniuszu?

www.pwn.pl/?module=multisearch
    "hodowla 1. «planowa opieka nad wzrostem i rozwojem zwierząt lub roślin; też: zwierzęta lub rośliny będące pod taką opieką"
  • Gość: mon IP: *.ghnet.pl 04.08.12, 14:12
    po prostu szok, GW na dnie, "choduje" sobie niezłych korektorów, nie ma co...
  • mn7 04.08.12, 14:21
    Od lat nie ma korekty, więc nie ma kogo "chodować".
  • teczowa-szmata 04.08.12, 14:19
    tylko nawłoć kanadyjską która wszędzie rośnie zagłuszając inne rośliny
    --
    deser.pl/deser/1,111858,12199797,Wrobili_go__mowiac__ze_jest_w_izraelskiej_telewizji_.html
  • Gość: Kajka IP: *.adsl.inetia.pl 04.08.12, 15:47
    Może niekoniecznie pomidory czy ogórki bo te z centrum przy ruchliwych ulicach moga być nieco trujące, ale np dynie ozdobne czy ozdobna kapusta. W niektórych miejscach ucieszyły by mnie nawet pokrzywy a nie beton-kurz-beton
    Potrzebuję bratniej duszy, do walki partyzanckiej .Na nasiona ogóków czy pomidorów jeszcze mnie stać. :)
    Ktoś chętny?
    kontakt
    krop123(małpka)poczta.onet.pl
  • teczowa-szmata 04.08.12, 20:01
    będzie na kompot jak znalazł
    --
  • Gość: Luiza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.12, 16:48
    Przecież są gazety i portale mówiące wyłącznie o podatkach - tacy osobnicy jak ty powinni się na nich koncentrować. Na Gazeta.pl jest też zresztą dział biznesu.
    Ja lubię portale, na których są rozmaitości.
  • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.12, 17:51
    Jacy to nowi mieszczanie, co za idiotyzm wymyślony przez GW, czy jakiegos pseudobadacza. Znam część tych ludzi, ani oni nowi, ani mieszczanie...
  • Gość: l IP: *.gemini.net.pl 13.08.12, 18:22
    No ale przecież to wszystko już było - świnie w wannie, klatki z drobiem na balkonach...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka