13.04.08, 21:36
Czy aby na pewno taki fajny.Czy ktos moze kupil juz tam
mieszkanie. I ta lokalizacja...
Obserwuj wątek
    • morfinka_12 Re: Fajny Dom 13.04.08, 22:07
      najgorsza lokalizacja w hucie, ale jak bardzo chciałnym mieć widok
      na kominy, to najlepiej z każdego pokoju. Za tę kasę można mieć dużo
      lepszą lokalizację i lepszy widok z okna. Porównywalna jest tylko
      inwestycja moje eldorado z widokiem na magazyny i fabryki filipiaka
      na czyżynach (które są przedmieściami huty)
      --
      By się podobać musisz pozwolić aby ludzie, którzy wiedzą mniej od
      Ciebie objaśniali Ci rzeczy, o których ty wiesz więcej od nich.
    • Gość: Mulder Re: Fajny Dom IP: *.autocom.pl 20.05.08, 21:19
      Równie szajsowatej lokalizacji na deweloperskiej mapie Krakowa to
      nie ma... Debil, który namówił ME do zainwestowania w ten kawałek
      syfu wart jest debila który łyknął temat i go uskutecznił. Do
      kładzenia asfaltu do Zakopanego sie brać! a nieza coś o czym nie
      macie pojęcia...
      • Gość: Ka Re: Fajny Dom IP: *.chello.pl 05.12.08, 21:01
        Tak mieszkam na Wilenskiej.Ten developer nie jest sklonny do
        jakichkolwiek dzialan reklamacyjnych.Przeciaga i lawiruje jak moze,
        pewnie do uplyniecia rekojmi.No a nie wszystko mozna sprawdzic przed
        odbiorem wiele rzeczy wychodzi w trakcie mieszkania.Pozdr.
    • Gość: beniuasia Re: Fajny Dom IP: *.fdk.abpl.pl 14.07.09, 23:19
      Witam.
      Coraz więcej mieszkańców pojawia się na Sołtysowskiej. Zwlaszcza
      dlatego, że co jakiś czas puszczają pare mieszkan w "Rodzina na
      Swoim" czyli po 5340. Zastanawiamy się z żoną (mamy czas do soboty)
      czy nie dołaczyć do nowych mieszkańców bo trafiło nam sie mieszkanie
      w RNS, które nam odpowiada. dodam, że dzisiaj w biurze sprzedaży
      uzyskałem informację, że w tym tygodniu lub następnym powinny być
      wystawione w RNS czyli po 5340 pare mieszkań małych 1 i 2
      pokojowych, ale trzeba dzwonić do biura lub osobiście sie przejechać.
      Nam w podjęciu decyzji do soboty mam nadzieję pomoże także forum
      www.fajnydom.fora.pl/.
            • Gość: beniuasia Re: Fajny Dom IP: *.fdk.abpl.pl 16.07.09, 00:24
              A co ci elektrociepłownia przeszkadza? Wchodzi komuś na podwórko,
              sypie deszczem pyłów, truje ludzi?
              Niedaleko masz Hutę Sendzimira, tam jest elektrociepłownia a na
              Nowohuckiej będzie prawdopodobnie w rejonie MPO centrum recyklingu
              (nie chodzi mi o spalarnię). I co, ludzie uciekają z Nowej Huty,
              przeprowadzają się? Ja reklamy tej inwestycji nie robię, po prostu
              myślę o zamieszkaniu tam. Oglądałem kilka mieszkań: na Włodarczyka
              (Dastainvest na Dywizjonu 303), nad zalewem Balbudu (ja tam nie dam
              im zarobić), SM Pogórze na Wzgórzach (zostały kiepskie rozklady) a i
              o rynku wtórnym myślałem. Na inne lokalizacje mnie nie stać lub są
              dla mnie mało atrakcyjne nawet za trochę mniejsze pieniądze
              (Mydlniki, Ruczaj, Bronowice, Kliny itp.). Zastanawiam się na
              Sołtysowską bo w tej chwili najbardziej mnie i żonie odpowiada ta
              inwestycja, a każda lokalizacja miała jakieś plusy i minusy.
            • Gość: palka Re: Fajny Dom IP: *.chello.pl 07.11.09, 00:07
              Ludzie, nikt Was nie zmusza żebyście tu mieszkali!!! Opanujcie się!!! Ja tu
              jestem od sierpnia i jakoś nie zmywam codziennie balkonu z grubej warstwy pyłu,
              ul.Sikorki jakoś nam nie przeszkadza! Po co siejecie takie bajki, to zupełnie
              bez sensu :/
              Poczytajcie forum fajnydom.fora.pl - dowiecie się tego jak jest naprawdę - od
              ludzi, którzy już tam mieszkają, a nie z opowieści znajomych znajomej :/
              • Gość: lokator Re: Fajny Dom IP: *.chello.pl 25.03.10, 17:31
                Polecam bardzo dokładne czytanie umów przedwstępnych i dopytywanie się o
                wszystkie szczegóły. Okazuje się, że kupując mieszkanie płaci się za
                "rzeczywisty" metraż, którego mieszkanie nie ma, ponieważ deweloper dodaje
                wirtualne metry. Proponuję wszystkim, którzy już kupili, aby zmierzyli swoją
                powierzchnię użytkową mieszkania i porównali z zapisami w umowie.
                Ciekawe czy tylko moje jest mniejsze :(
                • Gość: Gośka Re: Fajny Dom IP: *.multi-play.net.pl 30.03.10, 18:02
                  Zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania. Oglądałam różne osiedla i zawsze coś
                  jest nie tak, albo przy ruchliwej drodze (syf, kiła i hałas), albo przy torach,
                  albo blok na bloku i nie trzeba nawet z wizytą do sąsiadów chodzić, bo cały czas
                  się widzą...A to osiedle wygląda ok. W Czyżynach mieszkam już kilka lat,ale na
                  2Pułku...Do nas pył z elektrowni nie dociera. Kurcze, niech ktoś serio powie jak
                  tam jest...Czy mieszkańcy budynków socjalnych nie przeszkadzają? Jest tam gdzie
                  z pieskiem wyjść? Spalarni się nie obawiam, bo ma być przy MPO, a to bliżej
                  2Pułku niż Sołtysowskiej.Mam nadzieję,że ktoś się odezwie i da znać co i
                  jak...Pozdrawiam!
                • Gość: Gośka Re: Fajny Dom IP: *.multi-play.net.pl 30.03.10, 18:37
                  To,że zadupie to akurat mi pasuje, bardziej interesuje mnie realne życie tam.
                  Tzn:elektrociepłownia i jej minusy, budynki socjalne i ich lokatorzy
                  (bezpieczeństwo). Bardzo proszę o wypowiedź kogoś kto tam już mieszka jakiś
                  czas...No i istotne jest także to jak wykończone są mieszkania tzn: czy mają
                  dużo usterek itp...dzięki z góry!
                  • Gość: Ania Re: Fajny Dom IP: *.acn.abpl.pl 12.05.10, 20:11
                    Mieszkam w tej okolicy od dziecka. Okolica w sumie spokojna, choć słyszałam, ze
                    bloki socjalne w okolicy osiedla fajny dom doją trochę czadu. Sama bylam
                    zainteresowana kupnem tam mieszkania rok temu. Oglądałam nawet jedno ale z
                    przepięknym widokiem na setke pakamer ;) W zeszlym roku mieszkanie 42-43 metrowe
                    bylo w cenie 266 000. Ostatnio dowiedzialam sie ze 42m - od 255 000, a 43 m 286
                    000 -320 000 zł. Chyba porażka. Zresztą od dłuższego czasu chętnych nie widzę na
                    te mieszkania. Również lokale użytkowe nie mają nabywców.
                    • Gość: stokrotka Re: Fajny Dom IP: *.multi-play.net.pl 26.09.10, 23:36
                      W socjalnych budynkach mieszkają tacy sami ludzie jak my wszyscy,tylko trochę biedniejsi inie stać ich na takie luksusy.W tych okolicach żyli ludzie i nawet im elektrownia nie przeszkadzała do tej pory.Nie można nikogo oceniać po zawartości portfela.Pytanie mam do kierownictwa fajnego domu,kiedy rusza budowa drugiej części osiedla?I czy będzie pracował pan Armando Moura z Portugali.
                      • Gość: czytelnik 4 miesiące minęły, trzeba wątek podciągnąć ... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.09.10, 10:24
                        ... bo sprzedaż nie idzie ...

