Dodaj do ulubionych

proszę o namiary na dobrą cukiernię (tort)

06.10.10, 16:35
bardzo Was proszę o namiary na jakąś fajną cukiernię, robiącą dobre torty urodzinowe dla dzieci (smaczne, różne kształty do wyboru)
chodzi mi o Warszawę
szukałam w necie, ale tam się reklamuje mnóstwo cukierni, a wadomo: każda robi "najlepsze" torty wink
a mnie nie chodzi o reklamę firmy, a o Wasze opinie - może któraś z Was zamawiała dla dziecka
z góry dziękuję za odpowiedzi
Edytor zaawansowany
  • heca7 06.10.10, 16:58
    U Meryka w Miedzeszynie. I konkurencja tegoż z dłuższą tradycją "Kozak" w Falenicy. Ja wolę Kozaka ale niektórzy twierdzą, że Meryk lepszy wink
    --
    Dzieciaki 2002
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
  • twitti 06.10.10, 17:56
    W Meryku jest pyszny tort gruszkowy!!!!rewelacjasmile Ja za to polecam Cukiernie Elsner na Bielanach. Pieknie robia wszystkie pysznosci.
    --
    http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/tXQA.jpghttp://lb2f.lilypie.com/tXQAp2.png
  • adamschodowy 16.09.13, 23:22
    Wg ulotki która mi się tu właśnie wala:
    torty artystyczne (czyli te z marcepanowymi smokami statkami kosmicznymi itp)
    wegetariańskie, wegańskie (na fotce sądząc po imieniu tort dla jakiegoś hindusa, bez figurek kwaitków itp za to z mnóstwem orzechów laskowych), bez cukru, niesłodkie, bezglutenowe, orkiszowe, bezmleczne, ogólnie - na zamówienie. wśród reszty obrazków maska lorda Vadera, w kształcie książki, kabrioletu, monety euro, + jest jeszcze jeden dwupoziomowy z polem marchewkowym na górze opisany jako wege i czekoladowy z wyglądu.
    i tel 880 746 865 tortykasi.pl ale podaje bez gwarancji ze to aktualne. warszawa.
  • kammik 06.10.10, 18:39
    thecakegirl.carbonmade.com/projects/2040080#7
    To są normalne biszkopty (biały a. kakaowy a. makowy z jakaś masą i bitą śmietaną) ale i tak sie wszyscy gapią zamiast jeść smile
  • monikaa13 06.10.10, 20:44
    O mamo. Takiego cudu to ja jeszcze nie widziałam. Rewelacja! Myślicie, że w takiej normalnej cukierni zrobiliby coś takiego?
  • kammik 08.10.10, 08:33
    W normalnej nie, ale u tej pani można zamowić, mieszka na Gocławiu. Zamawiałam u niej tort urodzinowy dla moich dzieci w zeszłym roku.
  • emma_me 10.08.11, 08:58
    prześlij mi namiary na ta Panią smile
  • corrina_f1 11.08.11, 17:14
    kammik napisała:

> W normalnej nie, ale u tej pani można zamowić, mieszka na Gocławiu. Zamawiałam
    > u niej tort urodzinowy dla moich dzieci w zeszłym roku.

W tej chwili odbiór tortów jest już w Miasteczku Wilanów. Ja zamawiałam już 3 torty, każdy to osobna bajka. Trzeba się umówić mailowo (na stronie podany jest kontakt).
  • marzena_gabi 06.10.10, 20:52
    toż to cudo!!!!!!!!!!!!!!
    ale jak i gdzie to zamówić???????
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/la/le/ubkp/cHdYHGLPAWLtSpgp8A.jpg
    http://www.suwaczki.com/tickers/tb738u69mxeyv0qx.png
  • malina_czerwona 14.06.11, 22:35
    Takie cuda i nie tylko można też zamówić na Wspólnej polecam zajrzeć do galerii wink
    www.sweet-home.pl/galeria/
  • rzabencja 04.11.10, 10:36
    a jak smakowo te torty?
    bo wizualnie rewelacja!
  • kinga_owca 06.10.10, 18:59
    cukiernia Elsner - ich tort czekoladowy z wiśniami to coś wspaniałego wink
    a dla synka na roczek zamawiałam malinowy
    mają duzo wzorów ale robią tez na specjalne zyczenia - ja chciałam ze smokiem (zwierzakiem smokiem nie smoczkiem do ssania) i zrobili mi ze smokiem wink
    --
    wierzę, że skoro coś się stało, to jest w tym jakiś cel...
    Aniołek XII 2004, Aniołek VII 2005; Tomek (ur. 14.03.2008 r.)
    i ktoś z terminem na maj 2011 wink
  • jbielu 06.10.10, 20:06
    tylko Cukiernie Cieślikowski (mają kilka w Wawie). torty można zamawiać przez neta. reazlizują również torty ze zdjęciem.
  • monika3411 06.10.10, 20:39
    Ja z kolei polecam cukiernię "Sowa" www.sowa-cukiernia.com.pl/ Tyle masz rekomendowanych cukierni, chyba większy dylemat, niż przedtem wink
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73lefhzqtb.png
  • kara13 10.10.10, 20:48
    podpisuje sie pod tym

monika3411 napisała:

> Ja z kolei polecam cukiernię "Sowa" www.sowa-cukiernia.com.pl/ Tyle masz rekomendowanych cukierni, chyba większy dylemat, niż przedtem wink

--
    Mama Natalki z maja'2005
    moje miejsce - inne miejsce
  • chaneczka 22.06.11, 15:53
    Ja też polecam Sowę - my zamawialismy na Zawiszy, tort z myszkami (którego akurat chyba nie ma ich stronie) prezentował się fantastycznie!!! W lokalu mają katalog z dużo większym wyborem niż to, co widać na stronie.... Nawet się zastanawiałam, czy mężowi na jego urodziny nie zamówić czołgu wink
  • zzzytkaaa 07.10.10, 09:45
    rok temu zamawialiśmy w Batidzie - polecam
    a w tym roku u Cieślikowskiego - również polecam
    o sowie tez czytałam same dobre rzeczy...
    cieżki wybór!
    --
    Kompletsmile
  • dragonia 31.10.10, 21:56
    A ja Batidy nie polecam - owszem robią fajne kształty atrakcyjne dla dzieci, ale bardzo ciężkie - dzieci wcale nie chcą jeść takich tortów. Dwa lata pod rząd znajomi zamawiali w Batidzie - raz to był Złomek z Carsów - mega czekoladowy tort, który płynął w salce zabaw i był bardzo ale to bradzo ciężki (znak że sporo czekolady w nim faktycznie było) drugi raz to było boisko piłkarskie - zrobili tort z jakimś likierem wiśniowym - wyraźnie wszyscy rodzice czuli ten smak w ustach - wpadka Batidy lub celowe nie wiem, znajomi byli wściekli, żadne dziecko na urodzinach na zjadło tortu - góra trzy kęsy.
    Sama brałam tort dla dzieci z Białołęki ze Swiatowida, leki, śmietanowy - tradycyjny kształt, ale poszeł cały na jeden raz.
    --
    Bo ja jestem korpobestia
    Tylko w pracy nigdy w domu
    Taka oto jest ze mną kwestia
    I do tego nic nikomu by DyroŻyro
  • zzzytkaaa 07.07.11, 14:47
    Własnie po raz kolejny zamówiłam tam tort (leclerc na Ursynowie) i niestety był niedobrysad
    za duzo jakiegos aromatu, biszkopt strasznie nasączonysad
    niestety juz na wrzesniowe ur córki chyba sama upiekęsad
  • florka72 10.10.10, 12:40

kreatywnycukier.pl/torty/
    pani z kreatywnego cukru jest artystką. zrobiła mojemu synowi na 3 urodziny arcydzieło - okrągły tort z zygzakiem, maruchą i panem królem, z trawką, kwiatami, znakami drogowymi... bajkowy. kosztował mniej, niż 100 zł (o ile pamiętam około 70-80).

natomiast pani reklamowana jako the cake girl kompletnie mnie olała. nie dała nr tel, mogłam z nia tylko mailować, napisałam do niej, po prawie miesiącu się odezwała z pytaniem na kiedy potrzebuję tortu i na tym się zakończyło - nie miała widać ochoty na przyjęcie zamówienia.
    na szczęście znalazłam kreatywny cukier. POLECAM!!

--
    igor
    sobie rosnie
  • koliberek15 13.10.10, 10:49
    MISIANKA w parku Skaryszewskim - torty rozpływaja sie ustach ale sa drogie
  • londine 02.07.11, 22:37
    Oj tak! Ja jestem od nich chyba już uzależniona smile Mają też stoisko w BlueCity przy Piotrze i Pawle
    --
    Doktor TEŻ człowiek!
  • alcarin 25.10.10, 12:18
    Meryk robi pyszne torty i ciasta (fakt gruszkowy pycha, ciasto Chicago też, rogale marcińskie rewela), ale jadłam ze 3 razy tort dla dziecka (czyli biszkopt, masa cukrowa na wierzchu , w środku krem, oczywiście fantazyjny kształt) i powiem szczerze, że zjadłam z grzeczności. Przesłodzony i tłusty (przekładają kremem, bo śmietana nie utrzymałaby tej kolorowej masy cukrowej, którą zwykle pokrywa się fantazyjne tory dla dzieci). Wynika to chyba z tego, że w tortach dla dzieci boją się używać jakiś ciekawych smaków i nasączeń. Wykonanie toru fajne (można zamóić tort autorski, na pdst. przyniesionego zdjęcia), ale smakowo okropne. Dla dorosłych pycha.
    Polecam za to Sowę, która też robi b. fajne ciasta i tory. Duży wybór kształtów i smaków (można samemu wybrać wzór i do tego rodzaj toru, kilka do wyboru). Jadłam m.in. weselny, naprawdę bdb. Minus: drogie.
    Misianka pycha (mi podchodzi najbardziej tort Amaretto, ale to typowo "dorosły"), ale raz, że chyba nie robią dziecięcych wzorów, dwa, że większość smaków jest z alkoholem.

--
    i87.photobucket.com/albums/k139/gaba2006/060930_05.jpg
  • heca7 03.07.11, 23:19
    Ja u Meryka zamawiam dla dzieci tort z musem truskawkowym. Jest fantastyczny i żadnego kremu w nim nie masurprised
    --
    Dzieciaki 2002
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
  • renata28 29.10.10, 19:05
    Blikle. Zamawiamy już od sześciu lat.
  • antecki128 16.03.16, 13:15
    Witam wszystkich

Założyłem tu profil specjalnie, aby z całego serca polecić torty Pani Alicji Mrozowskiej z Ursynowa. Mój syn ma uczulenie praktycznie na wszystko. Pani Alicja wykonała dla nas przepyszny tradycyjny tort bezglutenowy z prawdziwą bitą śmietaną. Dzieciaki były zachwycone, goście również. Na prawdę polecam - warto spróbować prawdziwej bitej śmietany, bo wydaje mi się, że cukiernie nas od niej powoli odzwyczajają. POLECAM POLECAM POLECAM

www.alicja-torty.pl

Antek
  • kaczucha321 16.03.16, 23:39
    Jeśli chcesz czegoś na prawdę dobrego i zdrowego dla dzieci, to wpisz w google "torty bez chemii warszawa" - gwarantuję, że nie będziesz musiała więcej szukać. smile Pozdrawiam i smacznego smile
  • 1-buc 21.05.17, 14:11
    aleandrov - ak pokazuje wyszukiwarka, jesteś SPAMEREM jakiegoś badziewia, którego nikt nie chce kupować

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif
  • cormi 12.06.17, 08:30
    Polecam cukiernię Torcikowo w warszawskich Ząbkach. Jest o wiele taniej niż w samej Warszawie, a torty pięknie ozdobione : torcikowo.pl/galeria/dla-dzieci/ Na ich stronie jest zresztą spora galeria. Można wybrac sobie dosłownie każdy wzór z bajki i powinni to ładnie zrobić ) W smaku rówineż dobre.
  • piotrkozik1 04.10.17, 08:45
    Cukiernia Warszawska (camargo) robi świetne torty, od zwykłych po te z wymyślnymi figurkami.
    Szczerze polecam
    www.camargo.com.pl/
  • izabellakorcz 12.10.17, 15:48
    Będąc na starówce polecam wejsc do wyzej wspomnianej Cukierni Warszawskiej i sprobowac ich pysznosci, wtedy wybór tortu nie bedzie trudny, uwielbiam to miejsce smile bardzo bardzo klimatyczne
  • zofiakraj 27.11.17, 18:46
    CUKIERNIA WARSZAWSKA <3 Krótko ziwięźle i na temat smile
  • spoxel 07.11.18, 16:39
    tortykasi.pl - na mascarpone a nie bitej śmietanie, niskosłodzone co sprawia że nagle odkrywasz iż tort może mieć smak inny niż cukru, autentyczne owoce a nie frużeliny z puszek, jak czekolada w składzie to ją naprawdę czuć.
    specjalizuje sie w dużych weselnych, rzędu 10-15kg ale poza sezonem da się wbić z zamówieniem na urodzinowy czy inny mały.
    ceny adekwatne, coś ok 80pln/kg czyba że z brylancikami zamówisz
    a jeśli na ostatnią chwile to pogotowietortowe.pl
  • spoxel 01.02.19, 06:31
    tortykasi.pl
    wyższa półka
    jest tam super kalkulator - konfigurator tortów
  • kubeczki 21.08.19, 11:10
    Tort lodowy Grycana, swietna opcja zwłaszcza latem smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się