Dodaj do ulubionych

Co fajnego na północy Krakowa?

29.08.19, 18:05
Hej! Chciałabym poruszyć z wami temat północy naszego miasta, tego, jak Wam się tutaj żyje, jakie dobre strony naszej dzielnicy dostrzegacie i co wam się tu podoba :) Osobiście jestem np. fanką Dworku Białoprądnickiego i uważam, że takiego centrum kultury, z tak szeroką i ciekawą ofertą wydarzeń i atrakcji inne dzielnice (miasta? :) ) mogą nam tylko pozazdrościć! A wy, co lubicie na Białym Prądniku najbardziej?
Edytor zaawansowany
  • olapolkrakow 30.08.19, 18:18
    Ja trochę z innej bajki, bo osobiście w naszej dzielnicy uwielbiam... Plac Imbramowski :))) W momencie, kiedy wszyscy naokoło oblegają tylko kolejne galerie handlowe, tutaj można przyjść na spokojnie i zrobić zakupy... takie trochę w starym stylu. Są tu nie tylko dobre jakościowo produkty (uwielbiam np. tutejsze miody), ale też (przede wszystkim!) KLIMAT! No i jest to bardzo duże targowisko, więc zróżnicowanie też bardzo duże.
  • iwonakur 01.09.19, 12:05
    A mi się podoba, że blisko stąd... praktycznie wszędzie :) Do galerii krakowskiej (a więc właściwie do centrum) rzut beretem, do A4 też niedaleko, a zaraz obok wyjazd na Warszawę. To jak dla mnie największe plusy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka