Dodaj do ulubionych

Dobry fryzjer w Warszawie - szukam

28.09.04, 23:17
Nie wiem czy trafiłam na dobre forum. Chciałabym obciąć włosy na krótko.
Zawsze miałam długie i potrzebuję rady co do nowej fryzury. Może znacie
fryzjera, który potrafi dobierać fryzury do twarzy?
--
a to moje słońce najdroższe

KAPRYŚKA
Edytor zaawansowany
  • marcysia51 29.09.04, 00:15
    na ulicy hożej jest nowootwarty salon,przyjmuje tam fryzjerka Agnieszka,żadko
    kiedy jestem zadowolona ale ona obcieła mnie pieknie.Potem byłam zmuszona iść
    gdzie indziej i inna fryzjerka powiedzila,że jetm bardzo dobrze i profesjonlnie
    obcięta.Cena za strzyżenie i modelownie 50zł.Polecam.
    --
    Pozdrawiam
    Martyna i Bartuś
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=13847576&a=15456887
  • velopedus 29.09.04, 00:37
    Jest taki dosc nowy salon na ulicy Zgoda 13, na tylach Zary. Bardzo ekskluzywne
    miejsce, mnie tam zaciagnela znajoma, ktora ma na glowie 5 wlosow, a wyglada,
    jakby jej tam jez usiadlsmile
    Cudotworca nazywa sie Tadas (Litwin) i trzeba isc koniecznie do niego. Mi z
    wlosow do ramion, mocno zniszczonych, zrobil krotka fryzurke, ketora wyglada na
    dluga (tak chcialam), a do tego grzywka wywija sie samoistnie zawsze w jedna
    strone, tak jak ma byc. Po prostu myje wlosy, a reszte robia same bez suszenia.
    Strzyzenie kosztuje 90 zl. Wlasnie drugi miesiac zbieram na kolejna wizyte wink

pozdrawiam

Maja
  • aziolek 29.09.04, 10:15
    A tel mozesz podac? Tani nie jest ale moze warto.
    Pozdrawiam
  • yola66 29.09.04, 10:31
    Tadasa znam jeszcze z Awangardy na Olesinskiej. Teraz otworzyl swoj wlasny
    zaklad wlasnie na Zgody 13. Polecam umiarkowanie. Pierwszy raz z długich włosów
    na krótkie obciął nie rewelacyjnie. Trzeba jednak uważać, bo Tadas jest
    wielbicielem króciotkich włosów i jeżeli nie chcemy za krótko to trzeba mu to
    długo powtarzać. Kolejne razy już nie były takie udane. Moje koleżanki które
    również do niego chodziły też z każdym kolejnym razem były mniej zadowolone. Na
    pierwszy raz ok..... Potem lepiej szukać kogoś innego, bo Tadas jakoś nie
    potrafi dwa razy obciąc tak samo - finał jest taki, że nie zawsze efekt jest
    zadawalający. Do tego dochodzi jeszcze to, że przynajmniej w awangradzie zawsze
    miał opoźnienia i finał był taki, że nawet będąc pukntulanie na umówioną
    godzinę, było trzeba czekać - nawet do godziny. Może we własnym salonie
    bardziej zadbał o punktualność.

Ja osobiście polecam moje wielkie odkrycie - Michała z zakładu Jean Calude
    Beguine (chyba tak to się pisze) na Marszałkowskiej. Rewelacja! Facet ma
    wielkie wyczucie, umie słuchać o tym jak się chce wyglądać i potrafi sprostać
    oczekiwaniom. Niesamowity oserwator, bo kilku wizytach u niego bez problemu
    odgaduje moje oczekiwania. I co najważniejsze dobiera fryzurę nie tylko do
    twarzy ale przede wszystkim do osobowości (stylu ubierania, itd.). Polecam! Nie
    jest tanio, bo też za obcięcie z modelowaniem 90 PLN, ale warto. W przypadku
    zmiany koloru i czy balejażu jest jeszcze drożej. Ale ja od miesiąca mam piękny
    rudy blond, na który mnie namówił i w którym się czuję rewelacyjnie. Facet jest
    mistrzem w swoim zawodzie.

