Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

dermatolog szczecin Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • proszę pomóżcie, na regionalnej nic nie ma, chodzi mi o dobrego dermatologa
    dla dziecka
    • Witaj !!
      ja polecałbym ci doktora zielińskiego jeden z lepszych dermatologów w
      szczecinie! przyjmuje na kopernika w pierwszej klatce obok pasazu a-z na
      demofonie jest nazwisko a na scianie reklamasmilesmile jest naprawde dobry
      przyjezdzaja do niego ludzie równiez z innych regionów polskismile
      nie wiem ile bierze za wizyte jego telefon jest w ksiazce telefonicznej i w
      panoramie firm!!
      pozdrawiam
    • Choroby skóry albo są banalnie proste w leczeniu (wystarczy lekarz rodzinny),
      albo są nieuleczelne sad To mniej więcej tak samo jak "dobry neurolog"...
    • Znajdz sobie numer do przychodni medycyny rodzinnej na grafitowej.tam przyjmuje
      za darmo dr n.med. Sylwia Słuczanowska - Głąbowska lub za pieniadze w prywatnym
      gabinecie Gab.dermatologiczno-kosmetyczny
      Szczecin ul. Śląska 6 tel. (091) 434 01 11
    • dzięki kochane,własnie znalazłam w necie tego Zielińskiego(a potem przeczytałam
      odpowiedż jednej z Was), zadzwoniłam, powiedział,że blizny po ospie na buzi
      smaruje się jakąś maścią,żeby dziur nie było i masaż się robi,jadę do niego
      jutro.Moje dziecko ma naprawdę duże te dziury , nie były drapane, a na buzi
      chyba z 8 takich naprawdę głębokich zostało, same nie znikną na bank.Jeśli ten
      Zieliński jest naprawdę dobry, to wie co= mówi, chyba, komuś trzeba zaufać.
      do tego gabinetu, w którym prywatnie przyjmuje S. Słuczanowska- Głąbowska
      zadzwoniłam,ale przenieśli sie mam numer komórkowy,ale nie odbiera, jeszcze
      spróbuję.
      dzięki za info.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.