• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

do kiedy zakład pracy musi wydać PIT? Dodaj do ulubionych

  • IP: *.interkom.pl / *.interkom.net.pl 07.02.05, 12:08
    czy nie jest tak, jak kiedyś już było, że do końca stycznia? u mnie się coś
    ociągają.... wie ktoś? może jakaś podstawa prawna....?
    Zaawansowany formularz
    • 07.02.05, 12:26
      dokladnie - do konca stycznia

      --
      może czas zmienić ten idotyczny nick?
      • Gość: aaa IP: *.interkom.pl / *.interkom.net.pl 07.02.05, 12:28
        na co sie mogę powołać?
        • Gość: nesira IP: 5.2.* / *.chello.pl 07.02.05, 12:59
          Ja slyszalam ze do marca... W moim przypadku osobiscie mozemy odebrac do 20
          lutego, pozniej przysylaja poczta.
    • 07.02.05, 16:07
    • Gość: żródło IP: dns.d* / *.mofnet.gov.pl 07.02.05, 16:08
      Ustawa o podatki od osób fizycznych Art. 39. 1. W terminie do końca lutego roku
      następującego po roku podatkowym płatnicy, o których mowa w art. 31, art. 33 i
      art. 35, w przypadku gdy nie dokonują rocznego obliczenia podatku, są
      obowiązani przekazać podatnikowi i urzędowi skarbowemu, którym kieruje
      naczelnik urzędu skarbowego właściwy według miejsca zamieszkania podatnika, a w
      przypadku podatnika, o którym mowa w art. 3 ust. 2a, urzędowi skarbowemu,
      którym kieruje naczelnik urzędu skarbowego właściwy w sprawach opodatkowania
      osób zagranicznych - imienne informacje sporządzone według ustalonego wzoru, z
      zastrzeżeniem ust. 5. Informację, o której mowa w zdaniu pierwszym, sporządza
      się również w przypadku dokonywania wypłaty świadczeń określonych w art. 21
      ust. 1 pkt 46 i 74.
    • Gość: aaa IP: *.interkom.pl / *.interkom.net.pl 07.02.05, 16:29
      dzięki wielkie.... czyli jeszcze muszę czekać bez robienia dymu :(
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.