> W tych okolicach żyli ludzie i nawet im elektrownia nie przeszkadzała do tej pory.

Tak, w tej okolicy mieszkali ludzie. Część mieszkała jeszcze zanim wybudowano elektrociepłownię, część mieszkała bo taki dostała "przydział" za PRLu...

Tylko czy poza "naprawdę Fajnym Domem" ktoś w okolicy buduje "takie luksusy"?
                        Nie, bo mieszkanie po sąsiedzku z elektrociepłownią z całą pewnością nie jest luksusem.
              • Gość: mieszkaniec Re: Fajny Dom IP: *.comarch.com 29.10.10, 11:32
                Zgadzam się w pełni z tym co napisała "palka". Rzetelne informacje znajdziecie tylko na niezależnym forum fajnego domu. Sama jestem mieszkanką tego osiedla i to co tu się wypisuje to kompletne bzdury. Osiedle jest bardzo zadbane i funkcjonalne, piękny park i bez korków, co po 3 latach dojazdów w sznurze samochodów jest dla mnie największym plusem, oczywiście jeśli ktoś pracuje na Ruczaju, Łagiewnikach to będzie mieć daleko. Problem z socjalnymi blokami został dawno rozwiązany, a jeśli chodzi o kwestie formalne to bez żadnych problemów podopinaliśmy z mężem te sprawy i teraz już tylko czekamy na założenie księgi wieczystej. Do minusów zaliczyłabym zbyt rzadko kursujący autobus nr 121, który spod bloku zawiezie cię do takich punktów rozwidleń komunikacyjnych jak centralna czy rondo czyżyńskie a stąd już tramwajem (bez korków) dojedziecie wszędzie. Ponoć wraz z rozbudową osiedla ma być dołożony autobus i przebudowane to dziwne rozwidlenie w kształcie Y na rondo. Z innych minusów faktycznie trochę jeszcze ubogo jeśli chodzi o sklepy (na razie jest jeden), knajp brak, za to ludzi przybywa i rozkwita życie sąsiedzkie:) Jeśli chodzi o ceny są to jedne z tańszych mieszkań na rynku pierwotnym, wiadomo te z widokiem na park są droższe, ale coś za coś. Ja generalnie polecam!!!
    • Gość: eta Re: Fajny Dom IP: 77.236.26.* 16.10.10, 21:55
      Mamy tam kupione mieszkanie i jak dla nas na razie wszystko ok, jeszcze tam nie mieszkamy ani nie zaczeliśmy wykończenia... mieszkanie ok 85 metrów z 60 metrowym tarasem, stoi już od dłuższego czasu i jakos nie widze osadów na tarasie... Wnętrze osiedla bardzo przyjemne, plac zabaw dla dzieci, drzewa... w umowie przedwstępnej mieliśmy jakies 83 metry, wyszło więcej, ale za dodatkowe nie dopłacaliśmy, ponadto dostalismy rabat 20 tys zł. Co do tego że mieszkania się nie sprzedają... ktoś tu sieje plotki... w naszym bloku zostało kilka mieszkań na krzyż... Poza tym już sporo ludzi mieszka na osiedlu... Więcej mogę napisac jak sie wprowadzimy, za ok 3 miesiące może...
        • Gość: okokrs Re: Fajny Dom IP: *.allegro.pl 16.11.11, 12:51
          Mieszkam już kilka miesięcy i jest całkiem dobrze, blisko sklepy ( żabka, planeta) apteka
          komunikacyjnie super ( samochodem ) nie wiem jak MPK blisko ronda z którego w każdą stronę Krakowa dojazd dobry:)

Samo osiedle fajne plac zabaw dla dzieci ładnie czysto, mieszkania w dobrym standardzie ( drewniane okna, ciepło i miło duże windy i klatki ( winda jedzie na parter - ważne dla osób z wózkami - nie ma pół pietra )

Ja jestem zadowolony
          a jak ktoś ma kasę to mieszkania 100 metrowe mają super tarasy ;)

okokris
          • Gość: Maratończyk Re: Fajny Dom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.11, 23:27
            Ja właśnie u nich byłem i tak jak piszesz. Dojazd ok, bez korków, lokalizacja mi odpowiada, a osiedle całkiem ładne. Wrażenie robi, że wszystko co się potrzebuje jest na miejscu. Trochę o materiałach użytych się dowiedziałem. Cena mi odpowiada no i zobaczymy czy i co można ewentualnie wynegocjować. Okaże się ....
            Byłem na kilku osiedlach na Chełmońskiego, na Kasztelańskiej, Włoskiej, Lea i zawsze coś mi nie odpowiadało, a to dojazd, korki, za daleko itd. No ale każdy ma inne wymagania. Jadę tam w środę z żoną dowiem się więcej szczegółów i zdecydujemy.
            Jak na razie wrażenie dobre.
            Dzięki okokrs
    • Gość: Pigwa Re: Fajny Dom IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.05.12, 10:42
      Rozmawiałam trochę z mieszkańcami, zrobiłam trochę wywiadów "środowiskowych" i jednak się decyduję na Fajny Dom. Odpowiada mi wszystko, a nawet już mam z mężem upatrzone mieszkanko. Teraz jeszcze trochę formalności, papierków do podpisania i ustalenie ostatecznych warunków.
      No jak dobrze pójdzie to się na letnią imprezę dla mieszkańców załapię na osiedlu.
      • Gość: Sophie Re: Fajny Dom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.12, 13:47
        :)))) boże, ależ żenujący dialog rodem z brazylijskiego serialu. Cały ten wątek jest jedną wielką manipulacją pracowników biura sprzedaży dewelopera, podszywających się pod zainteresowanych klientów lub mieszkańców. Ależ radość, ależ emocje, ależ satysfakcja....! Hi, hi....upragnione mieszkanko z wieczystym użytkowaniem gruntu zamiast własności hipotecznej to rzeczywiście powód do zachwytu :))) .....aż strach pomyśleć, co będzie dalej....
    • Gość: mieszkaniec Re: Fajny Dom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.12, 19:49
      Fajny Dom?
      Jestem mieszkańcem Fajnego Domu i ostatnio dowiedziałem się, że część mieszkań na tym osiedlu to mieszkania socjalne!
      Osoby zamieszkujące te mieszkania sprawiają, że ostatnio coraz częściej interweniuje Policja (nocne zakłócanie spokoju).
      W zeszłym tygodniu była nocna akcja Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia, pół osiedla było postawione na nogi, ponieważ lokatorka mieszkania socjalnego urządziła sobie nocny koncert dla innych mieszkańców.
      Poza tym mamy ciągłe naloty straży miejskiej jak ktoś zaparkuje tylko samochód poza miejscem parkingowym, których choć płatne , brakuje na osiedlu.
      Do tego decyzja Prezydenta Krakowa o pobliskiej lokalizacji spalarni śmieci, dopełnia naszego rozgoryczenia!!!
      Fajny Dom już nie jest taki fajny.
      Nie polecam i sam rozważam opuszczenie tego "fajnego miejsca"
        • Gość: okokris Re: Fajny Dom IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.12, 11:42
          Piszecie bzdury, jakie imprezy jaka policja,

Straży była bo coś się komuś stało a tylko oni mogą wejść do mieszkania ( policja nie może bez nakazu)
          Parkować wolno tylko w wyznaczonych miejscach ( a jak nie to jest płatny parking koło planety )
          Więc jak rodzina przyjedzie to ich na parking płatny i mandatu nie będzie ( za parkin za dzień pewnie 20zł - mandat 100zł) więc się opłaca korzystać

Mieszka się cicho i spokojnie - ( może oprócz remontów nowych mieszkań ) ale to normalne każdy się chce szybko wprowadzić )
            • Gość: okokris Re: Fajny Dom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.12, 20:54
              Co wy piszecie ( nie mieszkacie ale piszecie "mieszkaniec" - ale chyba innego osiedla)

To wspólnota - czyli mieszkańcy zapłacili za oznakowanie osiedla ( oznaczenie znakami miejsc parkingowych itd) ponieważ mieli już dość tego że ktoś nie ma wykupionego miejsca a pcha się na osiedle i staje bezmyślnie tak że zastawia innym wyjazd z ich wykupionego miejsca.

Zresztą piszecie tu bzdury i wprowadzacie innych w błąd

• Gość: wladi Re: Fajny Dom IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.12, 22:57
                Tak, tu masz rację, to mieszkańcy musieli zapłacić za oznakowanie osiedla i za inne rzeczy, które leżały w gestii dewelopera. Od razu wyjaśniam, że nie jestem mieszkańcem, ale mam znajomych którzy tu mieszkają i jakoś niezbyt polecają zakup mieszkania na tym osiedlu, a szukam mieszkania w tej okolicy.
                • Gość: okokris Re: Fajny Dom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.12, 11:05
                  To dziwnych masz znajomych - moi właśnie kupują duże mieszkanie i się bardzo cieszą :)

Może jak ich odwiedzisz to zmienisz zdanie, porozmawiaj nie tylko ze znajomymi ale z innymi mieszkańcami, kupując mieszkanie kupuj miejsce postojowe i nie będzie problemu z parkowaniem , ewentualnie parking koło planety :)

Zdaję sobie sprawę że nie jest to najlepsze osiedle ale w tej cenie lepszego standardu mieszkań budynków to niestety nie znalazłem w Krakowie - a widziałem ich trochę.

Zresztą coś kierowało twoimi znajomymi skoro tu kupili
                    • Gość: Guzik Re: Fajny Dom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.12, 13:39
                      Zgadzam się. Kupując mieszkanie była możliwość zakupienia miejsca w garażu lub miejsca parkingowego. ci co skorzystali teraz nie mają problemu. Zresztą wybierając to osiedle od początku wiadomo było, ze jest zamknięte z monitoringiem. Straż rzeczywiście przyjeżdża i zakłada blokady samochodom, które parkują i blokują wyjazd czy wjazd innym i to na telefon tych zablokowanych np. mieszkańców.
                      Zresztą sam byłem świadkiem, jak gość z osiedla czepia się babki, która wjechała na chwile na osiedle i przekładała fotelik dziecka a on zbulwersowany jak mogła. Więc to po prostu garstka jakiś napaleńców, który się nudzą i szukają guza. Takich nie mało wokół nas więc nie ma się co dziwić, że się tu też znajdują.
                      Osiedle jak wiele innych w Krakowie i w całej Polsce. Teraz akurat trochę dobrych ofert mają więc i zainteresowanych więcej. No i tłok się robi.
    • Gość: aga Re: Fajny Dom IP: *.dynamic.chello.pl 18.09.12, 17:53
      Bylam tam wczoraj ogladalam z narzeczonym mieszkania w nowo oddanym bloku, bodajze H. Bloki i wykonczenia wydaja sie byc ok. ale jeszcze przed wejsciem na teren osiedla, w biurze sprzedazy bylismy swiadkami awantury. Przyszla klientka z mezem z kolejna juz z rzedu usterka, ktora firma zobowiazala sie usunac na podstawie gwarancji ( 3 lata ), z tego co zrozumialam, firma na pismie napisala, ze usterki sa usuniete wedle tego co zglaszali, po czym babka wchodzi do mieszkania a tutaj nic nie zostalo poprawione, malo tego pan pracujacy w biurze w zywe oczy wypiera sie zaistnialego faktu i odrazu mowi ze kolejna reklamacja na poprawienie czegos co zostalo juz poprawione nie bedzie uwzgledniona i zeby nie tracili czasu na kolejne pismo.... nie chce sie wypowiadac na ile jest to nagminne ze strony dewelopera spuszczac po linie klientow ktorzy upaprali sie w kredyt i wyjsca za bardzo nie maja. Co do samego osiedla to wszystko ok, ale ja sie tam czulam jak w klatce, zeby z psem isc sie wysikac trzeba wychodzic poza teren osiedla zeby pies mogl noge podniesc bo wspolnoty nie wyrazaja zgody na spacery z psem, nie mowie tutaj o sraniu gdzie popadnie bo mam malego pieska i zawsze po nim sprzatam ale nie po to kupuje sie mieszkanie zeby jezdzic z psem do parku lotnikow ( tak zasugerowala pani z biura ). Ponadto okazuje sie ze duza czesc mieszkan to tzn mieszkania socjalne, czego w biurze sie nie dowiecie, najlepiej spytac juz obecnych mieszkancow. A wisienka na torcie jest : jesienia rusza budowa najwiekszego w europie centrum targowego expo, po sasiedzku:) good luck:)

