Dodaj do ulubionych

Półkolonie Warszawa

20.05.13, 08:08
Jest wątek o koloniach. A co z półkoloniami? Ma ktoś coś ciekawego do polecenia?
--
Życie w Zatoce Perskiej
Edytor zaawansowany
  • ewa_mama_jasia 20.05.13, 08:18
    No to zacznę:
    Dość szeroko zakrojona jest zawsze akcja "Lato w mieście", dobra bo tania - płaci się tylko za wyżywienie. Uczestniczy w tej akcji bardzo dużo szkół. Dzieci znajomej zadowolone.
    Syn uczestniczył ze 2 razy w lato/zima w mieście w SOTO na Woli, tam gdzie chodzi na aikido. Był zadowolony.
    Co roku półkolonie robi Akademia Nauki Na Nowogrodzkiej - nie znam relacji, ale program wyglada zachęcająco.
    --
    Jasiek urodził się 23.10.2005r. o godz. 18.20
  • olena.s 20.05.13, 09:31
    Ja być może sprawdzę dzieckiem w boju półkolonie Domu Spotkań z Historią, ewentualnie plastyczne.

--
    Życie w Zatoce Perskiej
  • wrzesniowamama07 20.05.13, 10:58
    W zeszłym roku moje dziecko - lat 5. - chodziło na półkolonie do Pałacu Prymasowskiego (2 tygodnie) i byliśmy bardzo zadowoleni. Są dwie grupy wiekowe, dużym plusem dla mnie była niezwykła lokalizacja - M. się nie mógł nazachwycać samym pałacem, fascynowało go wszystko - wysokość sal, przestronność, schody, lampy... no i bez klimy chłodno było we wnętrzach smile
    --
    Czytamy i polecamy
  • mika_p 20.05.13, 17:55
    Wątki o tematyce ściśle warszawskie zakładaj na właściwym forum regionalnym dla rodziców:
    forum.gazeta.pl/forum/f,611,Warszawa.html
  • tititu 21.05.13, 11:01
    Zegrza - żeglarskie (kwalifikują się tylko dzieci, które wymawiają to szybko i wyraźnie) wink
  • aduszka4 21.05.13, 12:14
    Ja ostatnio trafiłam na taneczno-edukacyjną ofertę. Nie wiem jak duże masz dziecko. Ale podeśle link który znalazłam naprawdę godny polecenia moim zdaniem :
    www.artdancecomplex.pl/program-p%C3%B3%C5%82kolonii
  • pustynnysnieg 21.05.13, 18:33
    Szkoda, że nie mieszkasz w Katowicach to bym Ci mogła pomóc, bo sama zapisałam ostatnio syna na półkolonie z treningiem kompetencji społecznych w tle wink
  • olena.s 21.05.13, 21:47
    Co zrobić, nie mieszkam. Ale to bardzo ciekawe półkolonie chyba będzie miał dzieciak...
    --
    Życie w Zatoce Perskiej
  • pustynnysnieg 22.05.13, 08:29
    Sądze, że tak. Wcześniej szukaliśmy jakichś zajęć pozalekcyjnych i trafilismy właśnie na organizowane przez ten sam ośrodek zajęcia z Akademii Młodego Lidera. Co tydzień w czwartki przez pare tygodni, syn był bardzo zadowolony a ja dostałam na spotkaniu opinię o kluczowych cechach i sprawach do rozwoju. Teraz się okazało, że na wzór Akademii organizują półkolonie. Jesli będzie to na tym poziomie co tamte zajęcia, to będzie ok.
  • kocianna 22.05.13, 17:08
    Mnie też polecano żeglarskie w Nieporęcie smile
    --
    On nie jest winny, on jest inny

Z dzieckiem w Moskwie
  • olena.s 22.05.13, 17:44
    Ale ja bym się musiała przez WIsłę codziennie przebijać - to by chyba z godzina dojazdu była
    --
    Życie w Zatoce Perskiej
  • kocianna 22.05.13, 21:19
    A nie, odstawiasz dziecko do wybranego punktu zbornego, a dalej jedzie już autokarem. Odbierasz takoż.
    --
    On nie jest winny, on jest inny

Z dzieckiem w Moskwie
  • anna-103 23.05.13, 13:44
    Jeśli ktoś jest z rejonów wawra, ew.pragi południe, to polecam ofertę OMNIBUSA. Moje dziecko w zeszłym roku u nich było na półkoloniach i bardzo jesteśmy zadowoleni, w tym roku też już się zapisaliśmy. Sprawdzałam inne opcje w okolicy, ale nic mnie bardziej nie zainteresowało. Dzieci będą miały zapewnione 3 posiłki, opiekę od 7.30 do 17.00 i wszystkie atrakcje w cenie. Panie opiekujące się dziećmi są przemiłe, z odpowiednim doświadczeniem i wykształceniem. Półkolonie będą odbywać się w trzech tematach. Pierwszy turnus jest o zwierzętach, drugi fotograficzny i trzeci językowy. Koszt tygodniowego turnusu to 399pln. a dzieci max. 10,więc będzie kameralniesmile. Ja osobiście polecam. więcej informacji na ich stronie: www.omnibusy.pl
  • valtho 24.05.13, 09:18
    Bardzo fajną ofertę przygotowało Muzeum Etnograficzne. Urządzałam tam urodziny dziecka i były bardzo dobrze i ciekawie zorganizowane.
  • miroga46 04.06.13, 10:15
    Mój syn był w zeszłym roku na półkoloniach żeglarskich nad Zalewem Zegrzyńskim z Kliwrem. Był zachwycony. Dzieciaki zabierają autokarem z Warszawy więc nie trzeba jeździć nad Zalew. W tym roku jedzie na żeglarskie ale pewnie też na mini-survival.
  • gosia7373 12.06.13, 14:06
    Polecam półkolonie przygodowo-językowe. Fajna zabawa dla dzieci a przy okazji jeszcze się czegoś nauczą. Na Świętokrzyskiej organizują z dzienną opieką to opcja dla zapracowanych rodziców.
  • joa66 12.06.13, 14:19
    W necie gdzieś widziałam informację, że Muzeum Etnograficzne w Warszawie organizuje w tym roku półkolonie.
  • wrzesniowamama07 12.06.13, 14:29
    Mają. Świetny program, ale cena bardzo wysoka - 700 złotych.
    --
    Mój 6-latek idzie do szkoły
  • olena.s 12.06.13, 15:32
    O, to puść proszę farbę. Co tam robią?
    --
    Życie w Zatoce Perskiej
  • wrzesniowamama07 12.06.13, 19:27
    Półkolonie etnograficzne

--
    Czytamy i polecamy
  • olena.s 12.06.13, 19:48
    Dzięki wielkie, jakos sie nie dogrzebałam do planów.
    --
    Życie w Zatoce Perskiej
  • gosia7373 13.06.13, 10:34
    Pod tym adresem znajdziesz wszystkie informacje i telefon śmiało dzwoń fajni ludzie wszystko jasno przedstawią wink www.jtm.com.pl
  • ola-126 13.06.13, 12:06
    Moje dziecko uczy się w tej szkole angielskiego i jest bardzo zadowolone, w tym roku zajęcia prowadzą też native speakerzy, jeśli ci sami będą prowadzić półkolonie to warto.
  • sansucci 02.07.13, 13:52
    Przejrzawszy wiele ofert pólkoloni w Warszawie osobiście uważam, że najlepszy wypoczynek po roku nauki zapewnia Muzeum Etnograficzne (700 zł) oraz Letnia Akademia Tropicieli (prawie cały czas na łonie natury ww Lesie Kabackim oraz Ogrodzie Botanicznym w Powsinie, 550 zł)
  • gret.a83 07.05.14, 09:47
    Polecam te półkolonie! Moje dziecko świetnie się bawiło w tamtym roku! Muzeum Etnograficzne organizuje półkolonie też w tym roku - my się już zapisaliśmy.
  • legend 17.06.13, 16:56
    Jeśli mieszkasz na Mokotowie lub w pobliżu to polecam te półkolonie:
    www.planetawarszawa.pl/polkolonie/
    PS
  • elka281 21.06.13, 15:32
    Polecam te półkolonie, wygladają ciekawie i cena jest przystępna bo tylko 220 zł. To będzie na Chomiczówce, w Warszawie, w Klubie Domino, ul. Bogusławskiego 6A. Przyjmują dzieci do grup: 4-5 lat i 6-9 lat.
    Codzienne mają byc zajęcia z języka angielskiego, francuskiego, zajęcia plastyczne i sportowe, beda podchody, warsztaty kulinarne i dni tematyczne. Warto sprawdzic. Kontakt jest na www.jezykowedomino.pl
  • rybcia.rybcia 25.06.13, 10:17
    elka w którym tygodniu idzie Twoje dziecko ? Moja córcia idzie w lipcu do Językowego Domina.
    Ja też mam nadzieję, że będzie tam fajnie no i cena jest naprawdę dobra. Podobno jeszcze NNW w tym jest.
  • agata19762 26.06.13, 23:38
    A ja zapraszam wszystkich do nas na www.planetawarszawa.pl. Jestem mamą 8 latka, organizujemy półkolonie z mamą trzech córek i 20 wspaniałych ludzi, którzy mają super pomysły jak spędzić dobrze i pożytecznie czas z dziećmi. Najważniejsze to to, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie bo mamy i sport i artystyczne rzeczy. Aha i mamy trzy roczniki, tak aby maluchy nie były z 10 latkami. ZAPRASZAMY smile
  • mama_kotula 07.05.14, 10:04
    Cytat
    Aha i mamy trzy roczniki, tak aby maluchy nie były z 10 latkami.

No jasne, bo jak 7-latek spedzi trochę czasu z 10-latkiem to mu to zaszkodzi wink
  • dariunia12 20.05.14, 12:29
    Moja córka uczestniczyła w półkoloniach organizowanych przez szkołę Just Time. Można sobie wyobrazić jak było jej tam fajnie po tym, że gdy odbierałam ją o 17 – nadal nie chciała wychodzić. Rozstawała się z wielkim żalem ze wszystkimi – dziećmi i opiekunami. W tym roku też tam ją zapisuję.
  • kwiatuch22 23.05.14, 13:59
    Rozglądając się za półkoloniami trafiłam na Wakacje Małego Geniusza, ich stronka - www.malygeniusz.org. Właśnie zarezerwaowałam miejsce mojej małej na 2 turnusy w lipcu. Oferta bardzo atrakcyjna bo w planie mają szaleństwo - architektura, ekonomia, różne warsztaty, eksperymenty, szachy, taniec i co nie tylko, a zajęcia są od 7 do 19 wieczorem wiec nie trzeba się martwić odbieraniem dziecka wcześnie. Do wyboru mają 2 lokalizacje, może też któraś z Was też zapisuje swoje dziecko w centrum?
  • olena.s 23.05.14, 14:28
    A czy ktoś wie, czy w tym roku będą warsawianistyczne kolonie? Kiedyś widziałam informację, ale w tym roku nie mogę znaleźć.
    --
    Życie w Zatoce Perskiej
  • korneliamaj 24.05.14, 09:01
    Ja też zapisuję dziecko na półkolonie w centrum do szkoły Just Time. Sprawdzona szkoła przez koleżankę,w której córeczka w zeszłym roku miała okazję spędzić półkolonie. Bardzo sobie zachwalała, szczególnie to, że trafiła do grupy w swoim wieku i na podobnym poziomie językowym. Warsztaty z języka angielskiego były podobno świetne. Dariunia, na który termin zapisujesz dziecko? Mojej córce zależy zależy by dobrać fajne towarzystwo wiekowo.
  • dariunia12 25.05.14, 14:58
    Ja zapisuję dopiero na sierpień na trzeci turnus w Just Time. Ale już się dowiadywałam, że mają sporo chętnych.
  • korneliamaj 26.05.14, 18:59
    ok, może i mi uda się moją córcię wpisać na ten sam termin.
  • valtho 24.05.14, 23:10
    Testowaliśmy pólkolonie w Muzeum Etnograficznym (rewelacja), Planeta Warszawa Tropiciele Sztuki (rewelacja), Planeta Warszawa piłka nożna - średnio, dziecko z dużym zapałem, ale nie potrafiące grać w piłkę się kiepsko bawiło. Co więcej mam wrażenie, że prowadzący nie najlepiej panowali nad atmosferą pomiędzy dziećmi. Szkoła Lauder Morasha - również rewelacyjne - świetny program, bardzo dobra opieka, wyjatkowa dbałość o bezpieczeństwo dzieci, a do tego bardzo niska cena. W tym roku może wypróbujemy fundację Rund - mają dobrą opinię.
  • ew00 25.05.14, 12:25
    Niestety nie będzie w tym roku półkolonii w Pałacu Prymasowskim. Syn był w zeszłym roku i był bardzo zadowolony. I faktycznie rewelacyjna lokalizacja w centrum.

--
    Blog nt. diety przyspieszającej metabolizm
  • 4renifery 27.05.14, 00:27
    Jeśli na powietrzu, to może przyrodnicze?

www.tropyprzyrody.pl/index.php/12-przyroda/187-przyrodnicze-polkolonie
  • iza-bella7 27.05.14, 22:41
    Widziałam warsztaty pokazowe klubu małego geniusza na dniach otwartych i zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Dziewczyny potrafią zająć dzieci, zbudować atmosferę w grupie, zainteresować tematem itp Bardzo fajna cena (ok 500zł, są różne rabaty) za tak bogaty program - każdego dnia coś innego - szachy, ekonomia dla maluchów, doświadczenia, taniec, codziennie angielski Zastanawiam się tylko czy wziąć jeden turnus półkolonii czy 2smile
  • doddi3 29.05.14, 14:14
    czy zna ktoś może tego organizatora półkolonii w W-wie? Stawiają na sport, mają sporo lokalizacji w stolicy. Chciałabym zapisać synka. Nie wiem, czy warto? Proszę o opinię osób, które korzystały w ubiegłych latach
  • paula1316 04.07.17, 09:40
    stanowczo odradzam dzieci robią wszytko na czas.wyżywienie masakryczne. bardz wąski program spedzania czasu z dziecmi kapanie sie w basenie odkrytym kiedy jest zimno i pada deszcz dziecia nie wolno zamowic bylo picia do posilku właścicliel oszcedza tylko i wyłacznie na dzieciach
  • edytapisarczyk 03.06.14, 09:38
    Mały Geniusz - zapisałam tam na półkolonię swoją Julkę (7 lat) na turnus w sierpniu. Codziennie mają angielski, taniec i np. eksperymenty, szachy, budownictwo, malarstwo, zabawy z ekonomią itd. Na stronie można przeczytać o kadrze www.malygeniusz.org/mistrzowie . Najepsze jest to, że te półkolonie są od 7 do 19. Pracuję w agencji reklamowej, więc pewnie domyślacie się, że muszę dużo zostawać po godzinach i szefa nie interesuje moje macierzyństwo....
  • czaki79 04.06.14, 13:33
    Polecam Simon says, są na Ursynowie i Bemowie. Moja córka zachwycona, wcale jej się do domu nie spieszysmile Była na trzech turnusach i chciała na czwarty ale wyjeżdżaliśmy. Myślę, że opinia dziecka jest najbardziej miarodajna...
  • kasia_szymczyk 10.07.17, 19:56
    no nie wiem, moje dziecko drugi rok z rzędu chodzi do 2 times na zajęcia i jest bardzo zadowolony. Zajęć miał więcej niż wynikało z rozmowy z panią z biura, zawsze wracał wymęczony, ale tez najedzony. Co prawda dużym minusem była dla mnie lokalizacja, musiałam daleko dojezdzać
  • ofelia15 20.06.14, 00:04
    Ja znalazłam półkolonie z hiszpańskim w szkole językowej idioma.pl
    Tydzień zajęć z hiszpańskim od podstaw, ale tak w formie zabawy. Na koniec turnusu fiesta.
    Moja Ola mówi, że jedzie na wakacje do Hiszpanii. smile
    Angielski też mają i tez fajnie wygląda nieźle, ale mi bardziej pasują terminy z hiszpańskim.
    Są w samym centrum Warszawy, tuż przy sądach w Al. Solidarności, co mi bardzo pasuje dojazdowo. Policzyłam godziny zajęć z lektorem - wychodzi tak, jakby w tydzień cały semestr zajęć zrobić.
    Szczegóły są tutaj: idioma.pl/polkolonie.htmSprawdziłam też, czy są zarejestrowani w kuratorium, bo to zawsze pewniejsze miejsce i bezpieczniejsze i są (tam się słabo szuka w bazie wypoczynku, ale jak się spyta w szkole, to podadzą numer rejestracji i można to potwierdzić).
  • anita-wawa 03.01.17, 12:15
    Półkolonie Warszawa

Szanowni Państwo,

jeżeli poszukujecie ciekawego miejsca dla swojego dziecka na spędzenie półkolonii w Warszawie, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fun Parku Digiloo.

W ciągu roku organizujemy letnie i zimowe półkolonie na obiektach Warszawianki (Mokotów).
    Jest to wyjątkowe miejsce na terenie Warszawy. Dzieci korzystają ze wszystkich możliwych atrakcji na terenach Warszawianki!

Program półkolonii w Fun Parku Digiloo obejmuje m.in.:

-Zabawę na największej sali zabaw w Warszawie - Fun Park Digiloo
    -Paintball laserowy - Blast Arena
    -Zajęcia na ścianie wspinaczkowej Wgóre
    -Basen na Warszawiance (3 razy w tygodniu)
    -Profesjonalne lekcje tenisa
    -Zajęcia plastyczne
    -gry, zabawy i zajęcia sportowe na świeżym powietrzu
    -Kręgle

To co nas wyróżnia to, że wszystkie obiekty znajdują się w odległości kilkuset metrów od siebie. W samym budynku Fun Parku znajdują się: paintball laserowy Blast Arena, ścianka wspinaczkowa Wgóre oraz restauracja, w której dzieci otrzymują smaczne domowe posiłki. Basen, tenis oraz kręgielnia to tylko kilka kroków od naszego budynku. Jest to bardzo duże udogodnienie dla dzieci. Ograniczamy tym transport dzieci ulicami miasta do minimum, ponieważ wszystkie atrakcje mamy na miejscu.

Nasz obiekt znajduje się tylko 10 minut od centrum!
    ul. Merliniego 2 (wjazd od ul.Puławskiej
    02-511 Warszawa

Zapraszamy serdecznie do śledzenia informacji dotyczących półkolonii na naszej stronie internetowej.

http://www.funparkdigiloo.pl/polkolonie-warszawa

https://static.wixstatic.com/media/205d3a_a399dc4a54f24f2f946a424eaa791d7e~mv2.jpg/v1/fill/w_630,h_313,al_c,q_80/205d3a_a399dc4a54f24f2f946a424eaa791d7e~mv2.webp
  • tenisland 10.05.17, 15:17
    Serdecznie polecamy półkolonie letnie w klubie Sporteum: aktywny wypoczynek, różne tematy półkolonii, każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci będą miały okazję nauczyć się zdrowej rywalizacji i życia w grupie, zajęcia świetnie prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Najlepsze Półkolonie w mieście!

Więcej informacji oraz szczegółów pod adresem:

sporteum.pl/polkolonie/  bądź tel. 796 998 234.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka