Dodaj do ulubionych

Namiary na dobry masaż

19.03.11, 08:13
Macie może jakieś miejsce do polecenia w Warszawie?
Połamało mnie straszliwie i potrzebuje się solidnie "przemasować" - nie chodzi mi o głaskanie, o kręgarzy czy panie które każą ćwiczyć z piłką ale o dobry tradycyjny masaż pleców tak by wróciły do życia.
Edytor zaawansowany
  • marta_mamamaciunia 19.03.11, 14:04
    masazepodpiramida.w.interia.pl/
    chodzę tylko do tego Pana - jest cudotwórcą, a jego ręce : hmmmmm miodzio
    pozdr
    --
  • kozica111 19.03.11, 16:53
    Wielkie dzięki smile
  • marta_mamamaciunia 19.03.11, 19:00
    Qrcze nie popatrzyłam, na stronie podany jest stary adres.
    Nowy - ul. Cieszkowskiego 1/3 lok.74 kl.9.
    To też okolica metra Pl. Wilsona. Najlepiej umówić sie tel. 692-305-841.
    Miłego relaksu smile
  • patsik 19.03.11, 17:03
    a co powiecie na masażystkę dojeżdżającą do klienta i masaż w domowym zaciszu?
    jakby co - polecam:
    www.patsi.pl

smile
  • aniazjulia 29.03.11, 15:13
    Ja jestem po ciąży i chcąc wrócić do życia skorzystałam z usług masażu. Polecam Tajski Sen, masaże tajskie do wyboru do koloru salon ich znajduje się na Mokotowie przy Belwederskiej. Mega duży pozytyw im daje ++++++ również nie chodziło mi o głaskanie tylko o porządne wymasowanie całego ciała i wymasowanie spiętych mięśni. Byłam bardzo zadowolona i wybieram się drugi raz smile POLECAM!!!!!
  • smok27 02.04.11, 21:58
    polecam Thai sun - tajski masaz na ul Luckiej -suuuper!
    www.thaisun.pl/
  • lenawawa 27.04.11, 19:11
    Po ciąży moje plecy do porządku doprowadził p. Jurek.
    Przyjeżdża z własnym stołem - dyspozycyjny,także można się umóić.
    Podaję telefon 516 932 108
  • zosienka.5 28.04.11, 23:43
    masazysta Polna 42/21 obok metra politechnika - z tego co wiem jest to masazysta z doswiadczeniem sportowym
  • beata9809 23.03.14, 19:18
    Polecam pana Maćka. Przyjmuje u siebie w gabinecie na Bielanach. tel. 731976503 www.supermasazysta.pl/
  • kotka5555555555 11.05.14, 14:40
    Witam, ja mam 2 letnia córę i od 1,5 roku jestem "zwiazana" ze studiem treningu personalnego na służewcu.Na początku były treningi ale po jakims czasie zaczełam wspomagac moj powrot do formy wlasnie roznymi masami. i musze powiedziec, że to był dobry krok. Bardzo gorąco polecam p.Martę (oto jej numer 660 668 738). Wogóle polecam masaże mamom nie tylko w dojsciu do formy ale jest to cudowny czas wyłącznie dla nas.
  • wasyl-87 22.05.14, 11:39
    Polecam Pana Łukasza jest fizjoterapeuta/masażystą dojeżdża do klienta ze swoim stołem do masażu tel. 511045570
  • aniasosa 24.09.15, 20:03
    Szczerze polecam Wam masaże w Samui SPA - rewelacyjne ceny i przede wszystkim pełen profesjonalizm. Masaż wykonuje pani z Bali - polecam masaż balijski. Naprawdę warto!
  • aniasosa 13.11.15, 20:07
    Szczerze polecam masaże w Samui Spa - mają fantastyczne terapeutki z Bali oraz nową panią Emilię - ma dar do masowania. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i jestem zachwycona. Mają też bardzo dobre pakiety na Mikołajki. www.samui-spa.pl/masaze-orientalne
  • 649marta 21.10.15, 14:40
    Polecam studio Świat Masażu.
    Mocne masaże, porządnie rozmasują .
    www.swiatmasazu.com.pl
  • tfyvhjs98 23.10.15, 10:30
    Ja polecam www.profizjo.pl/ - masaż Ursynów.

W wygodnych, przestronnych pomieszczeniach gabinetu zapewniona jest intymność i spokojna atmosfera sprzyjająca procesowi rehabilitacji. Sama korzystam smile
    Polecam wink
  • buster_11 11.01.16, 18:00
    Z czystym sumieniem mogę Ci polecić mgr fizjoterapii Macieja Kamińskiego 513-450-574. Koleżankę z pracy uratował przed operacją a kręgosłupa a i ja zacząłem korzystać z jego usług i jestem bardzo zadowolony. Plus taki, że dojeżdża do pacjenta więc nie muszę nawet wychodzić z domu
  • fizjoterapiabetkowski 20.01.16, 21:35
    BOLI CIĘ KRĘGOSŁUP? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegóły na stronie www.kręgoslup.pl
  • ania5555555555 15.06.16, 19:44
    Ja mam wykupiony bon w Samui-SPA www.samui-spa.pl/
    Często można złapać atrakcyjną promocję, a masaże są tam bardzo przyjemne smile
  • patrycja_cieslak 17.06.16, 13:59
    Jeśli chodzi o dobry tradycyjny masaż to zapraszam do WorkFit Gabinet Masażu w centrum, ul.Orla 13. Pracują u nas tylko profesjonaliści a masaż na pewno pomoże.
    Pozdrawim
  • ania5555555555 22.06.16, 18:52
    Poszłam za radą koleżanki i wybrałam się do Pani Balijki do Samui-SPA www.samui-spa.pl/

Rzeczywiście miejsce warte polecenia ! Miła obsługa i świetny masaż smile)
  • maggie705 16.08.16, 09:47
    Jeśli potrzebne Ci namiary na dobre masaże Warszaw to skontaktuj się z MobileMed. Zajmują się właśnie masażami i fizjoterapią. Z tego co wiem to są mobilni - dojeżdżają do domu pacjenta. To ogromna wygodna zwłaszcza jeśli ktoś ma poważne dolegliwości bólowe. Rzuć okiem, może namiar się przyda.
  • makusza 19.08.16, 15:54
    Ja jak potrzebuje masażu to chodzę do sprawdzonego salonu - Massaya na Sobieskiego. Mają świetnych masażystów. Czas u nich spędzony nie jest stracony. Efekty są zdecydowanie! www.massaya.pl
  • kamykwer 24.08.16, 10:35
    Ja byłem również w Massaya i bardzo sobie cenię ten salon. Doświadczeni i bardzo sympatyczni. Masaż wykonany dobrze, wyszedłem bardzo rozluźniony, a o to chodziło. www.massaya.pl
  • majamak 03.09.16, 14:21
    Polecam serdecznie spróbować masażu tajskiego w Samui Spa w Novotelu. Masaż działa jak dobre rozciąganie, pomaga pozbyć się napięć z ciała, a do tego cudownie relaksuje. Na miejscu pracują Balijki, więc osoby, które naprawdę znają się na swojej pracy. Polecam, zawsze wychodzę stamtąd bardzo, bardzo zadowolona!
  • zuzanna_mic 09.10.16, 12:18
    Bardzo polecam gabinet "Flamigo" gdzie do wyboru są różne rodzaje masażu. Sportowy masaż tam naprawde odżywia
  • majamak 14.10.16, 21:14
    Ja bardzo lubię Samui Spa w Novotelu koło Okęcia. Pracują tam bardzo miłe i pomocne masażystki. Bardzo pomogli mi z moimi powracającymi bólami pleców, szczególnie dobrze reagowały na masaż tajski, robiony przez panią Ogi. Spa nie jest bardzo drogie, szczególnie, że organizują bardzo wiele promocji smile Lubię do nich wracać i bardzo polecam!
  • nerqjngiuqrgnqwjognquiro 29.10.16, 00:09
    Polecam albo salon masażu isla-spa.pl/ A najlepszy jest ten masażysta ale ciężko się dostać masazysta-warszawa.cba.pl/
  • ursidae16 21.11.16, 17:18
    Byłam już u wielu masażystów i fizjoterapeutów z różnym efektem. Wiadomo, masaż klasyczny jest przyjemny jaki by nie był, ale może być po prostu miły lub cudowny. Polecam moim zdaniem najlepszego masazystę - pana Michała, który masuje mnie u mnie w domu (mam małe dziecko i nie mam czasu na wyjście do gabinetu). Masażysta przyjeżdża ze swoim własnym stołem, ma różne olejki do wyboru oraz świece do masażu z naturalnych składników, które można również odkupić (czasem uda mi się namówić męża by mnie pomasowal świecą albo sama sobie wcieram po kąpieli, bo skóra po niej jest super). Masaż jest intensywny i po nim czuję się jak nowonarodzona. smile Podaje namiary: tel.: 794291099 - pan Michał
  • litkoo 23.11.16, 09:30
    Ja mojego fizjoterapeutę znalazłem przez taką fajną stronę, gdzie można wyszukiwać wszystko co związane ze sportem itp. Wcześniej znalazłem tam swojego trenera. Podaję adres trenujto.pl/masaz, tu macie właśnie namiary na wszelkich masażystów, rehabilitantów i fizjoterapeutów we wszystkchi miastach, więc szukajcie po swoich lokalizacjach
  • bidon99 26.11.16, 02:39
    Jak najbardziej - Paradizzo to chyba miejsce z najfajniejszą kadrą z jakąkolwiek miałam do czynienia. Panie są kulturalne, sympatyczne jednocześnie i przy tym czuję się, że profesjonalizm to ich drugie imie tongue_out w kilku miejscach byłam i w sumie to jest najfajniejsze. I można się umawiać na niedziele! - czasem to zbawienie dla mnie!
  • 649marta 28.11.16, 13:03
    Polecam studio Świat Masażu na kabatach. Masują fizjoterapeutki, więc znają się na rzeczy. Ja już po pierwszym masażu odczułam ogromną różnicę, taki luz w plecach. Tel. 786-816-208
  • czarnakawusia 30.12.16, 22:09
    ja też chodziłam do paradizzo i miło wspominam, nie wiem jak ty ale mi się najbardziej podobały sesje z filipińskim robionym przez Panie z Filipin smile to niesamowite odprężenie smile

--
    kot kota kotem pogania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.