Dodaj do ulubionych

Fotografia rodzinna, ciążowa, dziecięca

27.10.16, 14:15
Zapraszam na sesje noworodkowe, niemowlęce, dziecięce albo całej Waszej rodziny. Najlepiej umówić się przez telefon. Dowiem się jakie macie oczekiwania i wspólnie zrobimy dla Was wymarzone zdjęcia.
Miniaturki zdjęć do wyboru dostaniecie ode mnie już tydzień po sesji i będziecie mogli wybrać te, które poddam profesjonalnej obróbce i nagram dla Was na płyty.

Dlaczego lubię fotografować rodziny? Może dlatego, że sama jestem zakochaną kobietą, spełnioną mamą i lubię utrwalać szczęście innych osób. Bycie fotografem to nie tylko zdjęcia. To także dzielenie się uśmiechem i dobrą energią. Dlatego najbardziej lubię fotografię reportażową. Taką bez specjalnego ustawiania i wymuszonych uśmiechów.

Zapraszam do kontaktu ze mną www.kingamaj.com,
tel. 501047815 - lub mailem kingamaj.foto@gmail.com
i przez fb: www.facebook.com/kingamajfot/
Edytor zaawansowany
  • otis69 05.04.18, 13:01
    Ja znalazłem jeszcze taki artykuł dotyczący fotografii dziecięcej, polecam royalstudio.com.pl/2018/02/22/co-warto-wiedziec-o-fotografii-dzieciecej/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.