Wszelkie kontakty podam na priva - yola66@interia.pl
  • renik.w 29.09.04, 10:36
    A ja polecam salon Wojtka Zielińskiego na Mokotowskiej 46 tel. 621 85 83

--
    wizyta dziadka
  • malwes 29.09.04, 11:06
    A ja dziś idę do pani Basi z salonu Leszka Czajki i powiem po powrocie, czy
    jestem załamana, czy nie smile))))
    Jakoś wolę fryzjerów-panów ale tym razem zobaczymy....
    Gosia
  • aziolek 29.09.04, 11:07
    renik.w napisała:

> A ja polecam salon Wojtka Zielińskiego na Mokotowskiej 46 tel. 621 85 83

Polecasz jego?
    Ja chodze od bardzo dawna do Fryzjerni na ul Bonifraterskiej do Dominika.
    Strzyze dobrze ale juz tak dlugo sie znamy (3 lata) ze moze warto by bylo cos
    zmienic.
    Namiary moge podac na priva
  • zyna 30.09.04, 11:15
    A ja polecam salon Ce-Ce na Nowym Świecie, szczególnie panią Justynę.
    --
    Michaś i chodzący już Wojtuś
  • 40alek 28.08.15, 12:58
    Polecam Mateusza z salonu Gnatyshyn, który jest rewelacyjny jeżeli chodzi o odpowiedni dobór fryzury do kształtu głowy i rysów twarzy. Salon mieści się na Ursynowie przy al. KEN 36A.
  • kontaktowy80 25.09.15, 19:17
    Dobry fryzjer jest na kabatach Ladies a paznokcie i manicure polecam na mokotowie u Doroty Naruszewicza 18

--
    Najmocniejsze Wpisy w internecie
    Modny manicure Piaseczno
    Geodezja Piaseczno
    Mokotów Warszawa manicure Hybrydowy
  • jaga-1980 07.10.15, 11:25
    Ja jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Marleny z salonu Gnatyshyn, znajdującego się w Warszawie przy al. KEN 36A. Stylistka najwyższej klasy, z pomysłem, pasją i zaangażowaniem w tym co robi.
  • grucha1979 21.11.15, 21:27
    hmm ja uwielbiam to co robi z moimi włosami p.Bożenka z salonu hair-a-porter na Belwederskiej. Co prawda niestety to nie Kabaty tylko Mokotów ale ona jest warta żeby sie tam przejechać smile
  • basiula8 02.12.15, 10:38
    Polecam świetną fryzjerkę - Weronike z salonu In Harmony w Millennium Plaza.
  • wiolkawiola 16.12.15, 15:27
    Bardzo dobry salon fryzjerski jest w centrum Warszawy, w Millennium Plaza. Nazywa się in Harmony. Polecam zwłaszcza fryzjera Dawida!
  • domciaaaw 12.12.15, 19:44
    Jak szukasz zwykłego fryzjera to idź gdziekolwiek, ale jak nie chcesz, żeby Ci któryś za przeproszeniem spie$##$#$ cały wygląd to idź do Łukasza z OK Studio wink.

