Dodaj do ulubionych

Dobry ortopeda (W-wa) dla dorosłego?

11.11.05, 08:32
Witam, szukam pilnie dobrego ortopedy który zająłby się moim nadwyrężonym nadgarstkiem. Nadgarstek siadł mi jeszcze w
ciąży, ale teraz to jest już zupełnie źle - próbowałam już krioterapii, laseroterapii, a przez ostatatnie 2 tygodnie chodziłam w
gipsie - to miało bardzo pomóc. Tymczasem jest chyba gorzej - a ja z wielkim trudem wykonuję z synkiem ćwiczenia które polecila
nam rehabilitantka (co ja mówię z wielkim trudem to ja nawet go podnoszę, no ale ćwiczenia są kluczowe więc mimo bólu staram się
je robić). Moj dotychczasowy lekarz teraz proponuje tzw. blokadę (ale wtedy odpada karmienie piersią), a jeśli to nie pomoźe to
operację. Zanim się zdecdyduję na ktorąs z tych dosyć drastycznych opcji chciałam skonfrontować to z innym lekarzem. Wiem, że
dobrzy lekarze są w Carolina Medical Center, ale z informacji od kilku osob wynika, że akurat tam od rąk mają kiepskiego lekarza.
To może w centrum medycyny sportowej? Ale do kogo konkretnie się udać?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje,
Pozdrawiam,
Basia
Edytor zaawansowany
  • kafialor 12.11.05, 00:03
    witaj
    też am klopoty z nadgarstkami po porodzie , długo miłam wysięk i sztywny
    nadgarstek.trafiłam do drKozyry przyjmuje w Górze Kalwarii (niestety).
    W Warszawie nikt nie chciał lub nie umiał mi pomóc i dostawałm zastrzyki
    dostawowe karmiąć syna. Po pierwsze steryd działa miejscowo , po drugie jest
    tego tak mała dawka że dziecku nic się nie stanie. Syn miał wtedy 2 miesiące ,
    potem brałam znów jak miał rok.
    Nr telefonu doktora 601231028
  • busia5 12.11.05, 09:57
    Dzieki za odpowiedz. A te zastrzyki sterydowe Ci pomogly? Slyszalam, ze sa bardzo bolesne i jesli maja nie pomoc to byc moze od razu zdecyduje sie na jakis zabieg......
    pozdrawiam
  • kafialor 12.11.05, 12:33
    witaj. zastrzyki nie sa przyjemnościasmile, sa trochę bolesne i nieprzyjemne ale
    ulge poczułam od razu, dzialały kilka dni .Ja miałam trzy zastrzyki, jeden w
    tygodniu a potem rehabilitacja.Wszystko zależy od tego na co chorujesz. Ja
    podobno mam RZS , ale tak naprawde nikt nie wie do końca.
    Tyle że zmiany sa w zasadzie tylko w prawej ręce, wiadomo tą ręką pracuję i na
    niej noszę małego.Jakby co pisz na priva gosiak@acn.waw.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.