• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

złobek,przedszkole domowe w krakowie (kurdwanów) Dodaj do ulubionych

• 10.11.05, 12:26
    Zaawansowany formularz
    • 10.11.05, 12:26
      szukam dla dziecka , synek ma 2,7 lat
      • 13.11.05, 13:25
        podnosze
        • Gość: hejka IP: *.local.pl / 195.225.248.* 13.11.05, 18:05
          hej widziłam twoj topik na przedszkolacha,ja pisałam o krasnoludkach .bardzo
          domowo tam jest hihii.
          jak masz pytania to pytaj.bo twoj synek to by chyba do mkaluszków był
          zaliczony,tam sa 4 panie opiekunki.)
          • 14.11.05, 07:34
            tak masz racje pisalam i na forum przedszkole i forum zlobki,
            szukam czeeoś odpowiedniego wiec prosze napisz ile dzieci w grupie, jakie sa
            panie, jakie faktyczne oplaty,jakie sa sale
          • Gość: ewa IP: *.chello.pl 14.11.05, 07:35
            no i co ? znalazłaś to czego szukałaś? a czy ze żlobkiem i przedszkolem nie
            wypaliło ?
            • 14.11.05, 09:22
              nic nie znalazlam
              moj synek chodzil do zlobka na kurdwanowie od 19,09,05
              CHODZIL to jest duzo powiedziane byl zapisany, bo nonstop chory ostatnio
              zapalenie oskrzeli i zapalenie pluc od czasu jak go zapisalam to wziol 4-ry
              antybiotyki +jeden bardzo mocny w zaszczykach(zastrzyki skończyl w ten piątek)
              szukam czegoś gdzie bedzie malo dzieci najlepiej do 15 choć wiem ze to prawie
              nie mozliwe w okolicy kurdwanowa, sa niby dwa prywatne przedszkola na
              kurdwanowie "krasnoludki"i na łużyckiej nowe "smerfy" ok.20-25 dzieci w grupie,
              w zlobku bylo 34 male istotki w jednej grupie.
              zal mi troche bo synkowi podobalo sie w zlobku lubil ta chodzić.

do przedszkola chce go poslać dopiero po nowym roku ale musze juz szukać
              wiec jeślu ktoś coś slyszal to bardzo prosze o jakies informację

z gory dziekuję
              • 14.11.05, 09:26
                Bardzo dobre przedszkole jest w Swoszowicach. Ładny, zabytkowy budynek, spokojny
                ogród, małe grupy. Polecam.
                --
                www.fotopracownia.com
                • Gość: krasnolud IP: *.local.pl / 195.225.248.* 14.11.05, 10:53
                  w prawdzie moja córka chodzi do średniaków ,ale znam rodziców maluszków i sa
                  zachwycone.
                  pan wychowawczyni jest 4 a dzieci chyba 20 .widze ze maluszki sa zadowolone bo
                  nigdy tam nie słychac płaczów ,mieszkam obok w bloku to wiedze te dzieci jak na
                  spacerki chodza .sala kolorowa ,dzieci w sliniaczkach i co niektore w
                  pampersach bo jeszcze małe,wiem ze tez maja zajecia ruchowe rytmike .był u nich
                  policjant i starznik miejski .mieli pasownaie na przedszkolaka.sredniaki były
                  na lotniksu posiedziec w samolotach(nic za to nie płacilismy,wynajeli im
                  autokar itd)teraz ida do teatrzyku groteski i starszaki jada do wieliczki.
                  Przyznam szczerze ze to jest takie bardziej domowe przedszkole sa tylko 3 grupy
                  dzieci ,wszystkie pani dbaja o dzieci i wszystkie panie znaja wszystkie dzieci.
                  ja jestem bardzo zadowolona .teraz przychodzi mikołaj itd
                  opłaty nie wiele wyzsze niz panstwowe przedszkole.mozesz tam podejsc z
                  dzieckiem ogladnac sale ,moze jakies miejsce sie zwolniło ,bo nie wszystkie
                  maluszki nadaja sie do przedszkola.w tym miesiacu za przedszkole zapłaciłam
                  300zł ,dni nieobecnosci sa odliczane .w necie tylko na 1 topiku znalazłam
                  negatywna opinie na temat tego przedszkola .a osobiscie nie znam zadnej matki
                  ktora by miła negatywne opinie na temat tego przedszkola .na forum przedszkola
                  jakas pani pisała ze w internecie na tym forum jest pełno negatywnych opini na
                  temat tego przeczkola .osobiscie całe przeszukłam i nic nie znalazłam.teraz
                  maja otworzona nowa filie smerffy ale tam nie wiem jak jest .acha te
                  krasnoludni to jest filia przedszkola na salwatorze ,moja znajoma tam mieszka i
                  mówiła mi ze te przedszkole na salwatorze zbiera rewelacyjne opinie....wiec?
                  jak cos to pytaj
                  • Gość: krasnolud IP: *.local.pl / 195.225.248.* 14.11.05, 11:00
                    zapomniłam dodac ,ze maluszki maja pryscic jak by sie cos wydarzyło przykrego
                    wiedze ze panie przebieraja dzieci ,bo jak maluszki lubia cos
                    zwojowac.opiekunkami sa młode dziewczyny .czasami podpatruje przez szybe co
                    robia dziecik i opiekunki i jest ok.a jak podpytuje córke jak zachowuja sie
                    wychowawczynie to jestem wtedy naprawde usmiechnieta.córka ma niecałe 4 lata
                    wiec juz potrafi co nieco opowiedziec
                    • 14.11.05, 11:12
                      wielkie dzieki
    • 15.11.05, 07:22
      PODNOSZE
    • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 09:39
      podnosze
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.