• zanetkaptaszyna 23.12.15, 13:48
    Bardzo fajny salon fryzjerski jest w Millennium Plaza. Ja mam tam ulubiona fryzjerkę - Weronikę. Dziewczyna naprawdę zna się na swojej robocie! Potrafi dobrać i fryzurę i kolor.
  • izarider 17.02.16, 11:05
    Może poszukaj dobrego fryzjera na tej stronie: www.ofachowcach.pl
    A z Warszawy moge polecić np. Monikę Talarek
  • bogna9000 29.02.16, 17:04
    Ja miałam kiedyś długie włosy do pasa i nagle z dnia na dzień naszło mnie żeby ściąć je na boba. Znajoma poleciła mi wtedy salon Corte Del Sole na Ursynowie gdzie sama sobie ścinała i była bardzo zadowolona. Zrobili mi naprawdę świetne cięcie łącznie z wycieniowaniem. Naprawdę nie ma co się bać takich radykalnych zmian. Ja po niej odżyłam smile
  • jurek3m 23.03.16, 06:24
    goraco polecam ranking fryzjerzy Warszawa pod tym linkiem - może znajdziesz cos interesującego dla ciebie rzetelnyranking.pl/fryzjerzy/mazowieckie/warszawa
    pozdrawiam
  • anju22 23.03.16, 20:37
    Dobra krótka fryzura to zadanie dla dobrego stylisty. Ja po wielu nieudanych lub miernych próbach trafiłam do Shake Your Head na Szucha i wreszcie jestem zadowolona. Pan Grzegorz świetnie doradził i doskonale obciął włosy, a nawet poprawił szkody po poprzednim fryzjerze.
  • jasiekjasiek0 26.04.16, 10:35
    Ja znalazłem swojego fryzjera na znanystylista.pl/warszawa
    Na prawdę polecam ! Można dodać opinie o salonie, a nawet umówić się na wizytę korzystając z kalendarza wizyt on-line smile
  • monik_ok 04.05.16, 08:09
    Dla mnie zdecydowanie najlepszy salon jest na Warszawskim Ursynowie przy Pasażu Ursynowskim 9. W salonie Gnatyshyn pracują super styliści. Ja osobiście najbardziej lubię zapisywać się do pani Patrycji, która należy do niesamowicie twórczych i kreatywnych stylistów. Można się do niej zapisać online, warto o tym wcześniej pomyśleć bo jest dość mocno rozchwytywaną fryzjerką gnatyshyn.pl/pl/ Naprawdę warto jej powierzyć swoje włosy
  • m.a.l.e.n.a99 22.09.16, 00:04
    Dla mnie najlepszy salon to Atelier Magdy Jakubowskiej na Mokotowie. Pracuje tam Pani Natalia, młoda ale kompetentna. Uratowała moje zbyt mocno rozjaśnia włosy i od lat robi mi świetny kolor dopasowany do mojej urody. I co ważne Ścina tyle co trzeba a nie 5 cm za duzo😁 Może to nie Ursynów ale czasem warto pojechać nieco dalej. Polecam.
  • m.a.l.e.n.a99 22.09.16, 00:08
    Dla mnie najlepsza jest Natalia z Atelier Magdy Jakubowskiej na Mokotowie. Robi świetne kolory,po za moim widzę jak wychodzą od niej klientki. Jest super. Polecam😆
  • jaga-1980 26.09.16, 08:16
    Zgłoś się do Oli z salonu Gnatyshyn przy Pasażu Ursynowskim 9. Fryzjerka z ogromnym talentem i doświadczeniem. Świetnie potrafi dopasować fryzurę do kształtu głowy, twarzy i oczekiwań klientów. Ja Ja już od trzech lat zapisuję się do niej i zawsze jestem bardzo zadowolona.
  • psychidea 21.11.16, 20:40
    Leć na Bellottiego 1 do Expression. W wielu salonach właśnie tylko tną jak im powiesz, a tam Ci na pewno dobrze doradzą. Można śmiało iść nawet bez pomysłu i wyjść zadowolona smile
  • 8308beatak 28.02.17, 20:09
    Znam takiego świetnego stylistę Kamil Malinowski ma studio w Śródmieściu, tel. 609 682 382
    Adres ul. Żurawia 26/14
    Dobierze Ci fryzurę do kształtu twarzy i odpowiedni kolor włosów do urody/karnacji

Polecam, Beata
  • misia7791 16.08.18, 20:59
    Jestem klientką salonu Shake Your Head, który wszystkim polecam. Nie tylko gwarantują super dobranie fryzury i koloru, ale proponują też fajne zabiegi pielęgnacyjne. Korzystałam ostatnio z sauny na włosy i jestem bardzo zadowolona.
  • kate89 26.10.18, 20:57
    Ja też polecam Shake Your Head. Trafiłam przypadkiem i tak już zostałam na dłużej smile A sauna na włosy super sprawa, warto wypróbować. No i mają świetne kosmetyki w salonie, także autorskie, więc polecam.
  • bambuko90 27.11.18, 10:37
    Dodam od siebie parę słów, polecam salon In Harmony, od dłuższego czasu robię u nich koloryzację na blond i zawsze jestem mega zadowolona ;D
  • allisong 29.03.19, 09:19
    Zaczęłam chodzić do Magii Blondu na Wilanowie, są prawdziwymi mistrzami od blondów, zeszłam z brązu na jasny blond, kolor mam w końcu tak jak sobie wymarzyłam
  • asieczekesz 25.07.19, 04:23
    Gorąco polecam ci salon In Harmony, ja chodzę tam od dobrych kilku lat i jak do tej pory za każdym razem po opuszczeniu salonu byłam mega zadowolona z koloryzacji i strzyżenia smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka