Warszawa - Stegny. Do jakiego pediatry zapisać Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Przeprowadzam się na Stegny i muszę zmienić przychodnię, czy
    najbliższa jest na Soczi? Jakiego pediatrę polecacie?
  • Witaj.
    Polecam Ci praktycznie każdego pediatrę z Soczi zarówno dr.Sochacka, dr Sikorska i dr.Szpojnarowicz są super ja jeżdżę do nich aż z Bemowa bo u swojej "rejonowej" przychodni nie mam szans na zapisanie dziecka do pediatry crying
    --
    Bardzo boćka zwabić chce, dam mu żabkę, może zje?
    Jak mu żabka posmakuje, może coś mi podaruje ?

Malutki Synek tworzy w życiu rodziców klimat nieustannego zadziwienia...
  • Jest jeszcze przychodnia przy Sobieskiego 60.Pediatra to dr.Violetta Łaguna.Jest
    też jeszcze jakiś nowy lekarz ale nie miałam z nim przyjemności jeszcze.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/h84ff71xpzx64cfa.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/h84fgu1ru57serja.png
  • Ok., dziekuję za informacje. O tej przychodni na Sobieskiego nie
    wiedziałam.
  • Jeszcze jest Urle 1, pediatra dr Olgerbrand- jak dla mnie super, prowadzi dwójkę
    moich maluchów, dojeżdżamy do niej z Mokotowa.
  • A ja niestety nie polecam Olgerbrand. Zraziła mnie do siebie już na pierwszej wizycie, jak synek był zupełnie malutki. Kazała go rozebrać do rosołu, a potem zamiast go zbadać zasiadła za biurkiem i zaczęła długo wypisywać coś w papierach. Okryłam dziecko kocykiem, ale bez obsiusiania się nie obeszło. Jeśli chodzi o leczenie, to niestety nie pomogła nam w naszych problemach i szczerze mówiąc nawet chyba nie próbowała pomóc, na przykład bagatelizując zupełnie duże kolki, problemy z refluksem. Potem tylko kolejne wizyty utwierdziły mnie w przekonaniu, że pediatrę musimy zmienić. I zmieniłam. W końcu ktoś odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania, zalecił dalsze badania, leczenie, no i dziecko przestało płakać podczas wizyty. Dopiero teraz mam ten komfort psychiczny, że gdyby coś nie daj Boże się stało poważnego, to mam lekarza do którego mogę mieć pełne zaufanie.
    W przychodni na Urle to jedyna pediatra.
  • a jakiego lekarza polecacie dla dorosłych? (Na Soczi - bo chyba tam
    bedzie najbliżej).
  • Witam!

Długo nie wiedziałem gdzie zapisać malucha, aż wpadłem na Panią doktor Bożenę
    Dębską. Myślę, że jest profesjonalistką jakich mało. Przyjmuje co prawda w CM
    LIM przy Jana Pawła II, ale prowadzi także prywatne wizyty. Odwiedza nas zawsze
    kiedy tylko zadzwonimy i przyjeżdża na każdy alarm. Ma także specjalizację z
    alergologii- w naszym przypadku bardzo istotne, bo umie dobrać antybiotyk tak,
    by nie było żadnych interakcji. Już dwa lata nasz maluch jest pod jej opieką i
    nie żałujemy swojego wyborusmile
    Aby maluchy rosły zdrowo pozwolę sobie podać jej telefon- myślę że jest to
    świetny lekarz:
    602305870.
    Dotarcie na Stegny to dla niej nie problem, a myślę ze będziecie zadowoleni
    bardziej niż kiedykolwieksmile
    Pozdrawiam!
  • Nam dr Dębska wysypkę przy oczkach u kilkumiesięcznego szkraba zdiagnozowała
    jako alergię,i stwierdziła, ze dziecko jest na pewno uczulone na mleko (tylko
    po tej rzekomo alergicznej wysypce wokół oczu). Zbagatelizowała inne podawane
    przeze mnie objawy.
    Na szczęści inny lekarz wyleczył córci oczy (infekcja bakteryjna a nie żadna
    alergia) jak również zlecił inne badania, których konieczności pani dr nie
    widziała. Córka miała anemię.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.