Komentarze do artykułu

Gdy przy Kampusie spotkasz dzika. A może to nie dzik?

"Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły" - tak ostrzegał przed nimi Jan Brzechwa. Od kilku tygodni zwierzęta coraz częściej pojawiają się na terenach Kampusu UJ

Gdy przy Kampusie spotkasz dzika A może to nie ... Dodaj do ulubionych

dziki i lisy są częstymi gośćmi na Ruczaju. Raz w rejonie ul. Czerwone Maki biegał sobie lis. Nie było by w tym może nic dziwnego ( ponoć kiedyś na tym terenie było sporo lisich farm) gdyby nie fakt, ze zwierzę goniło za psami. Po moim telefonie do SM dowiedziałam się, ze jest specjalna firma, która zajmuje się takim problemem. zadzwoniłam ale jakie było moje zdziwienie, gdy Pan odbierający telefon zaczął zapewniać mnie, że sa ludzie którzy lubią lisy i nawet je dokarmiają. Moje tłumaczenie, ze ja też bardzo lisy lubię ale nie koniecznie wtedy, gdy idę z psami na spacer i lis, zamiast uciec na widok psów, zaczyna biec w moją stronę... Potem Pan kolejne pół godziny tłumaczył, ze one są szczepione na wścieklizne. Nie poddawałam się i dalej upierałam się przy swoim-dzikie zwierze nie biegnie w stronę ujadajacych psów- Pan spytał mnie o kondycję skóry i sierści lisa.....
Poddałam się. Lisa odłowiono tydzień później. Wbiegł na klatkę schodową jednego z bloków os. Europejskiego...
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.