Dodaj do ulubionych

seksuolog dziecięcy w warszawie

05.01.12, 23:42
Seksuolog dziecięcy w warszawie potrzebny, jeżeli ktoś korzystał i ma do polecenia to proszę,
musi to być osoba która naprawdę pracuje z dziećmi i jest sprawdzona...
Obserwuj wątek
  • kara13 Re: seksuolog dziecięcy w warszawie 07.03.12, 09:50
   Mam do prywatnej ktora przyjmuje koo pl Wilsona. Podobno pracowala lub nawet dalej pracuje w szpitalu na Karowej i przyjmuje tam mlode dziewczynki.
   Ja bylam u niej ze swoja chyba wtedy roczna dziewczyna i pomogla.
   Namiary moge podac ci na priva
   --
   Mama Natalki z maja'2005
   moje miejsce - inne miejsce
  • dari.a.r Re: seksuolog dziecięcy w warszawie 24.08.13, 19:55
   Wracam z moim tematem ale tym razem z opinią, byłam w Mediklinika przyjmowała nas Pani Aneta Zielińska seksuolog dziecięcy i bardzo chciałam podziękować za polecenie bo jest znakomita, dziecka masturbowało się a teraz zero problemu, bardzo dobry specjalista, zachwycam się i polecam dalej.
   Pozdrawiam Daria
   • tu_kasiaa Re: seksuolog dziecięcy w warszawie 03.04.14, 20:41
    Czy mogłabym prosi o informację jak wyglądały te wizyty i ile ich było? Mam podobny problem z moją 5-latką i zastanawiam się nad skorzystaniem z polecanej przez Panią kliniki.
    Jeśli mogę prosic, proszę o informację na maila: kasiekno@o2.pl
   • 18aska Re: seksuolog dziecięcy w warszawie 29.06.14, 12:56
    Ja mam podobny problem, chciałam zapytac ile lat miało dziecko i jak dlugo trwała terapia i z jaką częstotliwością się odbywała. Zaczęłam już chodzic do pani Anety z moja córeczką i mam nadzieję że u nas też zakończy się sukcesem,(jesteśmy po pierwszej wizycie) ale czasem bardzo się martwie tym co sie z nia dzieje i jak się zachowuje, chcialabym porozmawiac z rodzicami którzy maja podobny problem, albo mieli i korzystali z pomocy pani anety, jak przebiegała terapia, tutaj na forum albo prywatnie np. na e mail askanowak2626@wp.pl, z góry dziękuję
  • martyna_lps Re: seksuolog dziecięcy w warszawie 11.09.14, 00:02
   Jesteśmy aktywnie w spotkaniach z Panią Anetą wiec może coś napiszę pomocnego. Mamy córcie 6 lat wizyt odbytych 3. Z rozmów z Panią Anetą i tez tego co widzimy sami to znacznie wolniej leczą się dzieci starsze (mam polecenie od koleżanki z pracy ten sam problem, ten sam specjalista i odbyte 3 spotkania z efektem zero masturbacji- wiec fajnie i szybko). Wracając do nas, mamy już świadomość co się dzieje i jak możemy dziecku pomóc, widzimy efekty pracy z codziennego obcierania o krzesło zdarza się 2-3 razy na tydzień ( a nie 3 razy dziennie jak bylo) wiec działa!! a wiemy że u 6 latki będzie to wolniej leczone siłą przyzwyczajenia niż u mniejszych dzieciu. Jedno biję się w pierś że tak długo czekaliśmy bo lekarze mówili "wyrośnie". Widziałam się z jedną mamą mi obcą ale czekała na córkę tez była na masturbacje i wspominała że to wizyta kontrolna i była 2tyg temu i są wyleczeni z tego też problemu leczyli się 3 miesiące ale nie co tydzien bo są z Gdańska. Jestem dobrze nastawiona bo jest to jak widzę do zmniejszenia i wyleczenia więc już patrzę na ten problem spokojniej bo wcześniej sama nie wiedziałam co począć.
  • nano_nano Re: seksuolog dziecięcy w warszawie 04.11.16, 18:22
   Problem z masturbacja dziecięcą i my mieliśmy i nie jesteśmy jedyni, w tej sprawie na leczenie tylko do Pani Anety Zielińskiej przyjmuje w Mediklinika telefon do nich 664 515 710 nie polecam leczyć się u innych ludzi błądzących w mgle i traktujących masturbację jako coś na czym się uczą lub poznają przypadek. Masturbację musi leczyć seksuolog dziecięcy który specjalizuje się w tym. Leczyliśmy się z silnej masturbacji 4 miesiące i nie mamy żadnych z tym problemów.
   • musia_nka Re: seksuolog dziecięcy w warszawie 25.01.17, 09:40
    Bardzo dziwi mnie fakt, że wszystkie komentarze w stosunku do tego seksuologa są takie dobre. Mnie nie przekonała Pani Aneta, byłyśmy kilka razy, pokazywała jak dziecko wtedy 6-cio letnie ma ćwiczyć, podskakiwać itp. I to był jedyny sposób wyprowadzania dziecka. Tyle że moje nie chce skakać w tym momencie.. Nie czułam się poinformowana o co chodzi a raczej czułam że jest to wyciąganie pieniędzy bez wsparcia dla rodzica.
    • basiawarsaw Re: seksuolog dziecięcy w warszawie 23.02.19, 16:52
     Jak problem z masturbacją dziecięcą to tylko Klinika Dzieci. Mieliśmy tam terapię, uratowali nam dziecko które każdy inny odsyłał dalej nie mając pojęcia jak nam pomoc. Temat niszowy bo specjalistyczna klinika jest tylko w Warszawie. Można spojrzeć na masturbacjadziecieca.pl lub klinikadzieci.pl
  • psychoseksuolozka Re: seksuolog dziecięcy w warszawie 12.03.19, 14:32
   Masturbacja jest zachowaniem rozwojowym całkowicie normalnym z pewnymi wyjatkami (stosowanie wobec innych dzieci, doświadczenie molestowanie, zachowania wykraczające poza to co dziecko mogloby wiedzieć w danym wieku, kompulsje).
   Jedynie co trzeba zrobić to wytłumaczyć dziecku że jest to intymne więc ma robić to samo, nie używać przedmiotów żeby nie zrobić sobie krzywdy jeśli to robi i jak dbać o higienę. I żeby nie robiło tego innym dzieciom ani z dorosłym.
  • psychoseksuolozka Re: seksuolog dziecięcy w warszawie 12.03.19, 14:51
   Dodatkowo Pani Anety Zielińskiej nie ma na liście PTS. Zawsze proszę sprawdzać kwalifikacje terapeutów.
   Seksuolodzy kliniczni rekomendowani przez PTS*
   Adamski Marcin
   Andrzej Peda
   Bajszczak Katarzyna
   Baran Dorota
   Bilejczyk Arkadiusz
   Błaszczuk-Malik Ewa
   Magdalena Krzak
   Boratyn-Podeszwa Anita
   Brzeska Anna
   Chodecka Aleksandra
   Cysarz Daniel
   Golan Anna
   Golinowska Danuta
   Halemba Karolina
   Izdebska Agnieszka
   Izdebska Daria
   Każmierska Agata
   Kempka Joanna
   Kobyłecka Magdalena
   Konieczna Bogumiła
   Korona Krzysztof
   Kowalczyk Robert
   Krawczyńska Ewa
   Majewska Joanna
   Małachowska Ewa
   Małkiewicz Maria Magdalena
   Marcinek Przemysław
   Moroz Marta
   Nomejko Agnieszka
   Nosek-Komorowska Katarzyna
   Nowicka Marika
   Ochenduszko-Borzęcka Marcelina
   Oetingen Justyna
   Pisarska-Węgorzewska Marzena
   Pogorzelska Małgorzata
   Ptaszyńska-Dintar Marta
   Rokujżo Ariadna
   Ruchel - Chojka Agata
   Ruhnke Małgorzata
   Rutkowski Rafał
   Sochacka (Bogucka) Zuzanna
   Sroka Wojciech
   Szwarocka Małgorzata
   Tryksza Krzysztof
   Turbaczewska-Brakoniecka Izabela
   Wróblewska Aneta
   Zaborowska – Piecuch Magdalena
   Zawadzka Anna
   Zielona-Jenek Monika
   Żur-Teper Joanna
   * lista obejmuje osoby, które uzyskały certyfikat seksuologa klinicznego PTS i wyraziły zgodę na umieszczenie ich nazwiska na niniejszej liście

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka