Dodaj do ulubionych

Pralnia i prasowalnia dla Ciebie

28.02.17, 12:14
Hej ostatnio odkryłam ciekawą pralnie w Krakowie w okolicach Kurdwanowa, szukałam i szukałam ponieważ nie mam czasu na prasowanie w domu stwierdziłam że czas najwyższy się z tym uporać sprawdziłam już wszystkie możliwe pralnie w Krakowie i albo ceny były wygórowane albo jakość mnie nie zachwyciłam innym razem godzina dowozu nie pasowała aż tu nagle otrzymałam Biuletyn Informacyjny i tam ich znalazłam. Mają bardzo fajną ofertę dla młodych mam które chcą zaoszczędzić trochę czas i przystępne ceny.
www.pralniaiprasowalniadlaciebie.pl
Edytor zaawansowany
  • gogajoga1234 05.03.17, 13:19
    Witam ja również skorzystałam z usług tej pralni oddając koszule do prasowania bo nie znoszę prasować i sporo ubranek moich pociech .Pan kierowca bardzo sympatyczny zabrał odzież i jeszcze w tym samym dniu przywiózł wyprasowane na wieszaczkach koszule wszystko bardzo ładnie wykonane . Pralnia ma bardzo fajne promocje ceny również przystępne i co najważniejsze to jakość na którą zwracam szczególną uwagę .
  • mck1234 01.03.18, 01:14
    Ja natomiast ze swojej strony mogę polecić Prasologię. Korzystałem kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Dużym plusem tej firmy jest to, że ubrań nie trzeba dostarczać samodzielnie, bo przyjeżdża po nie pracownik pralni.
  • ewa.zed 12.04.19, 12:39
    Ja mogę polecić Strefę Prania, poza praniem też oferują prasowanie, jak ktoś nie ma czasu jechać do nich na terenie Krakowa odbierają i przywożą pranie za darmo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.