Dodaj do ulubionych

ORTOPEDA POSZUKIWANY.....

04.01.06, 18:07
Obserwuj wątek
      • neomia Re: ORTOPEDA POSZUKIWANY..... 04.01.06, 18:57
        Maria Należyty - przyjmuje z rehabilitantką,prywatnie tel. 602755362. Chodzimy
        do niej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dokładnie, powoli obserwując bada
        dziecko. Pierwsza wizyta może nawet trwać godzinę. Szwagierka i inni znajomi są
        bardzo zadowoleni.Nóżki mojej córci już się sporo wyprostowły!
        • moniqep Re: ORTOPEDA POSZUKIWANY..... 05.01.06, 09:29
          A jak krzywe byly nozki twojej coreczki? I ile ma miesiecy? Moja ma rok i 10
          mies i nozki krzywe,wygiete lydki jak na beczce.Juz i tak sie jej wyprostowaly
          ale nadal ma nieco krzywe i stawia nozki do srodka.Ortopeda do ktorego chodzimy
          spoglada na dziecko jednym okiem i trwa to sekunde a jesli juz jestem bardzo
          upierdliwa i zadaje mnostwo pytan wizyta trwa 2 miniut bo pan dr.raczej nie
          rozmawia.Wychodze z gabinetu i nic nie wiem.
    • barbara.g Re: ORTOPEDA POSZUKIWANY..... 06.01.06, 16:58
      Profesor Napiontek przyjmuje w CM Lim w Wawie - super spec od dzieciecych stop
      ale raczej od schorzen powazniejszych niz koslawosc (przepraszam, bo dla Ciebie
      ten problem jest zapewne duzy, ale prof specjalizuje sie w skomplikowanych
      przypadkach, zdarza sie, ze wymagane jest do niego skierowanie od 'zwyklego'
      ortopedy).
      Polecam dr Oklota, przyjmuje prywatnie, lekarz na emeryturze. Moja corka ma
      powazne schorzenie ortopedyczne i konsultujemy sie u obu panow.
    • iga59 Re: ORTOPEDA POSZUKIWANY..... 11.01.06, 15:32
      Bardzo dobrym ortopedą dziecinnym jest Jerzy Wasserman, przyjmuje w Medicover.
      Byłam u niego z moim synciem, ma super podejście do dzieci a przede wszystkim
      to świetny specjalista. Przyjmuje tam też jego żona.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka