• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dobry fryzjer w Krakowie? Dodaj do ulubionych

• IP: 195.150.224.* 10.02.05, 22:30
    hey, czy ktoś by polecił dobrego fryzjera, tzn. z wyobraźnią, który by wymyslił coś oryginalnego, i po prostu "czuł" i lubiał swoją pracę, i też troszkę eksperymentował ?? mam duże wymagania i jak dotąd w Krakowie nie znalazłam odpowiedniej osoby. a no i też żebbbby cena była względna, chodzi o ścięcie i farbowanie
    Zaawansowany formularz
    • 11.02.05, 02:04
      osiedle teatralne 10,w starym kinie Swit!Super!Tylko trzeba się zapisywać,ale jak ktoś ma szczęście to wejdzie bez kolejki,polecam g.13-14,wtedy ruch spada. Warto...
      • 11.02.05, 16:38
        Najlepsze fryzjerki ktore oprocz zdolnosci maja pasje i nie boja sie
        eksperymentow iodrobiny szalenstwa oczywiscie na zyczenie:) ceny bbbbbb
        przystepne Era-styl os.Kosciuszkowskie 5D Magda i Kinga.Jest jeszcze dziewczyna
        ktora robi cuda z paznokciami:) Agnieszka.Goraco polecam
        • Gość: matrix IP: *.multioffice.com.pl / *.multioffice.com.pl 28.04.05, 10:51
          Ja bym tak do końca nie była o tym przekonana..kiedys robiłam tam fryzurę...i
          doskonale wiedziałam czego chce...przyniosłam dokładne zdjęcia jak i co ma
          wyglądać...niestety fryzjerka nie wzięła pod uwagę że włosy mokre są dłuższe a
          po wyschnięciu podejdą do góry,...i z fryzury do szyi, jaka miała być zrobiona,
          zrobiła mi się bardzo krótka fryzura....radzę uważać z
          eksperymentowaniem...fryzury standardowe to poziom na których salon ten się
          zatrzymał.
          • Gość: złomiarz IP: *.chello.pl 28.08.05, 17:43
            połowa chłopaków od nas ze składu sie tam strzyze. oglory działkowe POD "Elektromontażu" na Kocmyrzowie. nie ma takiej czupryny coby sekatory pana stasia nie sieknęły!
            • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 01:04
              alez z ciebie blazen i prostak
              • Gość: bebe IP: *.ahold.net / 213.134.133.* 04.08.06, 13:03
                dlatego ze zazartowal? dlatego nazwałas Go blaznem i prostakiem? wez sie
                dziewczyno najpierw zastanow zanim cos napiszesz....naprawde, wiele wysilku to
                nie kosztuje, a jezeli dla ciebie to jest problem to nie komentuj
                • Gość: tmk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.06, 22:56
                  to jakas zakompleksiona idiotka. Winna stulić pysk na zawsze
          • Gość: Rozczarowana IP: *.n4u.krakow.pl 08.10.06, 10:26
            A ja nie polecam salonu Free style Kraków, Stradomska !!! Zapisałam się do Pani
            Agnieszki Jasko i jeżeli Ta która obcinała mnie to rzeczywiście była Pani
            Agnieszka (nie jestem tego pewna, ponieważ wcześniej jej nie widziałam a salon
            wybrałam po przeczytaniu pochlebnych opinii na forum) to chyba nie jest ona
            zbyt dobrą stylistką bo po wyjściu z salonu na głowie miałam wielkie g..... . W
            ogóle nie mogę teraz ułożyć moich włosów !!! Salonu NIE
            POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Szkoda wydawać 55 zł za ścięcie a potem dokładać drugie tyle za poprawę u
            prawdziwego fryzjera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • 15.11.07, 15:39
          Witam wszystkie Panie wierzyc mi się niechce jak czytam te niektóre
          opinie to sztuczna reklama ktora tworzycie sobie same moje
          drogie ,czytalam to forum i poszłam do dwoch zakładów polecanych to
          farsa żałosna obsługa nic godnego polecenia moim zdaniem i wielu
          moich koleżanek warto zaglądnoć na Garncarską 8 studio Agaty
          Dziedzic tam kobieta poczuje się kobietą a stylistki a w
          szczegolności Pani Kasia uczynią to o co nam chodzi jest to
          profesjonalistka w dziedzinie koloryzacji i nowoczesnego fryzjerstwa
          z całym szacunkiem ale kopciuszki w wiekszości zakładów fryzjerskich
          mogą tylko pomazyć o takich umiejetnościach jakimi cechuje sie Pani
          Kasia komplet szkoleń profesjonalizm ,pasja i ponad przecietnne
          umiejetności pozwalają poczuć to czego tak bardzo sobie wszystkie
          życzymy pozwalają poczuć się piekne młodsze moim zdaniem korzystanie
          z kiepskiej reputacji a co gorsze umiejetności zakładów osiedlowych
          w Nowej Hucie to strata czasu i pieniędzy a co gorsza wygładu
          serdecznie polecam usługi w zakładzie o którym mowa a w
          szczególności Pania kasie pozdrawiam serdecznie Anna
          • 04.01.08, 22:57
            Byłam kiedys u Pani Dziedzic na Garncarskiej i faktycznie gdna
            polecenia
            • 29.05.09, 12:59
              Ja osobiście chodze do salonu STYL-MARTA,na ulicy Bosackiej.Jestem
              zadowolona z usług pani Marty,jest profesjonalistką w tej dziedzinie
              poprostu lubi to co robi.Jest to salon godny polecenia!!!!!!
            • 14.01.10, 12:02
              Witam wszystkie forumowiczki na garncarska nie trafilam ale dzis
              skorzystalam z uslug KISS Pariss PBasi ktora jest tak czesto
              proponowana przez was Panie?to co mam na glowie nie zmienilo mojego
              wizerunku ani wczesniejszego koloru mialam odrost naturany okolo 6
              cm i reszta wlosow blond jasny chcialam wrocic do jasnego blondu
              zaprpponowano mi baleyage oczywiscie pasma rozjasniacz+ pasma farba
              w efekcie odrost mam dalej bo kolory sa wogolke nie widoczne;(
              dzwoniac pytalam o firme koloryzacjii joico a na glowie mam tani
              produkt Ducastel..!strzyzenie koszmarne mycie to szapanina a
              rozczesywanie wlosow grzebieniem od pani basi z torebki
              doslownie!!nie jestem z natury awanturnica wiec zaplacilam 250 zloty
              ale nadal jestem w szoku bo nie wiem za co?????
              jestem osoba wymagajaca ktora prosila o nie wiele przy swoich
              cienkich wlosach a w gruncie rzeczy mam wioske na glowie i odrazu po
              wyjsciu zwiazalam wlosy bo patrzec na siebie nie moge!!!a w domu
              pytali czy juz bylam wogole na usludze czyli sie nie mylilam
              poprostu mam nie widoczne cos!!!
              • 14.01.10, 15:34
                Kochana wiem co czujesz bo miałam pare lat temu taka sama sytuację .
                Następnym razem proponuję odwiedzic salon avant apres w krakowie ,
                przy racławickiej . Mnie strzyże Kuba Ziemirski. Perfekcjonalista ,
                dobierze fryzurkę do Twojej budowy ciała , twarzy itp. Nie zawsze
                idzie trendami mody, co bardzo cenie sobie u niego. Co więcej ...
                strzyże tak , by potem klientka nie musiała ich układać .. ja tylko
                lekko zmocze włosy , wysusze i idę do pracy. Włosy same się
                ukłądają . Tam zapłacisz może podobną cene, może nawet niższż, ale
                zabieg bedzie full opcja. Ja gorąco polecam ... Jakub Ziemirski
                . :))) pozdrawiam
                • 15.02.10, 12:13
                  Też polecam Avant Apres :)
                  Co do Kuby widzialam ze pieknie czesze, a pdwazne strzyzenia krotkich wlosow
                  ktore robi Pani Basia sa swietne!!
              • 06.06.15, 18:27
                Potwierdzam to rozczesywanie grzebieniem prosto z torebki,u niej to normalne,ale to i tak pikuś przy tym ,jak przez dwa miesiące moich praktyk tam, ani razu nie były dezynfekowane nożyczki,grzebienie i maszynki do golenia po każdym(żadnym )kliencie.Grzebienie były myte jedynie po farbie,bo z oczywistych względów -musiały.Dezynfekcja w tym salonie to abstrakcja.Oj,przepraszam dezynfekowane były za to szczotki do włosów od czasu do czasu.Poza tym szczególnie niehigieniczne są tam ręczniki -po 10 razy suszone na suszarce,nawet te jednorazowe wyciągane z szafki ,więc radzę uważać na ten salon ,bo można złapać jakiegoś syfa . I nie myślcie,że oni są tacy dobrzy,bo czasami dla telewizji pracują ,oni zgłaszają się tam i pracują za darmo ,żeby się promować ,a telewizja ochoczo z tego korzysta,a tak może każdy,tylko nie każdy o tym wie.

• 06.06.15, 18:35
                  Mowa o salonie p,Basi -oczywiście.
          • 03.06.08, 19:21
            Jest kilku dobrych i nie potrzebują reklamy. Wiem gdzie nie należy
            chodzić w Nowej Hucie...właściwie nie ma dobrych salonów. Najgorszy
            w solarium na os. Słonecznym 9. Nie polecam! Brak umiejetności, brak
            polotu. W razie reklamacji obrażają!!!!????
            • 04.02.10, 10:36
              dobry jest Marcin, fryzjer z wytatuowaną gwiazdką, teraz pracuje w
              studio Anatol na Zaleskiego
              • 07.02.10, 21:27
                Udało mi się wreszcie pójść do fryzjera pani Basia która pracuje w kissparis
                zrobiła mi to co naprwde chciałam mieć na głowie!!!!
                wysłuchałam jej propozycji która się pokrywała z moją a następnie
                przystąpiłyśmy do dzieła,nie ukrywam że się denerwowałam,ale efekt
                CUDOWNY!włosy po farbowaniu lśniły mi jak nigdy mialam nakładaną rekonstrukcje z
                Joico po której włosy kjeszcze długo pachniały.Po strzyżeniu o mało co nie
                padłam z wrażenia że to ja.Jestem w końcu szcześliwa że mam piękną efektowną
                fryzurę.
            • 15.02.10, 13:48
              Nieprawdą jest, że w Nowej Hucie nie ma dobrych salonów! Ja sama znam jeden,
              jestem mu wierna pomimo przeprowadzki. Mam już swoje lata, a nigdy wcześniej nie
              spotkałam się z tak dobrą fryzjerką, jak p. Ania ze Studio Merlin. Salon jest w
              pawilonie na I p. przy pl. Bińczyckim i naprawdę warto się wdrapać po stromych
              schodach!
          • 10.10.08, 15:31
            p. Paulina...
            Kobieta w ogóle nie ma wyobraźni - proste upięcie włosów do ramion zajęło jej
            prawie godzinę, wsuwała i wyciągała wsuwki, spryskiwała włosy toną lakieru co w
            ogóle nie utrwaliło fryzury, suszenie i modelowanie włosów to makabra - bez ładu
            bez składu.... Efekt - skołtunione włosy nas karkiem, z masą wsuwek które
            wbijały mi się w szyję przy każdorazowym prostowaniu głowy!
            Jeden wielki koszmar
          • 10.02.10, 19:46
            witam Was dziewczyny,które macie kłopot ze znalezieniem dobrego fryzjera.Ja od
            ponad roku chodzę do salonu Galaxy na ulicy Piastowskiej 8 w Krakowie.Bardzo
            polecam jestem w 100% zadowolona z usług oraz profesjonalnej obsługi.Myślę,że i
            Wy będziecie zadowolone.:)
          • 10.02.10, 19:59
            hej,
            Jeśli nie wiecie,gdzie iść do dobrego fryzjera polecam Salon Trendy na ulicy
            Dobrego Pasterza 21 w Krakowie,jestem bardzo wybredna i trudno sprostać moim
            wymaganiom szczególnie jeśli chodzi o koloryzacje włosów.Wychodząc z salonu
            Trendy jestem zawsze zadowolona,wiec jeśli podobnie jak ja jesteście wymagające
            i oczekujecie super efektów to naprawde polecam ten salon:)
      • Gość: Wyczesany IP: *.bphpbk.pl 18.05.05, 18:17
        A ja polecam Moder Style na Żabińcu. Solskiego 5 chyba. Szare kury wychodzą z
        tamtąd z fryzurami jak księżniczki. Pytać o Ulę - jest najlepsza, dla młodych i
        dla starszych kobiet.
      • 01.07.05, 13:51
        Super fryzjer....Ul Felicjanek- przecznica od Zwierzynieckiej....Fryzjerka-
        blondynka z włosami do ramion krótkimi...(Iza?? ) Dokładnaakład nazywa sie Matrix
      • 02.12.05, 20:14
        jezusku ale sie napaliłam na dobrego fryza, ja jestem na etapie odrastania i
        pozniej bach do fryzjera, zapuszcama z włosów króciutkich ( 2 cm) i juz mnie
        cos bierzez a tu sylwester przed nami...uuu

SZUKASZ PREZENTU? ZOBACZ MOJE RĘCZNIE MALOWANE BLUZKI:
        www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2887892

• 19.08.06, 16:28
        dobry dryzjer jest na czarnowiejskiej ścinam się tam od lat i zasze jestem
        zadowolona.Pozatym przystępna cena.
        • 14.03.07, 14:51
          A ja sądzę że najlepszy fryzjer jest na Dożynkowej19 okolica supermarketu ellea
          .Najlepiej zadzwonnic i umówić sie do pani Dominiki(0124155387).wiem o tym bo
          moja żona ja chwali a jej koleżanki jeszcze bardziej. powodzenia
      • 08.02.07, 01:27
        pomóżcie, jestem ze Szczecina i o salonach fryzjerskich w Krakowie nie mam
        zielonego pojęcia. Polećcie mi dobrego fryzjera, który uczesze super fryzurę na
        bal w rozsądnej cenie
        • 11.02.07, 22:56
          czesc! chciałabym zapytac czy ktoras z was zna ryzjera ktory umie ciac krecone włosy, znam juz doskonalych fryzjerow od prostych wlosow,kolezanki wygladaja super. jednak ci sami fryzjerzy maja problem z kreconymi...
      • 29.09.07, 19:42
      • 31.07.08, 22:59
        wyzej!
      • 12.08.10, 21:47
        Jeśli temat jest jeszcze aktualny, spróbuj coś poszukać tutaj:
        fryzjer
        kraków na favore.pl
      • 27.11.14, 14:22
        Ja chodzę od 5 lat do Studio Creative przy al. 29 Listopada. Świetni fryzjerzy! Są na bieżąco z trendami. Nie strzygą mnie na jedno kopyto przez 5 lat-tylko co jakiś czas modyfikują fryzurę zgodnie z modą.
        No i ceny baaardzo przystępne :)
    • 11.02.05, 08:54
      polecam ten salon-jest na Dietla,przy przecznicy z Brzozową;szefowa to p.
      Małgosia Leniart-cudotwórczyni a nie fryzjerka;)Wogóle cała ekipa światna-
      chodzę tam od 5 lat i jest coraz jepiej:)
      otwarte chyba od 10-19 tel.4218459
      --
      madame...a powinno być mademoiselle;)
      • Gość: mroo IP: 195.150.224.* 11.02.05, 19:32
        dzięki! właśnie byłam dziś na Dietla i jestem bardzo zadowolona! fajnie kobieta ma gust pozdrawiam
      • 13.02.05, 00:22
        Dla równowagi- bardzo się zawiodłem na salonie Ce-Ce. Wedle różnych poleceń
        miało być modne, stylowo, jazzi i ekstrawagancko, a wyszło takie gó.., że przez
        kolejne dwa tygodnie nie zdejmowałem czapki przy ludziach. Na odwal się i bez
        wyobraźni. Osobiście nie polecam, załoga bez wyobraźni. Przereklamowane
      • 22.02.05, 14:47
        Pracował tam jeszcze rok temu pewien fryzjer o imieniu MICHAŁ. Niestety
        pewenego dnia nie pojawił się w pracyu a był naprawdę rewelacyjny. Wiesz może
        co się z nim stało i ewentualnie gdzie teraz pracuje??
        Nikt jeszcze tak dobrze mnie nie obciął jak on!!!
        • 23.02.05, 14:40

--
          madame...a powinno być mademoiselle;)
        • 22.04.05, 08:02
          Dziewczyny ja polecam Studio Małgorzata na osiedlu Kurdwanów przy pętli
          tramwajowej.Właścicielka p. Małgorzata w ubiegłym roku zajęła trzecie miejsce w
          Mistrzostwach Świata we fryzjerstwie męskim. Uważam,że pracujące tam osoby są
          bardzo dobre w tym co robią. Nie boją się eksperymentować i są otwarte na
          wszelkie propozycje i sugestie. Chodzę tam już 12 lat. Jeżeli zależy Wam na
          szaleństwie we włosach to polecam właścicielkę p. Małgorzatę. Nie boi się
          zaryzykować. Często widać to na jej głowie :)
          Wiem,również,że od fryzur na krótkich włosach super jest młody chłopak imieniem
          Paweł.
          Ja polecam !!
          To jest numer 654-41-24 czynne chyba od 8 do 21.
          --
          MOJE SKARBY

Możemy pomóc Kacperkowi!!!
          • Gość: 17.04.55x IP: *.no / *.chello.pl 29.05.05, 19:40
            chodziłam tam 2-3 lata, za każdym razem obiecywałam sobie, że to już ostatni. Ale niestety, był to jedyny fryzjer, po drodze z pracy do domu. Siedząc kilka godzin-farbowanie,balejaż /wiem, że inaczej się pisze/mycie iczesanie przerażał mnie brud, jaki tam panuje. Kilka razy byłam świadkiem próby reklamowania- źle zrobionej farby- ale nie zdarzyło się, żeby zostało to uznane przez panie fryzjerki. Owszem, niektóre miłe, ale za wszystkimi wiszącymi dyplomami pani Małgosi, powinna iść higiena. Pani Małgosiu! co pani na to! Proszę zajrzeć w kąty swojego królestwa!! Bo to wstyd!
            • Gość: (Dorota) IP: w3cache.* / *.2-0.pl 04.06.05, 21:32
              Potwierdzam ze koloryzacja nie jest najlepsza , robilam tam ostatnio pasemka i
              po 2 tygodniach sie zmyly, nie wspomne juz o cenach. A wlascicielka sieje
              postrach wsrod pracownic mialam wraznie ze wszystkie sie jej panicznie boja.
              Atmosfera grozy
              • 19.08.05, 12:52
                Zgadzam sie z obydwiema Paniami.Nie za bardzo higienicznie,atmosfera grobowa!
                Fryzjerki okazują swoją złość (agresywne,szybkie cięcie)- co jest
                niewybaczalne,w tym fachu??!!!Tylko raz jeden spojrzała na moją fryzurę jedna
                z pan fryzjerek zanim pomocnica umyła i spięła włosy do ścięcia.Pomimo iz
                zawsze umawialam się na strzyżenie,nie raz zdarzało się że pani bardzo sie
                spieszyła, a w trakcie odchodziła na kilka minut do innej klientki!Dały mi
                poznać swe zdolności trzy panie fryzjerki-nie poleciłabym żadnej.I na tym moje
                perypetie z salonem małgosia na kurdwanowie zakończyły się na dobre/a raczej na
                złe!
                • Gość: kaska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 23:39
                  witam i cie popieram tez tam kiedy chodzilam przez wiele lat i ciesze sie ze
                  zmienilam ten salon wieczne czekanie pomimo umowionbej godziny ito teraz chodze
                  do michel caruso i jestem naprawde zadowolona goraco polecam 431-07-70
      • Gość: beata IP: *.dns.com.pl 18.10.06, 15:07
        Poszłam dwa razy, myślałam, że za trzecim wymyśli mi coś innego. Niestety znów
        to samo. Teraz czekam aż mi włosy odrosna i szukam nowego.
    • Gość: krakuska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 15:38
      Myślę, że całkiem ciekawie mogło by być w LOREAL'u na Czarnowiejskiej. Moja
      koleżanka się tam czesała i farbowała, ja też raz korzystałam z fryzury na bal i
      efekty były rewelacyjne.
      Ale nie są tani :(. Koleżanka za ostrzyżenie i farbowanie zapłaciła coś 120 zł.
      Ale podkreślam, że efekt był fantastyczny.
      • Gość: fanka IP: *.n4u.krakow.pl / *.n4u.krakow.pl 11.02.05, 18:23
        polecam p.Eweline w Laurent na Placu Wolnosci, polecila mi ja kolezanka 4 lata
        temu i jestem bardzo zadowolona.Zreszta ja polecilam p.Eweline juz 8 moim
        kolezanka i wszystkie sa zachwycone!!!Ta fryzjerka ma wyczucie, potrafi
        doradzic i powie ci wprost, jesli twoja propozycja jej sie nie spodoba.Mozna
        jej zaufac.
        • Gość: Magda Kra IP: 217.153.132.* 23.03.05, 11:52
          jakos niw kojarze tam salonu fryzjerskiego!!!
      • Gość: Doris IP: *.earth.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.05, 18:48
        dobry fryzjer jest na czarnowiejskiej co prawda tani nie jest ale jest tam
        fryzjer facet który naprawde ma fantazje i jesli powiesz ze chcesz sie sciac
        tak jak ci sie spodoba a ci nie bedzie pasowac to cie nie zetnie i wymysli cos
        zeby było oki facet jest stylista w TVN-ie naprawde warto:)
        • 08.03.05, 23:32
          W którym iejscu jest ten fryzjer, jak gość ma na imie??
          --
          ...:::..:.:..:::..::..: .... : nAjKRótSZy ArGuMEnT zA seXem PRzeDmaŁżEńSkiM
          >>>>> MIRIAM!!!!!:::..:.::....:.. ..... .. .
        • 13.03.05, 21:27
          Nie wiem czy chodziło Ci o Mariusza? Jeśli tak to ja niestety nie moge
          potwierdzic tych rewelacjina jego temat.Po pierwsze pan fryzjer ścioł mi
          króciutenko wlosy chociaz mowiłam ,że nie chce takiej długości, po drugie ceny
          tez ma nie tanie.
        • Gość: ania -DO DORIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 18:10
          POFDAJ PROSZE NAZWE TEGO SALONU NA CZARNOWIEJSKIEJ ALBO NR. JAK MA NA IMIE TEN
          FRYZJER -STYLISTA Z TVN?
        • Gość: marfefka IP: *.avamex.krakow.pl / *.avamex.krakow.pl 29.03.05, 20:16
          a ja tez tam chodze i to chyba juz od jakis 5 lat, wczesniej byli na ulicy
          zaczarowane kolo, ale sie przeniesli wlasnie na czarnowiejska. pani edytka
          super, zawsze wie o co chodzi. faktycznie musze przyznac, ze dosc drogo, ale
          bombowo ;] polecam goraco
          • Gość: gośc IP: *.crowley.pl 04.01.06, 14:05
            nie jestem zadowolona z fryzjera na Zwierzynieckiej 5 ceny wysokie a prsonel
            też nie lepszy chaotyczna praca ,nie sympatyczni,kolory sie spłukują po paru
            dniach szefowe sieją postrach.
      • Gość: natalia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.06, 14:41
        a ja nie polecam tego miejsca. Jedynie szef potrafi ścinać włosy, dziewczyny nie
        potrafią nawet ułożyć fryzury. Mariusz natomiast jest specjalistą od jednej
        fryzury. i oczywiście jest drogo. farba + cięcie jakieś 200 zł. ale oczywiście
        był moment że i ja też byłam bardzo zadolona z jego cięcia. ale widze że nic
        innego nie potrafi zrobić (cieniowanie + asymetria)
        • Gość: natalia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.06, 14:45
          oczywiście pisałam o Mariuszu z ulicy czarnowiejskiej. Nie polecam.
        • Gość: sabina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 13:33
          ja równiez nie polecam Mariusz z Czrnowiejskiej. Facet ma wielkie wyobrażenie o
          sobie i swoich umiejętnościach. W ogóle nie bierze pod uwagę uwag i sugestii
          klienta, tylko robi to co uzna za stosowne. i jest naprawdę drogo> nie polecam.
    • 12.02.05, 00:43
      a ja rowniez polecam żanetke i anetke i ich zaklad w kinie swit na
      teatralnym,fachowa obsluga,a przy tym sympatycznie i bardzo tanio!
      • Gość: Danta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.05, 12:41
        Bo Żanetka jest mistrzynią malopolski i dlatego tak dobrze ścina,robi baleyage itd.A Anetka mimo,że nie startowała jeszcze w konkursie-też jest rewelacyjna!Obie umieją doradzić i przemienić kopciuszka w królewne:))Poza tym ceny!!!Są o wiele za niskie jak na taki poziom-ale to chyba dobrze?:)))
        • 12.02.05, 16:47
          dziewczyny, a jakie tam sa ceny. Jesli mozecie podac.. bo jestem bardzo
          zainteresowana.
          • Gość: beza IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 12.02.05, 17:11
            tez poproszę o podanie cen, za ścięcie półdługich i krótkich włosów
            dzieki z góry i pozdrawiam
          • Gość: Danta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.05, 18:44
            o ile mnie pamięć nie myli to włosy krótkie samo cięcie 13zł,a długie ok 18.Średnie coś koło 16-wszystko zależy od długości wlosa.Z myciem to +2zł.Modelowanie to ceny podobne-zależne od długości włosów.Baleyage na króciutkich to ok.55 a 2 kolory to pare złotych więcej.Najlepiej tam zadzwońcie w g.9-19 numer to 6434680 i umówcie się.Tylko może ceny poszły w górę-ja podalam te sprzed 3 miesięcy.
            • 14.02.05, 15:27
              ooo to rzeczywiscie bardzo tanio. Dzieki Danta!:))
      • Gość: Ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.05, 11:24
        Poszłam tam i niestety nie moge powiedzieć nic dobrego o tym zakładzie. Moja
        fryzura to kompletna beznadzieja, fatalnie obcięta i kiepsko ułożona. Cała moja
        wizyta w tym zakładzie trwała chyba z 20 min. (mycie, ciecie i ułożenie) potem
        szybki sprint do domu aby coś zrobić z włosami. Jedynym plusem mojej wizyty tam
        jest cena 18 zł. ale przyznam, że adekwatna do jakości a nawet trochę
        przesadzona.
        • 08.03.05, 21:16
          ja sie z Toba nie zgadzam. chodze tam juz od ponad roku i zawsze jestem bardzo
          zadowolona. Mam jednak wątpliwości co do Twojej wiedzy o cenach bo ja płacę za
          mycie strzyżenie i modelowanie 27 zł. (zostawiam pani Zanetce trzy dychy)Więc
          nie wiem co chciałas uzyskać tą wypowiedzią . Pozdrawiam
        • 08.03.05, 21:18
          polecam
          • Gość: Wiolka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 09:23
            a czemu lidzia17 tak nachalnie próbuje zachwalić ten salon, czyżby sama w nim
            pracowała:)bo ja też nie jestem zadowolona z ich usług:((
            • Gość: stewardesa IP: *.autocom.pl 03.04.05, 17:47
              Danta, która pisała kilka wątków wyżej pracowała w tym zakładzie, a Żaneta jest
              jej koleżanką. Ceny sa rzeczywiście niskie ale kosmetyki, których używają to
              badziewie, no i wystrój zakładu nie jest rewelacyjny. Dodam jeszcze, że Żaneta
              jest bardzo przemądrzała, a te dyplomy, którymi obwiesiła ściany są już
              przestarzałe.
        • Gość: D&Ż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 09:29
          Coś mi się wydaje że na forum jest ktoś z konkurencji???Cena 18 zlotych??To w takim razie konkurencja jest niepoinformowana:))18 za cięcie,mycie i ulożenie?Chyba ktoś chce zaszkodzić dziewczynom ze Świtu...Ja tam jestem zadowolona,zwlaszcza,że ostatnio spotkalam tam panią z tvn!!Podobno dużo osob z tvn tam sie strzyże od początku zakladu!Co chyba świadczy o tym,że profesjonalizm jest tam gdzie ma być!
          • Gość: cherry IP: 62.111.139.* 09.03.05, 09:54
            dzieki :)
            • Gość: D&Ż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 11:04
              Z centrum to 14,1,5 i pod Tomex-a tam Ci juz KAZDY powie(to slynny salon)lub 502,501-wysiąść na os.Zgody.Pozdrawiam-napisz jak bylo u Anetki lub Żanetki-napisz ktora Cię ścinała?
              • Gość: cherry IP: 62.111.139.* 09.03.05, 11:46
                a jezeli chodzi mi o nowoczesna lekko awangardowa fryzure to w dobre miejsce
                sie wybieram ? :)
                dzieki za odp
              • Gość: Emma1 IP: *.veranet.pl 29.03.05, 13:15
                A mnie nie ścinala Anetka ani Żanetka tylko Agnieszka. I jestem całkiem
                zadowolona tylko narazie "uczę się" mojej nowej fryzury. Jest zupełnie inna od
                tej co miałam wcześniej . I jest awangardowa jak tu ktoś pytał. Poszłam do
                tego fryzjera właśnie po przeczytaniu tego forum.
          • Gość: stewardesa IP: *.autocom.pl 03.04.05, 17:50
            Zapłaciłam 18 zł za cięcie i modelowanie krótkich włosów (4 cm).
            • Gość: stewardesa IP: *.autocom.pl 03.04.05, 17:53
              Dodam jeszcze, że Dana, Emma1 i D&Ż to ta sama osoba. Skąd wiem? Dana to Danka
              D. Emma1 to jej córka Emma. D&Ż to od Danki i Żanety.
              • 24.04.05, 22:40
                Ja też skorzystałam z tego forum i poszłam z ciekawości do Świtu. I wyszłam
                stamtąd zadowolona z fajową fryzurą. Fryzjerka oprócz tego że mnie ścięła to
                mi jeszcze podoradzała jak się czesać i jakie "mozliwości" daje mi nowa
                fryzurka. Następnym razem też tam pójdę. Naprawde polecam.
          • Gość: dziennikarka IP: *.autocom.pl 06.04.05, 22:41
            ha ha ha tvn przychodzi do huty ludzie zaraz się posikam
        • Gość: iga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 00:32
          zgadzam sie z toba moja noga juz tam wiecej nie postanie
          • Gość: Myszka IP: *.zek.pl 02.01.06, 08:58
            A ja wam powiem tak. Moja mama ma trudne włosy do farbowania. z przodu jest
            szatynką a z tyłu siwa. Każdy fryzjer dawał jedna farbę i udawał, że jest ok.
            Natomiast tutaj dziewczyny doradziły, że może tak połowe głowy jedną farbą, a
            drugą połowę inną farbą. I udało im się wyrównać kolor. Mama jest wniebowzięta.
            I była u Żanety. A zapłaciła też grosze. Mo również doradziły, jak mam się
            czesać, jak mi będzie lepiej, uczesały mnie tak, żebym mogła sama sie w domu tak
            wyczesać, a moje włosy są okropne do układania. mam grube, gęste i długie włosy
            i uwielbiają się układać w tzw. szopę. Więc tamte dziewczyny polecam.

Polecam również fryzjera na ul. Kieleckiej - Sylwia i Lilka - Salon
            Kosmetyczno-Fryzjerski Kraków, ul. Kielecka 6, tel. 012 413 60 11

Obie czesały aktorów do filmu Karol. Może nie są tanie, ale też warto. Nie tylko
            umieją uczesać, nałożyć farbe itd, ale również wyleczyć włosy. Moja kuracja
            trwała 2 miesiąca - a miałam zniszczone włosy po trwałych, farbach, lakierach,
            suszarkach itd.

Polecam oba salony.
    • Gość: Firer IP: *.nsw.bigpond.net.au 12.02.05, 00:50
      5 lat mydlil, a teraz zaczal golic
      • 13.02.05, 00:28
        A teraz polećcie mi fryzjera, który potrafi MODNIE, JAZZI, Z WYOBRAŹNIĄ, jednym
        słowe fajnie ściąć męska głowę. BO ostatnio zaliczam serie rozczarowań:
        począwszy od JLD przez CeCe a kończąc na Framesi... Czy w Krakowie nie ma
        fryzjera, który nie boi się ciąć włosów?????
        • Gość: Joe Freesier IP: *.nsw.bigpond.net.au 13.02.05, 03:07
          to juz potrafi tylko fryzjer z iraq
          • 13.02.05, 14:10
            Powagi trochę, swoją drogą sformułowaie faktycznie chybione. mImo wszystko
            CZEKAM NA NAMIARY!!
        • Gość: Alex IP: *.pl / 62.233.214.* 03.05.05, 15:51
          Witam:) Z pelna odpowiedzialnoscia polecam p.Pawla z Galerii Kazimierz!
          ARTYSTA! Moim zdaniem to najlepszy fryzjer jakiego znam. Odwiedzilem juz
          kilkadziesiat salonow w Polsce i koles jest naprawde specjalista. Ceny moze nie
          sa rewelacyjne, ale warte sa tego co potrafi. Zona uczenszcza do niego juz od
          4lat, a ja od 3. Ostatnio nawet zajal 4 miescje w konkursie w Poznaniu
          KREATORA!!!
          Pozdrawiam
          ALEXANDER
          • Gość: Kasia IP: *.pl / 62.233.214.* 05.05.05, 11:55
            Popieram w 100%.Konkretny troche ekstrawagancki, ale warto zdać się na jego
            gust!!! W dodatku, jak robi się u nich zabieg na wlosy, to masaż gratis:P
            Przyjemne doznanie!!!Polecam!!!
            • Gość: KARA IP: *.chello.pl 20.07.05, 10:22
              CIEKAWE ZE I "KASIA" I "ALEX" MAJ TAKI SAM NUMER IP... TO NAPEWNO DZIWNY ZBIEG
              OKOLICZNOSCI
              • Gość: Alex IP: *.ghnet.pl 21.07.05, 19:10
                Bo jak bys slonko nie zauwazyla, to w poscie jednym pisalem o zonie:)
          • Gość: BEZA IP: *.ghnet.pl 05.05.05, 13:40
            gdzie on pracował wcześniej, bo przecież nie w Galerii, jakie są ceny za
            ścięcie krótkich włosów i może jakis telefon
            dzięki
            • Gość: Kasia IP: *.pl / 62.233.214.* 06.05.05, 00:18
              Pracowal w Geantcie w Hair Coif, a teraz sie przeniosl albo jego przeniesli:)
              do G.K. nr znam tylko salonowy 433 03 32. Za swoje strzyzenie z modelowaniem
              zaplacilam ok 50zl. Jak robilam sobie farbe to za komplet wyszlo jakies 140zl.
              Wlosy mam krotkie. Pozdrawiam i powodzonka (powolaj sie na Kasie, to moze jakąś
              znizke dostaniesz:)
              • Gość: Ewelina IP: *.pl / *.betanet.pl 19.05.05, 01:03
                No ujme to tak:
                1) mniam sam pan Pawel
                2) mniam co mi zrobil na glowie
                3) mniam caly salon jest świetny

OGOLNIE WARTE POLECENIA MIEJSCE!!! A TYM BARDZIEJ SAM PAN PAWEL
          • Gość: ghg IP: *.bydgoska.krakow.pl 23.05.05, 08:11
            hmmm , ciekawe dlaczego alex i kasia polecajace pana pawła z GK maja ten sam
            adres?widocznie cała trójka(razem z panem pawłem ) mieskzja razem na stancji i
            korzystaja z tego samego kompa:)
            • Gość: Kasia IP: *.pl / *.betanet.pl 02.06.05, 03:18
              Proponuje zaczac czytac uwazniej posty!!!!
              Tak sie sklada ze i owszem mieszkam ale z Alexem...
            • 03.01.07, 14:58
              Nie ma już pana Pawła w G.K-jest jakiś inny(bleeeee)A dla zainteresowanych pan
              Paweł był innej orientacji z czym zupełnie się nie krył.
              • 13.03.07, 15:38
                Jesli kiedys czesal mnie Pan Pawel(wysoki farbowany brunet, koszula czarna
                rozpięta do pępka, koszmarny, pretensjonalny sposób bycia, orientacja
                rzeczywiscie nie do przeoczenia) to niech go pieklo pochlonie. Chcialam umyc,
                wysuszyć i wymodelowac - prosto, rowno, mam dlugie proste wlosy,nic
                skomplikowanego, ale chyba dlatego potraltowal mnie KOSZMARNIE! Zaczelo si eod
                tego, że najpierw dostalam owłosiona pelerynkę - z cudzymi scinkami w odcieniu
                beż - mialam na sobie czarny golf, wszystko wiec sie slicznie przykleilo. P.
                Pawel, lekko zacukany,"obieral" mi kłaczki specjalnym wałkiem po ktory musial
                pobiec do pobliskiej pralni chemicznej, bo w zakladzie nie mieli. Umyl mi wlosy
                ktos,po czym nalozyl odzywke na chyba 20 minut, zle i za pozno splukali, na
                glowie mialam smalec, ktorego w zaden sposob nie dalo sie wymodelowac. W
                czasie "modelowania" pan Pawel odebral(druga czynną ręką) chyba z 10 telefonow,
                podczas gdy pierwszą wyrywał mi kosztownie otłuszczone włosy.
                MAKABRA!!!Zapłaciłam za MYCIE, ODZYWKE i SUSZENIE - nie uwierzycie - 130 zl!!!I
                ani ani sie nie zająknał pan Pawel na temat rekompensaty za ubrudzone ubranie,
                w ktorym, nota bene, szłam na opłatek do firmy męża. Ilekroć tamtędy
                przechodzę - a jestem w Galerii Kazimierz srednio raz w tygodniu - spluwam
                przez ramię. Never again.
                • 14.05.07, 18:23
                  Hehehe:) jakos nie przepadam za fryzjerami - bo osobiscie wole kobiety w tym
                  zawodzie. Nie mniej jednak dziwi mnie twoje podejscie do całej tej sprawy...
                  Skoro byłaś tak fatalnie zrobiona i obsłużona to powinnas była chyba złozyc
                  reklamację do jakiegos kierownika czy managera?? (kazda normalna osoba kiedy
                  jest niezadowolona z wykonanej usługi tak robi - ja napewno bym tak zrobila).

Z tego co sie orientuje to najlepsi fryzjerzy są gejami - a sposób w jaki się
                  noszą niekoniecznie swiadczy o ich orientacji seksualnej...przykladem moze byc
                  znany w Polsce Pan Kublin! ! !
                  Ów nieszczęsny Pan o którym mówisz jak wynika z twojego wstepu niekoniecznie
                  jest Panem Pawłem - a sama miałam przyjemność korzystać z usług faceta w
                  Galerii Kazimierz, ale jak się pozniej okazalo, nie jest to Pan Pawel:) tylko
                  Pan Krzysztof - niestety chłopak jedzie na dobrej reputacji jego poprzednika -
                  co wywnioskowałam bo sama trafiłam tam z przekonaniem ze to P.Pawel. Od
                  pracownic dowiedziałam się, że P.Pawel został przeniesiony po kilku miesiacach
                  do innego salonu (bo byl tam ponoc tylko po to by rozkrecic salon)a w efekcie
                  wogole zwolnil się z tej firmy i otowrzyl swoj salon.

Co do cen w Galerii to przyznaje Ci w 100% racje, ale to trzeba miec na uwadze -
                  prestiz miejsca, czynsze jakie tam płacą ...poza tym fryzjerzy zwykle nie
                  ustalaja cen tylko ich przelozeni...co jak w wypadku Pana Krzysia nie ma
                  przełożenia do realiów. Od kolezanki słyszałam ze kiedys byla swiadkiem jak
                  jedna z klientek się wkurzyla i zaczela sama sie modelowac bo ten nie potrafil
                  tego zrobic:) a to juz o czyms swiadczy
      • Gość: of IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.06, 15:41
        gratuluje świetnego poczucia humoru!!!! super :))))))
    • 13.02.05, 19:15
      A może znacie super fryzjera czeszącego fajne fryzury ślubne (na długich
      włosach)?
      • Gość: aga IP: *.chello.pl 13.02.05, 19:25
        dla pań i panów -ja polecam zakład Fryzjerski d'ORO Styl na os.Kościuszkowskim
        5D
        i do p.Magdy -młoda dziewczyna ale jest rewelacyjna -zawsze potrafi coś
        wyczarować
        nr tel. 647-33-88
        pon.-pt. 8-20
        sob. 8-14
      • Gość: Sylwia IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 21.03.06, 23:41
        Darek w Nefretete we Framesi www.nefretete.biz :-)
      • 06.10.10, 15:56
        Hej polecam z doświadczenia Pani Kasia W Profesjonalnym studiu Urody na Karmelickiej kiedys pracowała w Camille albane. pozdrawiam Aneta
    • 14.02.05, 16:00
      Ja polecam Mari w Expanderze na Długiej.
      I ewentualnie Tomka Grabowskiego w Galaxy na Pilotów.
    • Gość: marco.ciaccia2@tin IP: *.inf.ed.ac.uk 14.02.05, 16:28
      Ciao people! I am from very beautiful sicilia from south Italy, very hot and
      sunny and is an island, you know.
      I very much like blond russian or polski kurvas ;) !!!
      So if you are nice and blond and young, please write me and i can make you very
      happy.
      A lot of women from your country are happy here;)
      I am student and have good car and very good looking.
      • 07.12.06, 14:26
        che pezzo di merda che sei.....migliora inglese!
    • 17.02.05, 19:30
      polecam dziewczyny na Zamoyskiego ( w lewo od Kamieńskiego przy rondzie
      Matecznego) Kasia i drugie dziewczę ( nie pamiętam imienia) mają wyobraźnie,
      dobrze dobieraja fryzurę ( biorą pod uwagę stan włosów, kształt twarzy,
      osobowość klienta). miła atmosfera, zabawny wystrój, można zrobić sobie
      zdjęcie "przed" i "po" ;) i ceny naprawde śmieszne. za 3 kolory +ciecie 100 zł
      na średnich włosach. a, salon nazywa się Amelia. i dostaje sie kartę stałego
      klienta ;)
      • Gość: Sylvik IP: 213.134.171.* 19.02.05, 18:04
        Studio Framesi w Krakowie, Rynek Gł. 30 - byłam dziś i wyszłam bardzo
        zadowolona. Miła atmosfera i obsługa, a fryzjer: Pan Darek to prawdziwy
        profesjonalista. Nie dość, że ma fachową rękę w ścinaniu to jeszcze udziela
        porad jak dbać o włosy, żeby jak najlepiej wyglądały a tym samym dobrze się
        układały. Od razu zarzucę skrócony cennik: 50 zł - ścięcie krótkich włosów, 60
        zł długich, a z modelowaniem kosztuje to 90 zł.
        • 01.03.05, 18:26
          Zgadzam sie z Tobą w 100%.
          Korzystam z ich usług od 4 lat. jeszcze jak mieli perfumerie i salon fryzjerski.
          Ja osobiście Gorąco polecam przesympatyczna i sexowna (blondi) pania Iwone.
          Scina bardzo modnie a przytym niesposob sie nudzic. Rozmowna na kazdy temat.
          Tel do salonu. 421-84-66
          Pozdrawiam Zenek
        • Gość: Grula IP: w3cache.* / *.2-0.pl 08.03.05, 21:39
          zupełnie się zgadzam! Mam długie włosy, ale po wizycie w tym salonie nikt mi
          nie powie, że długie włosy są nudne i nic się nie da z nimi zrobić.
          • Gość: tede IP: *.crowley.pl 09.03.05, 01:10
            Kobity fajne ale ten Darek to pretensjonalny... no... ten, tego.
            Gustu za grosz, chyba, że ktoś chce wyglądać jak klon Połomskiego.
            • 09.03.05, 11:36
              Ide dziś do Darka i zobacze czy warto ( w sumie to we Framesi u kazdego juz
              byłem). Niech się stara, bo jak dosięgnie go moja złość, to...
              --
              • 09.03.05, 18:41
                Od dzisiaj chodze tylko do niego!! Normalnie cuda robi! Niech schowają sie inni-
                Darek rządzi...!!!! Męska głowa spada za 50 PLNów- za taki efekt to małe pieniadze:)
                --
                • Gość: sosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 20:36
                  prawda! bylam dzis we framesi u pana Darka. rewelacja! super obsluga i super
                  fajny pan Darek, ktory super fajnie strzyże. nic dodac, nic ujac :)
                  • 25.05.05, 22:43
                    Potwierdzam, chodze od dłuższego czasu i zawsze fryzura trzyma mi się miesiąc. A
                    ta którą mam teraz- kosmos. Poza tym bardzo mily facet- pierwszy raz spotykałem
                    takiego fryzjera:]
                    --
                    Szczyt bezczelności:
                    zadzwonić do Constaru i spytać, dlaczego na ich stronie www nie działa
                    klawisz"odśwież"
                  • 25.08.05, 16:29
                    Potwierdzam, pan Darek z Framesi bardzo fajnie dobiera kolorki.
                    Czy był ktoś może u p. Anatola w Framesi na Rynku? Czy możecie powiedzieć coś
                    na jego temat?
                    • 08.06.08, 18:36
                      Czesc
                      Właśnie jestem po farbowaniu i cieciu Anatola i wygladam super a mialam taka
                      okazje bo byl w szczecinie na pokazie z framesi i polecam kazdemu odrazu inaczej
                      wygladam lepiej o 100%
                      • 21.09.08, 12:10
                        Panie Darku, byłam u Pana w salonie... Kiedy zauważyłam jak próbuje Pan
                        bezskutecznie poradzić sobie z kołtunem na moich włosach zostawił go Pan na
                        później. Później go Pan po prostu uciął... Prosiłam o strzyżenie, dokładnie
                        opisałam co chciałabym, żeby Pan zrobił. Niestety, na koniec nawet nie umiał mi
                        Pan ułożyć włosów... Kolejne bezskuteczne próby... Mogłam pójść od razu gdzie
                        indziej, a tak wydałam pieniądze 2 razy - nic się nie zmieniło, podciął mi Pan
                        końcówki - tak to przynajmniej wyglądało w efekcie końcowym. Nie reagował Pan na
                        to to mówiłam w trakcie strzyżenia. Już nigdy do Pana nie przyjdę, moi znajomi
                        również. Pan próbuje zdobyć klientów gadaniem, a taki sposób może być dobry
                        tylko na Starsze Panie, które przychodzą na strzyżenie "tak jak zwykle". Będzie
                        Pan takim fryzjerem z bloku... Zapraszam za to do Studia Urody Quadra niedaleko
                        Pana Darka Framesi - os. Tysiąclecia 73, tel. 012 647 36 33. Tam właśnie
                        poprawiałam Pana Darka :/ Jestem bardzo zadowolona, cięłam mnie młoda
                        dziewczyna, włosy ciemne brąz, niestety nie wiem jak ma na imię. Pracują tam na
                        kosmetykach Wella. Moi znajomi, którym poleciłam Qadrę są również zadowoleni.
                        Jeszcze jedno... Panie Darku, opowiedziałam o wszystkim w Quadrze, wszyscy tam
                        zgodzili się ze mną - fryzura świadczy o fryzjerze, proszę zrobić coś ze swoją...
            • 12.04.05, 08:50
              bardzo poproszę o namiary na ten salon :) i ew. jakieś Wasze opinie :))
              --
              -- Basia --
              -- just smile :)) --
            • Gość: Darek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.05, 12:47
              Przeczytalem i za uwage dziekuje...:)Czasem prosicie o cos "extra",jednak wasze gusta sa rozmaite.Moze gdybys powiedzial czego nie lubisz,z reszta kazdy fryzjer ma swoj styl..:) JESTESMY TYLKO LUDZMI
              • 21.09.08, 11:59
                Panie Darku, byłam u Pana w salonie... Kiedy zauważyłam jak próbuje Pan
                bezskutecznie poradzić sobie z kołtunem na moich włosach zostawił go Pan na
                później. Później go Pan po prostu uciął... Prosiłam o strzyżenie, dokładnie
                opisałam co chciałabym, żeby Pan zrobił. Niestety, na koniec nawet nie umiał mi
                Pan ułożyć włosów... Kolejne bezskuteczne próby... Mogłam pójść od razu gdzie
                indziej, a tak wydałam pieniądze 2 razy - nic się nie zmieniło, podciął mi Pan
                końcówki - tak to przynajmniej wyglądało w efekcie końcowym. Nie reagował Pan na
                to to mówiłam w trakcie strzyżenia. Już nigdy do Pana nie przyjdę, moi znajomi
                również. Pan próbuje zdobyć klientów gadaniem, a taki sposób może być dobry
                tylko na Starsze Panie, które przychodzą na strzyżenie "tak jak zwykle". Będzie
                Pan takim fryzjerem z bloku...
            • 18.07.08, 14:52
              muszę się niestety zgodzić z przedmówcą... przed chwilą wróciłam od pana Darka i pomimo tego, że po uprzednim przeczytaniu forum, byłam pełna optymizmu i dobrych chęci, nie jestem zadowolona... przede wszystkim pan Darek NIE CHCIAł obciąć mnie tak, jak wcześniej ustaliliśmy mimo, iż przyniosłam ze sobą wydrukowane zdjęcie z wybraną fryzurą... jednak najgorsze zobaczyłam w domu, kiedy po powrocie okazało się ze pozostawił mi wiele "niedociętych" kosmyków, które wynikają z niedbalstwa i bynajmniej nie są zamierzoną asymetrią:/ Cóż, będę musiała iść do innego salonu n poprawkę:[
        • Gość: DAREK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.05, 12:55
          Serdecznie dziekuje w imieniu calej ekipy.To bardzo mile ...:)
        • Gość: Darek framesi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.06, 22:05
          Witam serdecznie.Zgodnie z obietnica podaje adres mojego salonu.Startujemy
          21.11.2006, a oto adres oś Złotego wieku 94 tel 505-272-925 i bedzie
          stacjonarny.Zapraszamy
      • Gość: bk IP: *.lerkins.com / 195.46.43.* 22.02.05, 15:10
        Witam
        Słuchaj a masz może telefon do nich, albo dokładniejszy adres?
        Z góry dziękuje.
      • 23.03.05, 16:13
        Naprawde polecam !! bylam dzis i super fryzjerka !! naprawde warto !!
      • Gość: natalia IP: 149.156.81.* 17.04.05, 17:05
        Mozesz podac namiary? W ksiazce telefonicznej nie znalazlam "Amelii" (Kraków 2004/5)
    • Gość: Viva IP: *.chello.pl 22.02.05, 15:58
      Poszujkuje na Ruczaju, nie ma czasu jechac do centrum ,podajcie dobra fryzjerka
      do scinania wlosow sredniej dlugosci, tylko super sciecie???
      • 26.07.12, 16:32
        Ja chodzę do salonu na Lipińskiego 9 .Super obcina mnie Pani Moniaka. Ceny maja bardzo przystępne a usługi na wielki plus.
        • 06.08.12, 13:40
          Ja korzystam z studia urody glamour na chmieleńcu. Wczesniej eksperymentalnie chodzilam do innych w okolicy ale po wizycie tam juz na stale wpisalam sobie ten adres do kalendarza. Mają dobre fryzjerki, cierpliwe (nigdy nie wiem co chcę zrobić... uroki kobiety) no i zawsze ugoszczą kawką :D Z paznokciami jeszcze nic nie robilam ale słyszałam że ok :)
        • 03.07.14, 22:48
          Nie polecam. Panie nie słuchają z czym przychodzi klientka, tylko koniecznie chcą zarobić. Nieprzyjemna obsługa. Zwykłe podcięcie końcówek zaczyna się od mycia włosów (mimo iż mówi się ,że są zaraz po umyciu). Fryzjerka nie pyta o nic, tylko po podcięciu końcówek zaczyna na siłę modelować włosy, które i tak są związane w kucyk... Następnie pani uważa, że to klient ma uważać. Pani natomiast jest zwolniona z rozumienia słów "tylko skrócenie końcówek o 3-4 cm". Żenujące..
    • Gość: marat2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.05, 23:52
      A ja polecam Asie z jej nowo otwartego salonu PASJA na ulicy Kacik 6 (obok placu Getta, przy banku BPH) Dla niej fryzjerstwo to rzeczywiscie pasja, potrafi dobrac fryzure, kolory, zawsze mam cos ciekawego i nowego, nie jest standardowa. Ceny bardzo przyzwoite, dla mnie to mistrzyni.
      • 20.05.05, 16:59
        Mozesz podac ceny??
      • 14.07.05, 10:45
        Idę do P. Asi do Pasji - zdam relacje po powrocie w przyszłym tygodniu.
        --
        Wzloty, upadki i wpadki czyli blogowe 3 po 3 :)
      • Gość: ewka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.06, 17:21
        Racja....fryzjerki super- co prawda ja chodze tam do Basi - jest swietna,
        potrafi dobrac fryzure, sama proponuje jesli nie ma sie pomyslu, robia super
        kolory , ale nie zgodze sie co do "przyzwoitych: cen..sa drogie - za mycie,
        ciecie i farbe zaplacilam ostatni 150 zl. - jesli ktos ma kase - naprawde warto :)
        • 02.08.08, 13:11
          gdzie dokładnie dobrze czeszą(fryzury ślubne ,pasemka) na ruczaju?prosze o odp i dziekuje
    • 25.02.05, 14:33
      od 3 lat ścinam się tam i zawsze mam na głowie coś, co mogę spokojnie nazwać
      fryzurą a nie obcięciem włosów, ponadto oni często mają szkolenia w Londynie,
      Paryżu, więc są na bieżąco,i rzeczywiście mają do tego zajęcia talent i
      fantazję, "mojej" pani Kasi na żadną fryzjerkę nie zamienię ;-)
      • Gość: szopa IP: *.ghnet.pl 26.02.05, 10:37
        może jakieś namiary na p Kasię, gdzie jest salon i jakie ceny
        z góry dzięki
        • Gość: ............ IP: 62.233.163.* 01.03.05, 08:41
          up
          • 15.09.08, 09:54
            złapałam tam wszy jak ruskie czołgi
        • 15.04.05, 13:59
          o matko! nie zaglądałam zupełnie na to forum:) tel. na ul. Długą 632-41-26, mają
          też salony w M1, na Dietla i jeszcze gdzieś, ale nie pamiętam
        • 16.09.05, 22:53
          Nie chodzcie do Stipy, ja po wyjsciu od fryzjera czułam sie tak jakbym u niego
          wcale nie była ,kicha!!!
    • 01.03.05, 15:04
      pani Grażyna z salonu na Rusnzikarskiej. Tam są dwa ale to ten z tyłu, koło
      sklepu za 4 złote.
      • Gość: mroofa IP: *.ghnet.pl 27.04.05, 16:25
        byłam tam dzisiaj i jestem bardzo zadowolona
        polecam!!!!!
    • Gość: Grula IP: w3cache.* / *.2-0.pl 08.03.05, 21:33
      Polecam prawdziwego artystę - Pan Darek w salonie Framesi (w samym Rynku). Poza
      tym każda inna osoba w tym miejscu - rewelacja! Ceny...no cóż...odpowiednie do
      jakości serwowanych usług, ale warto:)
    • 09.03.05, 07:25
      a na Ruczaju, Kobierzyńskiej?
    • Gość: marat2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.05, 22:12
      Juz raz sie tu wypowiadalam i jeszcze raz polecam Asie z "Pasji" ul Kacik 6 (obok placu Getta) tel 296 17 98 jest dokladnie takim fryzjerem, jak sobie zyczysz, z pasja, troszeczke eksperymentuje i jest oryginalna. Zalozyla wlasnie dlatego swoj salon, bo na prawde ma sie czym pochwalic i ma po prostu talent. Bedziesz naprawde zadowolona. Mojej fryzury zazdroszcza mi nawet niezbyt przychylni... pozdrawiam
      • Gość: natalicja IP: *.autocom.pl 10.06.05, 19:58
        Rzeczywiscie "pasja " jest super, w zyciu nie bylam tak dobrze ostrzyzona
      • Gość: zadowolona klientk IP: *.chello.pl 05.10.06, 17:50
        nie znam lepszej fryzjerki od pani Ani ze studia 5 nie znam dokładnie adresu
        jest na woli duchackiej ale mam jej telefon 502 666 783 jest pasjonatka robi
        równiez piękne makijaze bo moja kolezanka korzystała z jej usług polecam gorąco
      • Gość: zadowolona IP: *.chello.pl 05.10.06, 17:53
        nie znam lepszej fryzjerki od pani Ani ze studia 5 nie znam dokładnie adresu
        jest na woli duchackiej ale mam jej telefon 502 666 783 jest pasjonatka robi
        równiez piękne makijaze bo moja kolezanka korzystała z jej usług polecam gorąco
    • Gość: fryzura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 02:23
      Nowy fryzjer na ul. Warschauera - obok placu Żydowskiego. Bardzo dobry -
      kolejki - trzeba się zapisywać !
      • 03.04.05, 23:52
        a jakie tam są ceny?
        • Gość: EB IP: *.autocom.pl 21.03.06, 19:18
          Tak ja polecam Norbiego, zapłacisz jak wszędzie 50 zł za ścięcie a zrobi Ci i
          tak jak on będzie chciał , strzyże tylko jeden model fryzury
          wiec jak chcesz być ja wiele innych to idź do Norbiego
      • Gość: koola2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.05, 12:17
        czy ktos zna numer telefonu do Norbiego Fryzjera na Kazimierzu? Chce sie
        zapisac na jakas fryzurke?
      • 29.03.06, 10:53
        Żartujesz chyba.Pustkami świeci-mieszkam w kamienicy obok;-) NIe robią
        baleyage bo nie potrafią;-)
        • Gość: ny girl IP: 62.29.138.* 24.10.06, 15:42
          no to malo wiesz, bo on ma 300 stalych klientek i pustkami raczej nie swieci,
          wiec nie podawaj falszywych i obrazliwych dla kogos informacji.
      • 01.10.08, 03:46
        Jeśli chodzi o salon Norbi i samego fryzjera to NAJGORSZY możliwy wybór. Jedyne co potrafi zrobić z krótkich włosów to gniazdo na środku głowy. Jutro wybieram się do innego fryzjera żeby naprawić fryzurę. Z całą pewnośćią ODRADZAM!
    • 12.03.05, 18:59
      Dzis byłam u u fryzjera, a konkretnie u pani Żanety (fryzjer mieści się w Kinie
      Świt). Jestem bardzo zadowolona. Nie dosc, ze bardzo miła obsługa,
      profesjonalne wykonanie, to jeszcze bardzo tanio. Bardzo polecam. Naprawde
      warto!!!!!!! Jestem pod wrazeniem. Własnie takiego fryzjera szukałam :)))
    • 12.03.05, 22:43
      polecam fryzjerki w M1, w szczególności panią Agnieszkę-doskonałe cięcie i
      baleyage !!! :)
    • Gość: candi IP: *.play.net.pl 13.03.05, 13:32
      A mozecie jeszcze podawać jakie farby używają fryzjerzy w salonach z których
      korzystacie?
      Dla mnie to bardzo istotne,bo po kazdej innej farbie niż L'oreal niszczą mi się
      strasznie włosy i wypadają.
      Ja od kilku lat chodzę do M1, tam teraz jest Eric Stipa,jestem zadowolona
      bardzo z usług,tylko z cen nieco mniej;) Średnio zostawiam tam około 230-300 zł
      (w tym mycie,strzyżenie,balejaż na długich i gestych włosach,odżywka termiczna).
      Jwśli ktoś z Was korzysta z jakiegoś salonu gdzie również bazują na L'orealu i
      jest taniej to proszę o namiary,bede wdzieczna.
      Pozdrawiam serdecznie!
      • 13.03.05, 23:44
        w Hair Coif w CH Czyżyny bazują na L'orealu, ale czy jest taniej? Wydaje mi
        się, że ceny raczej porównywalne, ale zawsze możesz iśc i sprawdzić. Byłam tam
        dzisiaj i za samo mysie plus strzyżenie, bez modelowania, tylo wysuszone
        suszarką, zapałaciłam 35zł.
        • Gość: anika IP: *.ar.krakow.pl 18.03.05, 23:08
          ja byłam dzis w salonie Framesi (na rynku) u pani Olgi, chociaż miał to być Anatol nie wiem jak zapisali mnie do Darka a w finalnie scinala mnie pani olga, na poczatku bylam zniesmaczona ze tak zamieszali a ja sie z pracy zwolnilam aby zdazyc na umówioną godzinę, ale jestem zadowolona chociaz tak naprawde to olga nawet mnie nie zapytala jaką chce fryzure a po 15 min scinania przypomnialo jej sie czy chce moze kawki no i ja bylam na miejcu kobitki ktora sie spoznila wiec olga byla wolna tylko ta kobitka przyszla no i mialam wrazenie ze sie spieszy aby zajac sie tą spoznioną.... ale ogolnie skonczylo sie sympatycznie ale chyba tam nie wroce chociaz sama nie wiem....
          • Gość: asia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.05, 17:11
            potrzebuje fryzjera który zajmnie sie włosami nie układającymi i sianowatymi
            wymyśli coś fajnego dla nich bo nyłam w jean louis david i wcale nie jestem
            zadowolona
            • Gość: reniadd IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 30.03.06, 11:08
              ooooooo unikaj jean louis david kiedy zaczynalam studia chcialam sobie zrobic
              extra fryzure mialam piekne wlosy ale to co mi tam zrobil facet to przeszlo moje
              wyobrazenia zaplacilam 70 zl z tylu prawie nic nie ruszy tylko przezadzil a
              przod wyskubal on obcinal tzw technika skrecanie wlosow i nacinanie w kilku
              miejcach ODRADZAM
              • Gość: Ewa IP: 137.207.194.* 30.03.06, 18:34
                Mile Panie! Gdzie znalezc fryzjerke ktora potrafi zgrabnie ostrzyc wlosny
                naturalnie krecone??? Najlepiej, zeby sama byla naznaczona tym "pietnem"!. Tak,
                tak, fryzjerke, nie fryzjera! To nie feminizm, ale prosty fakt, ze tylko
                niewiasta z dlugimi lokami wie, jaki to problem :-)
                PS. Dodam dla ulatwienia, ze nie zamierzam ich wcale prostowac :-)
        • Gość: panna anna IP: *.go.net.pl 09.04.05, 19:48
          Przestrzegam przed Hair Coif w Czyżynach.

Ponieważ miałam kartę wyrobioną w Geanie zajrzałam tam 2 rz=azy. I 2 razy było
          porażką.A kasę tną prawdziwie salonową.Jeszcze farbę jakoś przełknęłam, ale
          ścinać nie potrafi żadna(przyglądałam się pilnie każdej klientce schodzącej z
          fotela).Przynajmniej jak na Francuską sieć nie są warci fracuskich cen.

Sam fakt, że panienki tam pracujące zmieniają się dość często.

Ale za to kawą częstują-chociaż tyle za 2 stówki dobrego wyniosłam.

Może ktoś się za tę jakość ich weżmie?
          • Gość: annette IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 14:48
            Również przestrzegam przed Hair Coif, tyle że w Galerii Kazimierz. Totalny brak
            profesjonalizmu, nie potrafią doradzić (próbują jedynie wciskać inne usługi,
            może jakaś farba, a może jakiś zabieg odnowy bo niby "ma pani takie włosy
            zniszczone"), nie mówiąc już o samym strzyżeniu i o zrozumieniu o co klientce
            chodzi. To nie strzyżenie tylko bolesne szarpanie włosów tępymi nożyczkami, po
            prostu praca taśmowa, klienci wpadają i tak na jednego to liczą z 15 minut. Ja
            posiedziałam troszkę dłużej bo nie mogłam patrzeć na to, co mi "stylistka" robi
            z włosami i próbowałam jej wytłumaczyć, żeby jednak poprawiła to, co zepsuła...
            Na próżno, bo włosów się raczej nie da dokleić więc dałam sobie spokój i
            podziękowałam, czekam aż mi włosy odrosną i wybiorę się do lepszego, mam
            nadzieję..., salonu. Bilans strat: wyrzucone 53 zł za samo mycie i strzyżenie,
            bez modelowania + z jednej strony inaczej obcięte, poszarpane włosy, których w
            żaden sposób nie mogę ułożyć... Aha... i kawką nie częstują.
            • 02.05.05, 15:02
              wybierz się do Erica Stipy na Długiej, pełen profesjonalizm i cudowna fryzura,
              komplet na krótkich włosach 60 zł
            • 08.05.05, 15:03
              jak miała na imię ta stylistka? Planuje tam wizytę i nie chciałabym się do niej
              dostać!
              • 11.05.05, 11:41
                Mam pytanie - od dłuższego czasu robię sobie balejaż ale jestem coraz mniej
                zadowolona. Za pierwszym razem wszystko było ok i balejaż wyszedł bardzo
                ładnie, ale gorzej jest potem z poprawianiem odrostów. Siedzę tam zwykle 2-3
                godziny, straszę sreberkami a efekty są bardzo różne. Czasami wszystko wychodzi
                świetnie a czasami mam plamy bo nie wszystko "złapało". Wynika to raczej z
                niestaranności bo zwykle tyle samo siedzę, używa tego samego rozjaśniacza a
                efekty są czasami mizerne... Poza tym ile płacicie ? Ja za poprawę odrostów
                płacę tyle samo co za pierwszym razem czyli 100 zł, wydaje mi się, ze nie jest
                to zbyt tanio ...
                --
                Wzloty, upadki i wpadki :)
                • Gość: gili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 17:27
                  JA POLECAM FABRYKE URODY NA KALWARYJSKIEJ ZARAZ PRZY KORONIE!!!! OBOK
                  FOTOGRAFA!!!!! Miodzio:)))) KAzdy balejaz zniszczony naprawia! A jak regularnie
                  tak chodzisz to wloski maja super kolorek:))) Balejaz na dlugie włosy ok:120zł
          • Gość: Kasia IP: *.pl / 62.233.214.* 05.05.05, 12:00
            Proponuje zmienic CZYZYNY na Galerie Kazimierz:) I zamiast do pań, spróbowac do
            Pana Pawla. Specjalista:) A do tego taki milutki:)
            A co do wydanych pieniedzy to i tak malo...Kiedys poszlam do Pani Babicz, i
            prawie zeszlam po wystawieniu mi paragonu, jak porownalam sobie co mam na
            glowie z tym ile zaplacilam. Obcinal i farbowal mnie w tedy niejaki Rafalek:/
            PORAŻKA!!!!
    • Gość: dafne:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 00:35
      Są tam świetne fryzjerki i przede wszystkim umiejące coś doradzić!Poza tym
      atmosfera tam...SUPER!Czułam się jak księżniczka-
      kawka,herbatka,cappuccino...Wyszłam stamtąd zachwycona-w domu mnie nie
      poznali,na ulicy aż 3 babki spytały gdzie robilam fryzurę!!!Wygląda jak jakaś
      modelka!I zapłaciłam śmieszne naprawde pieniądze!Naprawdę Ci polecam ten salon!
      Nie zawiedziesz się!
      • Gość: anika IP: *.bphpbk.pl 19.03.05, 10:04
        a jak nazywa się ten salon w kinie świt?
      • Gość: daria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 14:13
        Daj już spokój z tą reklamą !
        • Gość: dziennikarka IP: *.autocom.pl 03.04.05, 18:00
          nikt w Świcie nie proponuje kawy ani herbaty, nie ma na to warunków
      • 02.06.05, 10:36
        Dziewczyny!!! to co piszecie o zakładzie fryzjerskim w kinie Świt to jakas
        paranoja!!! nie wierze, ze za 17 zl mozna miec cos super na glowie ;>
        i czuc sie jak ksiezniczka ... hmmm, przeciez kosmetyki kosztuja jakby
        wiecej.... czyzby Wasze wymagania ograniczaly sie do podstawowych czynnosci w
        byle jakim otoczeniu??? w glowie mi sie to nie miesci...
        kawa? to wystarczy by czuc sie jak ksiezniczka?? ja wole przyjsc do salonu, na
        okreslona godzine, gdzie mila pani w recepcji zapyta sie o samopoczucie i
        zaproponuje cos do picia, w przyjemnym wnetrzu do ktorego nikt nie zaglada
        przez nie osloniete okno, nastepnie "moja" pani fryzjerka ustali ze mna co mamy
        robic i co ma powstac na mojej glowie, zalozy mi czysciutkie kimono w ktorym
        wygladam jak gejsza;) aby nie pobrudzic ciuszkow, wyciagnie wysterylizowane
        przybory fryzjerskie i zajmie sie tylko mna przez nastepne kilka godzin... a i
        efekt jest przewaznie zadowalajacy :) wlosy ladnie sie ukladaja, kolor taki jak
        mial byc... tylko ze za taki komfort płace ponad 100 % drozej niz w tamtym
        zakladzie!!! coz, jak mnie nie bedzie stac, to nie pojde do zadnego "zakladu" ,
        bo strach pomslec co mi tam zrobia na glowie
        pozdrawiam
        nie badzcie minimalistkami, bo nie warto w ogolnym rozrachunku
        ja polecam Camille Albane na Karmelickiej
        nikt nie zaglada w okna, bo maja salon na pietrze :P
        a od kilku lat bylam klientka juz wielu salonow: Laurent terazniejszy Eric
        Stipa na Dlugiej, Neo na Szewskiej, Galaxy na D. Pasterza(oj nie polecam), cos
        tam w M1...
        szczerze powiedziawszy nie znalazlam jeszce tego fryzjera, od ktorego
        wychodzila bym w pelni zadowolona, coz moze mama za duze wymagania?? a moze na
        jakosc uslug musimy jeszcze troche poczekac, zeby byly adekwatne do ceny??
        • 09.06.05, 18:38
          nikt ci tam nie kaze isc chodz sobie gdzie chcesz imnnym taka cena pasuje a
          jesli ty wolisz zaplcic za obciecie 100zl to sobie chodz gdzie chcesz
        • Gość: lucusia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.05, 20:33
          Pewnym przybliżeniem tego czegoi szukasz jest Roman na Gołębiej. Polecam osobiście Panią Kasię. Fryzura sie trzyma naprawdę ładnie i chyba dłużej niż od innych, łatwo ułożyć. Zaznaczam tylko, że Pani Kasia dobra jest w klasycznych "biznesowych" fryzurach. Bardziej awangardowo czesze tam taki młody chłopak, ale nie pamietam jak ma na imię. Kawa jest, pania miłe, tylko oczywiście za pieniądze.
        • 09.12.09, 13:55
          ja się owszem, obcinam za 15zł (bez mycia) lub 18zł (z myciem), ale nie w krk,
          ale w okolicach jasła. kiedy odwiedzam rodziców. tam takie ceny są i tyle. a
          dziewczyny świetnie obcinają. zresztą przy takiej cenie nie ma stresu, że brak
          funduszy na poprawkę w razie czego :)
    • 21.03.05, 13:55
      Tyle pozytywnych opinii na temat tego salonu...Czy któraś z Was robiła tam może
      trwałą na dlugich włosach?
      • 21.03.05, 14:57
        Ja chciałam zrobić ale mi dziewczyny odradzily-żebym nie zniszczyła włosów,co jest dziwne bo fryzjerzy przewaznie patrzą na to by zarobic!Moja kuzynka natomiast tam robila i była zadowolona.
        • Gość: kameleon IP: 82.160.57.* 22.03.05, 08:10
          rewelacyjna fryzjerka jest na os. Krowodrza Górka na Rusznikarskiej 14A. Salon
          mieści się obok apteki i sklepu Żabka, pracuje w nim Pani Grażynka, która
          rewelacyjnie obcina i robi doskonałe balejaże. przy tym ceny są przystępne, nie
          to co na Długiej w Ericu Stipie czy w innych tego typu salonach.
          • 23.03.05, 18:07
            No wiesz,ceny w Ericu Stipie dlatego miedzy innymi są wyzsze niż w osiedlowych
            salonach,bo w Ericu uzywają L'oreala,a w osiedlowych firmy Loki lub temu
            podobne. Wszystko zależy jakie kto ma włosy,ile kasy moze wydać i czego
            oczekuje do fryzjera.Ja po farbie typu loki i Palette o mało nie zostałam łysa,
            a moja koleżanka jest bardzo zadowolona.Pewnie ma silniejsze i grubsze włosy.
            • Gość: rob IP: 195.136.143.* 03.01.06, 20:57
              nie bylbym pewny tych kosmetyków w eric stipa ..........sam widzialem na wlasne
              oczy jak pracownica z eric stipa kupowala najtanszy syf jaki mozna kupic do
              wlosów w sklepie fryzjerskim....
          • Gość: binia IP: *.ghnet.pl 23.03.05, 20:11
            a moge prosic o telefon do tego salonu??
            jakie są ceny?
            • Gość: ?? IP: *.autocom.pl 26.05.05, 19:30
              czy da sie włosy już farbowane przefarbowac na blond?
            • Gość: pytanie IP: *.autocom.pl 26.05.05, 19:34
              czy da się już ufarbowane na kasztanowo włosy zafarbowac na blond??
            • Gość: jaczyliona IP: *.autocom.pl 27.05.05, 15:16
              a co z kolorem? czy da się u jakiegoś fryzjera zafrabowac włosy już wcześniej
              farbowane na blond? i jeśli tak, to gdzie to zrobią dobrze?
          • Gość: mimi IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 25.03.05, 19:13
            bylam tam po po 3 latach nie chodzenia do fryzjera ;) i pozbyciu sie wlosow
            dlugasnych, dlugasnych...ale czy rewelacja??? hm, fryzurka owszem, krotka,
            fajna (wysiadlam pozniej z tramwaju i kolo Barbakanu - kazdy, KAZDY patrzyl sie
            na moje wlosy) ale ceny... no 50 zl to chyba nie malo
        • 22.03.05, 11:23
          Dzięki madraszka,to rzeczywiście dziwne ale z drugiej strony jeśli dbają o dobrą
          opinię-to dzięki takiemu postępowaniu ją sobie wypracowują :-)
        • Gość: stewardesa IP: *.autocom.pl 03.04.05, 18:03
          madrasza to ta sama Danka Dudzik. Mam pytanie skoro jest tam tak rewelacyjnie
          to dlaczego zlikwidowałaś swój gabinet kosmetyczny? Odpowiedź jest prosta BRAK
          KLIENTÓW
    • Gość: Hanka IP: *.my / *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 15:28
      Pojedz do miejscowosci Lubien(na trasie Krakow- Zakopane)do zakladu " Twoj
      Fryzjer". Laska ma na imie ASka i jest nieprzecietna, dziewczyna ma po prostu
      fantazje, a i ceny naprawde do zaplacenia.Lepiej jkest sie umowic ale czasami
      mozna miec szczescie..Naprawde polecam..
    • 25.03.05, 19:29
      nowy salon, nazywa sie "norbi" chyba (?) pamiętam bo skojarzyło mi się
      z "kobiety są ach acha gorące" ;p
      --
      Marzannę powinno topić się 2 razy do roku!
      • Gość: ruda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 18:06
        Skojarzenie z Norbim od kobiet nie jest chyba właściwe ,tak naprawdę to
        właścieciel na imię ma Norbert.Polecam !Solidny, z fantazją.Uczęszczam to
        wiem.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.