Warszawa - pomysł na ur...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witajcie

Jestem mama 9-latka (a poza tym jeszcze dwojki mlodszych, ale tutaj jest latwiej) i poszukuje ciekawego pomyslu na urodziny dla niego (warszawa).
    Przerobilismy juz Kolorado (kiedy byl mlodszy) i dwa inne place zabaw i dwa razy Hule Kule. Niestety urodziny wypadaja w listopadzie wiec zabawy na swiezym powietrzu (ktore super mi sie sprawdzaja w przypadku mlodszego z czerwca) nie maja prawa bytu sad.
    Macie moze jakies sprawdzone pomysly / miejsca ? Chodzi mi o roznorodne opcje (mozemy miec do dyspozycji wolny i calkowicie pusty dom - z kuchnia i toaletami oczywiscie ale zupelnie bez mebli) zaczynajac od animatorow w domu skonczywszy na sprawdzonych miejscach
    Generalnie syn nie jest fanem zorganizowanych zabaw - czesc imprezy moze taka byc ale powinno byc tez duzo swobody.

Slyszalam cos o dwupoziomowym autobusie ze zjezdzalniami - ktos probowal ?

z gory dziekuje za wszelka pomoc
    Pozdrawiam
    magda
    • 11.10.11, 09:24 Odpowiedz
      Moja 9-latka była niedawno na imprezie u kolegi w Blast Arena (wrzuc w Google'a). Ja mam odczucia ambiwalentne, ale jej i innym dzieciom sie podobało. Inny kolega urządzał urodziny w Muzeum Etnograficznym, akurat corka nie mogła być, ale pomysł wydaje się byc fajny.
      • 11.10.11, 13:12 Odpowiedz
        Ja polecam urodziny w kinie. Dzieciaki naprawdę zadowolone, tylko trzeba trafić akurat na jakąś nowość.
        • 11.10.11, 13:22 Odpowiedz
          Fajne wydają się oferty urodzin z klockami lego Mindstorms. Nie korzystaliśmy, ale dzieci chodziły na półkolonie do Robo Camp i było badzo fajnie. Zobacz na ich stronie jak wygląda oferta urodzinowa. www.robocamp.pl/akcje/oferta-urodzinowa, na pewno można też sobie cos pozmieniac.
          • 11.10.11, 13:54 Odpowiedz
            U mojego syna , również 9 latka, ostatnio jest moda na urodziny w domu.
            Kilka dni temu był u kolegi, najpierw pojechali do kina z tatą solenizanta, potem zabawa w domu, wrócił bardzo zadowolony. Nie było animatora a bawili się super.
            • 11.10.11, 14:37 Odpowiedz
              Tez myslalam o urodzinach w domu ale moj syn zaprasza swoja nowa klase i czesc tej ze starej szkoly. Razem jakies 20 osob...troche mnie przeraza ta mysl

Moze faktycznie kino albo lego ....

A co myslicie o kreglach ?
              • 11.10.11, 19:46 Odpowiedz
                A dadzą radę toczyc kulę i w cokolwiek (oprócz wlasnych stóp) trafić? Wg mnie jeszcze za mali na kregle, sama wybieram zawsze te najlżejsze kule smile Kino - jeśli cie stac i mozesz zapewnic opieke takiej dużej grupie, to czemu nie? Ja ostatnio urządzałam corce w kinie, ale bez żadnych animatorów, po prostu zaprosiliśmy kilkoro dzieci. Razem z moimi było 9 dzieci i obydwoje z męzem do opieki. Na nasze nieszczęscie, przed wejściem do sal kinowych sa automaty z grami, ledwo dopilnowalismy to towarzystwo, bo mieli pomysły typu nagle ktos się oddziela od reszty i nic nie mówiąc gdzies sobie idzie. Na samym seansie było Ok, kazdy dostal jeszcze co chcial ze śmieciowego kinowego jedzenia i picia smile
                • 12.10.11, 06:40 Odpowiedz
                  agni71 napisała:

> A dadzą radę toczyc kulę i w cokolwiek (oprócz wlasnych stóp) trafić? Wg mnie j
                  > eszcze za mali na kregle,

Mój syn miał zorganizowane 7 urodziny w kręgielnii. Cała klasa grała i dali radę nawet ci mniej silni wink Technika rzucania była rózna. A emocji sporo.

• 12.10.11, 02:07 Odpowiedz
      Może urodziny w kinie? Multikino ma chyba coś takiego w ofercie.
      --
      Wiesz, co myślę ? - powiedziała Anna - Myślę, że to wszystko, co napisane było w gazecie, to kłamstwo. Bo to zupełnie wszystko jedno jak się mówi do małych dzieci. Czy się mówi łagodnie i uprzejmie, czy się na nie krzyczy, robią i tak, co chcą.
    • 12.10.11, 19:38 Odpowiedz
      Witam,

Polecam cinema city, edukacyjny pokaz trwa ponad 3 godz. przechodzi się 6 sal
      Edukacja i zabawa zapewnione.
      cinemapark.pl/warszawa/news.php?aid=28
      A skoro urodziny były już w Hulakula to nie byli na kręglach?
    • 12.10.11, 23:12 Odpowiedz
      Tu moje impresje nt urodzinek w domu :_)

forum.gazeta.pl/forum/w,21428,121834395,121834395,Urodziny_w_domu_.html
      --
      Jak można taką podłą być i mieć tak ładny biust
    • 17.10.11, 16:09 Odpowiedz
      polecam MisiowychPrzyjaciol.pl maja mnostwo pomysłów na organizacje urodzin dla dzieci, min w Kinie, w Autobusie pietrowym z zabawa Karaoke, w domu .
    • 30.10.11, 21:00 Odpowiedz
      A może w pracowni ceramiki dla 9-latków idealny czas na twórczość.
      www.anagama.prv.pl
      Pozdrawiam
      Agnieszka
    • 23.11.11, 13:08 Odpowiedz
      Ja polecam salę zabaw Inca Play, można wybierać najróżniejsze opcje, sala jest duża z karuzelami, labiryntem i innymi atrakcjami gdzie dzieciaki mogą się wyszaleć a dla rodziców jest kawiarnia
      najlepiej zobacz galerię i opis na ich stronie, znajdziesz ją jak wpiszesz Inca Play w google smile
      --
      lumpi bampi tibi
    • 06.11.12, 12:29 Odpowiedz
      Ja organizowałam synowi urodziny w kinie. Dzieci był zachwycone. Ważne tylko żeby trafić na jakiś fajny film. Oczywiście nie może też zabraknąć urodzinowego tortu. My zamówiliśmy tort z postacią z filmu z cukierni Camargo. Efekt był rewelacyjnysmile
      • 06.11.12, 18:06 Odpowiedz
        www.alefun.pl

tanie urodziny z animatorem, jest miejsce dla rodziców w ciszy i w spokoju. Dzieciaki przez 2,5 godziny maja rózne konkursy i zabawy, np. alfabet morsa.Fajny Klub bo nie ma sklepików z badziewiem i normalnie się wychodzi z dzieckiem a nie jak w kolorado a kup mi to a tamto. Polecam
      • 01.03.13, 19:45 Odpowiedz
        Ja jestem tydzień przed urodzinami-wybraliśmy klubokawiarnię dla dzieci z animatorem i tort w temacie zabawy przewodniej-zamawialiśmy w wymienianej już tu cukierni Camargo-poleciła Nam znajoma,która od 10 lat zamawia u nich wszystko na różne okazje i nachwalić się nie mogła. Mam nadzieję,że nasz tort również będzie pyszny i wspaniały tak jak te z ich galerii. Dostawa do lokalu lub do domu smile A w razie zaćmienia-pogotowie tortowe smile smile smile podobno nigdy nie odmawiają!!!
    • 21.11.12, 00:22 Odpowiedz
      Witam,

jeżeli urodziny się jeszcze nie odbyły to zapraszam do Nas tj. Trzeciej Strefy na Bielanach.

Oddajemy 230m2 do dyspozycji Jubilata i jego gości. Jesteśmy w stanie na miejscu zorganizować każdy pomysł od mobilnego planetarium, magika, robotów itd. na zupełnej improwizacji skończywszy[tzn nic nie narzucamy]. Lokal ma bardzo dużo fajnych rozwiązań które na pewno zajmą dzieci na długie godziny. Najlepiej przyjść i zobaczyć samemu lub ewentualnie odsyłam na Naszą stronę: www.trzeciastrefa.pl

Pozdrawiamy
      Zespół Trzeciej Strefy
    • 07.03.13, 18:39 Odpowiedz
      Okazuje się, że nie tylko Pani ma problem z pomysłem smile
      Mogę zaproponować swoją pomoc. Jestem nauczycielem, który pracował i w szkole i w przedszkolu smile Niedawno założyłam małą firmę i zajmuję się m.in. organizacją urodzin.
      Państwo wybierają temat urodzin, a ja przyjeżdżam ze wszystkimi potrzebnymi rzeczami do zorganizowania zabawy. Zawsze pracuję tak, aby dzieci miały dużo ruchu, zróżnicowane zabawy i konkursy. Na koniec proponuję jakąś pracę plastyczno-techniczną związaną z tematem. Jednocześnie jestem bardzo elastyczna i staram się dostosowywać zabawę do potrzeb dzieci i jubilata, więc jeśli potrzebuje nieco swobody postaram się i to zorganizować. smile Jeśli chcą Państwo zaangażować do zabawy dorosłych to też jest możliwe. Możemy omówić wszystkie szczegóły.
      Zachęcam do kontaktu.

Magda Królak
      503609149 pracownia.magdalena@gmail.com
      www.facebook.pl/PracowaniaEdukacjiiTworczosci
      --
      Pracownia Edukacji i Twórczości
      www.facebook.com/PracowniaEdukacjiiTworczoscipracownia.magdalena@gmail.com
    • 12.03.13, 12:16 Odpowiedz
      Zawsze można wynająć jakąś salkę i zatrudnić firmę, która zajmuje się organizacją urodzin. W styczniu robiłam urodziny dla syna i byli animatorzy ze Skakanki. Bardzo podobało mi się ich zaangażowanie i wszystkie atrakcje które przygotowali. Dzieci bawiły się wspaniale, a synek cały czas wspomina zabawę w osadników. Podaję stronę, gdzie można zobaczyć całą ofertę firmy: www.skakanka.com.pl/

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.