Dodaj do ulubionych

Klub Kulturalny, ul. Szewska 25

IP: *.compower.pl 08.12.05, 12:11
klubik jest fajny, obsługa miła, ale ta muzyka.... często byle jaka puszczana
w rytmie byle co, byle by grało. Z tą konwersacją też nie za bardzo czasem, bo
muzyka jest często za głośna. Ale ogólnie klub jest bardzo fajny i polecam go
wszystkim.
Teraz w promoicji kawa z ekspresuu (bardzo dobra) tylko 2 zł !!!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: K.R.E.T. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 15:13
    Bardzo przyjemny klub. Muzyka jest dobra, nawet bardzo dobra. Jedynym
    mankamentem jak zauważyłem było to że puszczono kreskówki na wyświetlaczu. Nie
    wiem czy był to przypadek ale nie przypadło mi to do gustu. Natomiast knajpe
    polecam w 100% wszystkim którzy cenią sobie dobry nastrój i miłą muzykę.
  • dance_macabre 10.12.05, 19:09
    Ech...Przepiłem tam sporo kasy na studiach...Mój ulubiony pub w Krakowie, choć
    muzyka faktycznie za głośno.
  • Gość: agusia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 23:49
    Najgorszy skam i syf. Toalety przeciekają, śmierdzi papierosami od 100 lat niewietrzenia i złej wentylacji. BLEEEEEEEE
  • Gość: _Wild_Horse_ IP: *.samnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 26.12.05, 19:58
    Klubik miał swoje dobre czasy jeszcze 2 latka temu...a teraz...porażka.Obsługa
    jak w "Społem"-jednym słowem nędzna.I kto wymyślił umywalkę pomiędzy pisuarami??
    Pogratulować!Miejasce starcone-niestety,bo było tam tak miło ehhh...
  • Gość: JanG IP: *.play-internet.pl 31.05.19, 09:00
    Barmani są bardzo nieuprzejmi i spotkałem się z wieloma oszczerstwami na mój temat ponieważ ktoś się pomylił. Uważajcie na barmana o imieniu Jarek.

Nie polecam baru.
    Jedyne co można w nim spotkać to kłopoty i nieprzyjemności.
    To w jaki sposób zostałem potraktowany w dniu wczorajszym nie mieści się w głowie.
    Jedynie osoby prowadzące karaoke są naprawdę mili, pozdrowienia dla "Wieży" i Pana Leszka, którzy moim zdaniem są najmilszymi osobami w lokalu, których bardzo polubiłem.

Jednakże oprócz tych osób barmani gdy mają zły dzień obrażają klientów. Nie wiem ile mogło być takich przypadków zgłoszonych lub też nie, ale jeśli w tym lokalu nie zmienią się barmani, ten lokal zmierza do upadłości.

Radzę unikać lokal bardzo szerokim łukiem.
    Po miesiącu uczęszczania do lokalu stwierdzam że szkoda nerwów, najbardziej stresujące miejsce ever.
    Tragedia, dno i wodorosty.
    Unikać dla własnego dobra.
  • aga_emka 04.06.19, 17:07
    Klub kulturalny kojarzy mi się jeszcze z czasami liceum, bardzo lubię :) nadal czasem wpadam na piwko :))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.