• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Co mozna robic w Szczecinie oprocz Galaxy? Dodaj do ulubionych

• 20.01.11, 09:48
    Prosze nie zdejmujcie tego przez przynajmniej pare godzin. Na szczecinskim forum maly ruch.

Jade w ten weekend do Szczecina a tam kroluje Galaxy oczywiscie. Znacie jakiej fajne kafejki/kluby na wieczorne wyjscie? Jakies ciekawe wystawy w ciagu dnia?
    Szczecinianki, prosze o porady.

Edytor zaawansowany
    • 20.01.11, 09:50
      Na pogadanki Vincent vincent.szczecin.pl/
      Fajny klimat, pyszne drinki, pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa smile
    • 20.01.11, 10:24
      Ja tam w Szczecinie się nie nudzę smile
      Cafe Jerzy polecam big_grin
      --
      Posiadanie dziecka jest jak tatuaż na twarzy. Trzeba być całkowicie pewnym, nim się podejmie ostateczną decyzję.
      MAZURY CUD NATURY - GŁOSUJ!
    • 20.01.11, 10:29
      hm, Galaxy to centrum handlowe, szczerze mówiąc nie wiem jak ma się do "klubów/kafejek" smile

do sedna: tutaj znajdziesz wszystko, trudno coś polecić jeśli nie wiem co konkretnie lubisz: spokojną romantyczną knajpkę? disco? jazz? musisz poszperać w linku albo podpowiedzieć coś więcej...
      • 20.01.11, 10:33
        Nowo otwarty basen rewelacja ,pleciuga i masę innych atrakcji wie nie pod ciągaj Szczecina do Galaxy
        --
        Polska jest jak dziecko z zespołem Downa. Należy kochać, nie należy porzucać, ale nie należy mieć nadzieję, że wyzdrowieje<3
        • 20.01.11, 11:06
          Jak ty zaczynasz szukanie atrakcji w obcym mieście od zlokalizowania centrum handlowego,to gratuluję.
          Na kafejkach i pubach się nie znam,bo dawno tam nie byłam,ale jest coś takiego jak: Zamek Książąt Pomorskich,Wały Chrobrego,Brama Królewska,park Kasprowicza z orłami,piękna puszcza bukowa i jezioro szmaragdowe,obok jest grota w której jest uwaga,uwaga lokal/pub.....
    • 20.01.11, 11:53
      No to pojechalas po bandzie z tym Galaxy, to tak jakbym zwiedzanie Warszawy zaczynala od Zlotych Tarasowuncertain

Wystarczy wyguglac sobie atrakcje miasta, naprawde jest co ogladac nawet zima. Dopisze jeszcze do wczesniej wymienionych: akwarium w muzeum morskim i muzeum komunikacji.
      --
      Bocianom już dziękuję smile
    • 20.01.11, 12:09
      Galaxy... hyhy. Polecam tylko w celu zakupowym.
      Jestem ze Szczecina i galaxy jest dla mnie ostatecznością, poprostu nie lubię tego miejsca. Szybkie zakupy tak, ale jakieś posiedzenia absolutnie nie. Znajomi mają podobnie.
    • 20.01.11, 12:10
      nie stwierdziła, że chce do Galaxy, wręcz przeciwniebig_grin napisała z przekąsem, ze w Szczecinie Galaxy króluje a ona chce kultury i rozrywkibig_grin
      albo ja coś nie kumam, albo tradycja nakazuje rozpocząć dzień z jademwink
      --
      http://www.amazing-animations.com/animations/men55.gif
    • 20.01.11, 12:47
      A ja zawsze zaczynam zwiedzanie Łodzi od Manufaktury, Warszawy od Złotych tarasów, a Gorzowa od Askany wink

A teraz poważnie. Można poszukać na stronkach typu informacje.infoludek.pl/ albo www.echo.szczecin.pl/

Nie wiem, czy w tej chwili sa jakieś konkretne wystawy, ale muzeum jest kilka. Kawiarni i klubów też full.
      Gdy jest ładna pogoda, najprzyjemniej zwiedza się, jak wspomniała poprzedniczka, Jasne Błonia czy Wały Chrobrego.
      Gdybyś pytała o atrakcje dla dzieci, to jest trochę więcej
      • 21.01.11, 09:07
        Dzieki za info.

Jednak na infoludku znalazlam tylko informacje o koncercie w ....Berlinie, z ktorego ja wlasnie do Szczecina przyjezdzam uncertain
        No i jeszcze jakas wystawa w Stargardzie.

Szczecina nie znam od strony kulturalnej. Nie interesuja mnie muzea ani zamki (za malo wiedzy historycznej posiadam), ale wystawy (np. fotograficzne), wernisaze oraz kafejki z tzw. klimatem, jakiej fajne miejsce, gdzie mozna wyjsc wieczorem (moze z muzyka na zywo?).

Od znajomych dowiedzialam sie o Cafe Brama, ktora organizuje rozwniez wystawy fotograficzne. Ktoras z dziewczyn napisala o Cafe Jerzy - to tez idzie na moja liste.
        Dzieki jeszcze raz za odzew.

A z tym Galaxy to byla ironia, bo co jakis czas obserwuje wycieczki do Szczecina (z Berlina), ktore sie sprowadzaja do odwiedzenia tej mekki komercyjnej.
        • 21.01.11, 10:15
    • 21.01.11, 09:25
      www.tiffany-flowers.com/ - pierwsza w Polsce kawiarnio - kwiaciarnia. Piekne wnetrza, dobra kawa, jedzenie i nie jest drogo! W necie znajdziesz duzo b.pozytywnych opinii tego wnetrzasmile W sobote wybieramy sie tam z mezem na randkesmile Lepiej zadzwonic i poprosic o rezerwacje.

informacje.infoludek.pl/wydarzenia/list/date/2011-01-22 - tylko koncert w Berlinie znalazlas? A szukalas w kalendarzu? Otworzylam Ci przykladowo na najblizszej sobociesmile

Lubisz ekstremalne przygody? Polecam podziemia dworca - mozna zwiedzac z przewodnikiem:
      podziemnyszczecin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=24
      Tam tez info o mozliwosci zwiedzania podziemi Starki.

Polecam wybranie sie na wieze katedralna, jakie widoki!:
      www.katedra.szczecin.pl/?id=67
      Kazda dzielnica ma ciekawe miejsca do obejrzenia, np. po Niebuszewie urzadzane sa wycieczki z przewodnikiem. Zaleza, co kto lubi.

milych wrazen!
      smile

• Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.