www.mmkrakow.pl/426083/2012/9/18/rusza-budowa-miedzynarodowego-centrum-targowokongresowego-expo-krakow?category=biznes
      • Gość: qwe Re: Fajny Dom IP: *.devs.futuro.pl 22.10.12, 14:28
        mieszkam na ul. Sołtysowskiej i uważam, że budowa centrum targowego przy ul. Centralnego, to b. dobra wiadomość dla tut. mieszkańców, ponieważ targi i tak odbywają się od dawna w tym rejonie, tyle, że w miejscu do tego słabo przygotowanym /zaadaptowany dawny sklep meblowy/, a tera powstanie miejsce z parkingami i wjazdem od strony ul. Nowohuckiej vis a vis M1
    • zenekizdenek Re: Fajny Dom 14.10.12, 23:47
      tak czytam opinie na forum i w większości przypadków nie widze zwiazku z otaczającą mnie rzeczywitością. bo:
      1. nie ma spalarni rozumianej jako wielkie ognisko do którego pan heniu wrzuca zuzyte pampersy
      2. widok na kominy-występuje z niektórych mieszkań
      3. mieszka sie zajefajnie- do uczelni daleko toteż nie ma wynajmu dla studentów
      4. panuje ład i porządek-częste wizyty zarządcy i dziewczyn z biura sprzedaży
      5. miejsca postojowe-jest tyle ile trzeba, ja do znajomych i tak zawsze taxą jadę:-).
      i jedna uwaga do czytajacych forum: nie przyjmujcie wszystkich wpisów jako święta słowa MIEJCIE WLASNE OCZY I ROZUM - bo z tego co czytałem to wiele z wpisów ( negatywnych) to bzdury które już na pierwszy rzut oka nie trzymaja sie kupy tylk dup...
        • ela.blue FAJNY DOM jest naprawdę fajny :) 17.10.12, 12:18
          Ja mieszkam na tym osiedlu 3 lata. mieszka mi się super. ciesze się, że jest na uboczu bo jest cicho i spokojnie a wszędzie samochodem dojeżdżam bardzo szybko. przy wyjeździe z osiedla nie ma korków przynajmniej rano. jak wracam to też nie ma na co narzekać. z miejscem parkingowym problemu nie mam bo jak kupowałam mieszkanie to byłam jedną z pierwszych więc kupiłam 2 miejsca. mamy własny plac zabaw i boisko. osiedle jest zielone i porównując z innymi to moim zdaniem wypada świetnie. beton jest tylko tam gdzie musi być, jest dużo zieleni i miejsca do spacerowania z dziećmi. jeśli chodzi o dewelopera to może i są zgrzyty - ale gdzie ich nie ma. wszystko rozchodzi się o kasę jak zwykle. ja zgłosiłam usterki gwarancyjne, ustaliłam termin, Panowie przyszli, naprawili i poszli. wystarczy być upartym i nie dac sie zbyć. Deweloper organizuje 2 razy do roku pikniki dla wszystkich mieszkańców i jest to fajna inicjatywa, o której nigdzie nie słyszałam. ludzie są naprawdę fajni, wszyscy młodzi, w moim bloku większość posiada dzieci. impezy są okazjonalnie i wcale nie są uciązliwe. mi się mieszka bardzo dobrze. i z góry uprzedzam komentarze - nie najął mnie deweloper. ja bym śmiało poleciła nasze osiedle. pozdrawiam,
    • Gość: guska Re: Fajny Dom IP: *.opera-mini.net 07.06.13, 09:12
      Witam,
      jestm mieszkanka Fajnego domu już prawie 3 lata...
      przed zakupem wszystko było super... organizowane imprezy, własne boisko, park...
      w ramach gwaracji wszystko jest naprawiane, drobne rzeczy mozna - co prawda zawsze bardzo dluuugo- ale da sie zalatwic.... natomiast sprawa ma sie o wiele trudniej w przypadku, gdy dot. rzeczy, ktore zostaly zle zrobione podczas budowy bloku!!!!!
      jestem nieszczesliwa posiadaczka podziemnego miejsca postojowego i przylegajacej do niego komorki lokatorskiej... miejsce to wraz z komorka jest wiecznie mokre, powstaja kaluze!!!!!
      wielokrotnie poslizgnelam sie wychodzac z samochodu!!!!! rzeczy w komorce sa zawiglniete, sciany takze!!!! nic tylko czekac az wyjda jakies grzyby, albo jak budynek sie rozpadnie!!!!!
      to nie jest tylko moj problem, ale kilku miejsc w garazu!!!! wylewka jest zle wypoziomowana cala woda splywa do komorek... miejsce jest wiecznie mokre, nawet jesli nie pada!!!! (to chyba woda gruntowa)....
      panowie, z Moty zaproponowali rozwiazania... wypowiedzenie umowy (moze komus innemu sprzedadza takie miejsce????!!!!!!!!!!), staranie sie o zmniejszenie wartosci ceny miejsca, zamontowanie urzadzen, dzieki ktorym byloby mniej wody (dodam, ze pozniej koszty z utrzymaniem spadlyby na mieszkancow).... firma nie chce poniesc konsekwencji zwiazanych z bledem jaki popelnili!!!!! probowali zrzucic wine na klimatyzacje w samochodzie (ktorej nie mam!!!!)... to sa jedyne opcje jakie dopuszczaja, twierdzac, ze nic sie innego nie da zrobic!!!! jest to oczywiscie nieprawda, gdyz wraz z sasiadami zasiegnelismy porady kilku fachowcow i wszystko mozna naprawic... wystarcza checi i oczywiscie, co stanowi tutaj najwiekszy problem PIENIADZE!!!
      gromadzaca sie woda zagraza bezpieczenstwu w poruszaniu oraz sprzyja korozji samochodow!!!!!
      bardzo chetnie przesle zdjecia zainteresowanym!!!! a nawet zapraszam do oglądania!!!!
      e-mail: aga1985@wp.pl
      dodam jeszcze, ze mieszkam w budynku 12g... Na pocieszenie Panowie z moty powiedzieli, ze my nie mamy az tak zle, gorzej jest w 12i!!!!
      tak wiec, zanim ktos wylozy niemale pieniazki na zakup mieszkania, a przede wszystkim MIEJSCA POSTOJOWEGO W GARAZU PODZIEMNYM radze 2 razy sie zastanowic!
      pozdrawiam wszystkich!
    • www.niefajnydom.pl Re: Fajny Dom 27.02.18, 09:46
      Nie polecam V etapu inwestycji "Fajny Dom", nie polecam spółki Sikorki Project Development, nie polecam dewelopera Mota Engil Real Estate!!!

Niespełnione zobowiązania dotyczące ujednolicenia stanu prawnego działek, opóźnienie w przeniesieniu własności (pierwotnie planowane na październik 2017), katastrofalny poziom obsługi klienta, nieprofesjonalne podejście do nabywców, dezinformacja.

Więcej informacji pod hasłem #niefajnydom.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka