Dodaj do ulubionych

Zablokowany skok PiS do MARR - koniec koalicji ...

IP: *.77.classcom.pl 17.07.06, 22:36
Smutne to wszystko. Tym smutniejsze, ze mam watpliwa przyjemnosc ogladania tego z bliska. PiS przekroczyl wszelkie granice. Zaczalem pracowac w Urzedzie Wojewodzkim w Krakowie, gdy wladze sprawowal AWS. Pozniej nastalo SLD. A teraz jest PiS. I w niewiele ponad pol roku zapanowalo takie kolesiostwo, ze... szkoda gadac. Kiedys w Urzedzie ludzie mieli do siebie zaufanie. Wiadomo bylo, iz jest czesc stanowisk z politycznego nadania. A pozostali pracowali zupelnie normalnie. Nie bali sie miedzy soba wymieniac krytyczne uwagi na rozne tematy. Nie twierdze, ze zawsze, ale w bardzo wielu przypadkach taka swoboda wypowiedzi byla korzystna dla samego Urzedu, ale przede wszystkim dla naszych Klientow. A teraz? Nikt z niki nie rozmawia... Chyba, ze o pogodzie. No i rzecz najgorsza. Dotychczas bylo tak, ze to ludzie dostosowywali sie do organizacji Urzedu (tez moze nie w 100%, ale w zdecydowanej wiekszosci). Teraz jest zupelnie odwrotnie. Tworzy sie stanowiska pod ludzi...
Pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.06, 22:44
    Eskalacja nienawiści jest tak ogromna, że ktokolwiek nie objąłby teraz władzy
    będzie wycinał w pień poprzedników. Dawniej wycinano tylko dyrektorów, teraz
    idą pod nóż wszyscy..
  • Gość: Krakspec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.06, 22:50
    Tym razem na użytek artykułu klasyfikacja tej jakże politycznej rady jest
    następująca: przedsiębiorca to oczywiście "apolityczny" członek rady
    nadzorczej, bo z ramienia PO. Marek Bendo to "apolityczny" przedstawiciel
    województwa tylko z ramienia PO (drobiazg, że mocno związany z Rokitą). Tak
    więc ci apolityczni panowie dla dobra spółki i województwa rezygnują z pracy w
    radzie nadzorczej. Brawo. Zablokowaliście panowie na długi czas pracę tej Firmy!
  • Gość: ted IP: *.crowley.pl 17.07.06, 22:50
    Pracuję w UW i pamiętam co się działo za SLD i widzę co teraz. Skoro tak miło
    wspominasz poprzednią włądzę to znaczy, że byłeś w tej bandzie. Ciekawe czy też
    wycinałeś kupony z GK na "Człowieka Roku" - Adamika. Był syf okropny a teraz
    jest znacznie lepiej. Jeszcze nie jest dobrze ale już lepiej!
  • Gość: lelek IP: *.77.classcom.pl 18.07.06, 00:02
    Tak? Piszesz, że należałem do bandy? Czlowieku, od początku mojego zatrudnienia w MUW jestem na tym samym stanowisku (niezbyt wysokim w urzedniczej drabinie). Nie napiszę od kiedy (trochę za dużo informacji, a w kadrach łatwo sprawdzić te dane) ale zapewniam Cię, że od dawna mam ten sam współczynnik wynagrodzenia.
    Nigdy nie przepadałem za czerwonymi. I nie przepadam dalej. I mowiłem o tym bez skrępowania wtedy gdy SLD rzadziło. To co piszesz o kuponach w głosowaniu na Adamika to prawda. Tyle, że takie sytuacje mało dotykały zwykłych urzedników, przyznasz chyba?
    Skoro jest tak dobrze, to napisz prosze co sie ostatnio usprawniło?
    A co powiesz o nowym p.o. Dyrektora Generalnego? Jesteś olśniony tą osobą?
    Kolesiostwo i nic więcej!
  • jm19 17.07.06, 23:21
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.06, 23:31
  • Gość: cyco IP: *.ghnet.pl 17.07.06, 23:47
    Jestem rozczarowany, że tym razem taki obiektywny, niekoniunkturalny i rzetelny
    felietonista Pelowski nie objawił w swoim artykule jak zawsze, co na ten temat
    myśli i ma do powiedzenia nasz mądry, fotogeniczny i zrównoważony radny
    Czekaj.No jak to tak...??
  • Gość: kaarkil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 00:19
    sączcie ten jad dalej, zaraz po tym jak wszystkich i wszystko zatrujecie sami
    sie o....Cokolwiek by Ci zacni ludzie ( oczywiście Ci, którzy zrezygnowali) by
    nie zrobili zawsze będziecie na nie. Nie ma co wołać komuno wróć. Wraz z Pisem
    już wróciła
  • Gość: Fred IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 06:41
    Jakże to szlachetny protest panie Kukla! A przecież wiadomo, że Platforma tam
    Pan wsadziła, a Pan miał swoje oczekiwania od Agencji i to dość poważne.
    Dlaczego gdy szedł pan do rady to pan nie protestował, że pana PO wkłada i że
    to jest polityczna sprawa, tylko teraz, żeby zrobić trochę JAJ to pan udaje
    niewiniątko.
    A niech pan Kukla powie, co chciał załatwić w MARR to wtedy wszystko juz
    będzie jasne, a nie takie zawracanie głowy.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 07:17
    A dobrze płacą tam w MARR za radę nadzorczą?
  • Gość: autor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 07:41
    słabiutko, dyletanci. Za takie pieniadze to wam by sie nie chciało wstać rano z
    łóżka
  • lucusia3 18.07.06, 10:27
    A ja słuszałam, że tam nieźle płacą. Tylko powinni płacic za coś. Może niech dadzą sobie spokój z tym politowaniem i zastanowią się kto mógły cos zrobić dla regionu. ja się nie łapię w tych subtelnościach partyjnych, ale mam wrażenie, że ostatnio nic nie słyszałam o MARRze, więc pewnie nie dzialał jakoś wybuchowo. ja mam PIS i PO w...głębokim poważaniu, ale chciałabym by sprawnie działało województwo, zwłaszcza jak mamy niespecjalne poparcie w stolicy.
  • Gość: czytelnik stały IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 10:25
    gratuluję niezwykłej bezstronności w podejściu do tematu.
    Podam redaktora Pelowskiego do konkursu w kategorii "manipulacja opinią
    publiczną" oraz "pisanie pod z góry założoną tezę dla interesów swoich
    zleceniodawców"!
  • Gość: ADAM MICKIEWICZ IP: *.244.147.236.brzesko147.tnp.pl 18.07.06, 10:35
    Adam Mickiewicz - 200 lat później
    Już był w ogródku (Tomasz Połetek). Już witał się z gąską (Monika Karlińską).
    Kiedy skok robiąc (skok na kasę MARR) wpadł w beczkę wkopaną - gdzie wodę
    zbierano. Ani pomyśleć o wyskoczeniu (ani pomysleć o rezygnacji z funkcji
    przewodniczącego RN). Chytry Lis (PIS i spółka)wnet spuścił pysk na dno,
    udając, że pije; Cmoka mocno, głośno chłepce i tak sam do siebie szepce: "Oto
    mi woda, takiej nie piłem, jak żyję! (oto żyła złota, na która skok potrzeba
    nam zrobić). "Kozioł" (fachowcy i specjalisci APOLITYCZNI), który tam właśnie
    przyszedł wody szukać usłyszał: Ej Ryżykudła - wara od źródła (wara od koryta -
    Teraz K... My).
  • Gość: Prozak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 12:05
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 12:09
    układy są wszędzie. Teraz tworza się nowe PISowe. Przedtem była Platforma,
    jeszcze wcześniej AWS, komuchy itd.
    Obecnego układu bronią ci z obecnych układów. Nowe układy chcą ułożyć nowi.
    Przecież nic nie dzieje się bez czyjegoś interesu. To co jest obecne jest może
    nie ułożone?
  • Gość: x IP: *.geod.agh.edu.pl 18.07.06, 12:31
    Zostawili stołki dla eSeLDupków?
  • Gość: wiktor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 19:50
    no ,no Panie Marszałku ,a już myślałem ,że z tymi częściami męskiej "TWARZY" ma
    Pan problem!
    GRATUUUUUUUUUUUUUULUJĘ! I tak dalej!
  • Gość: Patelnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 08:01
    Destrukcja, destrukcja, destrukacja no i kolesie - intelektualni architekci.
    wszystko w rękawiczkach. Jestem wielki kazimierz odnowiciel tylko sram po
    pałacowych schodach, bo nie wybudowałem toalet.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka